PDA

View Full Version : Към момичетата: Какво търсите у едно момче?



Страници : [1] 2 3

nerazbranoZLO
09-22-2012, 20:00
Според мен тази тема има потенциал да стане интересна не само на мен :)
Какво вие, момичетата, търсите у едно момче и намирате за привлекателно?
>inb4 умен
Не, това е за пред хора. Това тук е интернета. Разкажете какво наистина ви интересува у момчетата?
пр. Ръст, Мускули, Музикален афинитет, интелигентност, хумор, джентълменство (>inb4 2012 gentleman mfw) и т.н.

the-little-pain
09-22-2012, 20:42
ми искам да е романтичен сладък ии да държи на външния си вид

icanonlyimagine
09-22-2012, 20:46
Еми не е задължително да има мускули стига да се грижи за тялото си, високите много ги харесвам, но и някой колкото мен също мога да го харесам ;д Външния вид не ми е толкова важен колкото характера. Аз лично мога да се влюбя във всеки ;д, което не е много добре. ;д

nerazbranoZLO
09-22-2012, 21:00
Проблема е че много от днешната младеж, (Ха, сякаш съм от друго време) се интересува: ходи ли по купон, бяга ли от час, пуши ли, пие ли, кифла/джия ли е, прави ли се на отворко, надува и хвали ли се, и да не е мн умен ;д

OutlawGirl
09-22-2012, 21:02
Закрила...да ме кара да се чувствам защитена с него. Харесвам мускулести татуирани лоши момчета с бръснати глави.

nerazbranoZLO
09-22-2012, 21:14
Мистър Гардероб плс.

Chacho
09-22-2012, 21:23
Заключвам ти темата.

DisappointedDreamer
09-22-2012, 21:25
А найс кок.

FlyingUnderpants
09-23-2012, 00:12
Проблема е че много от днешната младеж, (Ха, сякаш съм от друго време) се интересува: ходи ли по купон, бяга ли от час, пуши ли, пие ли, кифла/джия ли е, прави ли се на отворко, надува и хвали ли се, и да не е мн умен ;д

много правилно

FuckedUp
09-23-2012, 06:51
Според мен тази тема има потенциал да стане интересна не само на мен :)
Какво вие, момичетата, търсите у едно момче и намирате за привлекателно?
>inb4 умен
Не, това е за пред хора. Това тук е интернета. Разкажете какво наистина ви интересува у момчетата?
пр. Ръст, Мускули, Музикален афинитет, интелигентност, хумор, джентълменство (>inb4 2012 gentleman mfw) и т.н.

Търсачка знаеш ли какво е? Знам, че е по-лесно така, ама няма да умрЕш.
И спри да "използваш" greentext и фразички извън 4ch. Нищо лошо не си направил, ама е доста тъпичко.
А относно темата, още от сега мога да ти кажа, че е строго индивидуално както ти сигурно вече знаеш и ако си мислиш, че след като 20 потребителки ти кажат какъв тип харесват ще топнеш чушката, не си в правия път.


Проблема е че много от днешната младеж, (Ха, сякаш съм от друго време) се интересува: ходи ли по купон, бяга ли от час, пуши ли, пие ли, кифла/джия ли е, прави ли се на отворко, надува и хвали ли се, и да не е мн умен ;д

Т'ва е реалността, + това дето описваш се харесва само на кифлите или кажи-речи на голям процент от тийновете, ама т'ва е. Deal with it. И аз се чувствам неоценен, ама не си избивам комплексите.
Не се опитвам да се заяждам, всъщност споделям болката ти.
Тряя се действа, а не да питаш *обида за женския пол* какви са им нереални изискванията. Това е общо взето.
С кисненето тука до никъде няма да стигнеш, от личен опит ти го казвам.

Богиня
09-23-2012, 07:36
Интелигентен и с характер. Не понасям простаци, особено мъже...
Третият важен критерий е ръстът. Аз съм висока и някак не върви до мен да застане някой дребосък. ;-)
Природа, природа, но за моите 170 трябват поне 185 (+)... :oops:

пAteNцЕ
09-23-2012, 07:40
търся разбирателство,ум,чувство за хумор,добър външен вид,романтичност,обич и височина над 175
мисля че бях изчерпателна :D

FuCKkK13
09-23-2012, 09:02
към момчетата : спрете се с тия теми + използвайте търсачката

bloodyF
09-23-2012, 09:12
ми искам да е романтичен сладък ии да държи на външния си вид

о боже


искам да не е момче, а мъж, първо
височината установих, че не ми е на първо място вече, дори отпадна назад в класацията, заради него :Д
големите ръце са предимство
брадата също
и по-дълга коса също (не първи, втори номер, ами по-дълга, но не чак да си връзва опашки и плитки и пр.)
това откъм външен вид
иначе да учи или работи нещо, да е сериозен, да държи на мен и да ме уважава
да не е някакъв самохвалко от типа взимам еди-колко-си лева заплата/имам еди-кви-си оценки
да е добър човек
и да е интелигентен :д
да имаме за какво да си говорим..не само за глупости
и да сме приятели, освен това че сме заедно

Hayashi
09-23-2012, 09:15
Първото, което търся у един човек изобщо е интелигентност и стремеж да се развива. На тази възраст вече се интересувам и какво иска да учи и да работи. Защото с индивид, който си мисли, че до 30 години ще ходи само по купони и няма никакво желание да се отдели от мама и тати, не мерси. Хумор, маниери. Да не се държи като тотален неандерталец, няма да го заболи ръката, ако ми отвори вратата. Прави ми впечатление дали е артистична натура, но това никога не съм го слагала на преден план. Много държа да си контролира негативните емоции, а не като не му е на кеф да крещи и да хвърля предмети по околните. Външният вид също е важен, не бих излизала с човек, който не ме привлича физически. От друга страна типът "нацепена батка" са ми много неприятни и откровено казано си се отнасям към тях с пренебрежение.

Общо взето имам много критерии, някои съм склонна да пренебрегна, други не.

SisiStrange
09-23-2012, 09:19
А найс кок.
May I join the club? 8-)

Да се държи като мъж, не като момченце. Да е мил и грижовен, когато трябва, но да не ми дава да му се катеря на главата. Амбициозен, умен, забавен, чаровен. Да има принципи и да държи на тях. Да има интереси и склонност да се пали по нови неща. За външност... никога не съм имала баш стереотип, но като цяло харесвам стройни, стегнати (не напомпани) момчета като голямо впечатление ми прави хубавия корем и изразителния поглед. Мда, досега с едно изключение винаги съм си падала по момчета с кафяви/черни очи. Топли и приветливи са.

marilyn
09-23-2012, 09:22
Да е с характер! Умен, красив(вътрешно и външно), интелигентен, напредничав, винаги да се стреми да се развива, с обща култура, с много позания, с много интереси, енергичен и силен като човек. Да се грижи за външния си вид, да има излъчване, обаяние.

DisappointedDreamer
09-23-2012, 09:31
May I join the club? 8-)

Of course 8-)

Hilary_
09-23-2012, 09:31
Какво вие, момичетата, търсите у едно момче и намирате за привлекателно?
Момчето да бъде мъж. Това е най - привлекателното за мен.
Това включва поддържана визия, маниери, възпитание, чувство за хумор, умствен багаж и прочие.

NambyPamby
09-23-2012, 11:10
А найс кок.
Темата се изчерпа. 8-)
Колкото до височината - спира да има значение, когато мъжът си стъпи на портфейла. 8-)

Chacho
09-23-2012, 11:45
Колкото до височината - спира да има значение, когато мъжът си стъпи на портфейла. 8-)

Хахаха, тва не го бях чувал :D

NomNomNom
09-23-2012, 12:11
Вече искам единствено добра компания. Ненатрапчива. Приятна.
И си я имам, в лицето на младеж, по-малък от мен.
Ще си намеря някоя друга тема, в която да се хваля какви състезания е печелил и от какви международни има медали :Д
Той поне не ме мрази, заради това, че ходя на работа и през почивките, а ме разбира напълно , защото и той прави същото :Д

stellu
09-23-2012, 12:27
Момче, което да ме харесва заради самата мен, а не заради грима който нося. Да е мил, романтичен, умен. Да се грижи за външния си вид. Да е добродушен, да обича животни. За височината нямам големи претенции, само да е по висок от мен ( защото не върви момичето да е по високо ;д ) .. и мисля, че момчето с което съм в момента притежава всичките тези качества :)

xoxi
09-23-2012, 13:12
На всички, които ТЪРСЯТ по списък, мога да им препоръчам една книга, която чета в момента. :D

sashko705
09-23-2012, 13:16
Закрила...да ме кара да се чувствам защитена с него. Харесвам мускулести татуирани лоши момчета с бръснати глави.

Meчтата на всяка кифла...

Chacho
09-23-2012, 13:21
Meчтата на всяка кифла...

Комплексите ли се обаждат?

sashko705
09-23-2012, 13:25
Комплексите ли се обаждат?
Йъп. Може би и ти си от този тип "хора"...

NomNomNom
09-23-2012, 13:27
Meчтата на всяка кифла...
Същата девойка се оплаква в секс-а, че гаджето й ревнува от бившите и и , че е ужасно груб//

nerazbranoZLO
09-23-2012, 13:28
Търсачка знаеш ли какво е? Знам, че е по-лесно така, ама няма да умрЕш.
И спри да "използваш" greentext и фразички извън 4ch. Нищо лошо не си направил, ама е доста тъпичко.
А относно темата, още от сега мога да ти кажа, че е строго индивидуално както ти сигурно вече знаеш и ако си мислиш, че след като 20 потребителки ти кажат какъв тип харесват ще топнеш чушката, не си в правия път.



Т'ва е реалността, + това дето описваш се харесва само на кифлите или кажи-речи на голям процент от тийновете, ама т'ва е. Deal with it. И аз се чувствам неоценен, ама не си избивам комплексите.
Не се опитвам да се заяждам, всъщност споделям болката ти.
Тряя се действа, а не да питаш *обида за женския пол* какви са им нереални изискванията. Това е общо взето.
С кисненето тука до никъде няма да стигнеш, от личен опит ти го казвам.

Търсачката, както и интерфейса на ТР ми е бъгнат и не мога дори да си променя сиг-а.
За грийнтекста, аз така си пиша, така ми харесва, не намирам проблем в това.
Не търся къде да топна чушката, а правя тема тип "проучване". (Не е проучване. Прочети предното изречение отново.)
И все пак просто ми е интересно, все пак нали за това са форумите?

NomNomNom
09-23-2012, 13:28
Йъп. Може би и ти си от този тип "хора"...
Чачо е бръснат, татуиран и клати само на задна.

nerazbranoZLO
09-23-2012, 13:30
На всички, които ТЪРСЯТ по списък, мога да им препоръчам една книга, която чета в момента. :D

Колко оригинално, ха-ха-ха.
Разбира ли се от заглавието за какво става въпрос? Разбира се. Да не се вдетиняваме. :)

SisiStrange
09-23-2012, 13:31
xoxi, коя книга?

sashko705
09-23-2012, 13:33
Чачо е бръснат, татуиран и клати само на задна.

I.D.G.A.F

xoxi
09-23-2012, 14:08
xoxi, коя книга?

Ще ти я пратя на ЛС.

@nerazbranoZLO, не схвана.

fenastz
09-23-2012, 15:12
Те момичетата могат да си търсят идеалния, що не направиш тема "Какво намирате". Гарантирам ти, че същите, които търсят "амбициозен, чаровен и с характер" се ебат с 30+ годишни алкохолици дето работят по строителни обекти :D

OutlawGirl
09-23-2012, 15:39
Ето това търся, като тяло :D

https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQfn-xl-mRhN6T5-0Y9XRAh72NvHzkYUQj7ucK9Q5LiMgQvG8jx

https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRlgCtaXg5lPbAYvBvjMcWG9H1Z9h8ag bFEM4Lx4kWB0y_yEbd5Dw

OutlawGirl
09-23-2012, 15:43
Същата девойка се оплаква в секс-а, че гаджето й ревнува от бившите и и , че е ужасно груб//

По-скоро споделям :д...че е ужасно груб не знам къде съм казала, харесвам грубия секс принципно, а сашко няма да го коментирам дори.

ShtrudeL
09-23-2012, 15:55
Ето това търся, като тяло :D

https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQfn-xl-mRhN6T5-0Y9XRAh72NvHzkYUQj7ucK9Q5LiMgQvG8jx

УжасТ. Не си го пожелавам.

