PDA

View Full Version : Да ме опътите в София-магазини за дрехи



ComeGetMe
08-30-2012, 07:33
Здравейте,
септември ще се местя в София да уча в университет, ще живея в Студентски град мислех направо от там да си купя нови дрехи, обувки и т.н. за академичната година, вместо от моя град. Предполагам няма да имам време тепърва да обикалям улиците и кварталите, затова можете ли да ме насочите към магазини (дори да са малки квартални магазинчета, не държа дрехите ми да са маркови). По моловете Теранова, Калиопи и т.н. ги знам, но иначе...
харесвам иначе модерни и женствени дрехи, както и спортно-елегантно.

annamari
08-30-2012, 09:03
Щом не си от София, може би ще ти е трудно, дори да те упътим за някои магазин, първоначално почни с моловете и по-големи улици като Графа, Витошка...

BonnieandClyde666
08-30-2012, 09:13
Женски пазар, Битака, Илиянци... Предполагам, че ше са ти по вкуса?

ComeGetMe
08-30-2012, 09:22
Щом не си от София, може би ще ти е трудно, дори да те упътим за някои магазин, първоначално почни с моловете и по-големи улици като Графа, Витошка...

на Витошка не са ли маркови магазини?не държа да са такива, а в нормата на допустимото.

Bonnie, жалко, че познаваш само тези места, но като почнеш да изкарваш сама пари ще може да си позволяваш и от по-луксозни места да пазариш... евентуално :P

annamari
08-30-2012, 09:33
Има и скъпи магазини, но не всички са такива. От там дори си бях взела обувките за бала - 40 лв, мисля че това си е даже ефтиния.. Но като цяла моловете са по-удобни, все пак има всичко на едно място, а ако има и промоция цените са си съвсем достъпни. В самия студентски град също има също магазинчета, сещам се за няколко много близо до кафе umbrella (до унсс)... надявам са да съм била полезна :))

ComeGetMe
08-30-2012, 09:51
да, благодаря

BonnieandClyde666
08-30-2012, 09:54
Я, си виж диалекта, бе, селянче- пазарИш, спортно-елегантО. Тръгнала да пазарИ от София!

brutaLxxbunny
08-30-2012, 10:01
Я, си виж диалекта, бе, селянче- пазарИш, спортно-елегантО. Тръгнала да пазарИ от София!

Хахахах, софийският синдром е опасно нещо :P Как решавате, че всички, живеещи извън държава София, са "селянчета" не знам. Назад съм с мат'ряла явно...

По темата - граф Игнатиев. Ако влизаш във всеки магазин и 3 часа няма да ти стигнат :D Аз лично предпочитам МОЛ-овете, по-удобно е, но всеки си има предпочитания. Пиротска също. За МОЛ бих ти препоръчала или Сердика Център, или The Mall. Другите са.. малко загуба на време.

annamari
08-30-2012, 11:35
к'во лошо има, гола ли да ходи като дойде да живее в Столицата :ддд

ComeGetMe
08-30-2012, 13:57
Я, си виж диалекта, бе, селянче- пазарИш, спортно-елегантО. Тръгнала да пазарИ от София!

и в столицата да си роден като си тъп и си селяндур си оставаш такъв :P

MalkataMirela
08-30-2012, 20:11
Графа,Витошка,Сердика Център,другите молове :)