PDA

View Full Version : АРЕ КАЖЕТЕ МИИИИИИ?



angel9
08-21-2012, 20:11
Защо всички искат само ебане не мога да го разбера това , толкова ли е важно да ''праснеш'' няколко момичета , за да си ''играч'' , за да си направиш бройката хахах това ли е най-важното колко ''путки си изебал''? На скоро доста често се сблъсквам точно с този въпрос , че любовта за мъжете или за повечето е само ебане нищо повече '' чукай,пали''. Какво е вашето мнение по този въпрос и как бихте ми обяснили?

NomNomNom
08-21-2012, 20:12
Прочети няколко страници в раздела, както и ключовите теми, и ще разбереш.
Никой няма да успее да ти го даде смляно, ако искаш да разбереш - мятай се в морето и така най-добре ще се научиш.

SisiStrange
08-21-2012, 20:18
Защо всички искат само ебане не мога да го разбера това , толкова ли е важно да ''праснеш'' няколко момичета , за да си ''играч'' , за да си направиш бройката хахах това ли е най-важното колко ''путки си изебал''? На скоро доста често се сблъсквам точно с този въпрос , че любовта за мъжете или за повечето е само ебане нищо повече '' чукай,пали''. Какво е вашето мнение по този въпрос и как бихте ми обяснили?
Личното ми мнение е, че ако ще говорим за повечето мъже, а не за отделни индивиди, те искат само секс единствено от момичета, които нямат кой знае какво друго да предложат.

angel9
08-21-2012, 20:20
Чета почти всеки ден , но какво общо има това? Малко не ти разбрах коментара.Това ли е любовта ебане по цел ден ХАХА

xoxi
08-21-2012, 20:22
Предполагам си попаднала на няколко такива индивида.
Търси проблема в себе си.
Има и такива момчета, но има и коренно различни от тях.
Това, че ти търсиш и привличаш бройкаджии, може би не е техен проблем.

angel9
08-21-2012, 20:27
Като цяло да , на доста такива попаднах , но не мисля , че проблема е в мен тъй като не съм от тези , който още на първият ден го правят даже съм девствена , не мисля , че се държа по някакъв начин , в който да изглеждам ''лесна''.

filmimilmi
08-21-2012, 20:29
Много жени също си "гонят бройката"...

Amore-Mio*
08-21-2012, 20:31
Не всички са такива.

Имам доста хора около себе си, които нямат нищо общо с тия. В повечето случаи играят роля хормоните + заобикалящата среда и хора.

Каквото и да говориш, каквото и да правиш, ако попадаш на такива, е нужно просто да ги опознаеш. В момента явно обкръжението ти е такова, щом толкова си се отчаяла и слагаш общите знаменатели.

SisiStrange
08-21-2012, 20:32
То не е нужно да се държиш като лесна.

Не го казвам, за да се заяждам, но само начинът, по който си написала заглавието на темата, обобщаването как всички момчета само затова мислели по опит от 3-4 момчета, би ме отказала от връзка с теб, ако бях момче.

Има ужасно много свястни момчета. Не знаеш къде да търсиш явно и си падаш по женкари.

angel9
08-21-2012, 20:38
По-скоро по пълни боклуци , но може и да си права. Благодаря ви за мненията.

bReAk3R
08-21-2012, 20:42
Боклук си ти.. Къв ти е проблема с тва кво искат другите? От такива вече не се трае да го е*a ... Ти привличаш такива, щото сигурно не можеш с друго да привлечеш други.. ае..

angel9
08-21-2012, 20:44
И как разбра , че съм боклук като въобще не ме познаваш?

lamer4e7o
08-21-2012, 20:46
Ела при мен. Аз ще ти покажа, че не съм такъв, като момченцата, които описа в темата. ^^ :oops:

ccdesigns
08-21-2012, 20:46
АРЕ НЕ

Luidgie
08-21-2012, 20:47
От къде си толкова сигурна, че проблема не е в теб? На колко такива "индивиди" си попадала, че да правиш общо заключение?

thegreenzombie
08-21-2012, 20:48
И как разбра , че съм боклук като въобще не ме познаваш?

ти все едно познаваш всички момчета и нищо не ти пречи да ги определяш като такива... нда, добре -__-

PyCoKoCkA93
08-21-2012, 20:49
Ще бъда директна и малко гадна,така че дори не очаквам да обърнеш особено внимание на мнението ми,а по-скоро да ми тръгнеш на контра.Както и да е.

