PDA

View Full Version : Изневяра



jason3
06-29-2012, 18:48
Здравейте,
значи преди 3 седмици и нещо се запознах с 1 момиче от моето училище то фацебоок. Излезнахме 1пут, като за 1ва среща биваше. Тази седмица бяхме 2пати заедно пак и беше наистина страхотно, но днес тя ми каза че миналата седмица го е правила със съседа и. Като я питах защо , тя каза че неможе да даде убяснение, при което аз се почувствах предаден. Тя ми звънна след това, плачеше и ми твърдеше че наистина се извинява. Искам да ви попитам вия как бихте пoстипили, струвалисе да се прости подобна постъпка. Наистина държа на момичето но все пак си имам някакви принципи и това просто ме разби...

PyCoKoCkA93
06-29-2012, 18:56
Това чувство за собственост е голям убиец на всичко,да знаеш.Не сте имали връзка,за да и държиш сметка с кой се ч*ка.И ти си бил свободен да го правиш.Няколко срещи не са задължаващи.Ако държиш на нея,преглътни го,а ако не можеш- просто я остави да си живее живота и продължи напред...

jason3
06-29-2012, 18:57
Верно е че нямахме, но непрестанно се намекваше за нещо повече от приятелство и в 1 момент това дойде като грум от ясно небе.. и тя пишеше че иска да сме заедно и тн..

PyCoKoCkA93
06-29-2012, 19:15
На колко сте?

jason3
06-29-2012, 19:17
аз 18 тя 15

PyCoKoCkA93
06-29-2012, 19:23
На тази възраст момите обичат да правят странни неща... :D Може пък т'ва да е странният и начин да те накара да ревнуваш,знам ли...Ако искаш да се получи нещо просто и кажи как си се почувствал и се изяснете дали ще сте заедно и кой какво може да прави в крайна сметка,за да няма недоволни после.Не може да я обвиняваш,че е правила секс с друг,докато е излизала с теб,защото не сте си длъжни един на друг по никакъв начин...

sexy_for_you
06-29-2012, 19:32
Доколкото разбирам, не сте заедно, нямате никакви ангажименти един към друг, така че това не е изневяра. Друг е въпросът, че аз не бих си помислила хубави неща за момичето на твое място. Но няма за какво да й се сърдиш. Успех! :)

DragonLady
06-29-2012, 19:33
Нямаш право да и държиш сметка какво и с кой прави при положение, че нещата между вас още не са сериозни, но ако искаш да станат такива, по добре поговори открито с нея, кажи и как си се почувствал, че искаш нещо сериозно с нея и тн.

AnzaRe
06-29-2012, 19:49
Да реве да не реве тъпа кратуна ай сиктир беги от такива :) какво се занимаваш,такива като нея не се търпят :)

AnzaRe
06-29-2012, 19:50
Нямаш право да и държиш сметка какво и с кой прави при положение, че нещата между вас още не са сериозни, но ако искаш да станат такива, по добре поговори открито с нея, кажи и как си се почувствал, че искаш нещо сериозно с нея и тн.

Авторе,не си прави труда да се помъчиш да бъдеш с нея,тя отново ще ти направи този номер :)

LadyTerrible
06-29-2012, 20:23
Доколкото разбрах сте излезли 3 пъти,не сте заедно,никой не е давал никакви обещания...защо трябва да я съдиш и да й търсиш сметка?Тя не е обвързана с теб.Освен това си е признала...аз не мисля,че това трябва да се квалифизира като "изневяра".Поговорете и може да решите проблема.Просто й обясни как се чувстваш и какво мислиш.Ако и след този сериозен разговор направи нещо подобно,значи няма смисъл да се занимаваш с нея.

notlike
06-29-2012, 22:12
На 15, а вече се шльока с комшията? Назад съм с материала. А иначе при положение, че нямате връзка, тя може да прави каквото си иска. И все пак, излизайки с теб, тя приема дори в малка степен една отговорност. Поговори, изяснете работите. Кофти е постъпила, но не е изневерила никому. Напротив, чувствай се даже добре, защото ти е казала истината и се разкайва за това - тоест, не си й безразличен. На такива като мен и теб може да ни се струва неприятно, но всеки човек е един различен свят и трябва да разбираме чуждите. Не се отказвай ей така... и не се самоубивай, че станаха много такива теми напоследък. Май слънчевата активност се е повишила напоследък... или просто Линкин Парк са пуснали нова депресираща песен, трябва да проверя.

blaaablaaablaaa
06-29-2012, 22:33
Всяко нещо си носи последствията... И тя трябва да разбере това. Но пък от друга страна не сте имали нищо помежду си, така че това не е баш изневяра. Поговорете и изяснете ситуацията.

