PDA

View Full Version : Изнасилвачи



lollipop63
09-02-2012, 12:21
Миналото лято бях срещнала един непознат дъртак на около 50-60 години, който се спря на около 5-6 метра от мене и започна да се пипа по оная работа, а после ми направи знака който показвате когато казвате на някой да мълчи. (ш-ш-т)
След товаа дигна рамене и замина .. Приятелката ми каза, че и друг път го е виждала и и е правил същото. От тогава не го бяхме виждали от дълго време.. До тази година. Миналия месец го видяхме за 2-ри път, но този път той само ни погледна и както ходеше зад една жена започна пак да си пипа оная работа. След тази случка той доста често започна да мминава по нашата улица. ВЧЕРА когато отивах към братовчедка ми го видях отново.. Когато пресякох улицата и тръгнах пред него, го чух да говори по телефона ( не чух целия разговор но..) : " .. Като яя хванах тя почна да пищи и да се дърпа, се пак беше малка, ама като го извадих и я хванах по здраво и и запуших устата и млъкна" ... При тези думи го чувах как върви все по бързо към мене и избягах.
Та въпроса ми е .. Мисля да кажа на майка си за всичко това ,но ме е страх ако го задържат в полицията за примерно 2 години и след тях какво правим ??!!!! Той вече ни е запомнил..Знае много добре лицата ни и за'тва ни е страх ;хх .Да се върнем на въпроса :Д - Да кажем ли на някой или прото да страним от него като го видим ? И това е .. Моля за мнение и без мъжкарски изказвания (: .

Oy7ofCon7roL
09-02-2012, 12:27
ахам

lollipop63
09-02-2012, 12:30
Какво трябва да означава това ??

DragonLady
09-02-2012, 12:31
Че те е хванал как се опитваш да ни тролиш.

UltraBlue
09-02-2012, 12:35
Обадете се на полицията и не му мисли чак толкова..те нека го задържат,път ако се върне тогава може да вземете по-сериозни мерки.

PS: Ако си трол,значи си много тъп.

lollipop63
09-02-2012, 12:39
Че те е хванал как се опитваш да ни тролиш.

Защо сяка малко по-необикновенна случка, която на вас не ви се е слувала ви се струва тролл ?! И не не ме е хващал .. Ако ви се случи нещо такова на вас...

Oy7ofCon7roL
09-02-2012, 12:39
Ми трол е как няма да е трол, добре че даскалото почва скоро

Oy7ofCon7roL
09-02-2012, 12:41
Защо сяка малко по-необикновенна случка, която на вас не ви се е слувала ви се струва тролл ?! И не не ме е хващал .. Ако ви се случи нещо такова на вас...

Едно е необикновенна случка, друго е тъпо скалъпена история

lollipop63
09-02-2012, 12:45
Пожелавам ти го да ти се случи (: Толкова смешни изглеждате вече да повтаряте само - ТРОЛ,ТРОЛ,ТРОЛ... Пфф.Ще потърся помощ другаде .. ;)

Oy7ofCon7roL
09-02-2012, 12:47
Пфф.Ще потърся помощ другаде .. ;)

Успех

bijou
09-02-2012, 12:52
Абе може и да не е трол, изнасилвачи в България има колкото си искаш.
И аз 100 пъти съм се натъквала на подобни изродски психари, от които тръпки ме побиват.
Колкото по темата, казваш на полицията и въобще да не ти пука.

lollipop63
09-02-2012, 12:55
Абе може и да не е трол, изнасилвачи в България има колкото си искаш.
И аз 100 пъти съм се натъквала на подобни изродски психари, от които тръпки ме побиват.
Колкото по темата, казваш на полицията и въобще да не ти пука.

Единнствения човек който да мисли различно от това само ТРОЛ да му е в главата .. Мерси за коментара (:

xXxPETYAxXx
09-02-2012, 13:01
Не знам истинска ли ти е историята или не, аз като бях малка и като карахме колела с едни приятелки на село имаше един дядка, който се бараше, а ние дълго време си мълчахме, защото ни беше срам да кажем на родителите си. Накрая им казахме и не знам какво точно стана...родителите ни ходиха да се карат с него, заплашиха го с полиция и не знам дали той спря или просто ние вече не карахме колела по неговата улица...

П.П: Ако ти е истинска историята сподели с родителите си, а ако не е да знаеш, че е жалко да се подиграваш с тези неща!

lollipop63
09-02-2012, 13:04
Знам ,че е жалко затова не го правя .. (:

sweetycherry33
09-02-2012, 14:06
Да, наистина, почвате да ставате адски дразнещи с тва "трол, трол, трол".Тия простотии са ви навлезнали в главата дълбоко...бахти тъпанарщината.Може пък просто така да се изразява, и вие веднага трол, та трол.Пфф...

Иначе звъниш на полицията, но преди това казваш на родителите си.И гледай да не излизаш вечерта, а през деня за предпочитане с компания.

sweetycherry33
09-02-2012, 14:10
И да, има тролове.Но тва не значи, че всяка по - различна история е ТРООООООООООЛ, ТРООООООООООЛ, ТРОООООООООООЛ.

