PDA

View Full Version : Каква зодия сте с половинката?



Страници : [1] 2

muhtesemfan
06-05-2012, 15:18
Въпросът е ясен.Също какво мислите за връзките м-ду еднакви зодии/рак-рак,овен-овен,козирог-козирог/,дали изобщо е възможно? :D :D :D

пAteNцЕ
06-05-2012, 15:26
абе това със зодиите е доста относително то не зависи само от това но и от асцидента и тн така че :Д
а колкото до връзка между двама от една зодия ми защо не ? ако си пасват няма лошо :)
бих казала че хората с еднакви зодии по-скоро имат сходни черти отколкото напълно еднакви характери(макар че не се знае дали това е естествено или просто втълпено след като е прочетено нещо за зодията)
но като цяло съм забелязала че си пасват еднакви стихии (в смисъл вода-вода, въздух-въздух и тн)
пасват си също огън-въздух и земя-вода :Д но туй са глупости отиват
по темата ще кажа че съм била с лъв и с него да се изпотрепем направо кой а командори (защото аз като близнак не търпя задушаващи хора) а с дева се изпокарахме и се оказа устатник и половина :D иначе бягам от скорпиони и раци просто не знам що тия хора(дори за приятели само) са ми задушаващи ;d
иначе обожавам водолеите и везните
водолеите са щури а везните романтични :)
edit сега съм сингъл :Д

muhtesemfan
06-05-2012, 15:56
и аз съм сингъл :D и съм рак,и не се разбирам добре с лъв,просто и мен ме задушават,искат да командват :D

doitlikeadude.
06-05-2012, 16:08
аз съм везни. хд
разбирам се с близнаци; скорпион и риби. ;д
с хора с зодия овен изобщо не се разбирам, както и с раците и девите
а и съм сингъл ;д ;д

пAteNцЕ
06-05-2012, 16:21
ами с овен не се разбираш щото са ти противоположен знак :Д
омг щу работи излишни знам гугъла е пълен с кви ли не статии потърсете за зодиите и ще намерите доста инфо ама иска време и зор да се прочете и запомни :D

SisiStrange
06-05-2012, 17:01
Въобще не вярвам в тези глупости. Хич не си пасвам по характер с това, което се предполага, че трябва да важи за скорпион. И той не е баш риби. И сме много щастлива двойка, въпреки че май се предполага да не сме.

HoBaTopka
06-05-2012, 17:30
Аз съм овен :D Иии се кльопах с риби по едно време обаче тва беше огрооооомна грешка :D Иначе овен и овен не става.. Обаче мисля, че може да има(и има) връзки - хора еднакви зодии.

(тва не е по темата - не го четете :D) Чела съм, че примерно въздушните зодии се кльопат с въздушните, огнените с огнените и така :)

muhtesemfan
06-05-2012, 17:34
xhahx :D :D Това "кльопат" много ме радва :D :D

bloodyF
06-05-2012, 18:16
телец съм аз
той е водолей
уж се разбираме горе-долу

pepochko
06-05-2012, 18:24
аз съм телец а любимата ми е зодия везни ;) и не съм бил с момиче което да е телец ;)

Inaccessible93
06-05-2012, 18:31
Кирилицата е задължителна!


GregoryHouse

marin4itu
06-05-2012, 18:52
Аз съм дева, а приятелят ми е лъв. Понякога не можем да се понасяме, но много се обичаме. 2 години вече се търпим, пък и живеем заедно, няма как от време на време да не се дразним един на друг :D

heartshapedbox
06-05-2012, 21:31
Аз съм дева, той-близнаци.
Не знам дали зодиите ни си подхождат, обаче сме щастливи заедно, въпреки че се караме чат-пат.

fenkaaa
06-05-2012, 22:26
Аз съм телец,той скорпион.По принцип пише,че няма много разбирателство.. е,да караме се много често :D но пък си умираме един за друг :)

ShtrudeL
06-05-2012, 22:45
Пу за мен скорпионите! ^^ И раците от части...
Телците също ме привличат, но и отблъскват и ироничното е, че и в двата случая става въпрос за едни и същи неща. Т.е. нещо, което ме отвращава страшно много, в същото време ме и очарова. Това им харесвам на тях. Очарователно ужасни са. ;Р И все пак за любовна връзка не ги искам (на теория. Колкото и голяма маниачка да съм на тая тема, не си избирам хората според зодиите им.). Предпочитам да се уча от тях, ако се привържа, биха ме наранили много и сигурно само щяхме да се дразним. (така де... те не са виновни, а аз че съм толкова такова... бла... да..)

Девите са ми е черния лист, т'ва не са мъже. ;О
А със стрелците... разочароваме се взаимно... и с мъже и с жени. До сега само 1-2 стрелеца не са ме отблъсквали, но не ги и познавам достатъчно добре. Не, няма да говоря пак за тях, мога много да изпиша.
И като цяло като говоря на тая тема се чувствам тъпа, повърхностна и неадекватна, ако не ми вярват. Всъщност малко се обиждам ако ме мислят за такава, защото се интересувам от това и именно защото не ми уважават интересите ме карат да се чувствам по гореспоменатия начин, а съвсем не се мисля за такава реално.



Въобще не вярвам в тези глупости. Хич не си пасвам по характер с това, което се предполага, че трябва да важи за скорпион. И той не е баш риби. И сме много щастлива двойка, въпреки че май се предполага да не сме.

ТаЗ комбинация по принцип е перфектна на теория. Дори бих казала перфектна и за двата знака. Като може да се добави и рак.




*Оф спирам се.

DisappointedDreamer
06-05-2012, 22:53
Абе, телците сме големи шматки.

И за девите мъже съм съгласна.

Violenza
06-06-2012, 05:26
Аз съм януарски козирог, той е юлски лъв.

don't say anything.
06-06-2012, 07:55
Аз съм телец, той е риби, уж се разбираме, ама само от време на време.

krasiveli
06-06-2012, 08:00
Аз съм водолей, той - скорпион.

complicated_
06-06-2012, 08:13
аз съм водолей,а той стрелец :) разбираме се..от време на време се караме и то само за глупости :D

пAteNцЕ
06-06-2012, 16:13
и аз съм съгласна за мъжете деви! ПУ :D
като гледам всичките тука как сте се писали може и по некво си там написано да не можете да сте заедно въпреки това явно астролозите бъркат ... :)

Ivencetoo
06-06-2012, 16:16
аз сам лъв, той е дева... може да се каже, че се разбираме..хем сме приятели, който могат да си споделят и дават съвети, хем и много се обичаме

ShtrudeL
06-06-2012, 16:45
Аз съм рак... :) "половинка" нямам :D :)

АКО ВИДЯ ОЩЕ ВЕДНЪЖ ЧЕ ПУСКАШ ЛИНК НА ТЪПАТА СИ ИГРА, ЩЕ СИ ПОЧИНЕШ ОТ ФОРУМА.

SmilezZz
06-06-2012, 17:45
Аз - козирог, той - стрелец.

Разбираме се. А отношенията и връзката не зависи от подобна простотия. Това със зодиите е абсолютна глупости, няма накъде повече да е просто.

Blab
06-06-2012, 17:55
Аз - козирог, той - стрелец.
ако позволиш въпрос - как се справяш с динамичността му, вятърничавостта, болния оптимизъм? или един на друг извеждате силните си страни и покривате слабите?
//вълнувам се от темата. мен лично ме смущава интензивната експресия на стрелците. едва ли не няма никаква цедка, сдържаност, такт, всичко е овъншнено, демонстрирано, ако е пред хора - още по-добре. това е някаква форма на ексхибиционизъм. аз като козирог имам проблем с театрализирането на личните си мисли и емоции, а когато става въпрос за интимни такива, става още по-... не е неловко, неудобно, ами грубо, обезсмислящо, обезценяващо ги...

по темата - свободна съм. занимавам се с въздушни и огнени знаци тази година.:Д

pepochko
06-06-2012, 17:58
НАЙ ЯКАТа ЗОДИЯ Е ТЕЛЕЦА :P

ShtrudeL
06-06-2012, 20:02
blaaaaaab искам да те видя (на снимка) ^^

draid
06-06-2012, 20:17
Ам аз съм Скорпион, последната ми сериозна връзка беше с Дева, но очевидно нещата не се получиха, очевидно бяхме много различни въпреки че изкарахме 2+ години. Аз ли съм бил много скорпион или нещо друго, нз.

airboy
06-06-2012, 20:20
Аз съм Везни, обаче най-много се разбирам с Овен и Скорпион. Много точни хора познавам от тези зодии.. Последно ходих с момиче Лъвица и никак не ни се получаваше.. На нея постянно и се сменяха настроенията, пък и послъгваше, пък на мен това много ми бърка в здравето.. Иначе с другите Везни не си вървим много, пък с Близнаците рядко имаме съвпадения. Извод.. това със зодиите е много объркана работа :D

DragonLady
06-06-2012, 20:23
Аз съм Близнаци, а той е Рак. Трудни характери сме и големи инати. Случва се да се изпокараме за глупости, но доста бързо се сдобряваме. Все пак накрая любовта надделява над инатлъка.

ShtrudeL
06-06-2012, 20:33
ех... интересно как всеки казва за себе си, че е голям инат. Силно се съмнявам повечето такива хора да са наистина инати.

Раците са супер елементарни. Могат да се сърдят много и то за глупости, но т'ва е. Кое му е сложното? Адски чувствителни са, прекалено добри и емоционални. Толкова.
Близнаците още повече. Мъжките представители повече ми харесват. По-интелигентни са и се интересуват от много и различни неща.
Но нали са само зодии...
Горе се споменаха и козирозите... те пък ми се струва, че са най-песимистичната зодия в зодиака. Някак и те са меланхолични... като рибите, леко затворени и земни, но добри и въпреки всичко справящи се със себе си.

draid
06-06-2012, 20:48
То все пак е индивидуално, независимо от зодията. Може двама от една зодия да са различно "инати" Аз лично съм претърпял най-тежките спорове със себеподобни, и до някъде с близнаци.

Раците наистина са супер сръдливи, но пък в повечето случай вътрешно са големи добряци.

ShtrudeL
06-06-2012, 22:37
Раците наистина са супер сръдливи, но пък в повечето случай вътрешно са големи добряци.

Добряци ли? Тея хора не са за тоя свят... те са ПРЕКАЛЕНО добри. Не обичам такива хора, макар че обичам зодията. И все пак някои раци ме натоварват психически. Тея същества са адски чувствителни, обидчиви и идеалистични. :>

draid
06-07-2012, 09:44
True story

anonymous708973
06-07-2012, 11:28
ех... интересно как всеки казва за себе си, че е голям инат. Силно се съмнявам повечето такива хора да са наистина инати.

Интересното е, че го казват с някаква гордост в стил "Да, инат съм, не се харесвам, ама какво да правя? Който ме харесва, ще ме харесва такава." Някои хора забравят разликата между инат и упоритост.

На мен пък мъжете близнаци не ми харесват. Не ми пасват. Прекалено са приказливи. Аз съм приказливата в едни отношения, двама сме много :д
Аз съм близнаци, той е везни, ама доста нетипичен представител на зодията - няма я тая така прословута нерешителност, което е във всеобщ плюс, естествено :)


Вие сте от една порода, и вече сте се надушили. Не смогвате да намерите начини за да изразите въодушевлението от факта, че сте заедно. Едва ли има друга жена, която да провокира Вашето въображение и да разпалва любопитството Ви по начина, който жената Близнаци може да го направи. От друга страна, малко мъже биха споделили и осъществили мечтите ѝ (полет със самолет до Париж или разходка по Бруклинския мост). Именно на подобно романтично място сте ѝ предложили (или ще ѝ предложите) брак – предложение, на което се съмнявам, че има жена, която би могла да откаже. Не че няма да има спорове и конфликти в отношенията Ви със съпругата Ви от зодия Близнаци, но в крайна сметка нали в спора се открива истината.
Не е изключено малките дрязги да разпалват страстта Ви и да се нахвърляте един на друг, сякаш не сте правили любов от месеци. Имате развинтена фантазия и двамата, затова и сексуалният ви живот е интересен и богат на събития, всеки път откривате нов аспект на любовната игра.

Виждам доста верни неща.
Вярвам в зодиите доколкото те касаят черти на индивида, при това имам задълбочени познания едва към 3-4 зодии. Никога не съм мислила, че могат да определят съвместимост, но има логика.
Везните и близнаците са в една група зодии - въздушната, което автоматично означава сходства.
Била съм с момче водолей (пак въздушна) и с дева (земна) - е, определено с първия си пасвахме повече. Явно има известна доза истина.

Както и да е... не по това избирам, но ме интересува, де :д
Не знаех, че хората се интересуват от подобни дебилщини (http://www.bgstuff.net/vreme-za-gubene/horoskop/7720-razvod-po-horoskop), ама беше на първа страница в резултатите. Тук пък излизаме като "неустойчиво съчетание". Уотевър :D

anonymous708973
06-07-2012, 11:36
Съжалявам за двойния пост, ама се зачетох по форуми и установих, че определено съм права и моят не е типична Везна.

Отвратителни нервни,нерешителни и комплексирани Мъже!


Нищо вярно.


Мъжът Везни
Характерно за Везните е, че дори телесните им размери и пропорции да са в нормата, те винаги изглеждат пухкавки. Много често представителите на тази зодия имат трапчинки на бузите и брадичката и чаровна усмивка. Косата им е чуплива, леко вълниста.

Мъжът Везни обикновено е гладко избръснат. Той много държи да изглежда внушително. Говори тихо и има плавни движения. Облича се стилно, хармонично и харесва всякакви аксесорари – папионки, вратовръзки, шалчета, скъпи писалки, модерни органайзери и други.
Смях се бая тука :д Особено ми хареса частта с "гладко избръснат" :D :D :D
Тия сериозно ли си вярват, че от зодията зависи външния вид?! Нелепо е.

И нещо забавно:

Леле,как мразя ВЕЗНИ!!!
Направо ми се повръща от тях!
Баща ми е Везни,бившото ми гадже е Везни, най-добрия му приятел също беше Везни, леля ми е Везни, бащата на сегашният ми съпруг е Везни и още др....
Отвратителни нервни,нерешителни и комплексирани Мъже!
Властни и избухливи Жени!
Абе, ужас!

Само ще Ви кажа,че се разделих с моята бивша Везна, защото се влюбих отчаяно и безумно в друг мъж(сегашният ми съпруг) ...а той(Везната) взе, че след време се ожени за сестра ми и сега ми е Зет-Везна!!!


Бедната женица :D

П.С.

Подходящи партньори
В ранната им младост най-добре си пасват с Близнаци, които са силно сексуални и интелектуални.
Добрее, това ми харесва :д Спирам, преди да съм прочела нещо лошо.

Aanonim4eto0o
06-07-2012, 12:05
Аз съм рак,той риби .. И двамата сме големи инати,но не се караме често .. Най-често аз да му се разсърдя за някоя пълна простотия :D Била съм с овен .. Мани,мани .. изобщо не се разбирахме

dimitar_ak
06-07-2012, 12:16
Две телета сме. Аз съм на 3-ти май, а тя на 12-ти

reperw
06-07-2012, 12:32
куче и котка

ShtrudeL
06-07-2012, 12:51
Пантерке, външния вид се определя от асцендента. х) Може да е везни, но асцендента му да е друг и за това да няма нищо общо с външността на везните. И на мен човек, който силно се интересува от астрология ми каза, че нямам външността на рибите, а по-скоро на асцендента си. Също така, това е второто най-важно нещо след слънчевия знак, така че изобщо не означава, че щом си дадена зодия, изцяло ще си приличаш на нея. х) Ти също не си САМО близначе, сигурно имаш нещо земно или огнено в себе си, но по-скоро земно като телеца. Но ест мога само да гадая. :О
А везните (според мен) са веселяци, големи идиоти (в най-добрия смисъл) и адски затапващи когато са сериозни. :> С женските се разбираме (една мн добра приятелка е везни), но мъжките май не ме привличат в любовно отношение (ест винаги има изключения и нищо не се знае).

Прочети статиите на Линда Гудман за всяка зодия, както и на yovko in nutshell или нещо такова :3

anonymous708973
06-07-2012, 13:16
Асцедентът ми май беше риби (?!), ама не помня.
Много дълго време вярвах, че е овен (асцедентът, де) и всичко се връзваше, ама по-скоро тая упоритост, редуваща се с праволинеен инат, в характера ми е "наследство" от едно момче, което е овен.