Само като прочетох заглавието,си представих какъв човек ще има насреща.Като прочетох темата,предположението ми се затвърди.Насреща виждам един арогантен и озлобен,не особено интелигентен човек.Който обаче смята,че е по-различен от останалите и не се причислява към себеподобните,защото теоритично знае,че безразборният секс при момичетата не е вървежен,както при момчетата,колкото и (вероятно) да му се иска.Сега ще се чудиш дали имам основание да мисля така или просто се заяждам и избивам комплекси.Не,нямам нужда от това.Казвам истината такава,каквато я виждам аз,понякога по-директно,друг път по-заобикално.Поводът да ти я кажа директно е всъщност и основанието ми да ти напиша горните неща.Начинът ти на изразяване,липсата на елементарна обща култура относно правопис,граматика и стил на писане и простащината,която лъха от теб са причините да те възприемат само като сексуален обект.Просто умните и интелигентните мъже нямат какво да получат от хора като теб освен телесни удоволствия.

ПС:Както казах,не очаквам да вземеш мнението ми под внимание.Точно затова и ще продължаваш и занапред да си задаваш такива въпроси.

angel9
08-21-2012, 20:55
Хареса ми как мислиш и признавам си до някъде доста добре ме описа , но за какви мъже говорим на 17? Бившите ми имаха доста голямо влияние върху мен за това се държа така.

YourFavouriteDrug
08-21-2012, 20:55
Ох виж ся не можеш да поставяш всички под общ знаменател, има доста свестни момчета, това, че ти не си случила досега на такъв, е друг въпрос - може би трябва да смениш кръга от хора ( в частност кочове), с които общуваш.
Освен това си е донякъде от възрастта, нормално е да имат интерес към секса (то пък сякаш само момчетата се интересуват). Според тебе примерно баща ти или другите бащи на приятелките ти, и те ли само са търсели "пичка за ебане"? Едва ли :д всичко ще си дойде на място с времето

SisiStrange
08-21-2012, 20:59
А, на 17 съм имала сериозна връзка, доста нормална. Още сме приятели. На всички възрасти има стойностни хора, но самите те имат определени критерии, които ти вероятно не покриваш. Лош бивш не може да ти е оправдание за това как се държиш. Ако ставаше така, всички трябваше да сме тотално изтрещяли. На твърде малко хора принцът им е паднал от раз.

angel9
08-21-2012, 21:00
Аз не слагам всички под общ знаменател казвам ПОВЕЧЕТО.

angel9
08-21-2012, 21:01
Казвам,че се държа по-този начин , защото така съм свикнала да се държат с мен.

Luidgie
08-21-2012, 21:16
Казвам,че се държа по-този начин , защото така съм свикнала да се държат с мен.
Еми или си смени "компанията" и се промени или си седи на гъза и мрънкай как всички искат само секс...

PyCoKoCkA93
08-21-2012, 21:24
Чак се учудвам,че реагира като нормален човек.Мъже беше образно казано,момчета е точната дума към момента.Нямам какво друго да ти кажа,освен да се опиташ да направиш нещо за себе си,за да можеш ти самата да се причислиш към критериите на свестните мъже.Докато стоиш тук и си оплакваш живота,нищо няма да се промени,а свестните мъже ще бъдат взимани и от същите жени.А за теб ще остават само добре познатите ти типажи.Докато си на това ниво на развитие,или по-скоро липсата на такова,не можеш да очакваш нищо повече,засега това ти е потенциала.Промени нещо в себе си,за да е различно. :)

angel9
08-21-2012, 21:35
Еми реагирам нормално , защото си права истината боли , но предпочитам истината да ми я казват иначе благодаря ти за това , че ми обърна внимание. :)

anonymous708973
08-21-2012, 21:38
Личното ми мнение е, че ако ще говорим за повечето мъже, а не за отделни индивиди, те искат само секс единствено от момичета, които нямат кой знае какво друго да предложат.

Авторке, обяснявам ти този коментар, че гледам, че не разбираш, а се чувствам бяла и добра тая вечер.
Че има келеши, които лъжат момичетата, за да ги вкарат в леглото, да, има.
СисиСтрейндж ти каза, че ако едно момиче има само сравнително хубаво тяло и нищо повече, какво би могло да иска едно момче от нея? Тя само това му предлага.

PyCoKoCkA93
08-21-2012, 21:39
Радвам се,ако съм помогнала.И запомни,че докато сама не направиш нещо за себе си,няма кой да го направи :)

PyCoKoCkA93
08-21-2012, 21:41
Авторке, обяснявам ти този коментар, че гледам, че не разбираш, а се чувствам бяла и добра тая вечер.
Че има келеши, които лъжат момичетата, за да ги вкарат в леглото, да, има.
СисиСтрейндж ти каза, че ако едно момиче има само сравнително хубаво тяло и нищо повече, какво би могло да иска едно момче от нея? Тя само това му предлага.

