PDA

View Full Version : Първа среща



THEBOSS2
09-22-2012, 12:22
Здравейте, имам питане по скоро притеснение че на първата ми среща с едно момиче ще стане гробно мълчание. Най много ме е страх от това. Вие ще кажете не се притеснявай ама мен ме обземат разни паранои от сорта ами ако стане, какво ще правя. А не искам да го изпусна това момиче защото го харесвам исключително много. Абе май си падам и притеснителен малко. Много зависи човек как се държи човека до мен. Аз съм спирам да се притеснявам ако бъда предразположен ама в тоя случе не трябва мен да ме предразполага а аз трябва да съм човека който да задава настроението. И така пък и това ще ми е и за първи път да излизам с момиче (всичко си има първи път) и май ме разбирате надявам се. И ако отидем на кино момичета какви фими харесвате защото ми се струва че не е най подходящо да отидем на "непобедимите" нали така :Д. Дайте пример от сегашните филми дали някой става.

sexa_na_kompleksa
09-22-2012, 12:34
Попитай я какво й се гледа, всеки си има вкус. Една приятелка го беше гледала и ме навиваше и мен, но аз не исках...
А относно мълчанието - може преди срещата да помислиш за определени теми ивъпроси, които да й зададеш, но все пак бъди непринуден. Ето една статия по темата: http://www.neznam.bg/%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B8/29-%D1%84%D0%BB%D0%B8%D1%80%D1%82-%D0%B8-%D1%81%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B8/1328-%D0%A2%D0%B5%D0%BC%D0%B8-%D0%B7%D0%B0-%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%80-%D0%BF%D0%BE-%D0%B2%D1%80%D0%B5%D0%BC%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D1%81%D1%80%D0%B5%D1%89%D0%B0 В този сайт има и други теми за свалките, които са чудеси за начинаещи като теб. Успех!

Enchanting
09-22-2012, 12:35
За първа среща не е добре да я водиш на какъвто и да било филм.
Начин да не се притесняваш няма, но.. е добре да я заведеш на място на което ще е възможно да се опознаете.
Да разбереш какво харесва и т.н.
Щом и тя е срамежлива като теб може да си допаднете. Бъди себе си и каквото стане.

sexa_na_kompleksa
09-22-2012, 16:52
Защо да не е филм? Преди филма може да излязат някъде на кафе и да си говорят за филма, после докато гледат отново може да коментират някои неща и след приключването на филма пак... Постоянно ще има за какво да си говорят и авторът ще е по-спокоен, според мен. : )

Blab
09-22-2012, 17:33
т'ва с киното никога не съм го разбирала. рецепцията не е най-груповото занимание...
щом се притесняваш, заведи я на място, което обичаш, на което се чувстваш максимално удобно, в свои води;
ако решиш да се възползваш от последните хубави дни навън, избери разходка (слънчице, сладолед, лежерно такова) и/или някое от множащите се културни мероприятия в началото на сезона, ако си падате. успех и да разкажеш!)
//секс, хубаво печелиш от този сайт, обаче е много досадно линк към него да ти е във всеки пост;

marilyn
09-22-2012, 20:16
Не я води на кино. Опознйте се, заведи я на място където можете да си говорите спокойно. Не си гълтай езика, все ще си намерите общи теми на разговор.

valdesbg
09-22-2012, 20:21
Не се фокусирай върху идеята на всяка цена да се получи, че тя е специалната, единствената, и прочее дивотии. От тук ти тръгват бедите.

Излезте, вижте се и си изкарайте готино. Дали и какво ще се получи ще разберете след това. И кино за първа среща е рецепта за провал. Както и да го сучеш. Подкрепям блаб.

Amore-Mio*
09-23-2012, 18:38
Виж, сега!
Хубаво е, че премисляш и осмисляш нещата, ама не прекалявай. Не си създавай някакви графици и речи, няма да се получи. Остави нещата да са си, както са си писани, дето се вика. Видиш ли, че тая тема не й е интересна - действаш с друга. Просто това е първа среща - за опознаване и така нататък. Попитай я за интересите, каква музика слуша и така нататък. Не се притеснявай.

THEBOSS2
09-25-2012, 20:07
Хм сега да ви питам нещо. Аз си я поканих но тя беше заета и каза " Може БИ по натам"
Главно към момичетата как да го възприемам този отговор.
1. Офф как да го излъжа тоя да го разкарам от мене
2. Нистина е заета и щом е писла може би по натам мисли че наистина няма да е зле да излезнем.

Blab
09-25-2012, 20:14
аз го тълкувам като отрязване, сори;

valdesbg
09-25-2012, 20:27
Отрязала те е. Ако наистина е била заета И иска да се види с теб, ще предложи алтернатива кога да се видите. Щом такава липсва, явно не си и сред приоритетите.

OnlyGirl
09-25-2012, 20:32
И аз мисля, че те е отрязала. Възможно е сега покрай училище естествено да е заета, но.. Няма нищо, не е единственото момиче на света. :)

psychopath
09-26-2012, 00:58
Разчупи леда, дръж се като сър Стенли Ройс

THEBOSS2
09-26-2012, 07:43
Ще се опитам да ви докажа че не сте прави тъй като причината която изтъкна за заетостта си беше доста сериозна и лесно доказуема.

Честно да ви кажа много се надявам да не сте прави.
Аз съм си направил някой изводи. Има момичета които ми допадат като характер но не и като външен вид. Има момичета които ми допадат като външен вид но като видя във facebook 10 снимки от тоалетната на мола и поредната чалгия която слушат като музика и ми стават ясни.
Момичето което харесвам е (как да го определя) красиво ама наистина едно такова естествено без тонове с грим. Интелигентна е слуша същата музика като мен. Любимата и песен е същата като моята. Абе вичко. Един приятел ми вика че съм перфекционист и съм си бил вдигнал летвата ама как да харесам някого когото просто не харесвам.

П.С. Направо не мога да повярвам че стигнах до тук да се оплаквам във форум. Ужас.

Me4encety
09-26-2012, 07:50
Само гледаи да не и стане скучно,че тогава се прецаква сичко.

hrisito0o
09-26-2012, 19:45
И на моята беше така.Мълчахме като пукали.Вече се бяхме опознали във фейсбук и нямаше какво да го питам.И все още е така.Няма за какво да си говорим и мълчим.Той все вика кажи нещо и аз казвам еми не знам ти кажи.Може ли някакви съвети за теми,които да обсъждаме.

THEBOSS2
09-27-2012, 19:38
Aма тоя фейсбук как прецаква всичко. Аз а сега само по него я познавам но много искам на живо да си поприказваме.