Oy7ofCon7roL
09-02-2012, 14:16
Да, наистина, почвате да ставате адски дразнещи с тва "трол, трол, трол".Тия простотии са ви навлезнали в главата дълбоко...бахти тъпанарщината.Може пък просто така да се изразява, и вие веднага трол, та трол.Пфф...


Душичико в 9 от 10 случая, разпознавам троловете и фейковете от редовите потребители в тоя сайт, това, че вие не гледате по-далеч от носа си си е ваш проблем, щом казвам, че е трол значи е трол, точка

lollipop63
09-02-2012, 14:20
Душичико в 9 от 10 случая, разпознавам троловете и фейковете от редовите потребители в тоя сайт, това, че вие не гледате по-далеч от носа си си е ваш проблем, щом казвам, че е трол значи е трол, точка

Хххахаха разпознавала тя .. Еми тоя път май опита беше неуспешен . (:

sweetycherry33
09-02-2012, 14:27
Хххахаха разпознавала тя .. Еми тоя път май опита беше неуспешен . (:

Както и твоя опит да прецениш дали е момче или момиче.

Incadeptus
09-02-2012, 14:43
Хахаха ама и да не е трол,аз не съм длъжен да слушама малоумни истории бе.И още нещо просто,когато е фалшива историята излъчва нещо необикновено фалшиво чувство и разбираме ;) Това е фалшива история и точно като коментираме и правим кефа да събере повече мнения за темата си,Затова душичко отиди в друг форум.

LadyDi
09-02-2012, 14:47
Пожелавам ти го да ти се случи (: Толкова смешни изглеждате вече да повтаряте само - ТРОЛ,ТРОЛ,ТРОЛ... Пфф.Ще потърся помощ другаде .. ;)

Най-добре е така да направиш. Ако цялата тази история наистина се е случила, какво си седнала в тинейджърски форум да я разправяш и да питаш 13-14-15 годишните какво да правиш. Питай в бгмама, питай мама, обади се в полицията.
Освен това, в цялата тая скалъпена история, как аджеба разбра, че ще го задържат баш за 2 години? По разказа ти за това, което си чула.
Моля те... Ако си разумна, потърси помощ където трябва.

druzilla
09-02-2012, 15:04
Ако тролиш наистина е супер тъпо,намери си друго занимание ;)
Иначе преди време на мен ми се случи същото..Стоя си на центъра с приятелка и минава покрай мен един чичка с колело.Спира се пред нас и вика "Може ли да се запознаем?" ние му казваме "Не" той "Защо?" - "Ами защото сме на 14 тъпак" и той отвръща "Възрастта няма значение.." . Същата вечер докато се прибираме го виждаме отново,но вече бяхме 3 момичета и той се спира при нас й казва на момичето,което дойде след това "Аз теб те наблюдавам от много време,много ми харесваш" и тя ни обясни,че живеел в блока с/у тях и бил някакъв педофил..От тогава слава богу не съм го виждала..Та психари колкото си искате :D

malko_pisi
09-02-2012, 15:04
има такива хора, които са болни от някаква болест/нз точно как се казва/ , в която изпитват удоволствие от това, да си покажат онази работа на някого... Нещо не е добре тоя човек, това е ясно. Но живеем в България и да си кажа мнението, дори не мисля че ще го затворят /та камо ли за 2 години/ - няма да имат доказателства! ... Не е решение на проблема, нито ще помогне, но като го видиш просто можеш да страниш... но защо пък да не кажеш на майка си? поне може да те успокой и да ти даде и друг съвет...
до нас има един буквално разбит блок, виждат се само скелетите на останалите стаи... Там се пъхат всякакви наркомани и чикибойци... Има ги- вече съм свикнала, бях в 5- ти клас когато видях един за първи път да си бие чикия... Беше ме страх и още си ме е страх, ако минавам покрай блока..., но просто избягвам да минавам и поне за мен всичко е ок....
Да затова България е на това диридже, защото всеки гледа на него да му е добре, а другите да се оправят, но поне за сега си мисля, че това става за някакъв изход!

Furious?
09-02-2012, 15:44
You can`t rape a girl I say

lollipop63
09-02-2012, 15:48
Хахаха ама и да не е трол,аз не съм длъжен да слушама малоумни истории бе.И още нещо просто,когато е фалшива историята излъчва нещо необикновено фалшиво чувство и разбираме ;) Това е фалшива история и точно като коментираме и правим кефа да събере повече мнения за темата си,Затова душичко отиди в друг форум.


Айде кажи ми откъде знаеш ,че е уж фалшива история ??Нима няма такива случки ? И за какво са ми тъпите ти мнения с които само да хейтваш ?И затова душичке отиди да спамиш в друга тема (((:

fluffy_^
09-02-2012, 15:50
Айде кажи ми откъде знаеш ,че е уж фалшива история ??Нима няма такива случки ? И за какво са ми тъпите ти мнения с които само да хейтваш ?И затова душичке отиди да спамиш в друга тема (((:

Здрастии,дай си номера.Моля те трябва ми спешно.:lol:

LadyDi
09-02-2012, 15:51
Айде кажи ми откъде знаеш ,че е уж фалшива история ??Нима няма такива случки ? И за какво са ми тъпите ти мнения с които само да хейтваш ?И затова душичке отиди да спамиш в друга тема (((:

Темата ти приключва тук и сега.
Съобщи на родителите си. Нека те преценят какво да правят.