По темата: Не търся нищо и никога момченцата, които съм харесвала не са отговаряли напълно на образа в главата ми.
Иначе би било в плюс, ако човека Х е някой, с който споделяме общи възгледи.. Абе... като цяло получавам най-големи душевни оргазми, когато ме разбират, защото се случва рядко. Т.е.. ако трябва да кажа, че търся нещо, то ще е разбиране/усещане/приятна атмосфера/допир. /и ЕСТ много любвеобвилност, т.е. гушливост и онази детска, неулегнала лудост, която те кара да си нацелуваш човечето и да го смачкаш от гушкане и като цяло да му се радваш на макс физически, защото аз съм си такОва и липсата на това ме натъжава и отчуждава./ И както винаги съм подкрепяла това:

"Всяка една млада жена търси модел и образец за бъдещ съпруг в баща си."

anonymous708973
09-23-2012, 15:59
Колкото до височината - спира да има значение, когато мъжът си стъпи на портфейла. 8-)
Пхахахах :D Много е добро това.

Авторе, пиши в гугъл "момичета ниски критерии" и би трябвало да ти излезе една епична тема, която е поне 15 страници.

Azoria
09-23-2012, 15:59
Да е интелигентен,мил,забавен и с чувство за хумор, амбициозен, деен - да знае какво иска и как да го постига... Да може да ме разсмива, да ме успокоява когато имам нужда... И както каза SisiStrange - да се държи като мъж ,а не като момченце.. Не на последно място да изглежда приемливо , в смисъл... не искам някой от рода на "не ми пука какво мислят хората...и за това не съм се бръснал от миналия месец " , но не искам и някой маниак с оскубани вежди и по-гладки крака от моите :lol:

klimatronik
09-23-2012, 16:03
Ето това търся, като тяло :D

https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQfn-xl-mRhN6T5-0Y9XRAh72NvHzkYUQj7ucK9Q5LiMgQvG8jx

https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRlgCtaXg5lPbAYvBvjMcWG9H1Z9h8ag bFEM4Lx4kWB0y_yEbd5Dw

дали като го намериш ,още ще сме живи в 21 век :D

OutlawGirl
09-23-2012, 16:21
"Всяка една млада жена търси модел и образец за бъдещ съпруг в баща си."

Много правилно, а мислите ли, че е по тази логика и мъжете търсят бъдещи съпруги, които наподобяват на майките им?

klimatronik
09-23-2012, 16:22
хахАХ вие не сте добре с мислите..

DisappointedDreamer
09-23-2012, 17:17
xoxi, коя книга?

50 shades of grey :lol:

Chacho
09-23-2012, 17:24
Много правилно, а мислите ли, че е по тази логика и мъжете търсят бъдещи съпруги, които наподобяват на майките им?

Ти прецени дали ти допада гледната точка:

The psychodynamic character of the daughter–mother relationship in the Electra complex derives from penis envy, caused by mother, who also caused the girl's castration; however, upon re-aligning her sexual attraction to father (heterosexuality), the girl represses the hostile female competition, for fear of losing the love of her mother. This internalization of “Mother” develops the super-ego as the girl establishes a discrete sexual identity (ego). The girl’s penis envy is rooted in biologic fact, without a penis, she cannot sexually possess mother, as the infantile id demands. Resultantly, the girl redirects her desire for sexual union upon father, and thus progresses to heterosexual femininity, which culminates in bearing a child who replaces the absent penis. Moreover, after the phallic stage, the girl’s psychosexual development includes transferring her primary erogenous zone from the infantile clitoris to the adult vagina. Freud thus considered the feminine Oedipus attitude (“Electra complex”) to be more emotionally intense than the Oedipal conflict of a boy, resulting, potentially, in a woman of submissive, less confident personality.[10]
In both sexes, defense mechanisms provide transitory resolutions of the conflicts between the drives of the Id and the drives of the ego. The first defense mechanism is repression, the blocking of memories, emotional impulses, and ideas from the conscious mind; yet it does not resolve the Id–Ego conflict. The second defense mechanism is identification, by which the child incorporates, to his or her ego, the personality characteristics of the same-sex parent; in so adapting, the girl facilitates identifying with mother, because she understands that, in being females, neither of them possesses a penis, thus are not antagonists.[11] If sexual competition for the opposite-sex parent is unresolved, a phallic-stage fixation might arise, leading a girl to become a woman who continually strives to dominate men (viz. penis envy), either as an unusually seductive woman (high self-esteem) or as an unusually submissive woman (low self-esteem). In a boy, a phallic-stage fixation might lead him to become a vain, over-ambitious man. Therefore, the satisfactory parental handling and resolution of the Electra complex are most important in developing the infantile super-ego, because, by identifying with a parent, the girl internalizes Morality, thereby, she chooses to comply with societal rules, rather than being reflexively compelled to comply, for fear of punishment.


(взето от wikipedia)

OutlawGirl
09-23-2012, 18:09
Няма да си правя труда да го чета, Фройд асоцеира всичко със секса. Човек сънува кон- о не той иска секс. Човек сънува риба- о не той има скрити сексуални желания. Човек сънува как прескача гроб- оооооооо ама той иска секс обаче има некрофилски отклонения в дясната част на малкия мозък. Свързва всевъзможни предмети с фалос....Дъщерята ревнува, защото няма пенис и се комплексира, затова почва да носи грим, токчета, предизвикателни дрехи и т.н. за да компенсира липсата на мъжки полов орган, а сина е във вечна надпревара с бащата за вниманието на майката. Според Фройд, докато сучат бебетата се самозадоволяват... Винаги ми е било интересно да чета негови теории, съгласна съм с доста от тях, но някои неща ми идват в прекалено.

Chacho
09-23-2012, 18:18
Както казах, ти прецени дали ти допада гледната точка. Защото "свързва всичко със секса" може по аналогия да го пренесем във връзките до едно "свързваш всяка/всеки с майка си/баща си".

OutlawGirl
09-23-2012, 18:24
Има логика, защото първият образ, с който е запознато едно дете е този на родителите. Аз лично съдя по това, което съм виждала и смятам, че доста момичета неволно дори търсят приятели, които наподобяват на бащите им. Не мога, обаче да кажа същото за момчетата. Кажи на теб допада ли ти тази гледна точка?

sashko705
09-23-2012, 18:39
По-скоро споделям :д...че е ужасно груб не знам къде съм казала, харесвам грубия секс принципно, а сашко няма да го коментирам дори.

Сашко е ебаси пича и всички го обичат. И това не променя факта, че си кифла..

Amore-Mio*
09-23-2012, 18:41
Интелигентност, джентълмен, да се държи спрямо обстоятелствата, да бъде забавен. Да е мил. Да е добър, с когото заслужава и лош, когато трябва.

Аз за щастие намерих моето момче, което притежава абсолютно всичко, което някога съм търсила в едно момче.

OutlawGirl
09-23-2012, 18:48
Сашко е ебаси пича и всички го обичат. И това не променя факта, че си кифла..

Стигна до извода, че съм кифла, поради факта, че харесвам мускулести момчета, които могат да ме закрилят? :D :D

ShtrudeL
09-23-2012, 19:03
Стигна до извода, че съм кифла, поради факта, че харесвам мускулести момчета, които могат да ме закрилят? :D :D

Душа, те пак могат да те закрилят под една или друга форма, ама да не са като четирикрилни гардероби.

sashko705
09-23-2012, 19:07
Душа, те пак могат да те закрилят под една или друга форма, ама да не са като четирикрилни гардероби.
+ Останах с впечатлението, че търсиш само външност. За нещо като интелект, характер etc. чувала ли си О.о (не, че тия мускулестите имат много ум, но все пак..). Това, според мен, е доста кифленски черта... A и кое нормално, умно, нежно момиче обича да я развяват наляво и надясно и да и разцепват п*тката от е*ане и все пак никой нормален човек не би причинил това на момиче, освен някой напомпан до безобразие. :D GINGER PUBES!

OutlawGirl
09-23-2012, 19:30
Така, за мен е най-важно да се чувствам защитена с момчето до мен. Външният вид също е важен за мен, смятам, че ако няма физическо привличане, може да има чисто приятелски отношения. Смятам, че всяко момиче иска да има интелигентно, забавно момче с богата обща култура, затова не го споменах, а наблегнах на закрилата. Относно разцепването на п*тката от ебане..предпочитам го пред нещо нежно, романтично и бавно.

aks13v
09-23-2012, 22:04
OutlawGirl На много отворена ... душевно ли се правиш не мога те разбера !?

OutlawGirl
09-23-2012, 22:06
OutlawGirl На много отворена ... душевно ли се правиш не мога те разбера !?

Дефинирай ''душевно отворена''

Chacho
09-23-2012, 22:12
Сашко, да не си забравил сутрешната чекия, та си избиваш комплексите пред момичето? Щом трябва да се гледа нещо повече от външност, как тогава определяш нацепените батковци само по външния вид кви са? Не ми отговаряй, въпросите са риторични.

OutlawGirl, мисля, че родителският образ играе роля, но не се завърта всичко около него. Дори мисля, че общественият натиск и измененията в характера ни водят до промени в избора на сексуален обект.

aks13v
09-23-2012, 22:14
Тва се нарича САРКАЗЪМ. Правиш се на отворена и като ти цепнат путката от ебане ще викаш, че са те изнасилили. Аман от форумни нимфоманки.

OutlawGirl
09-23-2012, 22:17
OutlawGirl, мисля, че родителският образ играе роля, но не се завърта всичко около него. Дори мисля, че общественият натиск и измененията в характера ни водят до промени в избора на сексуален обект.

Правилно мислиш. Родителския образ е до момент, социалната среда оказва по-голямо влияние, според мен.

fenkaaa
09-23-2012, 23:09
Като за начало,не ме интересува телосложението.Стига да не е "дебел".Хаха.

Искам да е забавен,интелигентен,поддъ ржан и както се казва,да е "джентълмен".. да знае как да се държи с едно момиче. :)

Niakoitam
09-24-2012, 02:14
Интелигентен и с характер. Не понасям простаци, особено мъже...
Третият важен критерий е ръстът. Аз съм висока и някак не върви до мен да застане някой дребосък. ;-)
Природа, природа, но за моите 170 трябват поне 185 (+)... :oops:

Ето пък превземките от тоя сорт винаги са ми били много забавни.Аз съм 170см.Как така до мен ще застане някой дребосък...170см или пък..172 или...175.Не даже и 180 не може да е.Минимум трябва да е 185+,защото аз ще ходя на кокили до ресторанта и обратно...:)

ShtrudeL
09-24-2012, 04:14
затова не го споменах, а наблегнах на

Много я обичам точно тази част в изреченията, която е много ключова.

Чудя се, защо пък аз наблягам винаги първо на милото, душевното и святото (ах, че лигавичко звучи, нали?), а след това на Йеб*нето.

П.П. зАе*и психологията. <3

JoLLiE92
09-24-2012, 05:13
Висок поне колкото мен (175) голям едър мъж , на плочки не държа изобщо. За предпочитане тъмнокос и тъмноок. Да е спокоен, стабилен мъж, да ме прави добра и да мога да разчитам на него. :) Да е интелигентен, не някой селски тарикат. Трябва да бъде и страстен, да има огън в очите му : ))


Ето пък превземките от тоя сорт винаги са ми били много забавни.Аз съм 170см.Как така до мен ще застане някой дребосък...170см или пък..172 или...175.Не даже и 180 не може да е.Минимум трябва да е 185+,защото аз ще ходя на кокили до ресторанта и обратно...:)

аз съм 175, но не съм казала , че трябва да е 2 метра ;д поне колкото мен да бъде, защото той и да е по-дребен не че няма да ми харесва, но няма да стои добре до мен , като му е дупенцето наполовина на моето ;дд на токчета почти не ходя и нямам претенциите, че момчето трябва да е по-високо когато съм на токчета. За целта трябва да е минимум 195. Колко такива мъже има? ;д Не съм в положение да имам тая претенция. :)

sashko705
09-24-2012, 07:24
Сашко, да не си забравил сутрешната чекия, та си избиваш комплексите пред момичето? Щом трябва да се гледа нещо повече от външност, как тогава определяш нацепените батковци само по външния вид кви са? Не ми отговаряй, въпросите са риторични.

Пхапхахпахпаппхйпапхпспгх папасогхдйфйксфхкйасдфхас кхлдайскдлайсклдфхйсдклгх дфклгхдйкфхслйкфгйлсджгф; лгжф;исдфг;сдфсд;фгсдкйфг; дфг;сдкфгдхйфгахлда;и.... Отиди и пийни една чаша белина, моля те..

just a girl
09-24-2012, 16:21
не държа на хубаво тяло и такива глупости :D да не би аз да съм перфектна, че да искам той да е :D важното е да ме кара да се чувствам добре :) ..

magneticfields
09-24-2012, 16:29
Да е истински мъж. Да обича предизвикателствата и рисковате, да е авантюрист.

