PDA

View Full Version : Как да постъпя?



vikitoriaj88
09-18-2012, 18:57
Здравейте! Заедно съм с моя приятел само от около 3 месеца.Проблемът е следния:
Всеки път когато телефонът му звънне ,той или затваря или отива в другата стая за да говори. Съответно аз се усъмних/тъй като съм доста ревнива/ и го попитах коя е тази девойка която му звъни по 30 пъти на ден, а той ми обясни,че била гаджето на някакъв негов приятел . ОК,но на мен ми се струва безумно "гаджето на еди кой си " да му звъни нон-стоп.Дайте ми съвет какво да направя или споделете мнението си :)
Благодаря предварително.

xXxPETYAxXx
09-18-2012, 19:04
Питай го защо след като не му е на него никаква се крие, за да говори с нея. Ако са просто приятели не виждам смисъл да се скатава.

vikitoriaj88
09-18-2012, 19:14
Попринцип когато му звънне телефона отива в другата стая, а когато въпросната му се обади или й затваря или не вдига,но пак не мога да разбера защо го прави?!?!?!?!?

vikitoriaj88
09-18-2012, 19:14
Ако никаква не му е и не са имали каквито и да е било отношения не виждам проблем в това да и вдигне и да говори ПРЕД МЕН :Д

psychopath
09-18-2012, 19:47
Според мен ви върти и двете. : )

marilyn
09-18-2012, 20:00
Щом си прекалено ревнива се чудя дали ти не се филмираш много. И аз си имам един приятел, който е гадже на най-добрата ми фр, но сме супер близки и говорим много по телефона. Съответно и аз често пъти затварям или излизам от стаята като говоря с него. А може и 2 да ви върти.

valdesbg
09-18-2012, 20:03
Филмираш се прекалено много. И аз излизам в другата стая да говоря, по принцип. Помоли го да ограничи разговорите, щото не ти е приятно примерно да ви прекъсват.

Ама бъди културна.

someonerandom
09-18-2012, 20:03
И аз имам едно такова чувство.Ти и да не си ревнива принципно,то това си е за съмнение...През целите 3 месеца ли го прави това или наскоро започна?
А какво да направиш-Еми то освен да ти кажем да говориш с него,няма какво да направим.Каквото и да обясняваме тук и колкото и да сме сигурни в предположенията си,все пак си остават чисто и просто теории,така че най-добре,докато не си си набила някой излишен от мненията тук,седни и проведи един сериозен разговор с него.

GeGaSa
09-18-2012, 20:11
Извини ме но, само да попитам, кой набор си?

fenkaaa
09-18-2012, 20:53
Следващият път,когато звънне в твое присъствие,накарай го да говори пред теб,кажи му че си напълно в правото си да се съмняваш,че има нещо общо с нея,щом до сега дори 1 път,не е говорил пред теб по телефона когато тя звънне,поне за да се увериш,че няма нищо.Кажи му,че ако не оправдае съмненията ти,връзката ви ще пострада сериозно,защото това наистина е много съмнително..

Другото,което е,ако имаш възможност извади номера на въпросното момиче и разбери защо постоянно звъни на приятеля ти,защото има възможност тя да не знае за теб и както казаха по-нагоре,той да ви върти и двете.

П.П. От колко време продължава това?

Amore-Mio*
09-19-2012, 06:51
Попитай го защо отива да говори в другата стая, а не говори при теб, когато те буквално са си никакви.

bilqnavod
09-19-2012, 08:11
Връзката ви не е особено дълга. Явно все още не му е комфортно да говори пред теб по телефона. Мисля, че щом все пак те е подразнило, трябва да го обсъдиш с него. Пиши пак да кажеш какво е станало, ако има резултат, разбира се! :)

vikitoriaj88
09-19-2012, 19:06
Откакто сме заедно е така не е започнало изведнъж .Днес му казах,че не ми е приятно да отива нанякъде когато говори по телефона и той ми каза,че винаги е бил такъв и обичал да бъде сам когато разговаря. И да отскоро имаме връзка,но вече живеем заедно така,че не бих захвърлила отношенията ни с лека ръка. И според мен няма как да "ни върти и двете" тъй като сме буквално 24 часа в денонощието заедно- според мен е някаква бивша на която не е обяснил как седят нещата или тя просто го притеснява ... незнам

♠Joker♠
09-19-2012, 19:13
Винаги, когато говоря по телефона, с който и да е отивам в другата стая.

vikitoriaj88
09-19-2012, 19:18
Аз не го правя - сигурно затова не мога да го разбера :)

HollyGolightly
09-20-2012, 00:00
А защо не вземеш да поговориш с него и не му кажеш как се чувстваш?