ShtrudeL
06-07-2012, 13:26
авв :О
Ако имаш изблици на детинщина от време на време и се задълбаваш в нещата, е напълно възможно да ти е риби ;о

а това с 'наследството' е много... и опасно и страшно добро... особено при мен като типична риба, защото попивам и се лепя за всичко, което ми дойде... хах :>

anonymous708973
06-07-2012, 13:43
Даа, май ми се връзва да съм риби :д
Оле, и аз супермного попивам. Като гъба съм. Жестове, думи, интонация, походка - всичко. И накрая става някаква манджа с грозде = мен :д

vikenceto1212
06-07-2012, 17:31
Ние двамата сме риби.Разбираме се, обаче много се ревнуваме :D

tacabro01
06-08-2012, 19:24
Овен-Телец :D

TheDevilInMe
06-09-2012, 06:37
Аз съм раче, а приятелят ми е водолей, за нас пише, че понякога не сме с едни и същи възгледи за нещата, но пък се разбираме чудесно в леглото. :D Не съм много съгласно, вярно караме се от време на време, ма то защото и си живеем заедно, но най-важното е че умираме един за друг, много сме привързани.

marin4itu
06-09-2012, 23:53
Ооо заговорихте и за асценденти. Та пак казвам аз девица, той лъв, новото е и двамата с асцендент скорпион. :D

prosto_chovek
06-10-2012, 00:20
аз съм козирог с асцендент риби, тя е водолей с асцендент везни. Кретаме някак си, аз лично не вярвам кой знае колко на зодии :) макар че може и да има нещо, защото не се разбираме много :)

wutthefuck
06-15-2012, 22:40
аз съм роден извън зодиакалния календар

nerwna
06-16-2012, 17:49
Аз съм лъв,той е рак ..разбираме се ,но от време на време се караме ,и то все за глупости .. :))

xoxi
06-16-2012, 19:51
От самото начало имате смътното усещане, че нещо не е както трябва, но не можа да определите какво, както се казва: „прекалено хубаво е, за да е истина“. Предстои Ви да откриете, че Близнаците са прекалено лекомислени, много бъбриви, ужасно непоследователни, разхвърлени и неподредени – все недостатъци, които на Вас Ви липсват. Именно те ще Ви изиграят лоша шега и ще бъдат в основата на конфликтите във връзката ви. Това което ви обединява е сходния начин на мислене, който дължите на общия управител на зодиакалните ви знаци – планетата Меркурий. Но дали това ще е достатъчно, за да поддържа огъня във връзката?
Една от приятните изненади във вашата връзка е степента на сексуална съвместимост, която е учудващо висока.

Това пише за нас, дева и близнаци.
Да, в началото си повтаряхме, че е прекалено хубаво, за да е истина, но дори за секунда не сме си помисляли, че нещо не е както трябва. Връзката ни започна по много красив начин, разви се още по-добре, сега продължава да се развива към все по-хубаво и по-хубаво.
Не знам дали Меркурий ни поддържа огъня във връзката, но факт е, че недостатъците на другия не ни пречат. Заедно сме от толкова време, защото приемаме другия с всичките му недостатъци и отрицателни качества, които има.
Последното изречение няма да го коментирам. Вярно е. :D

Не вярвам попринцип много в зодиите, но единственото, в което съм сигурна е, че аз с телци не се разбирам.
Прекалено много хора се насъбраха, за да е просто съвпадение.

NambyPamby
06-16-2012, 20:37
Айй!^^ Септемврийска дева си, нали?
Обичам мъже близнаци. Много, много, МНОГО! Те май са единствените от зодиака, на които не им намирам достатъчно кусури, че да спра да се занимавам с тях, или пък предимствата са повече от недостатъците. Същински златни рибки са и изпълняват желания. Минавате покрай бижутериен магазин, харесваш си обици, минава време, забравяш за тях и в един момент - хоп! Намираш красива кутийка в чантата си или пък, ако не я намериш, тъпо обаждане по телефона, че вече е време да си преровиш по-щателно в чантата и воала! - там са исканите обици. Може да са минали 2 дни, 2 седмици, 2 месеца, половин година - няма значение. При първа (финансова/времева) възможност ще се втурнат да ти купят желаното нещо. Най-хубавото е, че никога не се налага да си искаш това или онова, защото те сякаш предугаждат желанията ти. И са вечните оптимисти, независимо какво се случва в живота им никога няма да се размрънкат, освен ако наистина не са страшно отчаяни. В де що дебели книги има ги оплюват, че са лекомислени и женкари, но това са долни лъжи - по-отговорни, лоялни и предани мъже не познавам. Харесвам ги и наистина те са ми въплъщение на Мъжа(асцедента и планетите също има не малка роля, но така или иначе го раздавам повърхностно). Да не говорим, че са аааааааадският секс. Чаровната широка усмивка, палавото блясъче в очите... Като цяло са високи и стройни, обаче когато са нещастни им личи по външния вид - рязко отслабват.
А телци - не, не и не. Никога. Говедото си е говедо, аз с едър рогат добитък не се погаждам, пък пъдар нямам желание да ставам. Мамят, мажат, ама хич не им се получава. Затова пък компенсират с външен вид - не са високи особено, даже май към ниските спадат, обаче вадят страхотни тела. Което не е случайно при все, че са бая суетни и нищо чудно мащехата на Снежанка да е травестит зодия Телец. 8-)

Свободен електрон съм, иначе, обаче много ме сърбят пръстите да пиша за зодии.

DisappointedDreamer
06-16-2012, 20:43
За близнаците и телците съм съгласна с теб. Аз съм телец ама съм женско, обаче мъжките телци... Ужас и потрес. Брат ми е телец, имала съм 2 връзки с 2-ма телци и беше просто един малък ужас.

breathless
06-16-2012, 20:50
Ние сме 2 козирога, но аз съм по-типичен представител, докато при него само някои неща отговарят на зодията.

Зайче..
06-16-2012, 20:52
С бившата ми половинка бяхме и двамата зодия дева.
И двамата сме типични представители на зодиите си и не издържахме много дълго. 8-)

jghgh
06-16-2012, 20:53
Рак и риби, направо моренце от хармония <333
Най-сладурския ми приятел и много си ме търпи :Р


Namby, леле, каква реклама на близнаците! Но наистина са АДСКИТЕ чаровници ;) Не познавам близнак, дето да не е сладур. Аз вземане-даване с тях не съм имала,но според каквото пише за рак-близнаци, по-добре да нямам по-близко отношения. Е, действително е яко да им се радваш отдалеко (поне от моята позиция, че малко ме е страх от тях). Харесват ми като приятели, като компания за разтуха, но не само - често са страшно интелигентни! Братът на приятелят ми е близнаци и е много секси и чаровен. Сигурно е тъпо, че говоря така, но да... всички близнаци, които знам, са ебати харизмата.

Аз само веднъж съм си падала по телец и какво да кажа - сякаш са малко черногледи и странни, и без да съм го изпитвала, подозирам, че са и малко проклети.
А най-смотаният ми приятел беше козирог - бездушен и противен човек, но на него толкова му беше и възпитанието. Не всичко е до зодии, понеже познавам прекрасни мъже козирози, и що-годе чувствителни, и изпълнителни, но просто не са моя любовен тип.
Мога да коментирам и за везните - също чаровници, но такъв вятър ги вее, горките... Вятър ги вее на бял кон! Прекалено несериозни, и имам чувството, че във всяко отношение на живота им - работа, приятели, все главата им е в облаците и то не по хубав начин, ами някакъв неадекватен - поне по моя преценка.
А пък лъвчетата - ее, няма такива хора. И за жени. Много си седят на мястото. Дори когато не са изобщо красиви, винаги с огромно достойнство си носят недостатъците и веднага почваш да ги уважаваш. Толкова си вярват, че и ти вярваш, че са върхът. Кво да ги правим, царска зодия ;)

NambyPamby
06-16-2012, 20:59
На женско не съм минала още, за мъжките говорех. :д Иначе се спогаждам с женските представители на зодиите, ама аз по принцип май се спогаждам с жените.
Мъжете телци са много... влизат ми под кожата, ама са вЕрно много, много, уникално елементарни същества. Но нека не забравяме, че животът е започнал от елементарни частици все пак. 8-) Тайно се надявам да се появи някой сгоден Телец, че са ми голяма тръпка(физически), обаче пусто не мога да се преодолея и да ги изтрая за нещо дълготрайно... Пък за близнаците до утре мога да си пиша. :д

DisappointedDreamer
06-16-2012, 21:12
За везните съм съгласна отново - имам такъв приятел, познаваме се от 8 години. Горкия е толкова отнесен и отвеян че просто не мога да го опиша.

хаха, 8-) елементарни са, да. Не бих ги нарекла злобни, напротив, добри душици са, обаче са ужасно прости и мързеливи. На външен вид не са височки, да, пък за чар и т.н. не мога да коментирам.

NambyPamby
06-16-2012, 21:24
Лъвовете са поредното голямо мастилено петно на нечий лист. Нищо не ми е царствено при тях - ни походка, ни държане, ни ухажване. Общо-взето, докато се помайват, почесват, пък докато се усетят, че явно е взаимно и са минали няколко години. Уж характерно за телците било тва, ама на - телците, които познавам винаги настъпват яко в началото, запознават се, организират, планират, докато лъвовете все правят някакви уговорки(ако се осмелят изобщо) и то във въздуха остават да висят. Анти-мъжко поведение ми е това тяхното. Наистина са много мудни и недосетливи и в повечето случаи са тромави, ама не 'щото ходят тежко и са вървежни, а защото са нескопосани. Ако минат до маса с 20 чаши наредени, поне 15 ще счупят.

anonymous708973
06-16-2012, 21:27
За мъжете близнаци хич не съм съгласна... много са ми приказливи, а никога не ме е кефело на един мъж постоянно да му плямпа устата.

За везните достатъчно изписах, ама... по никакъв начин няма как да се сетите, че моят приятел е везни, ако се запознаете с него. Ама хич :д

За лъвове, раци и прочее нямам наблюдения :)

jghgh
06-16-2012, 21:28
Щруди, гледам мненията ти за раците, ПРЕКАЛЕНО добри ли? Не е така. Рибите сте ПРЕКАЛЕНО добри. Вие не сте за тоя свят. Такива добри, наивни, и не се променяте, не искате да се очерняте, да се опорочавате, за да живеете по-лесно.

Иначе.. не, рак въобще не е елементарен, такава дълбочина, такова нещо няма никъде. А, има - при рибите! Те май са още по-духовни, по-задълбочени, медитативни - любимият ми знак. Най-голямата ми любов беше риби.

NambyPamby
06-16-2012, 21:29
Твоя приятел отначало си мислех, че е Овен. :д
за пантерата ставаше въпрос

embraceme
06-16-2012, 21:35
Аз съм риба и знам че с друга риба или скорпион се разбирам чудесно .. ние рибите сме едни такива тайнствени малко си живеем в наш си свят ^-^

anonymous708973
06-16-2012, 21:36
Хахахаха, нали? Мяза на овен, ама без гадния инат и праволинейност.
Не, везни е момчето. Хич не е "вятър го вее на бял кон", не е колеблив, несериозен или летящ в облаците. Не се сещам за една типична черта на везните, която да притежава. :д Ама не и като да съм ровила супермного, де.

xoxi
06-16-2012, 21:39
NambyPamby, ти коя зодия си?

NambyPamby
06-16-2012, 21:43
Дева. Августовска. Обаче асцедента и луната ми са в съвсем други две крайности и е манджа с грозде.

xoxi
06-16-2012, 21:47
Предположих, че си дева... Бързо ме усети мен. Както и него.

ShtrudeL
06-16-2012, 21:47
Ох толкова много сте изписали, толкова много искам и аз, ама не знам за кое да се хвана 8-)


Щруди, гледам мненията ти за раците, ПРЕКАЛЕНО добри ли? Не е така. Рибите сте ПРЕКАЛЕНО добри. Вие не сте за тоя свят. Такива добри, наивни, и не се променяте, не искате да се очерняте, да се опорочавате, за да живеете по-лесно.

Иначе.. не, рак въобще не е елементарен, такава дълбочина, такова нещо няма никъде. А, има - при рибите! Те май са още по-духовни, по-задълбочени, медитативни - любимият ми знак. Най-голямата ми любов беше риби.

Съгласна съм с теб, НО
ние може и да сме добри и всичките там качества, които изброи, но имаме ужасни, ужасни страни, които можем никога да не покажем, но съзнанийцето ни е пълно с какви ли не неща. :> Привличаме се от всичко тайнствено и една идея... 'лошо'. Лепим се за всичко, което ни дойде... Ние сме хората, които ще тръгнат в тъмната гора сами като по филмите, за да видят какво има, щото ни хлопа дъската : D

абе абе яя си дай фейсбука/скайпа, може някой път да си говорим астрално :Р хаха ^_


авв искам да кажа и за телците и близнаците :3

Близнаците са умни, интелигентни, приказливи, шеговити и до там. Не ме привличат любовно. Мъжете стават за приятели, жените не ме кефят.
Телците... някой каза, че са черногледи и проклети... мога да кажа... че само така изглежда. И това изглеждане е дразнещо и... очарователно. Харесват ми, но ме дразнят също толкова... и мамка мО това дразнене е хубаво... но все пак не бих искала да имам садо-мазохистична връзка с някой телец, защото ще си е точно такава и мЪного ще си поплаквам :Д Това на теория ест, няма да върна някой заради зодията му, пак казвам. ^ х)
Единия телец, който познавам... научилО съм толкова много от него и толкова си го обичам, но и за момент не ми е минавало през главата, че можем да имаме някви любовни/сексуални отношения. Все едно е гей. xD А всъщност си е много хетеро. На него едва ли му пука, най-вероятно не, но не му се сърдя.
Другия... другия... е супер хладнокръвен, трудно, ама много трудно привързващ се, трудно обичащ и като цяло трудно се впечатлява, което до някъде е интересно. И ...теЗ хора са силно сексуални. ^
Телците всъщност са красиви/чаровни... и момчетата и момичетата.

Д-р Хаус супер много прилича на телец във филма. :> Иначе е близнаци ^

xoxi
06-16-2012, 21:55
няма да върна някой заради зодията му, пак казвам. ^ х)

Аз телец като чуя и ми се подкосяват краката.
Много съм резервирана и към двата пола от тази зодия.
Телците, които познавам се отличават най-вече с лъжите си. Лъжат, мажат, а най-лошото е, че си вярват сами, докато опитите да прикрият истината са толкова жалки, че чак е тъжно.
Да, също са и много дразнещи. Имат таланта да се разхождат по тънък лек, играейки си с нервите на човек.
Една приятелка до сега само в телци се е влюбвала и много добре вижда тези черти, но ги намира за привлекателни.
Мистерия. :D

babity
06-16-2012, 21:59
Щрудке, рак със стрелец може ли да съжителства по някакъв начин във връзка?

DisappointedDreamer
06-16-2012, 22:02
Ъхъ, правилно. Обичаме да се шегуваме, да дразним, да си играем. За лъжите сте до някъде прави - действително изкривяваме понякога истината, но в повечето случаи си е чисто добронамерено.
И Щрудел е права - много трудно се впечатляваме, много трудно се привързваме, но направим ли го веднъж остава адски и изцяло лоялни на дадения човек. Търпеливи сме, скромни, не обелваме думичка, таим си всичко вътре, но накрая в един момент всичко ни прилива и имаме навика да си го изкарваме на първата срещната душица.

Говоря по лични наблюдения. Съдя по себе си и други телци, които познавам.

ShtrudeL
06-16-2012, 22:02
и много добре вижда тези черти, но ги намира за привлекателни.

Същото. :>

Телците трудно се впечатляват, трябва да си им много интересен, за да пробиеш :О
Също така трудно стават мили/нежни/някви такива неща, не си падат по романтиката, или поне не по класическите разбирания за нея. Абе като цяло са супер земни същества и намират розовите, захаросани работи за лигави. Но пък ако покажат някакво мило отношение, то значи наистина им идва от вътре и е искрено. Не мисля, че бих били любезни колкото да спазят етикета или нещо такова, защото са брутално искрени. :>

Казах ли, че тез хора са адски хладнокръвни и много рядко ще ги видите разгневени, крещящи и т.н.? Не са кибритлии и са адски хладнокръвни наистина. ^

mrazqkindergarten
06-16-2012, 22:03
Аз съм близнаци и като гледам това на доста хора е омразна зодия. :D

DisappointedDreamer
06-16-2012, 22:06
Същото. :>

Телците трудно се впечатляват, трябва да си им много интересен, за да пробиеш :О
Също така трудно стават мили/нежни/някви такива неща, не си падат по романтиката, или поне не по класическите разбирания за нея. Абе като цяло са супер земни същества и намират розовите, захаросани работи за лигави. Но пък ако покажат някакво мило отношение, то значи наистина им идва от вътре и е искрено. Не мисля, че бих били любезни колкото да спазят етикета или нещо такова, защото са брутално искрени. :>

Казах ли, че тез хора са адски хладнокръвни и много рядко ще ги видите разгневени, крещящи и т.н.? Не са кибритлии и са адски хладнокръвни наистина. ^

И отново уцелваш десетката 8-)

xoxi
06-16-2012, 22:06
Аз тази чувствителност, която описвате в телците съм я виждала в козирога.
Телците са ми направили впечатление на лесно раними, податливи на чуждо влияние и много доверчиви.

DisappointedDreamer
06-16-2012, 22:08
Аааа, ти сериозно ли? Въобще не сме доверчиви. Хич. Нот ат алл. Лесно раними, окей - може би, а това с чуждото влияние също ме учудва. Не, не и не.

prosto_chovek
06-16-2012, 22:09
добре де, някой ще ми обясни ли какво толкова значение има - аз като съм козирог с какво трябва да си пасвам, изобщо - мани. Викат, че трябва да се мразим с лъвове, пък много добре си се разбирам и с тях, и с риби. Объркана работа. Моля някой от разбиращите да ми обясни :)

ShtrudeL
06-16-2012, 22:12
Щрудке, рак със стрелец може ли да съжителства по някакъв начин във връзка?

aw как пита, аз не се имам за компетентна, а и нещата, които знам са си от чисто наблюдение и мнооого четене в нета : D Всичко си е индивидуално и не си избирам хората по това каква зодия са.