~The Smile~
09-25-2012, 14:56
Да има чувство за хумор,да е романтичен и да е спортен тип! По такива си падам!!!~~

DisappointedDreamer
09-25-2012, 16:38
Ето пък превземките от тоя сорт винаги са ми били много забавни.Аз съм 170см.Как така до мен ще застане някой дребосък...170см или пък..172 или...175.Не даже и 180 не може да е.Минимум трябва да е 185+,защото аз ще ходя на кокили до ресторанта и обратно...:)

Момичетата харесват високи мъже. Избивай си комплексите на баскетболното игрище в опит да дръпнеш още няколко милиметра.

klimatronik
09-25-2012, 17:28
Момичетата харесват високи мъже. Избивай си комплексите на баскетболното игрище в опит да дръпнеш още няколко милиметра.

хах едно е да харесваш високи, друго е да го отхвълиш дадения индивид ,защото е 5 см по-висок от теб, а не минимум 20см омг ,по тази логика ,аз като съм 1,76 -9 см и защото повечето момичета са по 1и70 - няма никоя да се навие, а пък момчетата 1и60....

DisappointedDreamer
09-25-2012, 17:30
Разни хора, разни идеали. Едни харесват високи, други ще се задоволят и с твоите 176см.

klimatronik
09-25-2012, 17:38
Разни хора, разни идеали. Едни харесват високи, други ще се задоволят и с твоите 176см.

шш не моите ,че не съм се мерил от 2 години ;d

anonymous708973
09-25-2012, 19:44
Ето пък превземките от тоя сорт винаги са ми били много забавни.Аз съм 170см.Как така до мен ще застане някой дребосък...170см или пък..172 или...175.Не даже и 180 не може да е.Минимум трябва да е 185+,защото аз ще ходя на кокили до ресторанта и обратно...:)

Да, момичето иска да се почувства като такова, носейки високи обувки, които й харесват. Стига мрънка.

Niakoitam
09-25-2012, 22:45
Момичетата харесват високи мъже. Избивай си комплексите на баскетболното игрище в опит да дръпнеш още няколко милиметра.
И що така реши. Викаш няма момичета с момчета около тяхната височина или рядко и по-ниски. Комплекси аз нямам по тоя въпрос.Имат комплекси тия оборотните мацки дето мерят с линийката.Съжалявам ако и ти си от тях,но нищо не мога да направя по въпроса. :)


Да, момичето иска да се почувства като такова, носейки високи обувки, които й харесват. Стига мрънка.

Ще си носят едно сгъваемо столче какъв е проблема :D. Не това често са разни лигавищини,които нямат никаква връзка с реалността.Някой още малко ще започнат да си носят линийката и за да мерят достойствата на мъжете изчислявайки достоен ли е даденият мъж за тях.Та както казах тия с момчетата дето са им приблизително еднакъв ръст сигурно не ходят на дискотека с галошите.Явно просто са пораснали вече :)

А на мен например ако някоя,която е 165-168 че даже и 170см ми каже че съм нисък и дребосък при положение че съм около 172 ще и се измея много злобно в личицето :)

psychopath
09-26-2012, 00:50
ми искам да е романтичен сладък ии да държи на външния си вид

тоест да е пидал?

JoLLiE92
09-26-2012, 14:56
Не зависи само от височината. Бих предпочела да е колкото мен висок, но голям едър, отколкото висока хърба : )

fizzyg
09-26-2012, 15:07
Много относително понятие. Мистерия е в кой какво ще ми хареса.. иначе главните неща: лоялност,държание (не като за котенце,но трябва да е добричък),проява на загриженост.. ммм едно миличко ми стана хахах:)
понякога дори аз не знам какво търся и ми харесват неща,които не съм си помисляла,че биха ми допаднали.

msdattt
09-26-2012, 15:16
Да има самочувствие с покритие, да държи на човека до себе си и истинските си приятели, да разбира кое е истинско и кое не си струва в живота :)

mlf
09-26-2012, 15:59
Истинската любов и може би малко мозък и красота от негова страна :)

Djenka
09-26-2012, 18:26
Ръст, интелигентност, да се поддържа. Да е честен, да обича музика (още по-добре ако може да пее/свири на нещо <3), да е забавен, да можем да сме приятели и да си споделяме.

Май гледаме много филми!

JoLLiE92
09-26-2012, 19:13
Харесвам специфичния начин, по който мъж показва внимание. Не лиготии, не цветя , рози, бонбони, стихове и каквото друго пише в клишираните розови романчета. Харесвам да не му е присъщ някакъв жест, но да го прави към мен , да ми демонстрира вниманието си. Малките жестове са важни <3 и личните жестове, не клишетата.

Blab
09-26-2012, 20:50
не помня дали съм писала в темата, но това е без значение.
държа да пее и да обича (да приготвя) крем-карамел!

anonymous708973
09-26-2012, 21:33
Харесвам да не му е присъщ някакъв жест, но да го прави към мен , да ми демонстрира вниманието си. Малките жестове са важни <3 и личните жестове, не клишетата.

Много добре казано.

therichbitch
09-26-2012, 22:28
А на мен например ако някоя,която е 165-168 че даже и 170см ми каже че съм нисък и дребосък при положение че съм около 172 ще и се измея много злобно в личицето :)

Е, верно, че 168 не е кой знае колко, но си е нормален ръст за момиче, не е нисък ръст.. Докато за мъж 172см са смешни, пък ти си се смей на другите колкото ти сърце иска

П.П. Имаше такава тема преди 2 седмици.
И аз съм съгласна с Jollie. Много държа отсрещната страна да ми засвидетелства вниманието си (не го смятам за еквивалентно на тичане по задника), иначе пътува..

Chacho
09-26-2012, 23:26
държа да пее и да обича (да приготвя) крем-карамел!

Май по-трудно покривам тия изисквания, отколкото половината романи по-горе :/

ForzaFelipe
09-27-2012, 00:23
Май по-трудно покривам тия изисквания, отколкото половината романи по-горе :/

Е тя не е казала че трябва да пее хубаво,а крем карамел си взимаш в пакетче и е обяснено като за идиоти как се прави 8-)

Chacho
09-27-2012, 00:41
Е тя не е казала че трябва да пее хубаво,а крем карамел си взимаш в пакетче и е обяснено като за идиоти как се прави 8-)

Значи само тряа да си намеря някви идиоти и се вписвам в условията ^^

Niakoitam
09-27-2012, 10:57
Е, верно, че 168 не е кой знае колко, но си е нормален ръст за момиче, не е нисък ръст.. Докато за мъж 172см са смешни, пък ти си се смей на другите колкото ти сърце иска


Ще се смея разбира се. И на теб ще ти се смея.Ако искаш вземи се скрии някъде :-D Вика 168 не е кой знае колко но си е нормален ръст за момиче, а 172 за мъж са смешни. То по смешно е някой да няма нищо в главата си,но това е вече отделен въпрос. А 172 са ама точно на границата за да се каже че е среден ръст. 172 > 168 с точно 4 см и откъдето и да го гледаш нямам ама така ама иначе. Ако както казах ходиш на кокили това е вече друг въпрос.Останалото са лигавщини и мераци да се покажа с високият и силен батко

Chacho
09-27-2012, 11:03
^4см

DisappointedDreamer
09-27-2012, 11:10
^4см

:lol:
И да смята не може.
Е, брат ми е 180 и нещо, а е на 16 години.
Мъже високи 172 не могат да ми привлекат вниманието, нито пък биха могли да ме привличат сексуално. По същия начин, ти не се заглеждаш по 24 годишни ниски и меко казано закръглени девойки.

Irti
09-27-2012, 11:17
Мен търсят у едно момиче, ама не могат да ме разделят, сега ми се сърдят и затова съм си сам. 8-)

Niakoitam
09-27-2012, 11:18
:lol:
И да смята не може.
Е, брат ми е 180 и нещо, а е на 16 години.
Мъже високи 172 не могат да ми привлекат вниманието, нито пък биха могли да ме привличат сексуално. По същия начин, ти не се заглеждаш по 24 годишни ниски и меко казано закръглени девойки.

Първо грешката със сантиметрите е защото съм се объркал че пиша за 171,но някой му е много весело.
Второ и аз какво да направя по въпроса че брат ти е 180 и нещо см. И брат ми е 180 и нещо и е с 2 години по-малък от мен и даже често ми го обявяват за батко. Природа.
Трето ако е така личи ти колко ти е багажа
четвърно не знаеш по какви си падам аз :)

Богиня
09-27-2012, 11:19
И за мен височината е главен критерий. Сори. ;-)
Нямам нищо против ниските момчета, но само ако до тях стои отговаряща за ръста им девойка.
Аз (170-2), примерно, се чувствам адски некомфортно, когато до мен застане дребен мъж. :oops:

DisappointedDreamer
09-27-2012, 11:30
Трето ако е така личи ти колко ти е багажа

Умствения ми багаж е по-голям от твоя.
'Начи, само защото не си падам по джуджета като теб, то тогава съм слабоумна? Страшна логика, бе човек!
Стига си се излагал.

Не ме привличат мъже по-ниски от мен. Искам висок мъж, който ще изглежда като такъв. Мъж, чието тяло (тъй като говорим само за физическата част) е олицетворение на сигурност и стабилност. Аз не съм виновна, че си дребен, така че моля те избивай си комплексите другаде.

Irti
09-27-2012, 11:33
Егати темата. Направо да откачиш.

Ама то и аз съм някъде там висок.. около 1.50/1.60 8-)

Chacho
09-27-2012, 11:35
Кога ще спрете да се засягате, че някой не ви е харесал и не му отговаряте на изискванията?

Само аз може да го правя това 8-)

DisappointedDreamer
09-27-2012, 11:35
Егати темата. Направо да откачиш.

Ама то и аз съм някъде там висок.. около 1.50/1.60 8-)

Дребния, не се обаждай 8-)

Irti
09-27-2012, 11:36
:lol:

JoLLiE92
09-27-2012, 11:54
Егати темата. Направо да откачиш.

Ама то и аз съм някъде там висок.. около 1.50/1.60 8-)
тъкмо ще можеш прав да ........ ахахахахахахах :-)

LadyDi
09-27-2012, 11:56
Егати темата. Направо да откачиш.

Ама то и аз съм някъде там висок.. около 1.50/1.60 8-)

Кво значение има кой колко е висок?
В кревата като си легнем, всички сме равни :cool:

Irti
09-27-2012, 11:58
Че на мен тогава защо ми стърчат краката от леглото? :lol:

LadyDi
09-27-2012, 12:00
Стърчат ти, ама стигаш без усилие до всички важни места, нали?

Chacho
09-27-2012, 12:02
^Да, но когато ти стърчат от леглото и се озовават точно пред вратата, а съквартиранта ти я отваря със замах като първия пич в 4 нощес след дискотека, не се получава много яко.

JoLLiE92
09-27-2012, 12:03
По темата : Вчера до унито някаква двойка : той - висок като за мен към 180-85, с тениска и дънки до коляното, спортен тип. Тя ; 150 (максимум) с ботуши, яке, тупирана като телевизор коса, кило-кило и двеста кафяв фон-дьо-тен по физиономията . Действето се развива при 30 градуса на сянка. ;д Трагедия.
Не всяка жена трябва да е с висок мъж задължително пък. Трябва да си подхождат. Аз съм излизала с волейболист и за мен с моите 175 беше странно, а в случая на повечето момичета не знам как ще е .. с две-три глави разлика.
Една моя колежка пък беше казала "абе и аз харесвам много високи мъже, ама няма да стоят добре до мен" - тя е 152. Всичко нормално, но тя под "много високи мъже" има предвид 180, което пък в моя случай е напълно нормалното :cool:
Трябва да си отиваме с партньора, да изглеждаме добра двойка. :) Като солнички за сол и пипер ^^^^^^

LadyDi
09-27-2012, 12:04
^Да, но когато ти стърчат от леглото и се озовават точно пред вратата, а съквартиранта ти я отваря със замах като първия пич в 4 нощес след дискотека, не се получава много яко.

влиза дълбоко, а :lol:

не ми обръщайте внимание

Chacho
09-27-2012, 12:06
влиза дълбоко, а :lol:

сега остава да допълня, че и с никой друг не съм споделял за тоя проблем..

