PDA

View Full Version : Една грешка която вече една година не мога да си простя....



tanitooooooo91
09-01-2012, 01:00
Здравейте душичкииииииииии. Аз съм Таня на 20 години. Няма значение от къде сам, искам да ви разкажа моята история.
Един летен ден, излязох с две мои приятелки на разходка към парка. Седнахме на една пейка и се заговорихме, не след дълго минаха две момчета, от което едното много ме гледаше. Седнаха на съседната пейка, и си говореха нещо. След 5-10 минутки едно от момчетата дойде и заговори мен, и ми каза, че приятеля му много ме харесал но го е било срам да се запознае с мен. Аз станах и отидох да се запозная с него. Запознахме се (казваше се Михаил) и в този момент стана нещо, просто погледнах го в очите и видях едно невинно момче, в което се влюбих. Говорихме си малко, по точно аз говорех повечето време и накрая той ми поиска скайп-а, тогава в България не бяхме чували за фейсбук. Разменихме си скайповете и на вечерта той ме намери. Беше забавен, писахме си цяла вечер, и така около 1 месец почти всяка вечер си писахме и накрая ме попита дали искам да изляза с него. Аз естествено приех, излязохме и той се държеше много мило, говореше някакво тихичко и срамежливо. Прекарахме си много добре. Така излизахме на няколко пъти и той се престраши да ми предложи. Аз се съгласих! В началото бяхме неразделни, ако можехме и до магазина щяхме да ходим заедно. Един ден се скарахме, и аз не му отговарях на sms-те, в скайп, не му вдигах телефона. Казах му да ми даде малко време, да си помисля. Така стоях си аз в нас, не излизах много, и той не излизаше, постоянно го гледах, че е в скайп. И така един ден една приятелка ми предложи да отидем на нощен клуб (нещо като дискотека) с някакви момчета. Аз исках малко да си разсѐя главата и се съгласих. Запознах се с тези момчета, бяха готини, почерпиха ни, пийнах си доста хич да не е. Бяхме се снимали много, искахме да се изтъкнем пред другите, че сме излизали с готини момчета, и аз си сложих една снимка от нощния клуб с едно от момчетата в скайп профила. Михаил я видя и веднага ми писа, кое е това момче. Аз му разказах, и се държах грубо с него, и той ми каза, че ако продължавам така щял съм да го загубя. А аз много добре помня какво му отговорих, "слабо ме интересува дали ще те загубя". Просто си мислех, че не ми пука дали ще скъсам с Михаил, нали повечето време излизах с приятелката ми и тез момчета. Михаил ми беше излязъл от главата. Едно от момчетата, ме е харесало и една вечер бяхме излезли на разходка и той ми предложи. Аз се съгласих и още на другия ден скъсах с Михаил. Той го прие много лошо, видях как му се насълзиха очите, обърнах се и си тръгнах. Така уж бях щастлива с това новото момче, чувах от приятелки, че Михаил не излизал никъде, бил го приел много лошо и такива разни работи, но не ми пукаше особено. След около седмица, една приятелка е видяла, новият ми приятел да се целува в някакво кафе с някакво момиче. Аз първоначално не и повярвах, но като ми дойде СМС който гласи "Късаме, довиждане!" и направо останах на място. Ебахти студенокръвното копеле. Остави ме като някой парцал заради друга. Стана ми много кофти, и като останах сама, почнах да се сещам за хубавите моменти с Михаил. Как ми галеше косата, как ме целуваше нежно, как ми говореше тихо и срамежливо. Всичко ми липсваше, липсваше ми да бъда ОБИЧАНА истински, както ме обичаше Михаил. Но беше твърде късно, защото явно накрая ме е преодолял и беше с едно друго момиче. Колко много и завиждах, че е намерила такова добро момче, толкова много съжалявах, че го оставих заради някакво друго момче което не ме цени и обича. Може би няма да ми повярвате но аз все още си мисля, за него макар, че са минали година и половина, аз все още го ОБИЧАМ и все още ми липсва ужасно много. Затова момичета и момчета не правете моята грешка, ако сте намерили половинката на живота си, не я губете по такъв смешен начин както аз загубих моята половинка. :( Все още съжалявам, все още посред нощите плача и си мисля за него. Исках да споделя тази история с вас защото не искам да направите същата грешка като мен, защото ще съжалявате много СИГУРНА съм! Мишо ОБИЧАМ те много и винаги ЩЕ ТЕ ОБИЧАМ! :(:( <3 МНОГО СЪЖАЛЯВАМ, ЧЕ ТЕ НАРАНИХ ПО ТАКЪВ НАЧИН, КАК МОЖАХ ДА ТЕ ЗАГУБЯ КАКККККККККК ;(

fluffy_^
09-01-2012, 01:11
Така е като избереш временото щастие пред нещо 24 пъти по-добро.

Не знам какво да ти кажа гадно се е получило ама не е края на света има време ;) пък и си на 20 все още така че откъде знаеш утре кой ще те заговори или ти кой ще заговориш.Good luck

thedentist
09-01-2012, 01:54
Мн интересна история,при мен стана нещо такова...ще ти пиша на лично

thelover3
09-01-2012, 02:05
Мда, глупаво си постъпила, но е време и ти да го преживееш. Не драматизирай толкова нещата, станалото станало. Няма връщане назад. И все, пак това да ти е за урок.