Иначе...
Двата знака са противоположни... стрелеца е огнен знак, рака е воден...
Аз съм воден (рибите и раците си приличаме) и бях със стрелец доста дълго... Има привличане, има някакъв уют, но са адски различни... съвместно бъдеще нямаше как да имаме... Стрелците са искрени... и заядливи с тая си искреност... заядливи с истината... можеш да знаеш, че са прави, те също и да продължават да ти я натякват тая истина... карат те да се чувстваш виновен.. не са злобни, никак даже, много са добродушни и винаги ще ти помогнат, винаги... но трудно си на една вълна с тях... остроумни и забавни са, но наистина трудно и с много разговори успяваш да ги накараш да те изслушат и разберат... Те обичат да са прави и човека срещу тях да го разбере... Обичат да се шегуват с чуждото нещастие и са страшни оптимисти... ех... просто... могат да са перфектни за връзка, но ако си някой като тях... или по-точно ако не си някой духовно и облачно извисен, рисуващ свои светове и такива ти неща... като мен... Те се дразнят от такива илюзорни и нереални неща, защото самите те са реалисти... мф... айде спирам, че мога много да говоря

ShtrudeL
06-16-2012, 22:14
Телците са ми направили впечатление на лесно раними, податливи на чуждо влияние и много доверчиви.

глупости 8-)

NambyPamby
06-16-2012, 22:15
Жена рак с мъж стрелец са съвместими, да. Еднакво инфантилни са, затова и имат висока търпимост към простотиите си. Пък и мъжете стрелци са душички по принцип, имам чувството, че им е заложено в утробата още да са възпитани, вежливи и мили. Те са ми другите много любими след мъжете близнаци.
Жена стрелец с мъж рак обаче - не мисля. Мъжете раци са многопластови, раними, философски настроени и прекалено... сложни за жената стрелец, на която са й нужни ядене, пиене и купони, за да е задоволена. Прекалено разрушителна е за него, ми се струва.

Иначе телците са абсолютни темерути и вЕрно д-р Хаус много прилича на теле. Ама на - два са ми връзвали досега и то без да полагам каквито и да било усилия, сами се лепнаха и ми беше трудоемко в самия край - да ги разкарам во веки веков. Уж не са словохотливи, но пък ми се сваляха луната, небето, звездите и всичко, което можеше и не можеше да се свали. Да се чувствам поласкана, явно, или да тъжа, че идва краят на света.
А с лъвовете изкупувам някаква зла карма явно, защото най-редовно си ме поставят за цел. Като някакъв радар съм. Ако съм на някакво мероприятие и има мъжки представител лъв, 100% ще се устреми към мен. А са ми много неприятни, наистина. Жените са точни, обаче мъжете ме товарят отвсякъде.

jghgh
06-16-2012, 22:18
стрелец и рак - не си е работа.
имам една приятелка стрелче, ходи 6 месеца с рак, и както ми вика - трудна работа, с напасване и компромиси.
теб ракът ще те нерви, човек! ще ти идва чувствителен, лигав, много изискващ и т.н.
а ти, ти сигурно си по-ларж, бих казала дори по-повърхностна, но в никакъв случай в лош план. просто не искаш драми и лигни, и всичко да става със задълбочаване и психическо натоварване.

отделно мъжете раци са си бляк : D

но всичко си зависи.. е, например, риби-лъв било отвратителна комбинация. настоящият, който е рибок, 2 години ходил с лъвица. е, постоянно се карали и връзката била тормоз :Д от една страна - 2 години все нещо ги е свързвало, ама от друга не винаги времето е гаранция за съвместимост .. особено някакво време, прекарано с компромиси, караници, сръдни и тн..


Намби, мисля че не бих ходила със стрелец. Имам една съученичка рачка, която е доволна от своя стрелец, ама на мен ми идват груби, пък и не са нежни, не са романтични, не са задълбочени, плашат ме. То само обща инфантилност не стига.

DisappointedDreamer
06-16-2012, 22:19
глупости 8-)

Нали! Кажи и 8-)

ShtrudeL
06-16-2012, 22:19
добре де, някой ще ми обясни ли какво толкова значение има - аз като съм козирог с какво трябва да си пасвам, изобщо - мани. Викат, че трябва да се мразим с лъвове, пък много добре си се разбирам и с тях, и с риби. Объркана работа. Моля някой от разбиращите да ми обясни :)

Значение? - няма : ) (за някои е просто нещо като... пъзел... представи си... изчел си толкова много за зодиите... запознаваш се с хора и някак от вътре те човърка дали съвпадат с това, което си научил... и така ^ любопитство ^ Винаги като се запознавам с някой го питам коя зодия е 8-) )

Иначе...
Козирозите (според мен) са тихи, също земни, леко песимистични, приятни, чаровни и май трудно те допускат до себе си... имам предвид... някак не дават да ги опознаеш, не се разкриват много... може пък да има такива, които ако останеш насаме с тях, да почнат да ти изливат душичката си и така... Сигурно си пасват с въздушните... не знам... ^

embraceme
06-16-2012, 22:20
Shtrudel,извинявай можеш ли да напишеш нещо за нашата зодия (Риби) интересно ми е дали мислиш същото за рибите каквото и аз

xoxi
06-16-2012, 22:23
Явно всички телци, които познавам са дефектни. :D

ShtrudeL
06-16-2012, 22:26
Аз съм риба и знам че с друга риба или скорпион се разбирам чудесно .. ние рибите сме едни такива тайнствени малко си живеем в наш си свят ^-^

Сега видях това.
Аз други риби освен мен не обичам. :> хаха
Така де... с мъжките можем да имаме много общи теми/възгледи и т.н. Всъщност можем да си паснем много добре, ама изобщо не ме привличат в любовен/сексуален план. Ей тъй за приятелчета са перфектни.
Но женските... добре... с някоИ може... но падне ли ми се някоя като мен... НЕ... Не обичам хората като мен. Ужасно е. Дразнят ме. И то все са някакви артЪ, суб-пост-псевдо глупости, които ме дразнят. Фалшивеят ми супер много. Може изобщо да не са такива, но са прикрити и имат купища страни/маски и т.н. които ВИНАГИ усещам и това... абеее не ги искам. Има такива, които са ми приятни, има и такива, с които не искам да съм в близост.



Shtrudel,извинявай можеш ли да напишеш нещо за нашата зодия (Риби) интересно ми е дали мислиш същото за рибите каквото и аз

Какво да ти кажа... хаха
Ние сме вечно в облаците, вечно във филма, адски ревливи, много тънкообидни особено от хора, които обичаме, много отдадени, като цяло всичко ни е на макс. :>
Някви тъпи интроверти сме. По принцип сме мълчаливи и не особено общителни, но в зависимост от средата можем да сме и адски приказливи и да говорим 'сякви простотии. :3 Нямаме особена нужда да говорим всъщност, а като го правим все споделяме някакви неща, които са ни впечатлили, защото сме адски впечатлителни и се радваме на някви простотии и мани мааани...
Ние живеем, за да обичаме, да даряваме обич, обич. Големи сме лепки в любовно отношение, много сме миилички и любвеобвилни и искаме постоянно да си гушкаме и целуваме човечето, да му се раадваме и т.н. Предпочитаме да се напасваме към хората, от колкото те към нас, но това никак не значи, че сме някакви парцалени човечета без мнение. Ако човека до нас е достатъчно търпелив, можем да направим всичко... ВСИЧКО което си поиска и да сме всякакви. :> НО трябва търпение, защото сме страхливи и колебливи. Живеем в миналото, настоящето и бъдещето едновременно... В настоящето по-рядко за съжаление. :> Някои риби или ще са тотално срещу течението, или ще се оставят на него...
Любопитни сме, ревниви сме, но не правим скандали, някви горделиви сме :Д И мисля, че скромността не ни е качество, както всички твърдят. ^^
Оф абе много мога да изпиша. Спрете ме :О

embraceme
06-16-2012, 22:33
Сега видях това.
Аз други риби освен мен не обичам. :> хаха
Така де... с мъжките можем да имаме много общи теми/възгледи и т.н. Всъщност можем да си паснем много добре, ама изобщо не ме привличат в любовен/сексуален план. Ей тъй за приятелчета са перфектни.
Но женските... добре... с някоИ може... но падне ли ми се някоя като мен... НЕ... Не обичам хората като мен. Ужасно е. Дразнят ме. И то все са някакви артЪ, суб-пост-псевдо глупости, които ме дразнят. Фалшивеят ми супер много. Може изобщо да не са такива, но са прикрити и имат купища страни/маски и т.н. които ВИНАГИ усещам и това... абеее не ги искам. Има такива, които са ми приятни, има и такива, с които не искам да съм в близост.


окей мерси :)

horacio
06-16-2012, 22:35
Двама раци не си е работа ;д мъжете раци са ужасни... била съм с 2-ма и въпреки, че са ми най-голямата тръпка, нещо в характера им куца страшно много и оправия няма. Който може да се оправя с тях, аз не мога. :D Иначе за рак и козирог какво ще кажете? Стана ми интересно.

ShtrudeL
06-16-2012, 23:54
Иначе за рак и козирог какво ще кажете?

Мисля, че е добре.
I mean... не ми звучи като нещо фрапиращо като риба и лъв :О

1.3.1.2
06-17-2012, 00:45
А нещо за Водолей :D

Blab
06-17-2012, 06:39
ох, много искам да пиша в темата, но ще е след курсовата по руски.

засега заявявам становището си, че д-р Хаус е по-скоро козирог;
//в последните си страници темата е отчетливо земноводна. и всички говорят за въздух и огън. показателно.

ПП: девата е най-неземният знак от земните, по мои(и не само) мнения и впечатления. тя е свързващо звено с други(ще си помисля точно кои) стихии... да речем въздух. затова ми се вижда съвсем нормално залитането й натам, както и отвращението й от земята, Намби.)

loveca777
06-17-2012, 07:44
не разбрахте ли още ,че зодиака е една илюзия и няма нищо вярно в нито една статия за характеристиката или предсказанията на зодиите!

jghgh
06-17-2012, 07:48
от двамата мъже деви, които съм анализирала, единият е сухар, другият - доста .. как да кажа. духовен човек, но по земен начин.
и и двамата ми се струват бая пестеливи на емоции.


рак и козирог - м... не бих казала, че нещо би потръгнало, въпреки че примери всякакви - бракове, дълги връзки и т.н.
но според мен всичко е заради компромисите на рака и опитите му да се нагажда - без да изкарвам тази зодия по-добрата.
просто както имат много общо, така и двата знака бая се различават. а и козирозите са трудни. да събереш два знака, които трудно се откриват/разкриват? и са някви странни - ъм.. ноу.
а козирозите са наистина предизвикателство - това като го пиша, все се сещам за жените козирожки, че са трудни дами.
мъжете ми идват бездушни. само ябълката е пич ^^

DisappointedDreamer
06-17-2012, 07:48
Напротив. Има доста вярни неща, но разбира се не може да върнеш човек само защото и двамата сте телци и тая комбинация не е добра.

babity
06-17-2012, 08:19
Мерсажно за отговора. А аз като жена стрелец с какво се предполага, че си подхождам?

draid
06-17-2012, 08:41
Мисля, че е добре.
I mean... не ми звучи като нещо фрапиращо като риба и лъв :О

Явно имаме астролог във форума, та както си подкарала я спомени нещо за скорпионите, да сравним познавателната ти способност ;)

babity
06-17-2012, 08:46
Скорпионите са ебаси ненаситниците. :D Ама не ме радва т'ва, че всички скорпиони, които познавам са няк'ви импулсивни такива, лекомислени, безрасъдни.

draid
06-17-2012, 09:04
Скорпионите са ебаси ненаситниците. :D Ама не ме радва т'ва, че всички скорпиони, които познавам са няк'ви импулсивни такива, лекомислени, безрасъдни.

Значи е крайно време да се запознаеш и с други.

loveca777
06-17-2012, 09:14
ето доказателството ,че нищо вярно няма и не пишат за зодиите , а всеки един човек е напълно различен и уникален спрямо другите
пък draid е изключение :D
какъв е този на аватара ти? Напомня нещо за смъртта ;d

DisappointedDreamer
06-17-2012, 09:18
То не зависи само от зодията, ами от асцедента и луната също.

valdesbg
06-17-2012, 09:31
Щруделче аз съм близначе. Я кажи в комбинация с момиче везни, овен или телец какво би могло да се случи/очаквам? за трите по отделно по няколко изречения примерно.

гледам че ти е интересно, пък може и да познаваш :)

embraceme
06-17-2012, 09:33
Сега видях това.
Аз други риби освен мен не обичам. :> хаха
Така де... с мъжките можем да имаме много общи теми/възгледи и т.н. Всъщност можем да си паснем много добре, ама изобщо не ме привличат в любовен/сексуален план. Ей тъй за приятелчета са перфектни.
Но женските... добре... с някоИ може... но падне ли ми се някоя като мен... НЕ... Не обичам хората като мен. Ужасно е. Дразнят ме. И то все са някакви артЪ, суб-пост-псевдо глупости, които ме дразнят. Фалшивеят ми супер много. Може изобщо да не са такива, но са прикрити и имат купища страни/маски и т.н. които ВИНАГИ усещам и това... абеее не ги искам. Има такива, които са ми приятни, има и такива, с които не искам да съм в близост.




Какво да ти кажа... хаха
Ние сме вечно в облаците, вечно във филма, адски ревливи, много тънкообидни особено от хора, които обичаме, много отдадени, като цяло всичко ни е на макс. :>
Някви тъпи интроверти сме. По принцип сме мълчаливи и не особено общителни, но в зависимост от средата можем да сме и адски приказливи и да говорим 'сякви простотии. :3 Нямаме особена нужда да говорим всъщност, а като го правим все споделяме някакви неща, които са ни впечатлили, защото сме адски впечатлителни и се радваме на някви простотии и мани мааани...
Ние живеем, за да обичаме, да даряваме обич, обич. Големи сме лепки в любовно отношение, много сме миилички и любвеобвилни и искаме постоянно да си гушкаме и целуваме човечето, да му се раадваме и т.н. Предпочитаме да се напасваме към хората, от колкото те към нас, но това никак не значи, че сме някакви парцалени човечета без мнение. Ако човека до нас е достатъчно търпелив, можем да направим всичко... ВСИЧКО което си поиска и да сме всякакви. :> НО трябва търпение, защото сме страхливи и колебливи. Живеем в миналото, настоящето и бъдещето едновременно... В настоящето по-рядко за съжаление. :> Някои риби или ще са тотално срещу течението, или ще се оставят на него...
Любопитни сме, ревниви сме, но не правим скандали, някви горделиви сме :Д И мисля, че скромността не ни е качество, както всички твърдят. ^^
Оф абе много мога да изпиша. Спрете ме :О

Напълно съгласен,даже ще си го сложа на фейсбука :Д

loveca777
06-17-2012, 09:50
Щом не зависи само от зодията трябва да забранят хороскопите , а Алена да я заколят

loveca777
06-17-2012, 09:54
да е б а и некадърните измамници долни мръсни пачи дето само лъжат хората уроди умрели

ShtrudeL
06-17-2012, 11:08
Явно имаме астролог във форума, та както си подкарала я спомени нещо за скорпионите, да сравним познавателната ти способност ;)

awwww <3 8-)
ЗНАЧИ! ^^
Познавам... 10 скорпиона (за толкова се сещам, 3 са момичета)
Какво за тях... адски привлекателни, магнетични, очарователни, сексуални, обикновено зеленооки (омг сега се сещам, че наистина от тези, които познавам половината са със зелени очи, другите с кафяви). Когато са сериозни имат ебааааати готиното излъчване/поглед ewwww *подмокря се* хаха
Някои са приказливи, други също, но повече предпочитат да наблюдават и едва ли не да анализират хората. Можеш да им говориш 20 мин колко грешно са постъпили за нещо си и като цяло да им се ядосваш и обвиняваш и т.н, а те точно в 1 мин и две изречения да закопаят и да млъкнеш. хах
Искрени са. Могат да са брутални на думи, ако ги настъпиш, или по-скоро ако си прекрачил границата на търпението им. Но ако успееш да влезеш под кожата им (което мисля, че е МНОГО трудно), са мили, любвеобвилни, чувствени и могат да ти се разкрият напълно. Горделиви са. :> Нещото, което ме дразни в тях е, че някак се хвалят с хубавите неща, които имат независимо за какво става въпрос. Ако пък е човек, всее едно е негово притежание, все едно е предметче, или поне с такова впечатление съм останалО, сигурно греша. Един (които ми беше нещо като преподавател) открито ми каза: "Искам да си покрай мен, че като ме видят да ми завиждат" хах, някакво шеговито ест. С този същия сме си говорили мнооооого и на различни теми (и за окултни глупости включително^) и като цяло ми е уютно сред теЗ същества, но и някак под напрежение в същото време, защото не искам да ги разочаровам...
Властни са и оправни хах ^ На това им се възхищавам... имам чувството, че могат да се справят с всичко. Имат някаква очарователна тъмна страна. Максималисти са, не мисля че за тях има понятие като 'горе долу, може би, не знам, не съм сигурен' и т.н. Ако ги разочароваш, след това трудно можеш да ги ъъ спечелиш отново. Няма да се лигавят и да не ти говорят и да се държат като в 5 клас като ти се сърдят, ще си говорят с теб, ще се отнасят добре, но усетят ли, че се приближаваш твърде близо и лично, по-скоро биха ти били игнора и биха те отхвърлили... минало ти е времето, минал ти е шанса... малко е плашещо. :> Позитивни са, не са страхливи и всички, дори и жените са силни и своенравни. В никакъв случай не са слабохарактерни и никога няма да ги видиш хленчещи и оплакващи се от живота. Мечтатели са, но реални такива, а не летящи безцелно в облаците... like me... И всъщност това ми харесва, защото... защото аз съм там горе в моята си реалност, в моя си свят... и те не биха искали да ме свалят от него, защото знаят, че ми харесва... по-скоро биха се качили за малко (в този ред на мисли са и адски толерантни), аз бих слязла също заради тях.. и някак... бихме се докоснали. : )
Ако почнат пък да разказват нещо, мога да стоя с отворена от удивление уста и да ги слушам цял ден...
Не съм сигурна дали са напълно верни... момичетата поне, които са ми споделяли са ми казвали, че са адски против изневерите и като цяло не биха си позволили нещо такова... докато момчетата... половината от тези, които познавам си се заглеждат открито по други момиченца, коментират ги също толкова открито, флиртуват с всяка и това изключително ме дразни и ме кара да се съмнявам. Един... дори двама, които са женени, изневеряват на жените си, но единия все пак твърди, че я обича... и му вярвам, но е грозно и ме дразни. Трети пък... с който имахме някаква кратка авантюра :> е като... някакво кученце, което ходи при всички да му се радват и да го погалят... а те как да не му се радват... хах. Дразнещо е. Аз съм изключително ревниво и си преживяявам всичко вътрешно. Не че трябваше, понеже нямаше нищо емоционално, но все пак...
Таа...скорпионите са сложни персони и е трудно да кажеш всичко. ^

ShtrudeL
06-17-2012, 11:22
Щруделче аз съм близначе. Я кажи в комбинация с момиче везни, овен или телец какво би могло да се случи/очаквам? за трите по отделно по няколко изречения примерно.

