PDA

View Full Version : Иска ми се



ivonka65356
07-15-2012, 18:27
Здравейте аз съм момиче на 14 години. До преди 2-3 месеца ми се гадеше, когато чуех думата секс или когато разбирах че някой го е направил, а сега на мен ми се иска страшно много. Нормално ли е момиче на моята възраст да го иска? и Тъпо ли ще се получи ако го направя с момче с 2 години по-голямо от мен.

П.С. В моят град е напълно нормално момичетата да си го правят на тази възраст но за мен е странно... но все пак тук вече рядко се среща момиче на 14-15 да не го е направила пък и града ни е малък.........

machoka
07-15-2012, 18:33
Нормално е да ти се прави, но моят съвет е по-скоро сама да се стимулираш на този етап, а да отложиш контакта с момче за малко по-нататък, когато си запозната напълно както с рисковете от това, така и всъщност как да му се насладиш напълно.

granger
07-15-2012, 18:35
Ми, мойто момиче, ти растеш , нормално е хормоните ти да бушуват. Не се води по хорското мнение, не гледай другите какво правят,а си мисли с главата,ако ти е възможно.
Не бъди една от стадото. Имаш достатъчно време да правиш секс. Първо се образовай на темата и тогава прави ,каквото искаш.Приеми го като съвет от по-голям женски индивид :lol: Това че другите го правят , не значи ,че и ти трябва да го направиш!

autumn666
07-15-2012, 18:42
Споко, напълно нормално е. Все пак хормони... :D
Обаче ще ти повторя пак това, което казаха и другите преди мен - образовай се достатъчно по темата и си набави нужната обща култура преди да си разтваряш краката! Предполагам, че сега си казваш "да, да, това не е важно."
Но всъщност секса не е игра. Има рискове (и то големи) от нежелана бременност и венерически болести... Така че, ПЪРВОТО нещо, което трябва да знаеш, е - ВИНАГИ С ПРЕЗЕРВАТИВ.
Имаше една тема тука за Общата Сексуална култура, ходи се поразрови.
Та, не... няма нищо лошо в това да го правиш с 2 години по-голям О.о... но бих те посъветвала първият ти път да е с някой специален, все пак при нас момичетата е малко по-различно. :D

lamer4e7o
07-15-2012, 20:03
Така е… Както се казва вече — в България да лапаш пишки е бизнес.

П.С.: Не искам да засегна никого.

lamer4e7o
07-15-2012, 20:07
Е стига де. ^^ Не всички сме такива. :D

ShtrudeL
07-15-2012, 20:46
На 14 мислех пениса за нещо много страшно, огромно и непосилно да влезе в чуждо тяло (моето). Също така мислех, че секс ще правя винаги в абсолютен мрак поне под едно одеало и ще е романтично, бавно и нежно като по филмите, а позичките не надвишаваха 1 (мисионерската).
бахти кво тъпо детенце съм било. ^_^

DarkTemplar
07-15-2012, 21:05
^Учи се от мацката на аватара ти и ще стигнеш далеч.

anonymous708973
07-15-2012, 21:09
Двамата за 11 дни заедно... Перфектно, как да ми е?

fluffy_^
07-15-2012, 21:09
Здравейте аз съм момиче на 14 години. До преди 2-3 месеца ми се гадеше, когато чуех думата секс или когато разбирах че някой го е направил, а сега на мен ми се иска страшно много. Нормално ли е момиче на моята възраст да го иска? и Тъпо ли ще се получи ако го направя с момче с 2 години по-голямо от мен.

П.С. В моят град е напълно нормално момичетата да си го правят на тази възраст но за мен е странно... но все пак тук вече рядко се среща момиче на 14-15 да не го е направила пък и града ни е малък.........

Откъде знаеш че рядко се срещат момичета в града ти които да не са девствени? Да не си правела някаква live анкета по улиците?

nqmaznacheniee
07-15-2012, 22:50
ако не го направиш докато станеш на 15 си ебахти аутсайдерката. Не изоставай от приятелките си.

Mx1
07-15-2012, 22:57
Откъде знаеш че рядко се срещат момичета в града ти които да не са девствени? Да не си правела някаква live анкета по улиците?
има има

Amore-Mio*
07-15-2012, 23:04
Напълно нормално си е да ти се иска.

И лично твой си е избора кога и с кого да го направиш.
Принципно си малка и физически незряла, все още, за да го направиш. Психически не се знае дали си готова. НО! Все пак избора си е твой и имаш пълното право да го направиш, когато си искаш. Стига преди това да си помислила за всичко! Дали искаш да е той. Дали наистина си готова. Дали пък да не изчакаш още.

Hilary_
07-16-2012, 07:41
Кой е тоя град, че не ми стана ясно?
Не се занимавай още с неща, за които не им е дошло времето. Гледай си детството и му се радвай!!!

PainInTheAss
07-16-2012, 10:59
ако не го направиш докато станеш на 15 си ебахти аутсайдерката. Не изоставай от приятелките си.

ахахахха ;д Недей така да ебаваш момичето, че като им знам акъла ще хване верно да се вържде ;д

Everytime
07-17-2012, 10:05
Засупи гладът :D

Untitled
07-17-2012, 18:22
Ти да не си от ЛОМ :D Там само какви неща чувам, не е истина!
А до въпроса ти, по-често гледай CN, и обръщай внимание на Барби.