Irti
09-27-2012, 12:08
Удър в глезена.. забранена работа

LadyDi
09-27-2012, 12:40
сега остава да допълня, че и с никой друг не съм споделял за тоя проблем..
:cool:

Niakoitam
09-27-2012, 13:19
Умствения ми багаж е по-голям от твоя..
И това как го определи точно. Защото учиш в чужбина ли? Съжалявам че трябва да те разочаровам.но учененето и знаенето на нещо си не винаги се равнява на умствен багаж.Пък и както съм казвал и преди едни хора са силни по едни теми, а други по съвсем други.Е, като се замисли човек тя и Златка има висше образование пък аз не,но това не означава че аз като нея си мисля че столицата на Сърбия е Босна, на Румъния Белия,на Великобритания Англия и т.н. Повече ми допадна като беше леко по скромничка в темата с въпросите :)


'Начи, само защото не си падам по джуджета като теб, то тогава съм слабоумна? Страшна логика, бе човек!
Стига си се излагал.
Това ще го пропусна просто от култура. Само едно ще ти кажа.Не е като постоянно около мен да не наблюдавам по-ниски с малко или много момичета.Съответно джуджето може да....айде не казвам.И ти ако като ходиш си удряш главата в самолетите това си е лично твой проблем.Понавеждай се понякога да не вземе да те удари някоя совалка случайно.По другият начин ти сама се наричаш, а и има неща много по важни от ръстта,но някои хора за да дават шанс това им е напълно достатъчно.



Не ме привличат мъже по-ниски от мен. Искам висок мъж, който ще изглежда като такъв. Мъж, чието тяло (тъй като говорим само за физическата част) е олицетворение на сигурност и стабилност. Аз не съм виновна, че си дребен, така че моля те избивай си комплексите другаде.

Тогава предлагам да си намериш и да се хванеш с някой страдащ от гигантизъм.Те са доста едри и можеш да ги приемеш като олицетворение на сигурност и стабилност.Е, физически са доста по-слаби от обикновено, но какво ти пука нали всяват респект на околните с външният си вид.

И ми е много чудно защо ми обясняваш как не би се ебала с мен като това няма никакво значение всъщност. Първо нямаме допирни точки и второ аз може и да съм джудже,но ти все още си в прокурорската възраст така че хем ни е бая голяма разликата,хем току виж ми почукали на вратата за секс с непълнолетна,която е обяснила на мама и тати че съм я изнасилил :D

klimatronik
09-27-2012, 13:21
Я сега всички момичета с комплекс ,че не могат да харесат сексуално ниски мъже да коментират Йордан Йовчев
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRFt9bBc8yst7McFvgJXsHCNMBr9gOJK pCeRpGgg4HMzScXFlG0Wg
:D

DisappointedDreamer
09-27-2012, 13:34
И това как го определи точно.



Чужбината няма нищо общо. Никога не съм парадирала с факта, че живея и уча в чужбина.
Определих го по това, че никога не бих нарекла някой тъп и слабоумен заради предпочитанията му.

Външността е това, което привлича първо окото. Не го ли разбрахте вече?


И ми е много чудно защо ми обясняваш как не би се ебала с мен като това няма никакво значение всъщност. Първо нямаме допирни точки и второ аз може и да съм джудже,но ти все още си в прокурорската възраст така че хем ни е бая голяма разликата,хем току виж ми почукали на вратата за секс с непълнолетна,която е обяснила на мама и тати че съм я изнасилил :D

Въобще не съм обяснявала как не бих се ебала с теб. Обобщих за хората с твоя ръст. Специален ли се почувства? :lol: Е, не си.
Не живея с родителите си от 15 годишна. Живея самостоятелно, и единственото за което си приказваме вечер по скайп е "как си, какво правиш". Точка. Развивам се самостоятелно, без никаква/или почти никаква тяхна намеса или influence върху характера/личността/вижданията ми. Така, че с това за мама и тати можеш да разказваш само и единствено на себе си. :)

И понеже спомена това за възрастта. Откъде си сигурен, че някоя 18 или 19 годишна няма пак да отиде при мама и тати, да излъже и да им каже същото? Ама, не... За възрастта ми трябваше непременно нещо да кажеш.

klimatronik
09-27-2012, 13:59
вие май се обичате :D

Niakoitam
09-27-2012, 14:08
Чужбината няма нищо общо. Никога не съм парадирала с факта, че живея и уча в чужбина.
Определих го по това, че никога не бих нарекла някой тъп и слабоумен заради предпочитанията му.

Външността е това, което привлича първо окото. Не го ли разбрахте вече?


Ами всеки си има своите разбирания за нещата. И да тъп и слабоумен е прекалено остро.Даденият човек може и да е най-умният на света,но за мен един така разсъждаващ човек е страшно повърхностен що се отнася до точно този въпрос.


Въобще не съм обяснявала как не бих се ебала с теб. Обобщих за хората с твоя ръст. Специален ли се почувства? :lol: Е, не си.
Не живея с родителите си от 15 годишна. Живея самостоятелно, и единственото за което си приказваме вечер по скайп е "как си, какво правиш". Точка. Развивам се самостоятелно, без никаква/или почти никаква тяхна намеса или influence върху характера/личността/вижданията ми. Така, че с това за мама и тати можеш да разказваш само и единствено на себе си. :)

И понеже спомена това за възрастта. Откъде си сигурен, че някоя 18 или 19 годишна няма пак да отиде при мама и тати, да излъже и да им каже същото? Ама, не... За възрастта ми трябваше непременно нещо да кажеш.

Спомена го макар и индиректно без дори да си опознала характерът ми, а даже и външността ми,която както казваш се вижда първа.Е,в интернет е малко по различно подреждането.И да, специален съм като всеки един човек.И ще се отклоня от темата, но колкото и да се правиш на самостоятелна приеми че без мама и тати сега щеше да си седиш в България и евентуално да плюеш скапаният живот,защото именно мама и тати в твоят случай са този трамплин,който те е изстрелял на сегашната ти позиция.Трябва да си им много благодарна между другото.Относно 18-19 годишната.Не съм сигурен. Разбира се че може.Само че в закона вече и тя носи наказателна отговорност гледа се внимателно на нея и току виж може и да изгори тя за лъжесвидетелство А годините са си години да.Аз може и всякакъв да съм,но ти все още не си завършила даже и гимназията и не си се сблъскала с живота след ученето и по всички закони все още не си пълноправна жена а момиче.:)
klimatronik като ме сваля какво да направя :D

Chacho
09-27-2012, 14:43
Картинката започва да погрознява.

LadyDi
09-27-2012, 14:46
да бе, какъв е скандала?

Chacho
09-27-2012, 14:52
В момента - личен.

Niakoitam
09-27-2012, 14:54
Аз скандал не виждам пък вие къде го намерихте не знам. :)

Chacho
09-27-2012, 14:55
Или просто е пасивно-агресивен тип.

klimatronik
09-27-2012, 14:58
темата е тъпа,защото момичетата никога не знаят какво искат ;);) :D

Niakoitam
09-27-2012, 15:00
Не Chacho , просто днес съм в настроение да не поглъщам дадена емоция, а просто да я пренасочвам към съответният човек :)

DisappointedDreamer
09-27-2012, 15:31
И ще се отклоня от темата, но колкото и да се правиш на самостоятелна приеми че без мама и тати сега щеше да си седиш в България и евентуално да плюеш скапаният живот,защото именно мама и тати в твоят случай са този трамплин,който те е изстрелял на сегашната ти позиция.

,но ти все още не си завършила даже и гимназията и не си се сблъскала с живота след ученето и по всички закони все още не си пълноправна жена а момиче.:)


Нито майка ми, нито баща ми са ходили по адвокати и миграционни служби, за да уреждат оставането ми тук. Всичко съм правила сама. Колкото до финансовата част - да, те ми дават паричките, но и това смятам да променя в най-скоро време. Нямаше да плюя живота в България. Ти да не би да си мислиш, че като отидеш в чужбина ти постелят червенето килимче, окачват ти венец на главата и те приемат в обятията си? Е, грешиш.
Сблъсквала съм се с много неща, за които повечето гимназиални ученици дори не са се замисляли. Но, да, имам още да научавам, и с още житейски ситуации да се сблъсквам. Не го отричам, но да си призная нямам и търпение. Защото всичко това е опит, знания и власт - все неща, който обичам.
Както и да е. Ще го повторя обаче отново - ти за мен си жалък. Дори мъж не можеш да се наречеш, въпреки това в гащите ти. На 27 години си и разсъждаването ти е абсолютно отблъскващо.

Това беше от мен.

PS: Единствения начин, по който бих те свалилa е с крак.

Niakoitam
09-27-2012, 15:36
A кой те заведе там и ти показа обстановката че нещо не мога да се досетя.А за какво ме смяташ всъщност хич не ми дреме Не съм опрял до твоето мнение за мен(вярно ще решат че много ми пука :) )А когато стана на 27 можеш да ми честитиш ако искаш.Догодина през Юли е. Айде чао засега и ако имаш още нещо да ми казваш на ЛС за да не занимаваме хората с глупости.Темата е за друго. :)

DisappointedDreamer
09-27-2012, 15:47
^Никoй не ми е показвал обстановката. Сама я преоткрих. Сама и езика научих.
На 26 си. Все тая. Остава си отвратително, и годините ти само го подсилват. Радвам се, че не ти пука. Остани си все същия :lol:

klimatronik
09-27-2012, 16:52
не знам точно за какво се драчите,но DisappointedDreamer малко наивно е да казваш ,че всичко сама си правила и оправила още на 15 годишна възраст без никаква помощ просто така си отишло ДИтето У Европата и започнало напълно самостоятелен живот ... Ай стига , признай че малко преувеличаваш ;)

Chacho
09-27-2012, 16:55
^Може би сравнява с грижите, които е получавала тук.

Blab
09-27-2012, 16:56
хапнете по един крем-карамел и всичко ще си дойде на мястото;

klimatronik
09-27-2012, 16:58
квото да сравнява, на дали още от 11 годишна САМА е решила да учи чужд език и прочие за заминаването й

DisappointedDreamer
09-27-2012, 17:00
не знам точно за какво се драчите,но DisappointedDreamer малко наивно е да казваш ,че всичко сама си правила и оправила още на 15 годишна възраст без никаква помощ просто така си отишло ДИтето У Европата и започнало напълно самостоятелен живот ... Ай стига , признай че малко преувеличаваш ;)

Сама съм си търсила училища, сама съм търсила и ходила по адвокати, сама съм уреждала документи за имиграционни служби, сама съм търсила квартири за живее. И не преувеличавам. Родителите ми не говореха езика, нито пък бяха в страната.


квото да сравнява, на дали още от 11 годишна САМА е решила да учи чужд език и прочие за заминаването й

Бях по-малка когато започнах да уча езици. Бях принудена да науча сръбски, за да се оправям в даскало и с приятели. Оттам се зароди и страстта ми към езиците. Учила съм общо 5 различни езика, и смятам да продължа с тях. Обожавам литературата.

Но, айде да не обсъждаме тази тема, че спамим. Ако имаш нещо да ми казваш, кутията ми за ЛС е празна. Заповядай.

klimatronik
09-27-2012, 17:04
Сама съм си търсила училища, сама съм търсила и ходила по адвокати, сама съм уреждала документи за имиграционни служби. И не преувеличавам. Родителите ми не говореха езика, нито пък бяха в страната.

значи не си много на Ти с родителете
такива хора каквито се описваш ти на 16 години познавам единствено сирачета

Hayashi
09-27-2012, 17:09
По темата аз харесвам средни на ръст мъже. 1.75 ми е перфектно! Сегашният ми приятел е 1.72.
Иначе с по-високи от 1.80 ми е странно. Чувствам се като джудже.
Но аз съм си 1.55. А моя тати е 1.74 и най-готиния тати на света!

DisappointedDreamer
09-27-2012, 17:11
Когато си на 3000км от родителите си, и нещата трябват да бъдат свършени, щеш нещеш си принуден. С родителите ми не съм наистина близка, да. Не споделям с тях. Или единия или другия е бил извън живота ми в период от 1-2- години, като единствената ни връзка е бил телефонът. Или пък ако са си били в България, то тогава работеха до късно, и докато си дойдеха вкъщи, вече аз и брат ми бяхме дълбоко заспали. Единствено с брат ми съм най-близка.

Както и да е.

По темата - 1.70 съм, и харесвам мъже около 180 см и нагоре.

klimatronik
09-27-2012, 17:15
Сама съм си търсила училища, сама съм търсила и ходила по адвокати, сама съм уреждала документи за имиграционни служби, сама съм търсила квартири за живее. И не преувеличавам. Родителите ми не говореха езика, нито пък бяха в страната.


Бях по-малка когато започнах да уча езици. Бях принудена да науча сръбски, за да се оправям в даскало и с приятели. Оттам се зароди и страстта ми към езиците. Учила съм общо 5 различни езика, и смятам да продължа с тях. Обожавам литературата.

Но, айде да не обсъждаме тази тема, че спамим. Ако имаш нещо да ми казваш, кутията ми за ЛС е празна. Заповядай.
казвам ти тук за последно, че тези 5 или 10 езика ,които си учила и образованието ти ,което не е безплатно - не си го постигнала сама, а с помощ от родители или др човек, за който трябва да си благодарна

DisappointedDreamer
09-27-2012, 17:20
Мда, така е. Благодарна съм.

