PDA

View Full Version : Кое е правилно?



stranger90
06-02-2012, 18:28
Здравейте,
излизах с едно момиче от 10м и взех, че се влюбих. За съжаление май се оказва голяма грешка, че започнах. Излизахме постоянно, целувки, прегръдки, секс... Всичко нормално за една двойка.
Тя обаче ми казваше постоянно, че не сме, а аз го приемах като точно това. Преди седмица, две вече не издържах и я питах какво прави и защо ми го причинява? Казах и, че повече не мога и ще трябва да си тръгвам. Не го искам, но го казах. Нещата продължиха да са като преди за 2 дена. После тя реши да го направи. Аз съм влюбен тя го знае, тя също е. Така и не разбрах къде бъркам и защото отричаше това което бяхме.
В момента се опитвам да върна всичко както беше, но тя си е голям инат като си го е наумила и го прави, като мен.
Та има ли шанс да върна това, което беше или не според вас?
Как да се държа към нея в момента? Смятам да я трия от фб, скайп и каквото се сетя още?

fenkaaa
06-02-2012, 18:46
Може да има друг,или просто да иска да скрие връзката ви от някой друг.. да не е официална,или просто може би не може да е сериозна?

heartlesandfreaky
06-02-2012, 18:58
След като знае, че си влюбен в нея не е редно да те мотае така...

stranger90
06-02-2012, 19:01
Че има един има, но той е бившия и който още иска да е с нея. Ходили са 8г. Сега просто няма как да са заедно. То това беше нещо много сложно, което не мога да обясня.
Дам, май да я затрия от всякъде е правилно?

valdesbg
06-02-2012, 19:27
Ахахаххаа що всичките мъжки сме станали такива безхарактерни лепки?

Трий я, режи си ташаците, поднеси и ги ритуално, и после иди да живееш в манастир.

uncontrollable14
06-02-2012, 19:39
Остави я!Ако иска нещо сериозно ,тя сама ще те потърси! :)

stranger90
06-02-2012, 22:51
А има ли смисъл да и казвам за какво я трия? Да и се обяснявам ли изобщо? Тя ми пише, аз съм спрял да я търся.

Cold_Tearsss
06-02-2012, 23:12
Как да се държа към нея в момента? Смятам да я трия от фб, скайп и каквото се сетя още?

Дай й ултиматум - с мен или без мен, че повече не мога така - и около седмица да реши, след това прибягваш към по-горното...

fifito19
06-03-2012, 13:11
Значи...
Сложно си го направил, пич.
Искаш ли да ти кажа защо отрича? Срам я е. Често се среща при връзките.
Момичето го е срам, незнайно защо.
НЕ се обиждай, просто така.

Другото , което е... Ами значи бъди мил, обичай я, покажи и го с прекрасен жест, купи цветя или направи нещо мило. Извини и се. Поговорете и се разберете. Умилостиви я .

notlike
06-03-2012, 13:25
Питаш я в прав текст - искаш ли да сте заедно. Ако каже да - супер. Ако ли пък отговорът е не - посочваш й пътя към гората и да се спасява. И продължаваш - направиш ли го обаче, няма размекване. Колкото и букети рози, шоколадчета и сума ти време, усилия и средства да изсипеш в мили жестове, връзката ви ще се разпадне със сигурност в скоро време. Затова те съветвам - не се хаби излишно, поднеси въпроса директно. Успех!

YoUcANNOtiMaGiNe
06-03-2012, 16:06
Съгласна съм с мнението на notlike - няма кво да се оставяш да те мотае така, осъзнай се и продължи напред!

stranger90
06-03-2012, 21:43
Замина. Няма какво да я питам повече. Питал съм я вече.
Дори не съм и се обяснявал повече. Изтрих я от всякъде и да се спасява. Моето търпило се изчерпа. Сега остава и да я забравя.
Мерси!