Joc
06-29-2012, 23:07
ако не го вкараш целия не е изневяра!

anonymous708973
06-30-2012, 06:03
Абе, я се стегни. Това е типично мъжка практика и съм сигурна, че ако ти чукаше 1-2-повече мадами, докато сваляше тая, нямаше да виждаш нищо нередно. Излезли сте веднъж и тя е спала със съседа си. Ти какво искаш - обет за вярност ли? Какъв си й?

AnzaRe
06-30-2012, 06:05
ако не го вкараш целия не е изневяра!

Като един филм,който гледах скоро :Д
Щом не се целуваш с момичето докато правиш секс не е изневяра ха=ха

SmilezZz
06-30-2012, 07:53
За каква изневяра говориш, когато вие не сте били заедно? Срещите не са ви били задължаващи, може да те е харесвала и да е искала да се получи, ама ти като си бездействал - явно тя си е помислила нещо друго, знам ли? И е имала пълно право да го направи, ти също - не сте обвързани и не сте били.

kyon
06-30-2012, 13:51
Абе не е изневяра, ама той е имал надежди за нещо сериозно докато на нея явно не си и толкова на сърцето.
Намери си друга.

awerw
06-30-2012, 13:56
Тъпа постъпка от нейна страна.... вярно, че никой на никой не е длъжен, но пък става така, че уж сте имали някакви намерения.... момичетата на тази възраст не знаят какво искат, ако тръгнеш с нея най-вероятно може да го направи пак... абе работата е доста тъпа, гадно е ама си намери друга според мен..... или най-добрият вариант - изчукай я и ти и не се занимавай повече !

babity
06-30-2012, 14:03
Ако все още искаш нещо от тая - говорете и и очетай няк'ва рамка, к'вато смяташ за приемлива. Ако не - в морето риби бол.

jason3
06-30-2012, 15:15
Ето тази песен описва как се чувствам в момента...
http://www.youtube.com/watch?feature=fvwrel&NR=1&v=yKvsl4j9_ok

3oPuTy
06-30-2012, 15:38
Няма изневяра.Това,че сте се зарибявали не означава,че сте гаджета.
Да не говорим,че тя го е правила с оня миналата седмица,а на вас втората и третата ви среща са били през тази,т.е. тогава не сте имали абсолютно ник'ви по-близки отношения.

antineutral
06-30-2012, 15:51
Отговори си на въпроса нейните обещания ли бяха по-силни или твоите лични очаквания към нея и ще си дадеш сметка струва ли си да поддържаш завбъдеще връзка с това момиче било то приятелска или каквато и да е

jason3
06-30-2012, 16:10
Със сигyрност моите очаквания бяха по силни и да ти кажа наистина си давам сметка че можеби просто съм искал твърде бързо да стане нещо.. тя определено изглеждаше че сажелява :)

Благодаря ви че дадахте своите съвети темата нямаше "хеит" :)

/lock

fenkaaa
07-01-2012, 10:50
Добре де аз не виждам някъде да си е проличало,че сте заедно,така че за каква изневяра си говорим ? Момичето има пълното право да прави каквото си иска .. :)

bilqnavod
07-01-2012, 11:34
Доколкото разбрах сте излезли 3 пъти,не сте заедно,никой не е давал никакви обещания...защо трябва да я съдиш и да й търсиш сметка?Тя не е обвързана с теб.Освен това си е признала...аз не мисля,че това трябва да се квалифизира като "изневяра".Поговорете и може да решите проблема.Просто й обясни как се чувстваш и какво мислиш.Ако и след този сериозен разговор направи нещо подобно,значи няма смисъл да се занимаваш с нея.
Абсолютно съм съгласна! Вие не сте имали връзка, дълбоки отношения, просто сте излизали и това е доколкото разбрах. Това, че ти подхождаш с огромни очаквания към човек , когото не познаваш, означава, че си доста наивен. Имаш доста да учиш за любовните отношения, които определено и често са доста сложни и преплетени...