SisiStrange
09-27-2012, 18:17
Всяко момиче има нужда да се почувства закриляно и обгърнато от момчето си. Ако момичето е 1.60 - ще харесва момчета поне 7-10см по-големи от нея и нагоре. Ако е 1.75 - ще харесва 1.80-1.90 и не виждам нищо странно в това. Всеки си има вкус. Това, че някой не харесва ниски не е лоша характеристика за него, лол. Има достатъчно, на които да прилягаш.
На мен ми е приятно момчето да стърчи поне една глава над мен. Чувствам се добре да се надигам на пръсти и да го целувам. Не обратното.

LadyDi
09-27-2012, 18:28
Ако момичето е 1.60 - ще харесва момчета поне 7-10см по-големи от нея и нагоре. Ако е 1.75 - ще харесва 1.80-1.90 и не виждам нищо странно в това.
Ами не е така всъщност. Това не е универсално правило.
Аз съм ходила с момче, което беше горе долу на мойта височина, ако не и 1-2 сантиметра по-ниско. Като сложех висок ток, стърчах над него. Тва не ми попречи да съм влюбена близо 3 години. Нито той се чувстваше маловажен, нито пък аз съм се чувствала... незакриляна.

Права си само в следващото изречение. Всеки си има вкус.

brutaLxxbunny
09-27-2012, 18:33
Акъл.

SisiStrange
09-27-2012, 18:38
Ами не е така всъщност. Това не е универсално правило.
Аз съм ходила с момче, което беше горе долу на мойта височина, ако не и 1-2 сантиметра по-ниско. Като сложех висок ток, стърчах над него. Тва не ми попречи да съм влюбена близо 3 години. Нито той се чувстваше маловажен, нито пък аз съм се чувствала... незакриляна.

Права си само в следващото изречение. Всеки си има вкус.
Да, всъщност, права си. Има и хора, на които не им пречи момчето да е високо, колкото тях. Не се замислих, защото изхождам от моята гледна точка. Аз съм 1.62 и момче, високо баш, колкото мен и с нормално телосложение досега не съм срещала. Обикновено изглеждат като недоразвити момченца и това ме е отблъсквало. Не твърдя, че всички са така, сигурно има и изключения. Аз самата не съм срещала.

JoLLiE92
09-27-2012, 18:43
Ако си 150-60 не е нормално момчето да е колкото теб просто защото не е нормално мъж да е 150-60. Но не е хубаво като си 150-60 да тръгнеш с 190-200 мъж.

therichbitch
09-27-2012, 19:02
Niakoitam, елементарният си ти. Нямам умствен багаж, защото ти казавам, че си нисък? Еми нисък си и толкова. А ти изпращаш нещата в крайности и пращаш дриймърката при страдащи от гигантизъм. Слабоумният си ти и това се вижда от всички. Очеизвадно е, че средният ръст при мъже и жени е различен, което пък поражда следващият ми въпрос, а именно-наистина ли си толкова глупав, че да казваш "емм 172>168"?

LadyDi
09-27-2012, 19:16
Ако си 150-60 не е нормално момчето да е колкото теб просто защото не е нормално мъж да е 150-60. Но не е хубаво като си 150-60 да тръгнеш с 190-200 мъж.

Еми, аз съм 162-3. И момчето далеч не изглеждаше... недоразвито.

JoLLiE92
09-27-2012, 19:24
^Твърде възможно.
Прекалено много се разпростряхме в темата за и против голямата разлика във височините, че забравих каква беше темата. Някой по-напред имаше предвид, че е твърде повърхностно да си 165 и да режеш мъже под 185 и оттам се започна великия спор. Всеки си има собствен тип и момчета/момичета , които и/му отиват.
Аз не обичам да ходя с дребни мъже, но не защото не ми харесват, а защото всяка жена обича да се чувства малка и нежна и закриляна и т.н. Но никога не съм казвала, че трябва да е минимум 20см над мен. Щото е тъпа реплика. Не е важна и единствено височината, а килограмите, типа тяло.. Излъчване.. Стига сте се дърлили за тая простотия! :)

BrainlessROCKBABY
09-27-2012, 19:29
На всички, които ТЪРСЯТ по списък, мога да им препоръчам една книга, която чета в момента. :D
Коя е?

По темата - мъж, а не момче. Писнало ми е от лапенца, които не знаят какво искат. Добре е да има добър вкус за облекло, книги, музика, филми, но най-важно е да не ми е скучно с него. Режа, ако прави простии, за да ме впечатли. Мразя грубо държание. Вбесявам се, ако не иска да приказва. Ръст > 170, но са се случвали и изключения :D

LadyDi
09-27-2012, 19:35
Аз не обичам да ходя с дребни мъже, но не защото не ми харесват, а защото всяка жена обича да се чувства малка и нежна и закриляна и т.н.
Стига с това всяка. Това се опитвам да ви обясня - не ВСЯКА жена споделя вашите възгледи. Аз нямам против да не се чувствам малка и нежна. Нито фактът, че съм ходила с едно ниско или високо момче, определя типа ми. Онзи беше 1.63-4, сегашният е около 1.80. Ходила съм с момче, което тежи 70 кила с мокри гащи и такъв, който като легне отгоре ми, после се чувствам като добре разточена баница :lol:
Мъжът трябва просто да е мъж и да умее да те кара да се чувстваш жена - желана, красива, уважавана. Не вкарвайте стереотипи и обобщения, не е правилно. Говорете за себе си.
Защото... ако си говорим за типове - моят тип е слаб, с остри черти, черна коса, музикален и поетичен. Вместо това се събрах със светлокос тенекеджия, който може и да е бил слаб в пубертета си...

DisappointedDreamer
09-27-2012, 19:37
^ :lol:

Ох, много ви харесвам.

JoLLiE92
09-27-2012, 19:38
^Казах, че всяка жена обича, не че всяка жена държи винаги да е така. Но не би била нещастна ако има такъв шанс. :)
Ходила съм с момчета от 168 до 207 и от 50 и нещо до два пъти повече килограми и знам, че не това е най-важното, затова опитах да прекъсна спора им. :)
Тенекеджия ?!?!??! ;д какво за Бога е това ??

LadyDi
09-27-2012, 19:39
Тенекеджия ?!?!??! ;д какво за Бога е това ??
Е, такъв дето огъва тенекии :lol:

DisappointedDreamer, понеже знам, че много ни харесваш, имам историйка за теб.
Знаеш ли как ме свали навремето?

DisappointedDreamer
09-27-2012, 19:39
Не! Я разкажи :)

LadyDi
09-27-2012, 19:41
Не! Я разкажи :)

Ами, рече така:
"Как да ти докажа колко съм влюбен в теб?
Ако бях поет, щях да ти напиша стихотворение.
Ако можех да пея, щях да ти посветя песен.
Ако можех да рисувам, щях да ти направя портрет.
Обаче аз съм просто тенекеджия и мога само да те изчукам.
Кво ще кажеш?"

Ха, познай кво казах? :cool:

DisappointedDreamer
09-27-2012, 19:47
:lol: ааааа, ами Изчукай ме тогава? 8-)

LadyDi
09-27-2012, 19:49
:lol: ааааа, ами Изчукай ме тогава? 8-)

http://media.tumblr.com/tumblr_m926lkWAY21rruasp.gif

DisappointedDreamer
09-27-2012, 19:50
Аааа, колко романтично <3
Много ви се радвам!

LadyDi
09-27-2012, 19:51
Аааа, колко романтично <3
Много ви се радвам!
тъй ме изчука, че се омъжих за него :lol:
но да не се отделяме толкова от темата :cool:

Иначе, мерси!

JoLLiE92
09-27-2012, 20:13
Ами, рече така:
"Как да ти докажа колко съм влюбен в теб?
Ако бях поет, щях да ти напиша стихотворение.
Ако можех да пея, щях да ти посветя песен.
Ако можех да рисувам, щях да ти направя портрет.
Обаче аз съм просто тенекеджия и мога само да те изчукам.
Кво ще кажеш?"

Ха, познай кво казах? :cool:

ма ти сериозно ли бе ?! ;д точно такива pick-up lines имах предвид, че много мразя.

Blab
09-27-2012, 20:22
пз за Джолито:
http://www.youtube.com/watch?v=8Cbx3LAjSCc ;

//Мар(ин)че, и ти обаче си в серия тези дни;

LadyDi
09-27-2012, 20:30
ма ти сериозно ли бе ?! ;д точно такива pick-up lines имах предвид, че много мразя.
Всекиму неговото си. Нали ти казах :cool:

Blab, не е лъжа :)

JoLLiE92
09-27-2012, 20:35
ХАХАХАХАХАХАХАХХА
данке ;д

Niakoitam
09-28-2012, 08:02
klimatronik мани го дитето.Тя всичко сама е преоткрила и е започнала да се развива от раждането си.Много ме радват лиглювци дето се имат за голямата работа и изхарчват по 100лв на вечер обяснявайки ми колко са се развили,но нев се осъзнават че има и други,които цепят стотинката на две за да не изхарчат повече от 5 лв на вечер,защото искат да използват само собствените си средства поне за някои неща.За всичко съм си платил и си плащам така че ти пък си най-малкият човек,който ще ме съди за живота ми Ясно! :)

DisappointedDreamer
09-28-2012, 08:10
Всеки се развива от раждането си. И то не само във физически аспект.
Пък и не знам откъде накъде намеси и парите в тоз въпрос. Скачаш от трън, та на глог.

Chacho
09-28-2012, 09:04
//Мар(ин)че, и ти обаче си в серия тези дни;

Съвсем по твой пример :D

Niakoitam
09-28-2012, 11:14
Всеки се развива от раждането си. И то не само във физически аспект.
Пък и не знам откъде накъде намеси и парите в тоз въпрос. Скачаш от трън, та на глог.

Както ти се каза:

казвам ти тук за последно, че тези 5 или 10 езика ,които си учила и образованието ти ,което не е безплатно - не си го постигнала сама, а с помощ от родители или др човек, за който трябва да си благодарна
Както и ходенето в чужбина, ходенето по адвокати, по имиграционни, по университети, квартира,храна,дрехи, купони и т.н. Що се отнася за работа стига да го пожелаеш винаги може да ти се намери гарантирана такава.
А също има неща, който ти няма как да осъзнаеш щом вашите ти позволяват такива своеволия още от 15 годишна и щом не си особено близка с тях. Така че малко изпусни парата ако искаш :)

Niakoitam
09-28-2012, 11:28
Niakoitam, елементарният си ти. Нямам умствен багаж, защото ти казавам, че си нисък? Еми нисък си и толкова. А ти изпращаш нещата в крайности и пращаш дриймърката при страдащи от гигантизъм. Слабоумният си ти и това се вижда от всички. Очеизвадно е, че средният ръст при мъже и жени е различен, което пък поражда следващият ми въпрос, а именно-наистина ли си толкова глупав, че да казваш "емм 172>168"?

Не няма ниакъв различен среден ръст. Това са просто едни глупави стереотипи на разни госпожички дето искат да всяват респект с гаджето си. Вслушай се в LadyDi че я заболяха пръстите да пише.Може и един ден случайно да разбереш какво е имала предвид и че не е нужно всеки път да си носиш линийката в себе си преди да погледнеш по отблизо един човек. :)

therichbitch
09-28-2012, 13:51
О, далеч съм от мисълта, че ръстът е най-важното, никъде не съм го твърдяла.
Говорим за факти. Просто има ниски и високи. И като ти кажат, че си нисък, няма нужда да пращаш хората в графа "безмозъчни". Това е единственото, което съм твърдяла, а то е факт.

Chacho
09-28-2012, 14:24
Някойтам, постави се в ситуацията, където казваш, че не харесваш жълти тениски, а някой ти отвръща, че си тъпак, щото той носи жълта тениска и е много готин човек.

Niakoitam
09-28-2012, 15:42
Някойтам, постави се в ситуацията, където казваш, че не харесваш жълти тениски, а някой ти отвръща, че си тъпак, щото той носи жълта тениска и е много готин човек.

Поставям се идеално.Това добре го умея. Само че вече започва да ми писва да се опитвам все да се поставям на мястото на някой друг, а той да няма никакво даже и минимално желание да се постави на моето и...в момента не съм много в настроение да си трая :)

SisiStrange
09-28-2012, 16:05
Аз не ти разбирам проблема. Някоя си казва, че не би ходила с ниски. И? Нали има други, за които пък не е проблем? И нали има различни ръстове момичета. Ти би ли тръгнал с 95-кг момиче? Тя трябва ли да се обиди от това? Всеки си има различен вкус. Все едно аз като харесвам стройни момчета, помпаните гиганти да ми се намусят, че не бих ходила с тях.

