PDA

View Full Version : Проблем с гаджето,моля помогнете!



evolintendd
05-27-2012, 19:28
Здравейте.
Имам следният проблем.Днес приятелката ми ме заряза защото видяла без мое знание в телефона ми че съм звънял на друго момиче което познавам от една седмица.Не съм звънял с умисъл,но тя побесня след като и се досети че съм искал да викна на купон въпросното момиче дори когато и тя е там.Също така беше жестоко обидена когато разбра,че взиамм телефоните на момичета с които се запознавам дори без да им звъня,просто така.Моля кажете ми има ли смисъл да оправям нещата ,ако тя е права ,или не.
10хххххххххххххх

BreakingDawn
05-27-2012, 19:38
Боб ли да хвърлям или леща?!
Нито каза нещо повече за нея и какви са ви отношенията,а искаш да ти кажем дали да 'оправяш нещата' и какво значи всъщност това? Ако я харесваш 'оправяш нещата' ако не ...
И моля да ми обясниш ти ли си бил обиден или тя?

horacio
05-27-2012, 19:41
За кво събираш телефони? За бройка или за резерви? Пф...

evolintendd
05-27-2012, 19:43
еми обичаме се, чат пат се караме нищо фрапиращо.и сексът е добър дава ми навсякъде.Еми де да знам дали за бройки или за резерви просто обичам като видя човек който е приятен да разменя обратен контакт.

Goddess
05-27-2012, 22:19
"Дава ми навсякъде"...ебати малоумието. Тя е права. И аз бих го направила на проблем...

SmilezZz
05-28-2012, 07:51
Аз също бих го направила на проблем, особено когато съм си от ревнивките. А още по - тъпо би ми се струвало факта, че вземаш номерата на всичките момичета, които са ти СИМПАТИЧНИ и ПРИЯТНИ, един вид си ги пазиш за резерва, случайно ако нещо с приятелката ти не върви.

alexander.nachev
05-28-2012, 08:32
ебати женската солидарност. :ю

valdesbg
05-28-2012, 08:35
Всъщност в началото като ти четох писанието реших че мадамата нещо е решила че е хванала Господ за шлифера, но всъщност се оказва че си е в пълното право.

Приоритизирай си правилно нещата следващия път. Няма смисъл да лъжеш девойките че искаш връзка с тях, при положение че си ходещ телефонен регистър за яки мадами. А и тва със секса беше мега малоумно така написано.