гледам че ти е интересно, пък може и да познаваш :)


От тези, които изброи само за телеца знам повече... И понеже не знам коой знае колко за другите:

"Близнаците могат да се разберат с абсолютно всички благодарение на вродената си хамелеонщина.
В младежка възраст най-добре си пасват с Везните и Водолея. Те също са въздушни знаци, точно толкова повърхностни, непостоянни и свободолюбиви.

В средна възраст Близнаците леко се успокояват и намират общ език с Телеца, който им предоставя приятелство и стабилност и Овена, който успява да им наложи своето АЗ.

В зрелия си период Близнаците са доста напреднали в интелектуалното си развитие и са стигнали до определено ниво на самоконтрол. Това е моментът, в който може да има добър синхрон със Скорпиона."

xoxi
06-17-2012, 11:33
А според вас твърдия характер на девата по-силен ли е от ината на овена?

draid
06-17-2012, 11:35
awwww <3 8-)
ЗНАЧИ! ^^


Интересно, доста неща уцели ;)

ShtrudeL
06-17-2012, 11:37
А според вас твърдия характер на девата по-силен ли е от ината на овена?

твърд характер на девата? втф? ^^

Душице, много грешни впечатления имаш 8-)

DisappointedDreamer
06-17-2012, 11:39
Мии, трудно е да се каже, но сигурно може да се поставят на еднакво ниво.
Девите (мъжете, поне) са страшни перфектционисти - постоянно търсят нов начин за самоусъвършенстване, анализиране, подреждане и систематизиране на фактите. Страшно откровени са и винаги казват това, което мислят, макар и да знаят че то би могло да те нарани. Страни от шумни компании и много често мъжете родени под този знак остават дърти ергени. Често изпада в мрачно настроение и става капризен, но въпреки това е страшно умен и рядко прави грешки. Единствения му проблем е следния - очаква другите хора да живеят по неговата мярка, често е твърде критичен. Затова и не се спогажда с останалите и особено с телците. Упорит е, обича да работи сам и на тихо място, обича разходките сред природата и свежия въздух, все пак е земна зодия, досущ като телците. Има страхотно чувство за хумор.

loveca777
06-17-2012, 11:48
В зрелия си период Близнаците са доста напреднали в интелектуалното си развитие и са стигнали до определено ниво на самоконтрол. Това е моментът, в който може да има добър синхрон със Скорпиона."


are you kidding me? :X И двама скорпиони в класа сме тройкаджии ,а близнаците са адски умни
,,Максималисти са, не мисля че за тях има понятие като 'горе долу, може би, не знам, не съм сигурен' и т.н. - това също е грешно - 100 телефонни разговори провеждаме, за да се разберем дали ще излизаме някъде
,,никакъв случай не са слабохарактерни и никога няма да ги видиш хленчещи и оплакващи се от живота. ,, -слабохарактерни не , но винаги се оплакваме и хленчим и недоволстваме, ако не пред другите - тайно.
,,имам чувството, че могат да се справят с всичко'' - имай си го за себе си пфф..
,,Позитивни са, не са страхливи'' - позитивни друг път ,но за страха го улучи , макар че един приятел скорпион доста се страхува от рискове .
А за това ,че скорпионите били секси също е не е много вярно - зависи дали тренира и тнт
Абе значи горе долу съм съгласен с теб само за това с цвета на очите . :)

пAteNцЕ
06-17-2012, 11:54
^ това отгоре за девата е бая вярно -.- имат си един перфекционизъм и критикуват всичкоо
напоследък забелязвам за чара на рибите-леле тия хора са много чаровни(и мъжките и женските)
овните ме нервят много,скорпиони и рази ме задушават(май и преди съм го писала)
за везните квото написахте-да,вярно е заобиколена съм с няколко такива :д
И девата няма твърд характер изобщо!!! ходи малко инат нищо повече
за козирозите ще кажа че са амбициозни,сухари
Прочетох преди мене как се носи славата на мъжете близнаци и изобщо на зодията :oops:
за съжаление не съм попадала на човек от моята зодия(като изключим приятелството) и съм забелязала че дрънкат много ама много ей :Д бяхме като женски пазар,нищо че сме двама :Д
не мога да повярвам,че хората са с добро мнение за близнаците :oops:

ShtrudeL
06-17-2012, 12:02
are you kidding me? :X И двама скорпиони в класа сме тройкаджии ,а близнаците са адски умни
,,Максималисти са, не мисля че за тях има понятие като 'горе долу, може би, не знам, не съм сигурен' и т.н. - това също е грешно - 100 телефонни разговори провеждаме, за да се разберем дали ще излизаме някъде
,,никакъв случай не са слабохарактерни и никога няма да ги видиш хленчещи и оплакващи се от живота. ,, -слабохарактерни не , но винаги се оплакваме и хленчим и недоволстваме, ако не пред другите - тайно.
,,имам чувството, че могат да се справят с всичко'' - имай си го за себе си пфф..
,,Позитивни са, не са страхливи'' - позитивни друг път ,но за страха го улучи , макар че един приятел скорпион доста се страхува от рискове .
А за това ,че скорпионите били секси също е не е много вярно - зависи дали тренира и тнт
Абе значи горе долу съм съгласен с теб само за това с цвета на очите . :)

Пф 8-)
Някъде бях чела, че скорпиона е този, който ще ти каже: 'Не можеш да познаеш коя зодия съм', или ще е супер недоверчив, ако е от онези, които не се интересуват от окултни неща^

И пак казвам... освен слънчевия знак, е важен и асцендента и куп други неща.

loveca777
06-17-2012, 12:03
[QUOTE=пAteNцЕ;10221752
овните ме нервят много,скорпиони и рази ме задушават(май и преди съм го писала)
:[/QUOTE]

Нали скорпионите те задушават ,нервират, дразнят с присъствието си и такава връзка е невъзможно ,защото просто е невъзможнаааа

Но за девите ,че нямали твърд характер грешиш ужасно много
Мога да кажа ,че девите са най-изпълнителни и сериозни , а мъжете са мъже и са много отговорни

loveca777
06-17-2012, 12:06
Пф 8-)
Някъде бях чела, че скорпиона е този, който ще ти каже: 'Не можеш да познаеш коя зодия съм', или ще е супер недоверчив, ако е от онези, които не се интересуват от окултни неща^

И пак казвам... освен слънчевия знак, е важен и асцендента и куп други неща.

добре , аз съм роден на 25 октомври в 11 часа на обяд

какъв е асцендента ми ;d

пAteNцЕ
06-17-2012, 12:09
Нали скорпионите те задушават ,нервират, дразнят с присъствието си и такава връзка е невъзможно ,защото просто е невъзможнаааа

Но за девите ,че нямали твърд характер грешиш ужасно много
Мога да кажа ,че девите са най-изпълнителни и сериозни , а мъжете са мъже и са много отговорни

да,отговорни са и сериозни но не са ми с твърд характер като козела,говедото или скорпиона например

loveca777
06-17-2012, 12:16
скорпионите не са с много твърд характер
ей онзи ден един изпаднал пияница ме заговори на улицата и разбрах ,че всъщност е скорпион , бил е отличник и е умен , но слаб характер сигурно
като се определям себе си , колко лесно изпадам в депресия ,че постоянно съм недоволен всеки път си мисля ,че ще свърша по същия начин като този .

xoxi
06-17-2012, 12:18
твърд характер на девата? втф? ^^

Душице, много грешни впечатления имаш 8-)

За телците си признавам, че не съм запозната с тях, но за девата не отстъпвам.
Ако иска, може да бъде по-твърдоглава от овена. Мнооого, мноого по.
По мои лични наблюдения (и преживявания) мога да кажа, че двете зодии се спогаждат, но много често има и спорове между тях, повечето от които печели девата с постоянство, железни доводи и твърдост в характера + малко или много инат.
Понеже цял живот съм прекарала с хора, повечето от които са дева, овен или рак и съм запозната с взаимоотношенията между тях. (+ това, че и аз съм представител на една от зодиите)

пAteNцЕ
06-17-2012, 12:23
За телците си признавам, че не съм запозната с тях, но за девата не отстъпвам.
Ако иска, може да бъде по-твърдоглава от овена. Мнооого, мноого по.
По мои лични наблюдения (и преживявания) мога да кажа, че двете зодии се спогаждат, но много често има и спорове между тях, повечето от които печели девата с постоянство, железни доводи и твърдост в характера + малко или много инат.
Понеже цял живот съм прекарала с хора, повечето от които са дева, овен или рак и съм запозната с взаимоотношенията между тях. (+ това, че и аз съм представител на една от зодиите)

вярно,вярно
за девите ще кажа че ама много си пасват с козирога о.О
не мога да направя копи и пейст затова слагам линка направо и си четете :Д
http://www.zajenata.bg/%D1%81-%D0%BA%D0%BE%D0%B8-%D0%B7%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%B8-%D1%81%D0%B8-%D0%BF%D0%B0%D1%81%D0%B2%D0%B0%D0%BCe-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B5-news2306.html

loveca777
06-17-2012, 12:29
а тъпите звезди умрели не мислят нищо за любовта и влюбването ц ц ц ... да пукнат всички звезди...

DisappointedDreamer
06-17-2012, 12:35
вярно,вярно
за девите ще кажа че ама много си пасват с козирога о.О
не мога да направя копи и пейст затова слагам линка направо и си четете :Д
http://www.zajenata.bg/%D1%81-%D0%BA%D0%BE%D0%B8-%D0%B7%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%B8-%D1%81%D0%B8-%D0%BF%D0%B0%D1%81%D0%B2%D0%B0%D0%BCe-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B5-news2306.html

Мда. Както и телците. Телците си пасват най-много с девите и козирозите.

Blab
06-17-2012, 12:37
малко на парче е темата, но нормално.

избирам да говоря за близнаците:Д

срещу близнаците няма какво лошо да имаш. те чисто и просто витаят наоколо. набедени са за интелектуалци, което според мен се дължи на склонността им към разговори и философстване, изобщо - интензивно проветряване на устата, често с поучителен привкус.
за мен близнаците са най-изгубените хора. ненаясно със себе си, с желанията си, с другите, със света. подобно овена, не са постоянни, не че се разсейват, като него, по-скоро са ненаситни в търсенето си на Нещо, поради което се губят в нищота. цялата им динамичност е някакво устремено, отстрани нерядко будещо съжаление, бягство към хоризонта. безсмисленост. парадоксът е, че близнаците са рационален знак, който действа на емоционално ниво, т.е. против себе си. телесното властва над съзнанието му, потребностите му са над съзнанието, моралът е на хартия/приказки, поведението издава пълнокръвен хедонизъм.
за да не бъда разбрана криво, ще кажа, че лично аз харесвам близнаци. т.е. - привлечена съм от тях, но това се дължи на изродения ми перфекционизъм и устрема към осъществяване на невъзможното. близнаците са страхотна компания, но със сигурност не са ценни като постоянни партньори (интимни, приятелски, пр.), поне не за мен. те могт да си те обичат отдалеч, да осъзнават, че си им важен, но им е чуждо обгрижването, интимността, споделеността. това не ги прави лоши или студени, но ги определя.
близнаците са алтруисти, когато се отнася за непознати/не-особено-близки до тях хора. склонни са да забравят и пренебрегват себе си до безкрай, в името на някоя добра кауза, колкото и безмислена и безпредметна да е тя. (чавка: близнаците се увличат лесно по различни занимания, влияят се от средата и чуждите мнения, което леко не съвпада идеята ми за интелектуален индивид, но какво ли разбирам аз) това отдаване е изведено до крайност, вероятно поради непрестанното им търсене на Нещото/Истината/Красивото, което да ги изведе в онази (не)действителност, която толкова силно копнеят. най-добрата им черта (ентусиазмът, решителността, и др, които се подразбират от написаното досега:Д) се превръща в най-големият им (може би единствен) недостатък. те толкова силно вярват (в себе си, в Силата, в съществуването на красивото, в хората, в света), че биват вечно разочаровани, предвид нереалистичността на очакванията им (осъзнати или недефинирани). разочарованията водят до една омърлушеност, до едно отчаяние, до демотивираност. според мен тогава близнакът умира. когато му бива отнета вярата, въздушното, детското, когато илюзията бива разрушена, а захарта - размита или отнесена от мравките. в този смисъл, близнаците се нуждаят от свои хора, хора, които да поддържат илюзията жива, както и хора, които да ги заземяват, като много се разлетят и се зареят в разни глупости. във връзка (стабилна, смислена, перспективна) виждам близнака със земен знак, за всичко останало - въздушни и огнени. близнакът може да обича свободата си, но ако някой не го връща в правилния коридор, той би участвал във всички дисциплини, без да завърши нито една от тях. изобщо, за да се занимаваш с близнаци(когато въздухът не е твоята стихия), трябва да си много постоянен и нездравословно надъхан. те притежават цялата потенция на света, но се нуждаят от добър мениджър - нежен, незабележим, често в сянка... някой, който предоставя нужното им пространство, но и някой, когото уважават достатъчно, за да се вслушват в мнението му. трябва да извлечеш най-доборот от двойка родители - той да те приема за ценен, да ти е благодарен, да си там високо в йерархията му, а ти да му даваш джобните и да го пускаш по купони. в замяна той ще се прибира... понякога, да се изкъпе, нахрани и презареди.

DisappointedDreamer
06-17-2012, 12:42
Да, наистина близнаците са доста непостоянни, и са вечно в търсене на Тяхното нещо, което ще ги определя, което ще хвърли светлина върху цялото им съществуване. Като пчелички от цвете на цвете са, като изключим интимния им живот. Затова и не си напасват с телците. Ние търсим сигурност и стабилност, и отношение и начин на живот като тяхния ни забавлява, но стигне ли се до по-сериозни неща като връзка между телец и близнаци, точно това им тяхно отношение ще бъде причината за края на отношенията им.

DennisCobain
06-17-2012, 12:50
И двамата сме раци и се разбираме перфектно. 8-)

Blab
06-17-2012, 12:54
мъжът телец е доста мекушав, бих казала. не слабохарактерен, но не е и водещият в една връзка. той изисква, но няма подхода, с който да подлъже жената близнак да влезе в пътя. вместо това, той я ограничава, държи и сметка, което просто не е начинът с който и да е близнак от двата пола. ако, обаче, успее да я работи, като майка децата си (ако ще и с обърната психология), мисля, че ще съзаде (уви, не създадат:Д) идеалната двойка. по-ценна за близнака, но той и без друго е галеник на съдбата.

колкото до мъж близнаци с жена телец. на мен ми се струва невъзможно, толкова невъзможно, че ме напушва на смях и плач едновременно. жената телец е кокетка, тя се заглежда и комуникира, флиртува с много и различни мъже, но търси този, който ще я обгрижва най-добре,който ще си я качи на пиедестала и ще й даде онази сигурност (финансова и емоционална), която й е нужна, за да си живее спокойно живота. тя е единствена жена, в този смисъл е за моногамията, докато близнакът не обича да задълбава, а отдаването го плаши, защото му носи усещането за ограничение, за отговорност и прочее. не знам какви карти трябва да имат тези хора, за да се разбират помежду си, но за връзка - не бих заложила и стотинки.

DisappointedDreamer
06-17-2012, 12:56
Ъхъ, много точно 8-)

Blab
06-17-2012, 13:05
Щруделче аз съм близначе. Я кажи в комбинация с момиче везни, овен или телец какво би могло да се случи/очаквам? за трите по отделно по няколко изречения примерно.