DisappointedDreamer
09-28-2012, 16:06
А също има неща, който ти няма как да осъзнаеш щом вашите ти позволяват такива своеволия още от 15 годишна

Аз работа винаги може да си намеря, да. Не съм казала обратното.
Какво означава своеволия? :lol: своеволия означава да не им пука дали пуша, пия или се друсам, и къде и с кой съм. Просто когато си на 3000 км от вашите, от теб се очаква да си един млад и отговорен човек.

JoLLiE92
09-28-2012, 16:06
^Дам, ако имахме еднакъв вкус щеше първо да е много скучно и второ - да се избием ;д

Niakoitam
09-28-2012, 16:22
SisiStrange аз просто си изказвам мнението,което е такова.Някои малко го преувеличиха всъщност за да има повече драматизъм в историята сякаш. Никой не е длъжен да приема че лично се засягам или пък той да се засяга.И аз мога да приема че той се засяга лично.

DisappointedDreamer и все пак това наистина можеше да мине на ЛС За работата няма смисъл да подхващаме тема че е далече от тази тема и ще кажеш че имам комплекси или имам нещо твърде лично против теб.За другото вече споменах. За своеволията. Да,една част от хората могат да си позволят да пратят или да заведат децата си в чужбина осигурявайки им всичко, но пък доста малко хора биха си позволили да оставят детето си,което е на 15 години в чужбина да си го вее както си иска.А на 3000км може да си правиш каквото си щеш без никой да разбира.Бил съм на 1500 та знам.Разбра се само това,което исках да се разбере. И да усещам се че съм леко по-грубичък отколкото ми е присъщо,но това е просто огледален образ на искреността ти.

DisappointedDreamer
09-28-2012, 16:26
^Избягваш въпроса на Сиси.

Това да имаш финансовата способност да осигуриш живот на детето си в чужбина ДАЛЕЧ не може да се нарече своеволия. Моля те, провери значението на тази дума.
Ти да не би да си мислиш, че аз ходя по купони и друсам кълки? :lol: Почвам даскало в 8.20, свършвам в 16.00, понякога и по-късно. Прекарвам времето си в библиотеката или в даскало, и се прибирам вкъщи към 21-22.00 Единствените "своеволия", които си позволявам е да отида на кино с приятели поне веднъж месечно. За други неща просто нямам време, тъй като съм преокупирана с домакински задължения и домашни.

Niakoitam
09-28-2012, 16:57
На Сиси на въпроса отговорих. Пък ти че не си разбрала това е друг въпрос.
И значи щом като твоите я имат всички я имат така ли да го разбирам. Да не говорим че родителите ми даже и да имаха финансовата възможност в ниакъв случай не биха ме оставили сам в чужбина на 15. И пак казвам аз на 1500 км за малко щях да се удавя в един басейн,напих се като са световно,изгорях така че не можех да спя и т.н и т.н. обаче никой тук не разбра за това при положение че бяхме около 20 човека от тук.А дали ходиш по купони и друсаш кълки или ги редиш по няколко и се напиваш здраво това няма как да знам нито аз нито пък родителите ти особено пък ако не си личи и по финансите.Много се отклонихме от темата обаче.

DisappointedDreamer
09-28-2012, 17:09
Ти би ли тръгнал с 95-кг момиче?

Никъде не си отговорил на този въпрос. Аз разбирам перфектно. Българския все още го владея.


Да не говорим че родителите ми даже и да имаха финансовата възможност в ниакъв случай не биха ме оставили сам в чужбина на 15.

Хората са различни. Твоите не биха, мойте биха и го направиха. И не са сгрешили. И съм им много благодарна, защото това ме научи на много неща, и по нататък в живота ще ми бъде страшно лесно. Дай да осъдим всички родители взели същото решение като мойте, а?
Всичко опира до човека. Аз не намирам нищо хубаво и забавно в това да се давя, да се напия като за световно, или пък да изгарям жестоко. Това не е представата ми за млад и отговорен младеж, напротив. Нито пък бих била в компания с хора, на които не им пука за моето физическо състояние.
Отклонихме се от темата, заради теб. Ако имаш нещо повече да ми казваш, заповядай на ЛС-то.
Край от мен.

Niakoitam
09-28-2012, 17:31
Никъде не си отговорил на този въпрос. Аз разбирам перфектно. Българския все още го владея.

Добре ще ти отговоря щом толкова държиш. Да бих тръгнал с 95кг момиче АКО има красиво лице и хубава усмивка,достатъчно интелигентна е (това за моите критерии) и...ми пукаше малко по-малко за тъпото обществено мнение. :)


Хората са различни. Твоите не биха, мойте биха и го направиха. И не са сгрешили. И съм им много благодарна, защото това ме научи на много неща, и по нататък в живота ще ми бъде страшно лесно. Дай да осъдим всички родители взели същото решение като мойте, а?
Всичко опира до човека. Аз не намирам нищо хубаво и забавно в това да се давя, да се напия като за световно, или пък да изгарям жестоко. Това не е представата ми за млад и отговорен младеж, напротив. Нито пък бих била в компания с хора, на които не им пука за моето физическо състояние.
Отклонихме се от темата, заради теб. Ако имаш нещо повече да ми казваш, заповядай на ЛС-то.
Край от мен.

А родителите ти изобщо не ги съдя.Даже ни най-малко. Не е готино да се съди така нали? А тогава защо по дяволите ти ме съдиш без изобщо да ме познаваш дори?

NambyPamby
09-28-2012, 17:34
Някойтам е доста дребна душица. :(

therichbitch
09-28-2012, 17:34
Офф, спрете се, може пък да са я оставили, защото знаят, че е отговорна. Има разлика м/у дете и дете. Ти можеш да се насвиниш и на 2 пресечки у вас и да се удавиш в басейн. А може и да си на 5000км и да си стоиш на задника и нищо няма да стане.

klimatronik
09-28-2012, 17:35
майка ми гледа и иска да знае какво правя и са кои си пиша на компа дори на 17 , ,макар че не давам ;d
на 16 не ме пускаха сам да ходя по горите на село и още ставаха скандали ,че не ме пускаха на плаж и аз бягах - е да тва , и такива грижи и страх и притеснения за 15 , 16 , 17 годишни не е хубаво от стана на родителите ,защото тогава какъв човек ще излезе от това дете вечно под контрол
като навърша съвсем скоро 18 вече ще мога да правя каквото си искам ,но пак сигурно ще ме контролират и забраняват някои неща,ако искам да ми дават пари и подслон
Е - все пак от учебна гледна точка са ме оставили напълно сам да уча или не уча и не се занимат с мен ,но така е
Но като погледна - зависим съм, оставят ли ме сега, ще стана някъв строителен работник, докато събирам пари за университет, па и за шофьорски изпити и тнт - всичко ще е 100 пъти по-трудно и по бавно
Човек успява да разбере какво има,чяк ,когато го загуби
А това да те хввърлят на 15 в чужбина наистина е разхайтено освен ,ако не са пратили тайни агенти да те следят ::D

Niakoitam
09-28-2012, 17:38
Някойтам е доста дребна душица. :(

Защо ти много едра душица ли си?

tori
09-28-2012, 17:45
May I join the club? 8-)

Да се държи като мъж, не като момченце. Да е мил и грижовен, когато трябва, но да не ми дава да му се катеря на главата. Амбициозен, умен, забавен, чаровен. Да има принципи и да държи на тях. Да има интереси и склонност да се пали по нови неща. За външност... никога не съм имала баш стереотип, но като цяло харесвам стройни, стегнати (не напомпани) момчета като голямо впечатление ми прави хубавия корем и изразителния поглед. Мда, досега с едно изключение винаги съм си падала по момчета с кафяви/черни очи. Топли и приветливи са.

Не едно към едно, но донякъде е това. :дд + Още едно нещо - да е дете по душа. Да обича да ме гони из къщи, да ме гъделичка, да се бием с възглавници... Абе да е запазил детското в себе си, не да се прави на много големия и така нататък. Искам също да има мнение за нещата, не аз да го водя за носа или пък да му стъпвам на врата и да не може да прави нищо. И да е готов винаги за някоя простотия. Да обича да ме подхвърля във въздуха или върху леглото примерно също е в +. Та така. :дд

JoLLiE92
09-28-2012, 17:52
^ да, да, да ! адски дразнещи са мъжете без собствено мнение или тея, които мога да въртя на малкия си пръст.
пък за детското в себе си, аз лично предпочитам да е по-сериозен. :) Особено пред хора, когато сме заедно двамата може да се лигавим колкото си искаме.

anonymous708973
09-28-2012, 18:35
Ами, рече така:
"Как да ти докажа колко съм влюбен в теб?
Ако бях поет, щях да ти напиша стихотворение.
Ако можех да пея, щях да ти посветя песен.
Ако можех да рисувам, щях да ти направя портрет.
Обаче аз съм просто тенекеджия и мога само да те изчукам.
Кво ще кажеш?"

Ха, познай кво казах? :cool:
Тва ми идва малко като цитат от 9гаг меме или фейсбук куот от група "Аз с1м уСп36на и кръсИвЪ, тИ кОй бЕ6Е"... залагам си джигеро, че съм го виждал поне 3 пъти.
Може да е свестен човекът, ама тва е плоско и дебилно...

@umri

LadyDi
09-28-2012, 18:47
Може да е свестен човекът, ама тва е плоско и дебилно...

@umri
Напротив, беше много сладко.

SisiStrange
09-28-2012, 18:48
Добре ще ти отговоря щом толкова държиш. Да бих тръгнал с 95кг момиче АКО има красиво лице и хубава усмивка,достатъчно интелигентна е (това за моите критерии) и...ми пукаше малко по-малко за тъпото обществено мнение. :)

А, значи проблемът е в общественото мнение. Може би някои момичета не харесват по-ниски от тях момчета заради същото тъпо обществено мнение.

ПП. tori, за детското съм съгласна. И аз много обичам да можем да си се лигавим и да ме троли понякога. 8-) Хубавото е, че когато се налага, може да бъде сериозен пък, когато сме двамата, може да се бъзикаме с часове.

JoLLiE92
09-28-2012, 18:55
Напротив, беше много сладко.
Въпрос на вкус, аз при тая реплика просто бих си обърнала главата настрани ако съм в добро настроение или бих му изшила един шамар ако съм ядосана. ;д

LadyDi
09-28-2012, 18:58
Въпрос на вкус, аз при тая реплика просто бих си обърнала главата настрани ако съм в добро настроение или бих му изшила един шамар ако съм ядосана. ;д

Душици мои, това не е pick-up line. Явно не сте схванали разликата...
Репликата беше казана в съвсем непринудена обстановка и си беше супер точна. Не е като да ме е видял в дискотеката, да е дошъл и да ми го е казал. Ние си ходехме от известно време, когато ми го изтърси това. Смяла съм се от сърце.

Хайде, не си вирете носовете толкова, принцовете на бели коне отдавна свършиха ;)

JoLLiE92
09-28-2012, 19:00
Възможно е, но точно тая фраза съм я чувала поне 20 пъти. По-горе казах, че мразя клишета и обичам да направи някакъв личен жест. :)

Въпрос на вкус.

LadyDi
09-28-2012, 19:01
Възможно е, но точно тая фраза съм я чувала поне 20 пъти. По-горе казах, че мразя клишета и обичам да направи някакъв личен жест. :)

Въпрос на вкус.

Лични жестове да искаш. Този човек е правил за мен толкова лични жестове, колкото вероятно няма да видиш в живота си :) И такива, които... така като гледам... много малко от вас биха оценили и проумели :cool:

JoLLiE92
09-28-2012, 19:07
Всичко е възможно както казах. Но моят приятел ще знае, че такива реплики на мен не ми действат добре. :)
Въпрос на вкус, потретвам се.

Irti
09-28-2012, 19:07
Фразата, че е клише.. клише е и то старо, ама специално тази действа всеки път и е доста добра.

А странно-тъпата работа е това, че даже не знаете какво е тенекеджия..

LadyDi
09-28-2012, 19:11
А странно-тъпата работа е това, че даже не знаете какво е тенекеджия..
От де да знаят? Сега е модерно да си програмист, мениджър, офис-асистент... :)
Оператор на биологична единица :lol:

JoLLiE92, твоят приятел трябва да знае как и с какво може да си позволи да се пошегува и с какво би могъл да те разсмее. Когато ми каза това "клише", моят мъж беше точно тенекеджия. И именно заради това репликата си падна толкова на мястото. Но... простете, че не съм тъй изтънчена като вас :cool:

JoLLiE92
09-28-2012, 19:15
Аз не осъждам твоя вкус, не го прави и ти с моя : ))))))))))))))
тенекеджии съм чувала да наричат някакъв вид бели цигани, та реших че твоят не е такъв и затова реших да питам ;д

LadyDi
09-28-2012, 19:15
Аз не осъждам твоя вкус, не го прави и ти с моя : ))))))))))))))
Къде пък видя да ти съдя вкуса?