Мисля,че авторката отлично разбра коментара на Сиси след като и аз я изкритикувах едно хубаво :D

Incadeptus
08-21-2012, 21:46
абееееееее момиче ай стига с тия общи знаменатели,на всичко го казвам това,не всички са еднакви за бога,дори мога да кажа,че няма еднакви хора,но както и да е.Гоооооолеми изрази "пички за ебане" пхахаха:д -поне ме разсмя,но това е голата истина.Русокоске напълно ама напълно съгласен с всичко,което написа в тая тема,всичко!Глупава темаа,защото съм видял много такива ама карай.Да се беше поразровила малко.

angel9
08-21-2012, 21:46
Не,не аз го разбирам така , че има момичета , който имат хубаво тяло и външност , но не знаят как да я използват освен за секс. Един вид само това качество използват , а не и умствения си багаж. Да разбрах благодаря наистина на всички мисля , че разбрах какво трябва да променя в себе си , а колкото до момчетата живи и здрави :D

angel9
08-21-2012, 21:49
Пак казвам , че не слагам всички под общ знаменател ПОВЕЧЕТООООООООООООО чети малко. Е , поне ви правя весело. :D

ForzaFelipe
08-21-2012, 21:50
Защо всички искат само ебане не мога да го разбера това , толкова ли е важно да ''праснеш'' няколко момичета , за да си ''играч'' , за да си направиш бройката хахах това ли е най-важното колко ''путки си изебал''? На скоро доста често се сблъсквам точно с този въпрос , че любовта за мъжете или за повечето е само ебане нищо повече '' чукай,пали''. Какво е вашето мнение по този въпрос и как бихте ми обяснили?

Всички?Това че ти си попаднала на такива не означава че всички сме такива,все едно аз да твърдя че всички момичета са кучки,само защото на такива съм попадал.Помисли в каква среда се въртиш,тея момчета едва ли идват ей така и се лепват за теб ;) Вместо да се оплакваш от всички,помисли дали и ти не правиш нещо за да привличаш тези,не казвам че ти си виновна,казвам че много по лесно ще е ако помислиш за себе си и средата си отколкото от всички момчета.На 17 си (май) какво очакваш да се случва на тази възраст,реално погледнато ако някой чака истинската любов на в тинейджърските си години...много ще се разочарова :) Заебавай ги тези който не те ебават за нищо,живей си живота,пък тя любовта ще те намери все някога ;)

Incadeptus
08-21-2012, 21:55
Защо всички искат само ебане не мога да го разбера това , толкова ли е важно да ''праснеш'' няколко момичета , за да си ''играч'' , за да си направиш бройката хахах това ли е най-важното колко ''путки си изебал''? На скоро доста често се сблъсквам точно с този въпрос , че любовта за мъжете или за повечето е само ебане нищо повече '' чукай,пали''. Какво е вашето мнение по този въпрос и как бихте ми обяснили?


извинявай,но мисля,че тук пише,че ВСИЧКИ искат само ебане

SisiStrange
08-21-2012, 21:58
Дори повечето да пише, пак не е вярно. Не са повечето. Изключения са такива.

angel9
08-21-2012, 22:00
После пише и повечето не ми се спори , разбрах си грешката и мисля да се поправя.

Incadeptus
08-21-2012, 22:00
Слушай Сиси,чеееееееее.............надя вам се да се осъзнаеш най-сетне.Да благодаря за "веселбата" :D

angel9
08-21-2012, 22:02
ХАХА е моля :D

Incadeptus
08-21-2012, 22:04
:D Впрочем готина профилна снимка :P :D

Teenhelp1
08-22-2012, 06:17
Темата ти е невалидна.Виж си само снимката пак е намек за секс пък после мрънкаш,че искали само секс. Фейл тролче. :)

dimitar_ak
08-22-2012, 06:21
Авторке, много обичам подобни обобщения - повечето. И колко мъже са това? 3-4, ако не и само един който те е разочаровал. Като понатрупаш житейски опит ще видиш, че има и истински стойностни мъже, за които наистина си струва да си мръднеш пръста. Ако в обкръжението ти искат само секс може би е редно да го промениш.

awerw
08-22-2012, 06:23
от разсъжденията ти разбирам, че само това можеш да дадеш

Teenhelp1
08-22-2012, 06:29
от разсъжденията ти разбирам, че само това можеш да дадеш
Owned. :D

Violenza
08-22-2012, 07:03
Тези теми определено имат някаква периодичност. Или ще е разочаровано/отчаяно девойче, или ще е момък, който намира всички жени за курви.



Ако в обкръжението ти искат само секс може би е редно да го промениш.

balu4ka
08-22-2012, 07:18
Ти си позволила това да се случи.Както знаеш секса е много важна част от една връзка,но ти си позволила това да е единствената причината поради която да имаш връзка :).Сядаш си на Д-то и си готова,много е лесно да слагаш общ знаменател на всичко,но първо си на 17 и ще минеш през бая неща.Не си била с всички мъже на планетата,че да казваш,че всики мислят и разсъждават така.Да,има такива индивиди ,но явно ти си попадала точно на тях ;)

Ariia
08-22-2012, 08:18
Не ВСИЧКИ искат само ебане,но ако няма какво друго да им предложиш може и да започнат само това да искат от теб...но е много неправилно да съдиш всички едновременно,вярно е има такива,които много яко ги бият хормоните,но други пък наистина знаят как да се държат с едно момиче ;)