гледам че ти е интересно, пък може и да познаваш :)
и аз ще кажа:Д
телец - не, в предния пост написах защо.
с овен мисля, че би било идеално.тя е ловец. обича да гони, да преследва, пали се, но бързо й минава ентусиазмът, като опитоми някого (а с чар, като нейния, няма какво друго да се случи). т.е. на нея й е нужен някой точно като близнаците - развей прах, примък-отмък, неспособен да изразява ясно чувствата си. тя ще си се чуди как пък тоя не й се връзва във воалите, а той ще е ок, 'щото тя ще му играе 4697358967348654 етюда, всеки път различна, само и само да го излъже. проблем би се появил, ако близнакът се отегчи от постоянното й внимание, ако му дотегне присъствието й, но не ми се вярва. мъж близнаци-жена овен според мен създават прелестни взаимоотношения помежду си, съгласно стихиите и темпераментите си. неангажиращи, наиграни, несигурни, недефинирани, в процес на случване. in progress, както е всичко покрай близнака (а и овена).

за везни не ми се говори, защото нямам нищо хубаво за казване.

//личи си, че съм в сесия, обаче. :Д

DisappointedDreamer
06-17-2012, 13:07
Ами за телците казват че най-много се напасват с девите и козирозите. Ти какво мислиш? Каква е идеалната комбинация за жена телец? Като изключим мъжа телец разбира се.

draid
06-17-2012, 13:11
Октомврийски скорпион... ни мъ радва, някак не ми се струва скорпион не знам защо :D Иначе вие може да сте тройкаджии, аз съм завършил ТУ с над 5.20 диплома.

loveca777
06-17-2012, 13:18
Октомврийски скорпион... ни мъ радва, някак не ми се струва скорпион не знам защо :D Иначе вие може да сте тройкаджии, аз съм завършил ТУ с над 5.20 диплома.

Гимназия? Значи не си мързел? БрАво :D
---------
Тук драги зрители наблюдавате възгордяването на скорпиона :D
А пък ноемврийския скорпион е...... значи не му пука от нищо и още по-малко говори ;dd

draid
06-17-2012, 13:21
Хаха, че то си е за гордост, ходи тебе да те изцедят там, пък да видим дали няма да се гордееш ;)

Едит: Всеки човек е мързел, щом се отнася до учене.

ShtrudeL
06-17-2012, 13:25
блааааб, кажи за рибите ^^
и скорпионите ^

loveca777
06-17-2012, 13:27
Хаха, че то си е за гордост, ходи тебе да те изцедят там, пък да видим дали няма да се гордееш ;)

Едит: Всеки човек е мързел, щом се отнася до учене.
пф а ти ела при нас да видиш какво е изцедяване и промиване на мозъка с химички уравнения и ходене с черен панталон на 35 градуса жега;) , за класно, а пък да не говорим наказанията и предупрежденията от колко неизвинени отсъствия започват

draid
06-17-2012, 13:40
пф а ти ела при нас да видиш какво е изцедяване и промиване на мозъка с химички уравнения и ходене с черен панталон на 35 градуса жега;) , за класно, а пък да не говорим наказанията и предупрежденията от колко неизвинени отсъствия започват

Няма база за сравнение между висше и средно ;)

Blab
06-17-2012, 13:59
Ами за телците казват че най-много се напасват с девите и козирозите. Ти какво мислиш? Каква е идеалната комбинация за жена телец? Като изключим мъжа телец разбира се.
мъж:
*риби (посвещават се. работят добре. милички и добри са. вярно, с голямо его, често без покритие, но се отдават. за съжаление, до самоотрицание, което лично мен, като земен знак, ме отвращава. но жената телец обича да властва над партньора си, да го води, а мъжът риби в моята тетрадка е идеалният мъж под чехъл.)
*рак (потъва до самозабрава. създава лична, интимна, приказна реалност, което на момичетата телец покрай мен ужасно им харесва. ракът носи магията със себе си и заразява. моят проблем с раците е емоционалността. не, че я има, напротив - ужасно ценя водното начало у хората, но просто ракът е склонен да вярва, че неговите чувства са по-интензивни, дълбоки и => по-ценни от тези на останалите. някак изначално убеден е в значимостта им, което е по-скоро проява на комплекс, отколкото на силно изразено его. тази сигурност го прави от пренебрежителен и снизходителен до жесток.
но и двамата с телеца обичат дома, създават уют. той създава приказката, тя му дарява женствеността и красотата си. тя дава трезвия поглед и земна стабилност, той я огражда с цялата романтика на света. класическа романтика, каквато тя харесва и цени. според мен работи.)
*скорпион(но тя ще трябва да печели и да бъде отговорната във връзката, той ще е по любовта: към нея, живота, света; по приключенията, шегите и изобщо хубавото време. т.е, тя трябва да потисне меркантилността си мъничко и да се примири с по-евтини бижута, украшения, кола, дом, етц. скорпионът не е най-големият домошар също така, но това се преживява, телецът създава достатъчен уют за себе си и другите.)

едит:
земя:
*козирог - той работи здраво. печели добре. обгрижва семейството. но е по-студен, няма да е вечно по задника й. склонен е към агресия. по мое мнение би се събрала много земна енергия, а смятам, че истината е в баланса, в сблъсъка на 2 начала, когато става по-трудно и => по-интересно. но иначе е напълно възможна комбинация.
//дева ми е най-отвратителният знак. отделно от това, не познавам човек, който да харесва девите по какъвто и да е начин. в Китай не наемат на работа представители на знака. разбирам ги, много ми е женски и на мен, по най-неприятния стереотипен начин.

не:
*близнаци - казахме
*овен - според мен овенът може да се влюби в телец, но няма да е дълго, ако тя изобщо го отрази.
*везни - пх
*водолей - не знам. впечатленията ми от водолей са оскъдни и противоречиви. мъже - голямо его и някаква излишна показност, жени - духовност, задълбоченост...(като мъж стрелец, хаха:Д)
*лъв - не може да стане, защото и двамата имат нуждата да бъдат обожавани.
*стрелец - по-зле и от овен. стрелецът може да оцени женствеността на телеца и несъмнено го прави, но за нещо сериозно - не го виждам. жената телец избира мъжете си, не те нея. а тя знае какво иска, знае и как да го получи. не се задоволява с по-малко, за разлика от други.

пAteNцЕ
06-17-2012, 14:21
оххх стана ми интересно я кажи за близначка кво ще пасва ^^

Blab
06-17-2012, 14:26
блааааб, кажи за рибите ^^
и скорпионите ^
РИБИ
за мъжете май казах. мен ужасно ме привличат на първично ниво. секси са ми, наперени, а иначе са такива захарчета. чувството за хумор и самоувереното говорене извикват усмивка на лицето ми, а и предразполагат към спорове, които са идеална форма на комуникация и флирт. всичко хубаво, обаче са ми лесни, в онзи неприятен смисъл, в който спечелиш ли ги веднъж, са твои завинаги. ако търсиш сигурност, ок, но аз държа да я има и тръпката, постоянната живост, а не да се приемаме за даденост от тук до края на света.

жените. обожавам жените риби. и те ме харесват. дълбоки, посветени, потайни, любопитни, отворени към света, но не и потъващи в него. отстрани ми се струват завършени, самостойни, самодостатъчни. те са от хората, които обгрижват най-добре, но най-трудно се споделят/разкриват. това е предизвикателство, което ги прави интересни. а и често усилието и времето си заслужават. това, което не харесвам в жените риби, е склонността им към бърза адаптация в различни среди, с различни хора. съвсем естествено, както водата заема формата на съда, в който е налята, така рибите се вписват в пейзажа. да, знам, че е заради силната им интуиция и развитата емпатия, че улавят енергията на атмосферата и започват да излъчват на дадената честота, но на мен не спира да ми изглежда като игра/театралност/престореност. променливостта им ме плаши, а на моменти дори и гнуси. но това е нормално за човек, който цени константите в живота и света.
в любовта и жените потъват във връзките си, както и мъжете. посветени са до нездравословно ниво. и страдат. много страдат. защото подобна емоционалност се оценява много трудно, трудно се понася и още по-трудно се пази.

DisappointedDreamer
06-17-2012, 14:34
Благодаря за дългия пост. 8-) беше адски поучително и интересно.

beautifulinfinity
06-17-2012, 14:35
are you kidding me? :X И двама скорпиони в класа сме тройкаджии ,а близнаците са адски умни

Ти си някакъв пълен идиот, за съжаление скорпион.

За щастие съм наваксала за такива, като тебе - тройно.

ShtrudeL
06-17-2012, 14:40
РИБИно на мен не спира да ми изглежда като игра/театралност/престореност. променливостта им ме плаши, а на моменти дори и гнуси. но това е нормално за човек, който цени константите в живота и света.
в любовта и жените потъват във връзките си, както и мъжете. посветени са до нездравословно ниво. и страдат. много страдат. защото подобна емоционалност се оценява много трудно, трудно се понася и още по-трудно се пази.

генералния ми проблем :>

loveca777
06-17-2012, 14:56
Ти си някакъв пълен идиот, за съжаление скорпион.

За щастие съм наваксала за такива, като тебе - тройно.

добре :) А как стигна до това заключение ?

kitti123
06-17-2012, 15:04
Аз момиче на 17 - Лъв ( август)
Той риби на 24 - март.
Нищо не разбирам от зодии , някакви наблюдения имате ли ?

beautifulinfinity
06-17-2012, 15:11
добре :) А как стигна до това заключение ?

Човек, ако ми знаеш акаунта, веднага ще вденеш, както и да е.
Във философия и религия съм живуркала и аз.

ShtrudeL
06-17-2012, 15:16
Аз момиче на 17 - Лъв ( август)
Той риби на 24 - март.
Нищо не разбирам от зодии , някакви наблюдения имате ли ?

Имаш гажИ овен душице ^^

Едит: Оф... сега загрях, че това са годините ви ^^

Както и да е...
горкото момче ^^

loveca777
06-17-2012, 15:20
Не те разбирам
В раздел философия и религия не съм влизал отдавна, а има лиготии и простотии, който съм писал в някои теми от преди 1 година ,че и повече .

kitti123
06-17-2012, 15:58
Имаш гажИ овен душице ^^

Едит: Оф... сега загрях, че това са годините ви ^^

Както и да е...
горкото момче ^^

ммм извинявай... горкото момче ?

LadyTerrible
06-17-2012, 16:04
Аз съм овен,приятеля ми е лъв.Сблъсъците са неизбежни,но страстта е ..... грррр !!! :P

daniellaaabg
06-17-2012, 16:11
аз съм везни , а приятеля ми е водолей .. доста се караме .. blab??? :(

nwjsw
06-17-2012, 16:18
аз съм близнаци , а приятеля ми е риби... какво мислите за тази комбинация,че аз много не ги разбирам комцинациите на зодиите?

marin4itu
06-17-2012, 18:04
Я кажете няколко думи и за жена дева и мъж лъв, е и на мене ми стана интересно дали има връзка отношенията със зодиите.

Иначе аз съм си дева и честно казано повечето хора, на които кажа, че съм дева възкликват "Ауу девите са много готини и добрички!". С мъже от моята зодия нямам близки отношения (хм..може би има защо), но са ми казвали, че разликата между мъже и жени е огромна.

wakethedead
06-17-2012, 18:06
сингъл завинаги ;dd
иначе съм рак най-скапаната зодия не се разбираме с никой:D

anonymous708973
06-17-2012, 20:41
малко на парче е темата, но нормално.

избирам да говоря за близнаците:Д

срещу близнаците няма какво лошо да имаш. те чисто и просто витаят наоколо. набедени са за интелектуалци, което според мен се дължи на склонността им към разговори и философстване, изобщо - интензивно проветряване на устата, често с поучителен привкус.
за мен близнаците са най-изгубените хора. ненаясно със себе си, с желанията си, с другите, със света. подобно овена, не са постоянни, не че се разсейват, като него, по-скоро са ненаситни в търсенето си на Нещо, поради което се губят в нищота. цялата им динамичност е някакво устремено, отстрани нерядко будещо съжаление, бягство към хоризонта. безсмисленост. парадоксът е, че близнаците са рационален знак, който действа на емоционално ниво, т.е. против себе си. телесното властва над съзнанието му, потребностите му са над съзнанието, моралът е на хартия/приказки, поведението издава пълнокръвен хедонизъм.
за да не бъда разбрана криво, ще кажа, че лично аз харесвам близнаци. т.е. - привлечена съм от тях, но това се дължи на изродения ми перфекционизъм и устрема към осъществяване на невъзможното. близнаците са страхотна компания, но със сигурност не са ценни като постоянни партньори (интимни, приятелски, пр.), поне не за мен. те могт да си те обичат отдалеч, да осъзнават, че си им важен, но им е чуждо обгрижването, интимността, споделеността. това не ги прави лоши или студени, но ги определя.
близнаците са алтруисти, когато се отнася за непознати/не-особено-близки до тях хора. склонни са да забравят и пренебрегват себе си до безкрай, в името на някоя добра кауза, колкото и безмислена и безпредметна да е тя. (чавка: близнаците се увличат лесно по различни занимания, влияят се от средата и чуждите мнения, което леко не съвпада идеята ми за интелектуален индивид, но какво ли разбирам аз) това отдаване е изведено до крайност, вероятно поради непрестанното им търсене на Нещото/Истината/Красивото, което да ги изведе в онази (не)действителност, която толкова силно копнеят. най-добрата им черта (ентусиазмът, решителността, и др, които се подразбират от написаното досега:Д) се превръща в най-големият им (може би единствен) недостатък. те толкова силно вярват (в себе си, в Силата, в съществуването на красивото, в хората, в света), че биват вечно разочаровани, предвид нереалистичността на очакванията им (осъзнати или недефинирани). разочарованията водят до една омърлушеност, до едно отчаяние, до демотивираност. според мен тогава близнакът умира. когато му бива отнета вярата, въздушното, детското, когато илюзията бива разрушена, а захарта - размита или отнесена от мравките. в този смисъл, близнаците се нуждаят от свои хора, хора, които да поддържат илюзията жива, както и хора, които да ги заземяват, като много се разлетят и се зареят в разни глупости. във връзка (стабилна, смислена, перспективна) виждам близнака със земен знак, за всичко останало - въздушни и огнени. близнакът може да обича свободата си, но ако някой не го връща в правилния коридор, той би участвал във всички дисциплини, без да завърши нито една от тях. изобщо, за да се занимаваш с близнаци(когато въздухът не е твоята стихия), трябва да си много постоянен и нездравословно надъхан. те притежават цялата потенция на света, но се нуждаят от добър мениджър - нежен, незабележим, често в сянка... някой, който предоставя нужното им пространство, но и някой, когото уважават достатъчно, за да се вслушват в мнението му. трябва да извлечеш най-доборот от двойка родители - той да те приема за ценен, да ти е благодарен, да си там високо в йерархията му, а ти да му даваш джобните и да го пускаш по купони. в замяна той ще се прибира... понякога, да се изкъпе, нахрани и презареди.

Леле, впечатляващо.
Попрочетох малко темата, да се образовам, че не знам кой знае колко за зодиите, ама това... евала. Само с няколко неща не съм съгласна, но за емоционалното ниво, хедонизма, хаотичността, крайния алтруизъм, развалянето на детското и "умирането на близнака"... особено пък за човека в сянка, който напътства, е-в-а-л-а! Много точно. Поне за мен.

Не съм съгласна с неспособността на интимност, нежност и споделеност. Отново - поне за мен.
И за връзка със земен знак - тцъ. Ще ме убият тия хора със "земността" и обикновеността си. Липса на спонтанност и детско. Не мога така...

П.П.
а ти да му даваш джобните и да го пускаш по купони. в замяна той ще се прибира... понякога, да се изкъпе, нахрани и презареди.
Хахахаха, мда, мда :д

DisappointedDreamer
06-17-2012, 20:59
Всъщност, земните знаци можем да бъдем спонтанни и детски. Просто избираме да не бъдем такива с всеки срещнат. За да покажем тази си своя страна, въпросния човечец трябва да ни е впечатлил някак си, да ни си е доказал и да му вярваме, което се случва ужасно рядко. Земни хора сме, не плямпа ме врели некипели, сериозни сме, и смея да твърдя че сме далеч от обикновени.

NqkfaNikakva21
06-18-2012, 00:15
Споделете за жените скорпион ;д

heartshapedbox
06-18-2012, 00:23
Всъщност, земните знаци можем да бъдем спонтанни и детски. Просто избираме да не бъдем такива с всеки срещнат. За да покажем тази си своя страна, въпросния човечец трябва да ни е впечатлил някак си, да ни си е доказал и да му вярваме, което се случва ужасно рядко. Земни хора сме, не плямпа ме врели некипели, сериозни сме, и смея да твърдя че сме далеч от обикновени.

Точно така е!

DisappointedDreamer
06-18-2012, 09:08
Споделете за жените скорпион ;д

Нямам свои лични наблюдения, но ето нещичко от нета:

Скорпионът – знакът на любовта и на смъртта. Постоянен, мълчалив, гъвкав и плодовит. Скорпионът се управлява от Марс и Плутон и мнението за него не е много добро. Скорпионът възкръсва от нищото, защото е еротичен и агресивен. Той е поредица от успехи и неуспехи, от инат и избухливост, от драматизъм и страст, индивидуализъм, тайна и бунт.