JoLLiE92
09-28-2012, 19:20
Така ми звучи стилът на изказванията ти, може и да греша. :)
Да не задълбаваме в тая тема ;)

LadyDi
09-28-2012, 19:22
И твоят звучи по същия начин :)
Ако ти не си ме осъждала, значи и аз не съм :cool:

Irti
09-28-2012, 19:27
Бели цигани, бе човече.........

Направо индианци.. удрят старо желязо в типитата си...

:lol:

soulmates
09-28-2012, 19:29
Да е романтичен и да не е повърхностен и да не му пука от мнението на хората ;д

JoLLiE92
09-28-2012, 19:31
В този контекст съм чувала думата :cool:
LadyDi , we cool : )

DisappointedDreamer
09-28-2012, 19:32
:lol: :lol:

Аз пък мисля фразата точно в такива обикновени моменти е супер готина. Мисля, че е романтично в друга светлива. But then again, аз съм шашав човек, който се качва по перални 5 часа сутринта, прескача през прозорци, докато навънка вали и е непрогледен мрак, а е облечена само по розова пижама и джапанки, защото се е заключила в банята :lol:

Така де. Идеята ми за романтика е изкривена и странна за повечето хорица.

LadyDi
09-28-2012, 19:35
:lol: :lol:

Аз пък мисля фразата точно в такива обикновени моменти е супер готина. Мисля, че е романтично в друга светлива. But then again, аз съм шашав човек, който се качва по перални 5 часа сутринта, прескача през прозорци, докато навънка вали и е непрогледен мрак, а е облечена само по розова пижама и джапанки, защото се е заключила в банята :lol:

Така де. Идеята ми за романтика е изкривена и странна за повечето хорица.
То ако не е да отидеш по домашни пантофи на училище в 5 сутринта и да се чудиш що е още заключено...

DisappointedDreamer
09-28-2012, 19:37
:lol: шматки от всякъде.

LadyDi
09-28-2012, 19:39
На мен го кажи... и до ден днешен имам навик да ставам по среднощ и да се глася за работа.... :lol:

Irti
09-28-2012, 19:39
Или пък да сбъркаш вратата и да влезеш в съвсем друг апартамент..

Става забавно D:

klimatronik
09-28-2012, 19:40
:lol: :lol:

Аз пък мисля фразата точно в такива обикновени моменти е супер готина. Мисля, че е романтично в друга светлива. But then again, аз съм шашав човек, който се качва по перални 5 часа сутринта, прескача през прозорци, докато навънка вали и е непрогледен мрак, а е облечена само по розова пижама и джапанки, защото се е заключила в банята :lol:

Така де. Идеята ми за романтика е изкривена и странна за повечето хорица.
обичам да се закачам с теб, за това ще ти кажа ,че идеята ти за романтика не е странна за повече хора ;d

DisappointedDreamer
09-28-2012, 19:41
На мен го кажи... и до ден днешен имам навик да ставам по среднощ и да се глася за работа.... :lol:

:lol: абе, то пак добре, че не крачиш по време на сън, че на мен това редовно ми се случва. Или си бълнувам нещо на една камара езици като сръбски, шведски и английски :lol:


обичам да се закачам с теб, за това ще ти кажа ,че идеята ти за романтика не е странна за повече хора ;d

Не е хубаво да се закачаш с мен. 8-)

klimatronik
09-28-2012, 19:42
що, идеално се връзваш на кукичката ;d

therichbitch
09-28-2012, 19:44
От де да знаят? Сега е модерно да си програмист, мениджър, офис-асистент... :)
Оператор на биологична единица :lol:

Смешно ти е, че някой може е програмист? (или по- точно подхождаш пренебрежително..) Независимо колко и какво е модерно, тези хора (говорим в случай, че е завършил със собствени усилия и наистина е добър) имат доста мозък и не знам защо едва ли не ги поставяш толкова долу в йерархията, а изтъкваш друга професия, не толкова свързана с интелетуален труд, като по- висша (най- простичко казано).

Всеки с потребностите си и всеки според възможностите си, няма нужда да обиждаме едни или други професии.
И познай какво, не съм програмист..

DisappointedDreamer
09-28-2012, 19:47
^Мисля, че Лейди-то въобще не имаше това в предвид. Просто изтъкваше, че това да бъдеш тенекениджия е също толкова хубаво и окей колкото да бъдеш програмист.

therichbitch
09-28-2012, 19:50
Ами надявам се. На мен така ми прозвуча с това "сега е модерно еди-какво си хаха". Ако не е имала това предвид, да не се връзва на поста ми.

LadyDi
09-28-2012, 19:50
Смешно ти е, че някой може е програмист? (или по- точно подхождаш пренебрежително..) Независимо колко и какво е модерно, тези хора (говорим в случай, че е завършил със собствени усилия и наистина е добър) имат доста мозък и не знам защо едва ли не ги поставяш толкова долу в йерархията, а изтъкваш друга професия, не толкова свързана с интелетуален труд, като по- висша (най- простичко казано).

Всеки с потребностите си и всеки според възможностите си, няма нужда да обиждаме едни или други професии.
И познай какво, не съм програмист..

Ъъъ... прибери ноктенцата. Използвах тези думи, защото са чуждици. Изобщо нямам претенции кой какъв е и що е.

Проблемът е, че не аз, а обществото поставя тези професии по-високо в йерархията. Обикновените бачкатори - тенекеджии, мазачи, общи работници са като ноулайфъри. Тва че може да не са имали финансовата възможност да завършат информатика или там квото учат програмистите, не означава, че нямат мозък в главите си.

Обвиняваш ме в снизходителност, а ти какво мнение си написал/а?

klimatronik
09-28-2012, 19:52
най-хубаво е да си марсианец или още по-хубаво е да станеш индианец и да живееш в тайгата като мен ;D

SisiStrange
09-28-2012, 19:55
Леле, тая тема стана като KILL BILL. :lol:
Един казва нещо, другите веднага го разбират погрешно, избухва схватка и следва примирие до следващия.

Учили са ме, че няма срамна работа, нито лека.

therichbitch
09-28-2012, 19:57
Обвиняваш ме в снизходителност, а ти какво мнение си написал/а?

Написала съм, че интелектуалният труд е по- изморителен (примерно) от физическия, което е мое мнение, но което не съм споменала ни в клин, ни в ръкав.

LadyDi
09-28-2012, 19:58
Учили са ме, че няма срамна работа, нито лека.
Хлябът е хляб, без значение дали го изкарваш с двете си ръце или с ума си.
Аз винаги съм "продавала" ума си. Моят труд е интелектуален. Мъжът ми обратното, държи си хляба с двете ръце :)
Затова ми е грозно, когато някой каже, че тия дето са учили висше и имат голям умствен капацитет са по-стойностни хора от онези, дето цял ден опъват жили.

therichbitch
09-28-2012, 20:04
Не съм казала, че са по- стойностни.. Както и да е :) peace

JoLLiE92
09-28-2012, 20:07
Затова ми е грозно, когато някой каже, че тия дето са учили висше и имат голям умствен капацитет са по-стойностни хора от онези, дето цял ден опъват жили.
Аз съм на различно мнение, но нямам намерение да се караме тук : )) Няма смисъл.

Irti
09-28-2012, 20:07
Написала съм, че интелектуалният труд е по- изморителен (примерно) от физическия, което е мое мнение, но което не съм споменала ни в клин, ни в ръкав.

Доста бъркаш. Ти с твоя интелектуален труд ще изградиш един проект.. да кажем къща или нещо друго, ама като го няма бачкатора да ти го направи и създаде така както го искаш.. ще бричиш курец

Без нас обикновените сте за никъде

LadyDi
09-28-2012, 20:08
Аз съм на различно мнение, но нямам намерение да се караме тук : )) Няма смисъл.
Аз не се карам.
Аз никога не се карам :) Аз просто дискутирам. Обясни ми защо си на друго мнение.
Ако желаеш, може и отделна тема да ти направя, няма проблем :)

DisappointedDreamer
09-28-2012, 20:10
Аз съм на различно мнение, но нямам намерение да се караме тук : )) Няма смисъл.

Искам да чуя твоето мнение. Защо мислиш, че хората с висше са "повече" хора от тези, които бачкат на полето, примерно?

therichbitch
09-28-2012, 20:12
Доста бъркаш. Ти с твоя интелектуален труд ще изградиш един проект.. да кажем къща или нещо друго, ама като го няма бачкатора да ти го направи и създаде така както го искаш.. ще бричиш курец

Без нас обикновените сте за никъде

Всичко е важно. Не може без едното , не може и без другото. Всичко, което се гради, е синтез и от двете, те са взаимосвързани. И не съм казала, че едното е по- важно или нещо такова (нито съм целяла да обидя LadyDi, да не го възприема така). Но си оставам на мнението (което междувпрочем е резултат от личен опит), че единият е по- изморителен, вече казах кой.

JoLLiE92
09-28-2012, 20:13
Не "повече" , но моята философия е, че винаги трябва да направиш всичко възможно, за да си ти и твоето семейство най-добре и не разбирам хората, които казват "аз няма да уча, то висшето образование в България на никакво ниво не е", а някои стигат по-далеч и ми обясняват колко аз съм тъпа, че се прецаквам да си губя 4 години от живота, а те са открили топлата вода с незавършването на висше образование. :)
Не разбирам тея, които се оплакват от държавата, а не правят нищо по въпроса да усъвършенстват себе си.
Надявам се се изразих ясно.

LadyDi
09-28-2012, 20:13
Всичко е важно. Не може без едното , не може и без другото. Всичко, което се гради, е синтез и от двете, те са взаимосвързани. И не съм казала, че едното е по- важно или нещо такова (нито съм целяла да обидя LadyDi, да не го възприема така). Но си оставам на мнението (което междувпрочем е резултат от личен опит), че единият е по- изморителен, вече казах кой.
Не си ме обидила :) Аз просто винаги съм по-рязка.
Но грешиш. И двата вида труд са изморителни. Просто умората е различна.

Irti
09-28-2012, 20:14
Щом така мислиш.. загубена кауза

Irti
09-28-2012, 20:17
Не "повече" , но моята философия е, че винаги трябва да направиш всичко възможно, за да си ти и твоето семейство най-добре и не разбирам хората, които казват "аз няма да уча, то висшето образование в България на никакво ниво не е", а някои стигат по-далеч и ми обясняват колко аз съм тъпа, че се прецаквам да си губя 4 години от живота, а те са открили топлата вода с незавършването на висше образование. :)
Не разбирам тея, които се оплакват от държавата, а не правят нищо по въпроса да усъвършенстват себе си.
Надявам се се изразих ясно.

Повярвай ми.. хората без висше могат да изкарат доста повече пари от тези със. :) Не я сравнявай тази хартийка с пълноцен живот..

Никой не се оплаква от държавата.

DisappointedDreamer
09-28-2012, 20:18
Не "повече" , но моята философия е, че винаги трябва да направиш всичко възможно, за да си ти и твоето семейство най-добре и не разбирам хората, които казват "аз няма да уча, то висшето образование в България на никакво ниво не е",

Не ти трябва само образование. Пари можеш да изкарваш и със занаят.

LadyDi
09-28-2012, 20:19
Не "повече" , но моята философия е, че винаги трябва да направиш всичко възможно, за да си ти и твоето семейство най-добре и не разбирам хората, които казват "аз няма да уча, то висшето образование в България на никакво ниво не е", а някои стигат по-далеч и ми обясняват колко аз съм тъпа, че се прецаквам да си губя 4 години от живота, а те са открили топлата вода с незавършването на висше образование. :)
Не разбирам тея, които се оплакват от държавата, а не правят нищо по въпроса да усъвършенстват себе си.
Надявам се се изразих ясно.
Не си права. Не винаги завършеното висше образование означава, че си се усъвършенствал.
Ученето е въпрос на личен избор. Не е задължително факта, че не си висшист да означава, че не правиш всичко възможно ти и семейството ти да са добре. Моля те, не ми разказвай вицове.
Аз съм висшист, магистър. И взимах 2 пъти по-ниска заплата от мъжа ми, който нямаше висше и работеше с ръцете си. Всичко е въпрос на упоритост, на стремежи и на това, какво желаеш да работиш.
Но наистина, наистина е смешно да казваш , че хората, които не искат да учат... не са се усъвършенствали. Щото, аз може и да съм наясно с външнотърговската политика на Швейцария, обаче един пирон не мога да забия вкъщи.
Разни хора, разни идеали и да се делим на висшисти и тъпанари е меко казано... тъпо.

JoLLiE92
09-28-2012, 20:22
Повярвай ми.. хората без висше могат да изкарат доста повече пари от тези със. :) Не я сравнявай тази хартийка с пълноцен живот..