JDeel
09-20-2012, 03:49
според мен е някаква бивша на която не е обяснил как седят нещата или тя просто го притеснява ... незнам

По-важното е според него каква е, а ти докато не разбереш можеш да си правиш само догадки и да се филмираш (както някой каза по-нагоре). Не знам дали имате възможност да си пишете от разстояние, в чат по-лесно се казват нещата. Но като цяло би трябвало да поговорите и той да изтъкне за какво става въпрос - приятелка ли е, ухажорка ли е...

bilqnavod
09-20-2012, 10:13
Не сте ли се събрали много скоро? Извинявай, просто аз никога не бих живяла с човек, когото познавам от толкова малко време....

vikitoriaj88
09-20-2012, 18:55
Не сте ли се събрали много скоро? Извинявай, просто аз никога не бих живяла с човек, когото познавам от толкова малко време....

Не - не сме се събрали твърде рано и не- не го познавам само от 3 месеца :) Иначе явно не четете ,но написах по-горе,че съм разговаряла с него по тази тема и съм му казала как се чувствам.

SisiJ
09-20-2012, 18:59
Защо не го питаш ,защо тази приятелка на приятеля му му звъни ? :)

autumn_eyes
09-20-2012, 19:03
И на мен като ми звъни някой, или затварям или отивам на по-отдалечено място да говоря. Не обичам да ме слушат, а и да преча на другите по този начин.

balu4ka
09-22-2012, 06:32
Малко е кофти начина по който постъпва,но си е до хора.Принципно не познавам много такива,никога на хората не им е било проблем да говорят по телефона свободно пред мен.Мисля,че трябва да поговорите сериозно и да се изясните,най-малкото живеете заедно и ми изглежда много странно подобоно поведение.Поискай да те запознае тогава с това момиче ,ако така стоят нещата няма какво да крие,ако започне да увърта си прави сметка.

gabi_94
09-22-2012, 08:30
Предвид отношенията ви ми е много странен факта, че не иска да говори пред теб. Та вие живеете заедно...какво толкова има да говори пред теб. На мен лично ми е доста съмнително, но човек никога не знае...

bilqnavod
09-23-2012, 21:23
Предвид отношенията ви ми е много странен факта, че не иска да говори пред теб. Та вие живеете заедно...какво толкова има да говори пред теб. На мен лично ми е доста съмнително, но човек никога не знае...

+1

Моментално ще се изнеса, честно...

aks13v
09-23-2012, 21:53
Ми много ясно. Ако ще и с прачичо ми да говоря пак ще излезна от стаята и да си говоря на спокойствие. Ти кво очакваш ... да пусне високоговорител ... тогава ще ти бъде ли по-комфортно !? шматка !

fenkaaa
09-23-2012, 22:52
Ако знам,че приятелят ми говори с някакво момиче по телефона,ако ще и гаджето на папата да е,няма да търпя това нещо да продължава така и да ми се крие по стаите! Разбирам да говори с приятел,роднина и т.н,но щом е с момиче и то дори щом не съм сигурна каква точно му е тя,веднага ще проверя нещата.Не знам до колко можеш да му се налагаш,но следващият път изискай да говори пред теб,поне веднъж,за да се убедиш,че ти казва истината.Аз бих направила така,ако откаже,бих се усъмнила и едва ли не вдигнала скандал.. друга възможност-вкарай се малко нечестно в играта,опитай се да дочуеш разговора им т.е,подслушвай! :D

vikitoriaj88
09-26-2012, 19:31
хахахаха не бих направила такова нещо иначе мерси за съвета :Д

psychopath
09-26-2012, 21:20
авторката е некаква харийка88