Скорпионът е самоуверен, самостоятелен и властен. Не се променя и не обръща внимание на промените. Знае какво иска, решителен е и се съпротивлява почти на всичко. Мрази да му противоречат. Скорпионите не са бъбриви, трудолюбиви са и до голяма степен са садо-мазохисти.

Адски категоричен. Притежава остър ум и хаплив език. Обожава опасностите и не го е страх от предизвикателствата на съдбата и смъртта. Опасностите го привличат като магнит. Сам търси поле за изява, където да се изправи и премери сили с опасни хора или стихии. Често се занимава с професии като, пожарникар, лекар, полицай, военен и други подобни само и само за да задоволи огромния си потенциал от сила за борба със злото и смъртната опасност. Превъзходен е и като престъпник. Умее да скрива следите си. Ако се наложи ще се бие до смърт. В живота на тези хора най-често им се случват такива преживелици, които повечето не биха издържали без трайни психически увреждания.

Добри черти:

Умее да пази тайни и ако му се довериш, дори инквизицията ще се окаже безсилна да се справи. Истинско щастие е да имаш приятел Скорпион. Под приятел не разбирай познат или - виждаме се от дъжд на вятър. Веднъж спечелвайки доверието му, което е доста трудна и непосилна задача за много хора може да разчиташ на него за всичко. Да се опиташ да излъжеш или измамиш Скорпион си е чиста лудост и наивитет.

Лоши черти:
Ревниви. Предизвикателни. Търсят повод за спор и ако даде господ много як въргал. Скорпионите са известни със своята категоричност и сила и когато я смесят със изключителната си агресивност и жестокост се получава истински ад. Няма по добри от тях, когато дойде време за мъст. Тук са ненадминати. Лошото е, че не се задоволяват с едно отмъщенийце, а те помнят и периодично ти се случват разни нещица, а ти дори си забравил за повода и за това кой евентуално може да ти мисли злото, десетина години след като си се променил и вече си добър човек и не правиш такива лоши неща.

Жена скорпион:

Поклон пред тези. Страхотни са. Много издържливи, очарователни до безобразие и прекрасни. Нежни, мили, добри, раними, всеотдайни и в същото време агресивни и силни до степен многократно надминаваща, мъжкото усещане за жена. Имат най-различни и разнообразни тела, но общото между тях е, че са неустоими или направо побъркващи с огромното излъчване на сексапил и еротичен заряд.

От нея се излъчва магнетизъм, гордост и самоувереност. Тя е очарователна и съблазнителна. Жените Скорпиони се отнасят с презрение към всеки провал. Момичето Скорпион майсторски прикрива желанието си да властва и великолепно представя образа на жената. Тези жени са еднакво съблазнителни с джинси, с маратонки или с брич за конна езда.

Жената Скорпион е фатално опасна и не се подвеждайте от плахата й усмивка, от нежното й кокетство и от ангелския й глас - обикновено зад тях тя крие голяма отмъстителна енергия. Едно трябва да запомните - тя никога не може да бъде вяла. Ако веднъж сте срещнали погледа й, шансът ви да се измъкнете е нищожен. Жената Скорпион презира мъжката слабост. Тя предпочита дързостта и смелостта. Известно е, че страстта на плутоновите жени е предмет на много невероятни слухове, разпространявани сред мъжете. Тези слухове са верни.

В душата на тази жена кипят горещи страсти, макар че тя успешно ги крие с хладното си държане зад спокойния кадифен израз на лицето си. Тя е неспособна да бъде безразлична или безучастна. Тя не може просто да одобри или да не одобри. Тя или гневно отхвърля, или възторжено превъзнася. Тя е опознала милион човешки слабости, впускала се е в безброй всевъзможни преживявания, за да разбере вкуса на познанието. Но по един удивителен начин след всичките си авантюри остава извън подозрение и продължава да превъзхожда другите жени. Тя умее да пази тайни.

valdesbg
06-18-2012, 09:29
Блаб, доста добре си описала зодията ми, и се съгласявам почти напълно. Малките неща, които твърдя че не са верни конкретно за мен:

те могт да си те обичат отдалеч, да осъзнават, че си им важен, но им е чуждо обгрижването, интимността, споделеността.

Не мога да обичам отдалеч, и няма опция да обичам и да не обгрижвам, споделям и да поддържам близост, понякога до крайност.

че биват вечно разочаровани, предвид нереалистичността на очакванията им (осъзнати или недефинирани). разочарованията водят до една омърлушеност, до едно отчаяние, до демотивираност

Инак за другото си много много права и е написано супер вярно.

marin4itu
06-18-2012, 09:37
Точно така е!
Определено и аз съм съгласна! Особено за детското, не мога да се отпусна да се лигавя пред когото и да е. Някой хора разбират що за идиот съм чак след месеци.

Едит: За земните знаци ставаше въпрос.

DisappointedDreamer
06-18-2012, 09:45
Ние най-добре си се разбираме 8-)
Коя зодия си, маринчиту?

Blab
06-18-2012, 10:25
по земята ходим, но отвъд небето стигаме.:Д
//радвам се, че сте се познали в протяжните ми постове)

>няма да откажа личните ви мнения и коментари за овните. благодаря:Д

mrazqkindergarten
06-18-2012, 10:48
по земята ходим, но отвъд небето стигаме.:Д
//радвам се, че сте се познали в протяжните ми постове)

>няма да откажа личните ви мнения и коментари за овните. благодаря:Д

Овните са прекалено големи инати... За тях не съществува друго мнение освен тяхното.Поне аз само на такива попадам.Иначе са много добродушни, добри приятели, винаги са готови да помогнат и като цяло може да се разчита на тях.Някои са ревниви, други не.Невинаги си показват чувствата, но когато го правят са искрени и повечето ми се виждат емоционални.Амбициозни и работливи същества са.

Абе не ме дразнят, даже ги харесвам... само пустия им инат трудно го понасям :D

DisappointedDreamer
06-18-2012, 10:55
Най-добрата ми приятелка е зодия овен, и като цяло се разбирам страхотно със зодията (може би защото и те са рогати същества като нас, телците).

Забелязала съм, че овните не харесват изобщо скуката. Обичат новостите, обичат да сътворяват нови неща, нови идеи. Любопитни и нетърпеливи са, не са завистливи хора, и като цяло са много спокойни. Приятелката ми специално е доста безотговорна и мързелива, но не мога да кажа дали всички овни са такива като нея.

Обичат свободата, хумура и забавленията. Хора на изкуствата (приятелката ми се занимава с фотография и рисуване). Много често обаче променят целите си в живота. Не са отмъстителни като скорпионите, но когато ги нараниш/обидиш много трудно забравят твоята постъпка. Обичат промяната, новото, романтици са, импулсивни са, авантюристи. Мразят да не вършат нищо, и предпочитат да са постоянно заети. Обичат новите запознанства, не се страхуват или срамуват от нищо.

Добри черти: лоялни приятели са, обича да прави подаръци, запазва самообладание, не се паникира в тежки ситуации

Лоши черти: притежават съзтезателен дух, нетърпеливи са, проявява се като лидер (макар приятелката ми да е далеч от това), врат се където не им е работа, импулсивни и емоционални са, заразлика от телците му дипломатичност.

Най добре се разбират с другите два огнени знака Лъв и Стрелец Особено със Стрелец - защото и двамата са откачена работа, авантюристи, искрени, прями и копнеят за приключения и лудории.

Овенките чат пат забравят за позата на възпитаната дама и току виж те яхнали и влезли в ролята на мъжа. Те са много жизнени, чаровни, весели и обаятелни. Те се мятат от едната крайност в другата, но по често именно в по яката. Падат си по брадати и космати мъже. Впечатляват се от мускулести, с убийствено чувство за хумор, смели, артистични, авторитетни, решителни и откровени мъже.

Последното взето от един сайт 8-)

jghgh
06-18-2012, 11:19
По-назад видях нещо за жените риби, та.. може ли и аз да похейтя? (но обещавам, ще е мъничко!) - всичките, които знам, са най-големите устатки - от всичко разбират, да им се не види. Често си налагат мнението по един или друг начин. Ясно е, че много знаят заради интуиция, карма, че са 12 знак от зодиака и т.н., но често са като някакви коне с капаци - само своето си знаят, и са твърде самодоволни в знанието си, което явно не поставят под съмнение/критика.

Иначе, вода ли е - ммммммм, дай насам : )

Щрудел веднъж беше казала - вода трябва да се смесва само с вода. Твърдо вярвам в това. Според мен сблъскването на 2 начала е прекалено изнасилено, с компромиси, напасване, и даже ако щете - сълзи за единия. Е, казвам го от позицията на человек, който наистина е твърде емоционален, и да, наистина мисли своите чувства и емоции за нещо повече от тези на другите. Просто наистина мисля, че са по-дълбоки и това всъщност ме наранява - да мисля, че другите са повърхностни и незадълбочени :Р Един вид, в мой ущърб си е.


Я раздуйте защо хейтвате по мъжете деви, че ми стана интересно? Освен, че са пълни дървета и критикари, не се сещам за нещо по-лошо : ?

DisappointedDreamer
06-18-2012, 11:41
Баща ми е дева, а аз съм телец. Точно заради критиките не се разбираме, но вече 16 години съм на тоз свят и съм му свикнала, не му обръщам вече внимание 8-) иначе са си големи душици, интелигентни, умни, сериозни, единственото което ме дразни е критикита и постоянния обсебващ стремеж към усъвършенстване и перфекционизъм. Пише че въпреки това обаче, телците се разбират най-добре с девите и най-вече с козирозите и други телци.

marin4itu
06-18-2012, 11:56
Ние най-добре си се разбираме 8-)
Коя зодия си, маринчиту?

Септемврийска дева съм. С други жени деви се разбирам много добре. Работила съм с такива като мене. Еми едни и същи сме. Мрънкаме си постоянно, критикуваме си, но не се дразним една на друга, защото сме си свикнали. Иначе не ни понасят критичността, особено моят мъж, който е лъв. Всъщност нашата критика е почти винаги добронамерена.
Ако желаете мога още доста да попиша за жените деви. С мъже деви пък много не съм контактувала, но това, което съм забелязала, е че и те са много стриктни във външния си вид до най-дребен детайл и си падат малко шефчета. Те да стоят и нищо да не правят, само акъл да дават. Аз като жена от този зодиакален знак не съм така. Аз съм по-добра в подчинена позиция. Ако ми кажат направи това и онова, се хващам и гледам да го изпипам много добре.

daniellaaabg
06-18-2012, 12:17
аз съм везни , а приятеля ми е водолей .. доста се караме .. blab??? :(

моля кажете нещо за везни и водолей ..

ShtrudeL
06-18-2012, 12:22
Не мисля, че си подхождат. Водолея е прекалено егоцентричен за везните...
На мен ми е интересен, но и ме дразни с това неговото 'аз мога всичко'.
Не е гадна зодия, но не е и за всеки. :> Момичетата ми харесват повече.

Ето нещо от нета:

Мъжете са сложни характери – ако сте твърде романтична девойка трябва да приемете факта, че мъжете трудно показват чувствата си и без да са зодия Водолей, а той е. Едно от любимите му занимания е именно да надзърта с рентгеновия си поглед в душите на околните, но трудно ще погледнете през неговата.

За да го спечелите завинаги трябва да сте му интересна. Водолей обича разнообразието, многопластовите хора, тези които не се откриват изцяло. Мъжът Водолей може и да бъде нежен, покорен и да ви гледа влюбено, но само не си мислете, че можете да го манипулирате или използвате ако не искате всичката магия да се изпари на секундата.

Те търсят приятелство в интимната си връзка – споделяне на общи хобита и интереси, политически схващания. Водолей винаги гради приятелство – при това прекрасно и истинско (естествено, че за да се измъкне по-лесно и да ви запази наблизо в последствие)… Ако бракът е толкова важен за вас – сбъркали сте – потърсете си някой Рак или Козирог.

Не се правете и на незаменима – това не работи – ефектът ако си тръгнете с трясък на вратата ще е, че ще подсмърча объркано около 2 минути и 17 секунди и ще започне следващото си романтично проучване. Затова приемете приятелството му – това е вярната първа крачка – след това всичко зависи от вас…

daniellaaabg
06-18-2012, 12:27
Водолея е прекалено егоцентричен за везните....

егото , егото , това е така !

DisappointedDreamer
06-18-2012, 16:02
Септемврийска дева съм.

Казах ли ти че най-добре си се разбираме 8-)

marin4itu
06-18-2012, 16:21
Хахаха да. От класа ми едната от двете момичета, с които се движех, е телец. Телците много си събирате всичко вътрешно и изведнъж ви избива, но това сече се коментира.
Другата ми много близка приятелка от класа е водолей. Всъщност с нея повече се разбирам, познаваме се от 7 години вече. Тя е много откачена, много точен човек. Винаги готова да помогне, да те разбере, да те изслуша, да ти даде съвет. Водолейте мразят да им висиш на главата, обичат да имат лично пространство.

DisappointedDreamer
06-18-2012, 17:07
Мда - такива сме. Таим си всичко вътрешно, не мрънкаме, не се оплакваме, но в един момент всичко ни идва в повече и си го изкарваме. В такива моменти е препоръчително да не сте около нас. И аз се движа с една септемврийска дева в класа - много готин човек е момчето. :)

Иначе, водолей, везни, рак и лъв са ми тъмна Индия на мен. Трябва повечко да проуча. Мхм.

babity
06-18-2012, 18:02
Я раздуйте защо хейтвате по мъжете деви, че ми стана интересно? Освен, че са пълни дървета и критикари, не се сещам за нещо по-лошо : ?

Путенца. Много се пренадъхват като се обвържат и в света малко престават да съществуват и други работи освен половинката им, която винаги ще е презадушена с внимание и лигавщини. Виж, с женичките дева повече се спогаждам, въпреки непреодолимите различия в характерите.

prosto_chovek
06-19-2012, 00:51
кажете нещо за моята зодия - козирог - с какво си пасвам, дайте някаква характеристика на зодията също :)

Joc
06-19-2012, 01:40
кажете и овен с кого си пасва ;д

marin4itu
06-19-2012, 11:11
DisappointedDreamer, за мъжете лъвове много мога да ти говоря. От две години съм с едно такова говедо :D
На външен вид са много привлекателни (във всеки зодиак го пипе това). Уникални приятели са, винаги готови да помогнат. Бързо се влюбват и обичат до край. Всеотдайни са, но малко егоисти. Обичат да става на тяхното, огромни инати, винаги си мислят, че са прави. Много обичат да правят на пук, ама то заради детския инат, който всъщност доста често не е в тяхна ползва, а в техен ущърб. Много трудни характери са, трябва да им хванеш цаката в общуването. Не обичат да ги критикуваш, все пак са лъвове и са идеални, но често се замислят и съгласяват с теб, без да си го признаят. Мразят скандали и ревливи истории. Не са особено приказливи и не обичат да споделят наляво и надясно, но винаги биха помогнали със съвет, ако някой нещо реши да сподели на тях. Много трудно казват думичката "Извинявай", но когато я кажат, значи наистина им е много виновно.

DisappointedDreamer
06-19-2012, 11:20
кажете нещо за моята зодия - козирог - с какво си пасвам, дайте някаква характеристика на зодията също :)

Козирозите си пасват най-добре с нас, телците 8-) девите и други козирози. Щот всички сме си земни човечета 8-)

Иначе ето малко характеристика на зодията ти:

Козирогът е инстинктивен, умерен, сдържан, има изградена стабилна система за самосъхранение. Козирогът се грижи особено за това да изглежда привлекателен. Те не говорят за себе си, не се стараят да покажат очарованието си. Не се опитват да привлекат вниманието, остават в приглушена светлина. Козирозите тихомълком се движат към върха – духовен и житейски. Издръжливостта е най-важната черта на Козирога. Те са хладнокръвни, справедливи, строги, работоспособни, самоотвержени, амбициозни и коректни.

Козирозите черпят енергия от растенията и най-вече от дърветата. Достатъчно е да се притиснат до дърво със затворени очи, да формулират правилно проблема си и почти веднага ще получат направление за решаването му.


Добри и лоши черти
Козирозите са организирани и дружелюбни, верни приятели. Те умеят да управляват живота с и са далновидни. Целеустремени са и винаги достигат набелязаната цел настойчиво и упорито.

Понякога са склонни към песимизъм и меланхолия. Прословутата им целеустременост ги прави егоистични, а често и съвсем арогантни кариеристи. Подозрителни са, ако усетят несигурност в позициите си се депресират.

Най-лош вариант: Деспот – заядлив и дребнав. Рядко срещана комбинация между мания за величие и комплекс за малоценност. Създава впечатлението, че има здравословни проблеми и е на края на силите си, а всъщност повечето Козирози доживяват до дълбока старост в цветуща кондиция.


Мъжът Козирог
Целеустремен, настойчив, отговорен, дисциплиниран, консервативен, със силна воля и чувство за дълг. Всички новости приема с недоверие и скептицизъм. Вярва на провереното и доказаното. Не обича да се мести от място на място, даже не обича да си сменя мебелите. Ако все пак се случи да се премести, то ще мине доста време докато се запознае и започне да общува с новите си съседи. Козирозите имат по рождение добри обноски и умеят да се владеят. Маниерите им са безупречни, говорят ясно и правилно, много трудно е да се разбере какъв е социалният им произход, което им помага да си намерят място във високите нива на обществения живот.

Най-ценно за Козирога е времето. И времето работи за него – това е единственият знак в зодиака, който с напредването на възрастта започва да изглежда все по-добре.