Никой не се оплаква от държавата.
могат, но ако не го направят се оплакват от това , че държавата нищо не правела за тях, а преди това са казвали "как ще уча, да не съм луд/а" :) Има много такива, които се оплакват.
Ако си изкарва човек парите със занаят - това е прекрасно. Но аз предпочитам да не разчитам само на едно нещо и да имам повече варианти за действие ако единият пропадне.


п.с. Разни хора, разни идеали и да се делим на висшисти и тъпанари е меко казано... тъпо.
никъде не съм употребила тази дума !
ако един човек успява да се реализира със занаята си окей, но ако не може започва да се оплаква от кризата ако щеш и колко българина не разбирал и не ценял неговата работа и т.н. простотии, а не се замисля че всичко в неговия живот си зависи от него.
И не съм казала , че трябва да учиш дебелите книги наизуст и да си лягаш с тях. Трябва да имаш някакъв добър план за себе си, да можеш да се реализираш, ако ще да си завършил професионална гимназия в на майка си кътните зъби. Но по принцип е по-хубаво да учиш. :) Като цяло.

therichbitch
09-28-2012, 20:22
Само да подчертая, че аз не съм говорила за висше образование. То вече отдавна не е мерило за каквито и да е възможности. Това е хартийка, която в доста слуаи не отговаря на това, което си, което можеш...

LadyDi
09-28-2012, 20:24
Само да подчертая, че аз не съм говорила за висше образование. То вече отдавна не е мерило за каквито и да е възможности. Това е хартийка, която в доста слуаи не отговаря на това, което си, което можеш...

Много съм съгласна с теб.

Irti
09-28-2012, 20:25
могат, но ако не го направят се оплакват от това , че държавата нищо не правела за тях, а преди това са казвали "как ще уча, да не съм луд/а" :) Има много такива, които се оплакват.
Ако си изкарва човек парите със занаят - това е прекрасно. Но аз предпочитам да не разчитам само на едно нещо и да имам повече варианти за действие ако единият пропадне.

Многото такива хора ги заеби. Тук в темата стана въпрос за друго..

Че ти и без образование пак можеш да си имаш варианти колкото искаш...

JoLLiE92
09-28-2012, 20:29
Само да подчертая, че аз не съм говорила за висше образование. То вече отдавна не е мерило за каквито и да е възможности. Това е хартийка, която в доста слуаи не отговаря на това, което си, което можеш...
Това също го има. Не съм твърдяла, че като уча висше и ще стана началник на първия ден, а неучещите - роби. Казах кои точно житейски субекти ме дразнят с поведението и изказванията си. Особено в качеството си на студент по икономика постоянно ме дразнят хорските изказвания за това какво трябвало да направи държавата за тях.

SisiStrange
09-28-2012, 20:31
Не си права. Не винаги завършеното висше образование означава, че си се усъвършенствал.
Ученето е въпрос на личен избор. Не е задължително факта, че не си висшист да означава, че не правиш всичко възможно ти и семейството ти да са добре. Моля те, не ми разказвай вицове.
Аз съм висшист, магистър. И взимах 2 пъти по-ниска заплата от мъжа ми, който нямаше висше и работеше с ръцете си. Всичко е въпрос на упоритост, на стремежи и на това, какво желаеш да работиш.
Но наистина, наистина е смешно да казваш , че хората, които не искат да учат... не са се усъвършенствали. Щото, аз може и да съм наясно с външнотърговската политика на Швейцария, обаче един пирон не мога да забия вкъщи.
Разни хора, разни идеали и да се делим на висшисти и тъпанари е меко казано... тъпо.
Да. А и хората не са еднопластови. Нищо не ти пречи да бачкаш здраво по цял ден пък вечерта да си четеш Ремарк или да се занимаваш с нещо любопитно и образователно. То си зависи от човека. Ако е любознателен, няма да го спре нищо. Леле, дядо ми как обичаше да си работи с ръцете. Всичко на света можеше да оправи като му попадне. С него вкъщи нямахме нужда да си купуваме уреди с гаранция. И пирони забиваше, и жички свързваше, дърва можеше да сече. Страшен човек. Според сегашните критерии сигурно е... тъп? Аз си знам колко ужасно много четеше, как говореше и каква огромна обща култура имаше. С безброй висшисти не можеш да проведеш и наполовина на тези разговори. Хах, липсва ми.

JoLLiE92
09-28-2012, 20:32
Многото такива хора ги заеби. Тук в темата стана въпрос за друго..

Че ти и без образование пак можеш да си имаш варианти колкото искаш...
Винаги има начин ако човекът е пробивен. Ако напусне работа на едно място, ще си намери на друго. Едното образование обаче винаги ти е бонус.

Irti
09-28-2012, 20:34
Не съм съгласен, че е бонус, ама не ми се спори повече.

JoLLiE92
09-28-2012, 20:34
Във всеки случай няма да ти навреди :)

LadyDi
09-28-2012, 20:36
JoLLiE92, бягаш малко по тъча от темата. Изобщо не ставаше дума за хората, които се оплакват. Щото... обикновено тия дето мрънкат, че държавата нищо не прави за тях, са точно висшистите. Другите си бачкат и си знаят, че квото си сложиш в устата и на оная работа, тва ще ти остане. If u know what I mean :lol:

Auriss
09-28-2012, 20:39
а те са открили топлата вода с незавършването на висше образование.
Грешката ти е, че гледаш на 'висшето образование' като на някаква своеобразна мярка за изтънченост и познание.
Хората, които са ти казвали, че е загуба на време, вероятно са го споменавали с оглед на факта, че за 4-те години, които прекарваш в Б-я научаваш толкова, колкото познание би могъл сам да попиеш за много по-кратко време. И в този смисъл съм съгласен.

Нали знаеш - до желание опира, не до институции. Аз отписах моето, тъй като темпът, материята, начинът на преподаване и като цяло средата не ми допадат. Щях да замина в чужбина, но вследствие на определени 'усложнения' в семейството това няма как да стане.

Малко храна за размисъл ти давам - 4-ти чужд език ще започна да уча от началото на другата година, просто 'щото ме кефи. Изчел съм една библиотека книги, просто 'щото ми бяха интересни. Планирам след година отсега да съм що-годе компетентен в компютърната графика и анимация, а след още толкова - добре образован програмист. Да ти кажа честно - засега върви по план. За капак и съм с хуманитарно, не техническо образование.

Та мисълта ми е, че ако си на мнение, че хартията, която ти ще получиш след четири години автоматично заучаване на зададен материал ... ще се изсмея.


Пп : извинявам се бтв ако съм засегнал нечие его. Не ми е целта да започвам някакви ожесточени спорове. Излагам гледна точка ;]

JoLLiE92
09-28-2012, 20:40
JoLLiE92, бягаш малко по тъча от темата. Изобщо не ставаше дума за хората, които се оплакват. Щото... обикновено тия дето мрънкат, че държавата нищо не прави за тях, са точно висшистите. Другите си бачкат и си знаят, че квото си сложиш в устата и на оная работа, тва ще ти остане. If u know what I mean :lol:
мен тея ме дразнят. а те обикновено са простите хорица, тръгнали да нищят политиката на пейката пред блока :) не им идва на акълчето, че държавата тея пари за да увеличи заплатите, трябва да увеличи данъците или нещо друго от тоя тип, не можем да тръгнем да печатаме пари кат весници и всички да са щастливи.
ако някой без образование успява да си живее добре, никога не бих казала , че е тъпанар, даже бих му се възхищавала. :)

anonymous708973
09-28-2012, 20:40
а някои стигат по-далеч и ми обясняват колко аз съм тъпа, че се прецаквам да си губя 4 години от живота, а те са открили топлата вода с незавършването на висше образование. :)

Абсолютно.
Смятам, че интелектуалният труд движи света. Не ми се спори обаче.
Днес колегите ми казаха, че ако имах нужното образование - специалността се водеше индустриален мениджмънт, ако не се лъжа - веднага биха ме взели на работа. Нищо не става без хартийката. Щото графата "образование" в CV-то ще е празничка, което пък веднага ти реже 90% от възможните позиции. Тези, към които аз бих имала интерес, разбира се.

JoLLiE92
09-28-2012, 20:42
Та мисълта ми е, че ако си на мнение, че хартията, която ти ще получиш след четири години автоматично заучаване на зададен материал ... ще се изсмея.

Никога не съм учила наизуст, преписвала на изпит и т.н. шмекерии. :) Това нещо ще го работя все пак, нали ако не го разбирам ще съм като тея малоумници, които оплювам. :) че и по-зле.
И никъде не съм казвала, че аз само си стоя , зубря учебниците наизуст и очаквам само това да ми помогне. А не се развивам и по други начини ;) Разбира се, че го правя. Старая се да балансирам от двете по-малко- учебната част и идването "отвътре" : )

LadyDi
09-28-2012, 20:43
Тези, към които аз бих имала интерес, разбира се.

Ето ти същината на проблема. ТИ, щом имаш интерес, учи.
Но не ми обяснявайте, че тези, които имат интерес в друга насока, където не ти искат да си учил 5-6 години, са по-лоши от вас.
Интелектуалният труд може и да движи света, но той щеше да си остане само на хартия (или в случая на харддиск), ако ги нямаше бачкаторите да реализират идеите.

JoLLiE92
09-28-2012, 20:47
Аз си уча, но който има интерес да се развива в друга насока, нека да не ми обяснява колко съм била малоумна че да си губя времето в уни-то и че ще съм чистачка с висше.
Всеки сам си кове съдбата.

LadyDi
09-28-2012, 20:54
Аз си уча, но който има интерес да се развива в друга насока, нека да не ми обяснява колко съм била малоумна че да си губя времето в уни-то и че ще съм чистачка с висше.
Всеки сам си кове съдбата.

Никой от нас не е казал такова нещо. Пак ти казвам, извърташ темата, която повдигнахме.

therichbitch
09-28-2012, 20:55
Нещо се разводниха нещата..

JoLLiE92
09-28-2012, 20:56
Никой от нас не е казал такова нещо. Пак ти казвам, извърташ темата, която повдигнахме.
От вас не, но споделих защо не гледам с особено ласкаво око на неучещите хора. :)


Нещо се разводниха нещата..

аха, аре да си гледаме какво търсим в едно момче и стиа с те простотии ;д

aks13v
09-28-2012, 21:22
Лапета коментират "ненуждата" от висше образование преди да са завършили средното си ... Welcome to T.P.

LadyDi
09-28-2012, 21:26
Лапета коментират "ненуждата" от висше образование преди да са завършили средното си ... Welcome to T.P.
айде леко
не всички сме лапета

therichbitch
09-28-2012, 21:35
айде леко
не всички сме лапета

Idd

Visokomeren
09-28-2012, 21:56
Та, какво търсите мили момичета/жени в един мъж?

aks13v
09-28-2012, 22:01
They call it КУР ma men !

Violenza
09-28-2012, 22:20
Никога не съм учила наизуст, преписвала на изпит и т.н. шмекерии. :)
Леко бе, Къци.

Темичката има интересни моменти, ама нямам време да я прочета цялата и да се включа. Извинявам се за офф-а.

klimatronik
09-29-2012, 06:20
мен тея ме дразнят. а те обикновено са простите хорица, тръгнали да нищят политиката на пейката пред блока :) не им идва на акълчето, че държавата тея пари за да увеличи заплатите, трябва да увеличи данъците или нещо друго от тоя тип, не можем да тръгнем да печатаме пари кат весници и всички да са щастливи.
ако някой без образование успява да си живее добре, никога не бих казала , че е тъпанар, даже бих му се възхищавала. :)

ОМГ - ТИ ЯВНО НЕ ЗНАЕШ В КОЙ Свят се намираш
В България и повечето с висше нямат реализация
А напротив - мутрите и богати бизнесмени са селяните
Заразлика от преди години, сега почти всеки може да си изкара хартийка за висше ,но после в повечето случаи -нищо
Та дори видни политици и министри споделят ,че България е била под турско робство преди 500 години
Или също други завършели университети на въпроса коя е столицата на Сърбия се чудят между Босна и Херцеговина
комична трагедия
А пък умните и добросъвестните хора ,които искат да се занимават с политика просто не се допускат от мафиятА
И да - патриот съм, но заявявам ,че положението в Бг прилича на преливаща яма с конски фашкии и лайна!

Bonnev
09-29-2012, 06:49
пък за детското в себе си, аз лично предпочитам да е по-сериозен. :) Особено пред хора, когато сме заедно двамата може да се лигавим колкото си искаме.
Тя това имаше в предвид, само заедно като са.

Blab
09-29-2012, 07:06
Леко бе, Къци.
обясни се?

//факт е, че това е първата тема от... месеци, в която се заформи някакъв дебат. поздравления на взелите участие;