Излизай и се запознавай с нови момчета. И ги опознавай добре, преди да тръгнеш с тях, за да не става като предния път.

Казваш, че го обичаш и ти липсва, но чак сега ли усети липсата му? Когато си го зарязала така гадно, не го обичаше нали?! Когато беше с другото момче, също не ти липсваше нали?! Чак сега ли го заобича? Хмм...струва ми се доста странно, според мен просто си осъзнала грешката си и ти липсва неговата любов и това, което ти е давал.http://www.youtube.com/watch?v=8g-QsGWLm9I&feature=g-vrec >> малко ми напомня на тази песен...

Не се затваряй в себе си, ИЗЛИЗАЙ, и си прости най-сетне, всички правим грешки, важното е да се учим от тях ;)

HollyGolightly
09-01-2012, 02:40
Ами общо взето каквото повикало такова се обадило. Ти го наричаш "студенокръвно копеле" за това, че е скъсал с теб за друга, а не направи ли и ти същото, когато скъса с Михаил за този другият?
Сгрешила си и сега не можеш нищо да направиш освен да си намериш някакво занимание да те развлича. И Михаил не е единственото свястно момче на света, ако спреш да мислиш само за него и се огледаш малко ще видиш още колко Михаиловци има ;)

GeGaSa
09-01-2012, 03:12
Много ми стана тъжно, защото и аз горе-долу изживявам същото което си написала ти, но в моя случай аз съм виновен и ужасно много съжалявам за постъпката си. НО! Не можем да върнем времето, така че колкото и да е трудно само напред.
сигурен съм че всички на нашата възраст са го изживяли.

xXxPETYAxXx
09-01-2012, 06:49
Не го обичаш, просто ти липсва това, че ТОЙ ТЕ Е ОБИЧАЛ. Ако го обичаше нямаше да тръгнеш с някакъв тип, с който си се запознала в нощен клуб предната вечер. Момчето много тъпо те е зарязало с смс, но какво да ти кажа: Easy come, easy go! Поне не те е разигравало, явно не си вярвала на приятелката си и е имал тази възможност.

П.С.: Следващото си гадже не го хващай от нощен клуб

EternalDream
09-01-2012, 07:15
Историята ти е трогателна. Не прави пак тази грешка. Явно Михаил наистина си струва.

Violenza
09-01-2012, 07:41
Едва ли имаш кой знае какви чувства към това момче. Просто си наранена от това, че си зарязана и ти липсва някой да ти тича след задника. Сама си набиваш филми в главата.




П.С.: Следващото си гадже не го хващай от нощен клуб
Поясни. Но без клишета като това кой какво търси там.

Sh@d0w
09-01-2012, 07:47
Постъпили са с теб, както ти си постъпила с него. И както каза Violenza, не го обичаш. Ако го обичаше нямаше да го оставиш. Просто сега ти е тъпо че си капо.

Бившия ти заслужава да е щастлив, така че се радвай за него.

horacio
09-01-2012, 07:48
И аз имах подобна история преди доста време. Всеки прави такива... недообмислени неща. Но така е и трябвало да стане. Вече ще знаеш да цениш това, което имаш.

GLaDOS
09-01-2012, 10:27
Няма смисъл да ти казвам клишета от сорта на "изпуснала си влака","най-много цениш нещо,след като го изгубиш" и подобни неща,неща които са ти пределно ясни и до болка познати.
Просто не се намесвай.Изгубила си правото да си част от живота на момчето.Щом е успял да те преживее...заслужава да е щастлив.

xXxPETYAxXx
09-01-2012, 10:39
Поясни. Но без клишета като това кой какво търси там.

Ми не не мисля, че всеки, който посещава такъв тип заведения търси забивки, ако сте останали с такова впечатление. Всеки може да ходи и да се забавлява, да разпуска - това не значи, че е несериозен и иска само едното "нещо"(все пак и аз ходя, без да търся каквото и да било). Но грешката според мен е, че още на следващото си виждане са тръгнали, т.е. направо го е "награбила", без да го опознае. ОК - запознавате се, симпатизирате си един на друг, но първо трябва да има някакъв период на опознаване, а не направо да тръгвате.

Anichkaxxwee
09-01-2012, 10:42
Постъпили са с теб, както ти си постъпила с Михаил
Уж сте били щастливи с Михаил а-у, ама го заразя заради едно момче, с което не се познавате кой-знае-колко
На 20 години си, а пък виж какви ги вършиш

Teenhelp1
09-01-2012, 11:31
Доста умно намерила си свястно момче и си го оставила заради някакъв ''готин'' от клуба.Едва ли си го обичала за да направиш това. :)

aks13v
09-01-2012, 21:39
А гадно ли ти е сега !? Тъпа курва !
Значи пича е студенокръвен като те е зарязал заради друга, а ти си топлокръвна като си зарязала момчето, което му пука за теб заради някъв дето си е гледал кефа. Каквото повикало, такова се обадило !