Козирогът е носител на честолюбие, на желание за напредък и издигане. Той казва: "Бавно, но сигурно". Хората родени под този знак са способни на упорит труд, усърдни и много изобретателни, неуморими и съсредоточени, не обичат да разпиляват времето си. Стремят се да използват всеки час в работата си, за да достигнат поставената цел. Желаят да завоюват нещо голямо в живота. Бавно, но сигурно се изкачват нагоре. Чак, когато стигнат върха, стават нежни и меки. Притежават спокойна самостоятелност и постоянна решителност.
Безпристрастни, справедливи и достойни за доверие. Преценяват другите строго. Не прощават лесно. Запазват спомена за нанесена обида, без да мислят за отмъщение. Не са достатъчно отзивчиви, по-скоро са въздържани и хладни. Не обичат нито да се бъркат в чужди работи, нито другите да се бъркат в техните. Умеят да пазят своята тайна.


кажете и овен с кого си пасва ;д

Овена си пасва с риби,лъв,близнаци,овен;



DisappointedDreamer, за мъжете лъвове много мога да ти говоря. От две години съм с едно такова говедо :D
На външен вид са много привлекателни (във всеки зодиак го пипе това). Уникални приятели са, винаги готови да помогнат. Бързо се влюбват и обичат до край. Всеотдайни са, но малко егоисти. Обичат да става на тяхното, огромни инати, винаги си мислят, че са прави. Много обичат да правят на пук, ама то заради детския инат, който всъщност доста често не е в тяхна ползва, а в техен ущърб. Много трудни характери са, трябва да им хванеш цаката в общуването. Не обичат да ги критикуваш, все пак са лъвове и са идеални, но често се замислят и съгласяват с теб, без да си го признаят. Мразят скандали и ревливи истории. Не са особено приказливи и не обичат да споделят наляво и надясно, но винаги биха помогнали със съвет, ако някой нещо реши да сподели на тях. Много трудно казват думичката "Извинявай", но когато я кажат, значи наистина им е много виновно.

Звучат готини хорица. Всъщност пише че моята зодия се разбира доста добре с лъвчетата. Ще взема да почна да сканирам хоризонта за някой лъв.... 8-)

marin4itu
06-19-2012, 13:02
Оглеждай се, може и тебе да те завладее някой лъв, както мене :D

Monnie
06-19-2012, 13:23
Какво ще кажете за комбинацията жена близнаци и мъж овен? :)

jghgh
06-19-2012, 16:17
Путенца. Много се пренадъхват като се обвържат и в света малко престават да съществуват и други работи освен половинката им, която винаги ще е презадушена с внимание и лигавщини. Виж, с женичките дева повече се спогаждам, въпреки непреодолимите различия в характерите.
oh, that's cute : D

Blab
06-19-2012, 18:46
Овена си пасва с риби,лъв,близнаци,овен;
ъъъ, не. риба и овен не само нямат общ език, а са от различни планети, отделни видове.
с лъв може да споделят огнената стихия, но кой овен ще храни лъвското его 24/7/365? просто няма такъв филм. а кой лъв ще се занимава с глупостите на овена, с новите-и-новите-и-новите му мании? лъвът освен всичко е мързелив, ленивичък такъв. той е убеден, че заслужава цялата прелест, обожание и щастие на света и не трябва да прави нищо, за да го спечели/получи. а овенът е еба си игровия знак (несигурност, его, прочее), за който е неестествено да споделя открито чувствата и емоциите си. а лъвът с това се храни.
близнаци - да. виждам го. но по-скоро като приятелска връзка (мъж овен - жена близнаци, за другият вариант писах вече). все ми се струва, че овенът търси някакъв пристан в интимния си партньор, някаква противоположност, балансьор. астролозите посочват като идеално съвместим знак везни. нямам наблюдения върху такива двойки. с близнаците го има общия език, делят един топос, но близнакът не е перспективен, а овенът държи да е първи, да се доказва, да е важен и успешен. в този смисъл жената близнак няма да е украшение за овена, а негов недостатък. за всичко неангажиращо - абсолютно. по-добра комбинация не може да съществува. и двамата са достатъчно игрови, достатъчно егоисти, достатъчно непукисти, за да си правят кефа и, запазвайки уютната им дистанция, да си доставят удоволствие.

Какво ще кажете за комбинацията жена близнаци и мъж овен? :)

//подсещам, че се гледат други аспекти в синастрията. слънчевите знаци са леко недостатъчни.

DisappointedDreamer
06-19-2012, 18:49
Лол, така пишеше в гугъл 8-) Сорри, сега вече знам :)

L333
06-19-2012, 23:27
оуу зодии... моята страст <3 аз съм рак, а приятелят ми е скорпион(най-добрата комбинация ;р) иначе за връзките м/у еднакви зодии..зависи си от зодията...аз лично съм имала връзка с рак...но наистина много бързо си омръзнахме...м/у телците не е така...както и между скорпионите...водолеите пък не могат да се гледат ;д та зависи си от зоодията, асцедента ии човека разбира се :)

heartshapedbox
06-20-2012, 01:24
А комбинацията- жена дева и мъж близнаци?

marin4itu
06-20-2012, 07:44
оуу зодии... моята страст <3 аз съм рак, а приятелят ми е скорпион(най-добрата комбинация ;р) иначе за връзките м/у еднакви зодии..зависи си от зодията...аз лично съм имала връзка с рак...но наистина много бързо си омръзнахме...м/у телците не е така...както и между скорпионите...водолеите пък не могат да се гледат ;д та зависи си от зоодията, асцедента ии човека разбира се :)
Аз познавам двойка телци и се разбират повече от прекрасно от самото начало, а сега са от година и половина заедно.

anonymous708973
06-20-2012, 10:23
Какво ще кажете за комбинацията жена близнаци и мъж овен? :)

Имала съм такава връзка, но беше отдавна, характерът ми все още търпеше развитие и не мога да съм сигурна, но..
въздушните (близнаци, везни, водолей) знаци сме свободолюбиви, разглеждаме даден проблем от множество гледни точки, склонни сме на компромиси... а овенът (като всяко рогато) е праволинеен, за него има един-единствен начин да се свърши нещо и толкова. Ограничава, потиска, задушава, налага, изисква. Прекалено много за въздухари като нас :)

marin4itu
06-21-2012, 13:06
Назад мисля, че имаше за раците.
Брат ми е рак и съм забелязала, че трудно се отпуска пред хора. Ако някой стане близък на раците, могат да бъдат много готини. Домошари си падат.

doitlikeadude.
06-21-2012, 13:09
кажете нещо за везните. хд
иначе везни и овен- не мисля, лично аз не се разбирам много с овните, обаче може да е, защото съм с Асцендент везни и Луна в Овен. ;д

ShtrudeL
06-21-2012, 13:21
Ехх нищичко не казвате за раците ... рак-рак

Блааб, Щрудел :)

Раците...
Могат да са ми супер уютни и приятни и паралелно на това натоварващи и досадни, НО зависи.
Раците са идеалисти. Традиционалисти, консервативни, типични стандартни човечета. Типични родители.. абе... на кратко казано... тея хора си имат план и цел в живота, простиращи се до там, да направят очакваното от тях в тоя живот... мисля, че са праволинейни.. НякоИ са безобразно истерични, параноични и притеснителни, много чувствителни и емоционални, ама много... някоИ ще ти държат сметка за всичко - къде си, с кой си, ама какво си правил, ама защо, ама т'ва, ама онова... това най-много ме 'вбесява' в тях. ^^ НякоИ са абсолютни домошари и обичат лафа 'моят дом е моята крепост' и разбираш ли всичко вкъщи трябва да е в тон, в хармония и мебелите да са подредени така, че да няма негативна енергия в стаите им. Не, че са толкова дребнави, просто са шантави на моменти. Романтични, любвеобвилни и може би лееееко глуповати, ама това в някакъв странен добър смисъл. хах
Съъщо така мисля, че не са особено дълбокомислени, но не са и лекомислени (не че май има нещо общо между двете, just sayin ^^). Те задължително ще имат план за всичко, трябва да знаят предварително всичко и да са сигурни, че е сигурно... Ох... ами това е горе долу от мен ^


кажете нещо за везните.

За везните не знам много. :> Може би не са ми правили никакво впечатляващо впечатление хаха... а май познавам доста...
Мъжките са някви идиоти в добрия смисъл хах, веселяци, забавни са, през повечето време се лигавят, но т'ва не е дразнещо. Когато трябва да са сериозни в думите си, са коренно различни от това, което са през останалото време.
НякоИ не носят много на бъзици и са тънкообидни, особено женските, но не са злопаметни.
Една много добра приятелка е везни и супер странната ^ По нея мога да 'съдя', че са колебливи, ако идат в магазин да си купуват нещо, 2 часа ще мислят кое мляко да вземат, това с 2% или 3% масленост (примерно ^^).
Мисляяя, че не са особено верни, НО това си е до човек. Малко са вятърничеви и не особено сериозни, но като цяло май са готини... не знам... наистина не ме впечатляват коой знае с какво, обикновени са ми, нямам лоши впечатления от тях... стават^

nekuv123
06-21-2012, 14:26
Я споделете дали мъжът стрелец може да си допадне с жена близнаци и да се получи нещо ?

MagicSmiles23
06-21-2012, 14:27
лъв-лъв ^^

ShtrudeL
06-21-2012, 14:51
Я споделете дали мъжът стрелец може да си допадне с жена близнаци и да се получи нещо ?

Нямам представа, по-скоро не. ^
Близнаците са умни, интелигентни, приказливи, а
стрелците са свободолюбиви, леко простаци, повърхностни и на близначката едва ли ще и е готино да слуша глупостите на стрелеца, който е заядлив. Но пък ако и тя е някаква 'лигличка' като него, сигурно ще се разберат. ^^

*Може и да е голяма глупост това, което казах, така мисля поне. ^^

jghgh
06-21-2012, 16:05
Щруди, раците сме дълбокомислени по прагматичен начин :D
Аз съм ебати фюма, но хич да не е, имам черна луна в риби и за мен това оказва огромно влияние.
А това за плановете, поне за мен не отговаря, аз на моменти съм много безотговорна и въобще не искам да следвам планове и да ми досаждат с някакви точни уговорки. Същевременно приятелят ми всичко планира и чак става досаден с тази педантичност и стриктност към плановете. Направо мрази да се отменя нещо, за което се е надъхал, за което си е помислил, че сме направили план и т.н. о.О Той е риби, ама имал някакви планети в Рак.

Странна работа, а? :Д
От много голямо значение са планетите.

anonymous708973
06-21-2012, 16:19
Направо мрази да се отменя нещо, за което се е надъхал, за което си е помислил, че сме направили план и т.н. о.О Той е риби, ама имал някакви планети в Рак.


Ха, това е много характерно за мен. Моят асцедент бил риби, Щруделката каза. Супермного мразя да ми се развалят плановете, ама не знам дали е от зодията или от детското в мен.

ShtrudeL
06-21-2012, 16:50
ИМАМ МНОГО ВАЖНО ПИТАНЕ И АЗ ХАХА ^^

Според тази информация:

"ВАЖНО!!! Ако сте родени в периода 01.04.-01.10.1979г. и следващите години, винаги изваждайте един час и тогава търсете вашия Асцендент. Причината е във въвеждането на лятното часово време в България от 1.04.1979г. Ако пропуснете тази стъпка ще получите грешен асцендент, тъй като това ще го измести от истинската му позиция, която зависи от точността на рожденото време."

след като съм родена 1992, трябва от 23:30 да се върна с час назад и тогава да определя, нали? Т.е. 22:30? Нали? ^^
Ох, спокойна съм, дори така пак са ми същите данни. <3 ^_

И само да вметна, че този сайт дава грешна информация:
http://myhoroscope.bg/bg/ascendents

защото тук:
http://astrogalaxy.info/ascendant/
http://www.beinsadouno.com/old/astro/my_ascendant.php?calc=ok
http://www.bg-astrology.net/index.php?option=com_jumi&fileid=7&Itemid=59
http://www.astro5.net

ми изкарва и едно и също <3

paradosou
06-21-2012, 17:05
Спорно; по-скоро залагам, че има шанс да се развият отношенията. И то по супер интересен и за двете страни начин 8-)
Близнаците са страхотно променливи, въздухари едни такива :Д, интелектът им е доста над средното ниво и неудържимо ги привлича непознатото. Стрелците имат стабилно количество сходни с тях качества, също са с неспокоен дух, ценят си свободата и вечно се целят в нещо, обаче са супер открити, което може да охлади страстите на близнаците :Д И близнаците, и стрелците са с леки характери, предпочитат по-скоро да се плъзгат по повърхността на нещата, (което в никакъв случай не значи, че са глупави или че не могат да вникват в същината!), но в една връзка все пак трябва да има някакво уравновесяване, за да върви хармонично всичко.
Има взаимно привличане между тях; стрелецът е очарован от магнетичния и жизнерадостен близнак, близнакът пък харесва откровеността и свободолюбието на стрелеца. И двата знака са слънчеви и чаровно несериозни :Д (въпреки че ако истински спечелиш доверието и обичта им, могат да са адски отговорни и винаги ше получиш подкрепа), екстраверти са и могат с часове да си разказват едни и същи глупостЕ по различни начини. Абе като цяло може да е голям купон и да се получи невероятно забавна и пълна с щуротии връзка, но същевременно супер пълноценна и красива. ;P

marin4itu
06-21-2012, 18:53
Току що разбрах, че съм имала луна в рак. Прочетох описанието и имаше много верни неща.

NambyPamby
06-21-2012, 19:00
А комбинацията- жена дева и мъж близнаци?

това отдавна го отчетохме като печеливша комбинация. 8-)

Мъж близнаци с жена стрелец - не мисля. Да се забавляват в обща компания - става, и двамата са супер спонтанни и идиотични на моменти, ама за нещо по-дълготрайно от секс за седмица-две - не мисля. Тя му се дразни, че много говори, той й се дразни на импулсивността. Близнаците са импулсивни, но ако се отнася са покупки примерно или пътуване. Ако трябва да вземат някакво важно решение стоят и премислят мноого дълго, та дори и девата задминават(в злопаметността също, но това е друга тема), слава богу, поне са по-бързи от телците. Та, докато неговата импулсивност е някаква приятна, внася свежест в сивото ежедневие, то жената Стрелец се пали за глупости и вдига скандали за няма нищо, пък Близнаците обичат ведри и разтоварващи ги хора, не вечно мрънкащи и сочещи с пръст. И докато близнаците са естети и обичат да имат, ако не първа красавица, то поне поддържана жена, то Стрелеца ще се издъни, 'щото е супер непостоянен - обземат го периоди на абсолютен мързел и се запуска за месеци наред, после се взима в ръце, но за кратко.
Всъщност жена Стрелец май може да я изтърпи само друг Стрелец. Или Овен.

HoBaTopka
06-21-2012, 19:37
А бре ХОРА, много ми интересно как говорите какъв е човекът по зодия:D
По МОЕ мнение човекът /духа му или същността му не знам как да го кажа/.. го обобщава 50% зодията 50% асцендента
зодията - показва какъв е човекът по характер /като с право някои хора проявяват процент недоверие по много причини като например - блааа блааа... и блааа /
асцендета - показва като какъв се проявява човек пред себеподобните си /така да го кажем/
Разбира се няма да се учудя, ако има несъгласни с горенаписаното :D

Моя асцендент например е Лъв и см зодия Овен, което си е адската комбинация, щото съм адски властна и прося внимание нон стоп, НО това не е важно май /юни де/ :D Разбирам се много с Везни (:

Кажете нещо са овееннн плийсс /женски овен, овчица / :* :D

А и последно да кажа, че и овните имат позитивни черти!!!

ShtrudeL
06-21-2012, 19:47
А бре ХОРА, много ми интересно как говорите какъв е човекът по зодия :D
По МОЕ мнение човекът /духа му или същността му не знам как да го кажа/.. го обобщава 50% зодията 50% асцендента

Че кой твърди друго?
В случая коментираме зодията. Асцендента е просто... подправката към нея. :>

На мен и зодията и асцендента ми са водни и се радвам за което. А това, че са двете най-прекрасни зодии направо ми образува ееееей такава самодоволна и горделива усмивка хаха

Blab
06-21-2012, 20:12
Кажете нещо са овееннн плийсс /женски овен, овчица / :* :D

А и последно да кажа, че и овните имат позитивни черти!!!
кажи ти за овена! жадна съм и държа да пия от извора!:Д

the_world_around_me
06-21-2012, 20:15
скорпион - козирог :)

TheNormalGuy
06-21-2012, 21:01
По принцип не вярвам много на хороскопите, но все пак искам да попитам, възможно ли е да се получи между мъж стрелец и жена близнаци?

Monnie
06-21-2012, 21:26
защото тук:
http://astrogalaxy.info/ascendant/
http://www.beinsadouno.com/old/astro/my_ascendant.php?calc=ok
http://www.bg-astrology.net/index.php?option=com_jumi&fileid=7&Itemid=59




Не мога да разбера кой ми е асцендента.. И в трите сайта ми излиза различен.. В единия ми излиза лъв, в другия близнаци, в третия рак... ??

ShtrudeL
06-21-2012, 21:28
Не мога да разбера кой ми е асцендента.. И в трите сайта ми излиза различен.. В единия ми излиза лъв, в другия близнаци, в третия рак... ??


СигурнО ли си, че попълваш както трябва данните? :>

На мен и в трите ми е еднакво всичко :>

Monnie
06-21-2012, 21:29
Да, сигурнО съм .. :/

MagicSmiles23
06-22-2012, 07:21
Какво ще кажете за комбинацията жена лъв и мъж лъв? ^^

GreenFairy
06-22-2012, 07:28
Аз съм Водолей - той Стрелец

anonymous708973
06-22-2012, 07:37
ИМАМ МНОГО ВАЖНО ПИТАНЕ И АЗ ХАХА ^^

Според тази информация:

"ВАЖНО!!! Ако сте родени в периода 01.04.-01.10.1979г. и следващите години, винаги изваждайте един час и тогава търсете вашия Асцендент. Причината е във въвеждането на лятното часово време в България от 1.04.1979г. Ако пропуснете тази стъпка ще получите грешен асцендент, тъй като това ще го измести от истинската му позиция, която зависи от точността на рожденото време."

след като съм родена 1992, трябва от 23:30 да се върна с час назад и тогава да определя, нали? Т.е. 22:30? Нали? ^^
Ох, спокойна съм, дори така пак са ми същите данни. <3 ^_

И само да вметна, че този сайт дава грешна информация:
http://myhoroscope.bg/bg/ascendents

защото тук:
http://astrogalaxy.info/ascendant/
http://www.beinsadouno.com/old/astro/my_ascendant.php?calc=ok
http://www.bg-astrology.net/index.php?option=com_jumi&fileid=7&Itemid=59
http://www.astro5.net

ми изкарва и едно и също <3

Аз съм родена в 01:30 на 4 юни 94. Като извадя един час, става 12:30. Пак ли е риби?

Devonne
06-22-2012, 08:01
Аз съм рак .. не знам разбирам се почти с всеки - освен с овените ..

Devonne
06-22-2012, 08:05
MagicSmiles23:Еми прочети си хороспока (там дето пише ъвместимостта между зодиите)

MagicSmiles23
06-22-2012, 08:40
MagicSmiles23:Еми прочети си хороспока (там дето пише ъвместимостта между зодиите)

^^

HoBaTopka
06-22-2012, 09:55
кажи ти за овена! жадна съм и държа да пия от извора!:Д

Окей казвам ти. Копнах го, щото аз не разбирам много, много..

Добри черти:
Ето добри черти!

Все пак Овенът е бъкан с достойнства и супер яки черти. Едно от най силните е, че тези хора са страхотни френдове. Не им е познато малодушието и не се предават до последния си дъх. Притежават изключително силен и твърд характер. Независимо от пола Овенът е страхотен мъжкар по душа и поведение. Ако ти е приятел то тогава можеш да си спокоен, че има на кой да разчиташ. Докато другите увъртат и се чудят какво да измислят Овенът вече работи по разрешаване на проблемите ти. Когато има яко кинти винаги ще ги сподели. Не забравя кога имаш рожден ден, имен ден и други важни за теб дати и винаги е готов да ти направи подарък или най малкото да ти звънне на Жи Ци Ема или да ти пусне ташаклийски SMS. В тежки ситуации не само че запазва самообладание, но веднага се впуска с всички сили да се бори с проблема и ако зависи единствено от него - винаги успява. С лекота печели уважение. Склонен да прояви истинска героичност. Ако стане свидетел на някакъв инцидент или пожар, незабавно се впуска с всички сили да спасява застрашените с неизчерпаемите си енергия, смелост, себеотрицание, сила и мощ на които и Скорпионът може да завиди. Много от качествата му могат да бъдат възприети и като добри и като лоши - зависи от ситуацията и гледната точка. Не е мързелив и общо взето пали от четвърт - в смисъл ако искаш някой да те подкрепи в някое начинание то Овенът е най подходящия индивид. Дори да го помолиш да убиете някой за да му гепите мотоциклета за да отпрашите в неизвестна посока или да оберете близкия клон на някоя банка. Ако си търсиш компания за някое нередовно и екстремно изживяване то отново Овенът ще е първият заинтригуван. Дори след кратко време ще се чудиш - кой беше инициатора - по дяволите...кво прави тоя ненормалник бе, няма ли кой да го спре ...Чакай чакай - не, - неееееее.... айдееее.. !!
Или пък там където има риск и е нужна повечко смелост и решителност, докато Девата анализира, Везната се колебае, Козирога вика - Чекай малко, Водолеят не знае за какво става въпрос, Овенът вече е предприел първата стъпка и често бива възнаграден.

А ето и сайта: http://www.funzodiac.com/zodii/ARIES.htm :D

amnessia
06-22-2012, 10:06
Аз съм Скорпион той е Стрелец. Отношенията ни са като куче с котка :) :X

neverlookback
06-22-2012, 10:23
везни, а той е козирог :S

TheNormalGuy
06-25-2012, 15:35
По принцип не вярвам много на хороскопите, но все пак искам да попитам, възможно ли е да се получи между мъж стрелец и жена близнаци?

10-те буквички.

marin4itu
06-25-2012, 18:59
Какво ще кажете за комбинацията жена лъв и мъж лъв? ^^
Имам колежка зодия лъв и приятелят й и той. Заедно са 4 години и се разбират чудесно.
Все пак моят мъж е лъв и знам колко инатести можете да бъдете, мисля че този инат много би ви пречил. Трябва да се научите да го преодолявате.

horacio
06-25-2012, 19:16
Какво ще кажете за комбинацията жена лъв и мъж лъв? ^^ Най- добрата ми приятелка е лъв и вече около година е с лъвче. И по мои наблюдения те се карат супер много почти всеки ден, обаче се обичат страшно много има и голямо привличане... Инатливи са малко, но се справят.

mechone
06-26-2012, 08:55
Аз-стрелец, той-водолей :D :? Какво мислите за тази комбинация ? От време на време дори аз не знам какво се случва м/у нас. :|

ShtrudeL
06-26-2012, 09:30
Аз-стрелец, той-водолей :D :? Какво мислите за тази комбинация ? От време на време дори аз не знам какво се случва м/у нас. :|

По принцип съм забелязало, че имат общи неща, но често повечето пъти водолея дразни стрелеца. :> Водолея не е за всеки, егоцентричен е.

Furious?
06-26-2012, 09:34
и 2мата сме телци и не ми пука за тъпи зодиакални глупости

DisappointedDreamer
06-26-2012, 09:47
и 2мата сме телци и не ми пука за тъпи зодиакални глупости

Верно ли си телец? :О Как не се бях сетила досега. И все пак си далеч от държанието/характера на dont say anything, bloodyF и dirtyyy и мен (всичките сме телци) Какъв ти е асцедента?

Бтв, казват че за телец перфектната половинка е друг телец :3

ShtrudeL
06-26-2012, 09:50
Какъв ти е асцедента?

Сериозно ли вярваш, че си го знае? ^

DisappointedDreamer
06-26-2012, 09:54
Еми, питам си аз тук... Пък ще видим

granger
06-26-2012, 09:54
Моя е дeва уахуа,идеq си нямам кво значи :D

DisappointedDreamer
06-26-2012, 09:56
Моя е дeва уахуа,идеq си нямам кво значи :D

Значи че си ми много умно и интелигентно човече :******

Furious?
06-26-2012, 10:36
дъ фък ? може би кой ден съм роден :Д ?

и тъпи ли сте майна , характерът на човек е изграден в зависимост от средата в която израсне

ShtrudeL
06-26-2012, 11:09
дъ фък ? може би кой ден съм роден :Д ?

и тъпи ли сте майна , характерът на човек е изграден в зависимост от средата в която израсне

ти си тъп майна и продължавам да се убеждавам в т'ва във всяка тема, в която пишеш.

DisappointedDreamer
06-26-2012, 11:12
дъ фък ? може би кой ден съм роден :Д ?

и тъпи ли сте майна , характерът на човек е изграден в зависимост от средата в която израсне

преди да ръсиш обиди, можеше да пишеш асцедент в гугъл, асцедента се определя не само по деня в който си роден, но и в кой час, идиот такъв.

Ти си тъп и нахален, а това са две от най-лошите комбинации

Furious?
06-26-2012, 11:14
тва беше въпрос ? че се засягате , че сте тъши , кво показва ? не обичам да гоогълвам неща , които не са ми интересни. иначе съм богат и арогантен - комбинация , която малко хора оценяват =)

п.с. гледам се опитвате да пишете грамотно , ала не ви се отдава . научете малко правилото за пълен и кратък член

ShtrudeL
06-26-2012, 11:19
тва беше въпрос ? че се засягате , че сте тъши , кво показва ? не обичам да гоогълвам неща , които не са ми интересни. иначе съм богат и арогантен - комбинация , която малко хора оценяват =)

п.с. гледам се опитвате да пишете грамотно , ала не ви се отдава . научете малко правилото за пълен и кратък член

втф?! кой го казва О.О

Като не обичаш да 'гоогълваш' неща, които не са ти интересни, защо изобщо влизаш в тая тема?
Знаеш ли коя комбинация е страшна? - тъп и самоуверен.

Furious?
06-26-2012, 11:41
аз споделих коя зодия съм и коя е приятелката ми , нъл тъй ?

дефинирай тъп ? някой , който не се интерсува от странните ти интересите ти ? лул

DisappointedDreamer
06-26-2012, 11:49
п.с. гледам се опитвате да пишете грамотно , ала не ви се отдава . научете малко правилото за пълен и кратък член

Последно го учих в 5-ти клас, преди ах, да, 4 години. Българския го забравям, заради чужбината, айде, съди ме. Пх, идиот.

'Наиш ли колко ми дреме какво имаш в джоба, щом всичко ти липсва в главата? Нищо чудно че попадаш на идиотки, ти самия ги привличаш като магнит. Имаш се за неуловим и непобедим, ама далеч не е така. Смъртен си както всички останали.

Не, тъп е някой който вместо да каже че въпросните интереси не са му по вкуса, започва да ги обижда

Furious?
06-26-2012, 11:58
не си права - хубавите ябълки , прасетата ги изяждат , хахаха

както и да е - не уважавам факта , че вярвате в звездите и зодиите . смешно ми е , че смятате , че те имат значение каква личност сме. айде контрирай ме , познавайки кой ден съм роден , без да гледаш рождената ми дата

DisappointedDreamer
06-26-2012, 12:03
Никой не каза че вярваме в звездите и зодиите. Просто са ни интересни теориите. И гръцката митология ми е интересна, ама не си ме видял да се кланям на Зевс, принасяйки му кози в жертвоприношение, нали?

Не мога да кажа точно в кой ден си роден. Знам само че щом си телец, което автоматично поставя рожденната ти дата между 21 април и 21 май.

charcoal
06-26-2012, 12:38
Аз съм рак, тя беше скорпион. Много задушават и командват тия скорпиони.. Тъпото е, че почти винаги хлътвам или по скорпион или по овен.

ShtrudeL
06-26-2012, 12:51
не си права - хубавите ябълки , прасетата ги изяждат , хахаха

както и да е - не уважавам факта , че вярвате в звездите и зодиите . смешно ми е , че смятате , че те имат значение каква личност сме. айде контрирай ме , познавайки кой ден съм роден , без да гледаш рождената ми дата

Ти сериозно ли!?
Познаването на рожденната ти дата няма нищо общо с това дали вярваш или не. Ей за това си тъп! Щото не си запознат, но спориш.

И О-бясни ми за к'во го вкара тоя лаф за ябълките и прасетата?! ОМГ ТИ СИ АДСКИ ДЕЗОРИЕНТИРАНО същество, което говори супер несвързано ЧОВЕКО!

Никой никъде и никога не е споменавал дори тук, че човешкия характер зависи само и единствено от зодията. Това са пълни глупости. Ти си глупост.

Цялата тая работа е нещо, което нито е научно доказано, нито го пише в акта ти за раждане, няма важността на кръвните групи и всеки е свободен да си мисли каквото си иска. Това, че не го уважаваш е основния ти проблем. И аз не вярвам в бог, но уважавам хората, които го правят. Писнало ми е от тесногръди хора като теб, които са заврели главите си в задника си.

Това ми е интересно, това ми е любопитно, интересувала съм се достатъчно много на тая тема и ще използвам информацията, която знам както си искам.

ShtrudeL
06-26-2012, 12:55
Аз съм рак, тя беше скорпион. Много задушават и командват тия скорпиони.. Тъпото е, че почти винаги хлътвам или по скорпион или по овен.

"погледне ли те мъж-Скорпион трябва да си знаеш, че няма вече “аз”, има само “той и ти с него”. Всичко става както и когато той иска, а най-странното е, че ти напълно се съгласяваш, дори си някакси щастлив.
Вярно, трябва поне това да си призная- със Скорпион се чувстваш като в прикзка, в началото е вълшебно. Всичко е различно, хубаво, нестандартно.-А след това…
после даже е по-интересно. Започват хиляди измислици, увъртания дори не могат да се нарекат лъжи, не – Скорпиона е прекалено горд и егоцентричен, че да му се наложи да излиза от ситуации лъжейки. Той просто, ще заобиколи или премълчи неудобната му истина, или в най-добрия случай – ще си признае, че нещата май не се получават както ги е мислел."

kalpazanka
06-26-2012, 12:58
Риба и Овен- чакам разбор, Щруди.

ShtrudeL
06-26-2012, 13:15
Риба и Овен- чакам разбор, Щруди.

ми... миии... по принцип овните стават за приятели... ама не съм сигурна за нещо повече, имам предвид между риба и овен... това е вода и огън... овена трябва да свикне с рибата и променливите й настроения, това че през повечето време е отнесена в някви други светове, а рибата да не е толкова тънкообидна и ...не знам ^ не ме кефи особено таЗ комбинация ^_

jghgh
06-26-2012, 13:39
Тя си е направо зла, но в живота всичко се случва.
Мъжът риби е толкова отстъпчив, горкия. Много трябва да го юркаш и да му се качваш на главата, за да си замине. Много търпят издевателства тез' риби.

Иначе по принцип за тази комбинация.. според мен на самия Овен една риба би му се сторила скучна, защото е по-философски настрояна, по-домошарка, не кипи от енергия, не обича да я препират, често е флегматична.. и наистина, дори няма как да се обясни, но темпераментите са различни. Огън и вода, все пак.

ShtrudeL
06-26-2012, 13:59
Тя си е направо зла, но в живота всичко се случва.
Мъжът риби е толкова отстъпчив, горкия. Много трябва да го юркаш и да му се качваш на главата, за да си замине. Много търпят издевателства тез' риби.

Иначе по принцип за тази комбинация.. според мен на самия Овен една риба би му се сторила скучна, защото е по-философски настрояна, по-домошарка, не кипи от енергия, не обича да я препират, често е флегматична.. и наистина, дори няма как да се обясни, но темпераментите са различни. Огън и вода, все пак.

всъщност рибата има някаква нейна енергия, която не е свързана с енергичност, нда...
и верно сме си флегматични ^^

Blab
06-26-2012, 14:07
о.О
Калпазанка да ми прати дати на лс, че ми стана интересно, а напоследък започнах да разглеждам карти и аспекти в синастрията.
//а ме съветваше да бягам от овена:Д
ПП: впрочем, връщам се към първоначалното си мнение за овена от средноучилищните си години. крехки са, прелестни, истински красиви, всичко друго е фасада и его. яко копане изисква, но, надявам се, си струва.

jghgh
06-26-2012, 14:08
Да, Риби имат енергия, наистина, но някак не заливат цялото пространство с нея, не я натрапват, не я пилеят, просто си я имат. Например страст към музиката, любов към танците и т.н. Те могат да са бъбриви на купон, приказливи, подскачащи насам-натам, но не им е trademark.
А може и да го кажем така - Овен е свръхенергичен, на пара, на бързи скорости и обороти, просто пълен луд за връзване, неуморим, и Риби не смогват. Те обичат и много да си поспиват, и колкото и да са енергични, обичат спокойствието.
Сми това са мои наблюдения върху знака върху хора, които с внимание съм оглеждала : D

Chacho
06-26-2012, 14:08
Овните сме характерни с това, че имаме прилично количество козина.

ShtrudeL
06-26-2012, 14:11
свръхенергичен, на пара, на бързи скорости и обороти, просто пълен луд за връзване, неуморим, и Риби не смогват. Те обичат и много да си поспиват, и колкото и да са енергични, обичат спокойствието.

мхмхмхмхмм

не обичам някой хипер активен да е около мен
като нещо, за което се чудиш на къде да гледаш бла

блаб, ако ти покажа моята карта, ще можеш ли да ми кажеш нещо по нея? ;о

Blab
06-26-2012, 14:20
Овните сме характерни с това, че имаме прилично количество козина.

също интелигентни и поетични:Д оценявам.

Щруди, сигурно, но няма да са мои думи, просто си разглеждам аспекти и следя за някакви константи.)

kalpazanka
06-26-2012, 14:42
//а ме съветваше да бягам от овена:Д
Точно щото имам огромен житейски опит с тоя знак :D
Датите ги имаш :)

ivalinamartinova
06-26-2012, 14:47
Ами аз съм рак, а той е телец. раазбираме се идеално ! ♥

ShtrudeL
06-26-2012, 14:48
Ами аз съм рак, а той е телец. раазбираме се идеално ! ♥

странно ^^

jghgh
06-26-2012, 14:54
Тва на книга се води добра комбинация, по принцип : )
Телците са достатъчно топли, все пак :Р