PDA

View Full Version : Какво да правя? :(



magy_99
10-01-2012, 12:42
Здравейте. :) Искам да ми дадете съвети какво да правя. Значи ситуацията е такава, че аз съм на 13 гаджето ми е на 17.. заедно сме от може да се каже 10 месеца.Скоро започна темата за секса.Казах му, че не съм готова не е сега момента а той ми каза, че ако не го направим късаме.. защото това било по-важно от това да съм с него и ми каза,че не го обичам и не ми пука какво става с нас. Обичам го супер много.. но просто не му е дошло времето и не искам все още.. кажете ми какво да правя да го направим ли за да го задържа до мен? Много съм объркана и незнам какво да правя. Помогнете ми :(

Enchanting
10-01-2012, 12:47
Щом чувстваш, че не си готова не го прави!
Ако те обичаше нямаше да те кара насила... мхм
Ужас

shmatarok
10-01-2012, 12:59
защото това било по-важно от това да съм с него
ето, сама си го казала - това е отношението му към теб. Няма смисъл да спиш с него, скоро ще си намери друга причина да скъсате.
но и ти си виновна - на 13 си, какво се хващаш със 17-годишни, на които само секс им е в главата? Аман.

Azoria
10-01-2012, 14:35
Щом не искаш да правиш нещо - никой няма право да те принуждава. Направо го зарязвай ,ако не искаш да те продължава да те манипулира.. От утре ще почне за всичко "Направи го или късаме" :?

sexa_na_kompleksa
10-01-2012, 14:51
Не те обича, щом те притиска.

DisappointedDreamer
10-01-2012, 14:59
Сама си си виновна.
Остави го.

fenastz
10-01-2012, 15:16
1. 10 месеца е УЖАСНО много време да държиш някого на сухо
2. Пусни му, така или иначе ще се изложи

xXxPETYAxXx
10-01-2012, 18:02
Е, като за него най-важен е секса, защо не си е хванал момиче, което не е малолетно! Пф, че и те манипулира тоя лигльо!

miss_cherry
10-01-2012, 18:02
Според теб,обича ли те,щом те заплашва,че ако не спиш с него,ще те остави?Помисли малко и ще си отговориш сама на въпроса,какво да правиш.

Amore-Mio*
10-01-2012, 18:04
Щом не е способен да те изчака, то тогава не те заслужава. Ако трябва и година, и две ще те изчака - с такива заплахи, ми е ясно що за стока е. Зарежи го и продължи напред. Тъпо е да се дадеш, като дори след тая случка не знаеш дали ще остане с теб.

justmee19
10-01-2012, 18:10
Едно момче,ако те обича няма да те принуждава и да те заплашва с подобна заплаха. Не го прави!!! Най-малкото,което е,че самата ти не се чувстваш готова,а да оставим настрани,че според мен на 13 години още не е нормално да започнеш да водиш полов живот. Обичаш го,да,но той иска да използва това,за да те манипулира. Най-добре го остави!

anonymous708973
10-01-2012, 18:10
Мило 13-годишно детенце,

чувало ли си израза "като те е страх от мечки, не ходи в гората"? А можеш ли го приложиш в своя случай?
Ще го направя вместо теб, защото все още си малко и глупавичко и трябва някой да ти налее акъл в главата.

Връзките са различни в различните възрасти. Ти си на такива години, че в момента връзката ти е държане за ръчички, някоя открадната целувка насаме и прегръдки пред другите 13-годишни, които смятат, че си много яка, щото си имаш гадже. Това обаче не е представата за връзка на едно 17-годишно момче. Не сте един за друг. Намери си някого на твоите години.

Недей да слушаш тези, които казват, че ако те обичаше, нямаше да те притиска. Не е вярно, но си прекалено малка, за да мога да ти обясня причината и да я разбереш. Разделете се.

marilyn
10-01-2012, 19:21
Пантерата го каза най-добре.

С момче на 17 няма какво да правиш. Да иска секс е нормално. Не е нормално да имате "връзка" щото ти си много малка и не можеш да му дадеш всичко от което има нужда. Намери си някой 13 годишен и да ти е мирна главата.

ccdesigns
10-01-2012, 21:11
Щом си се хванала със 17 годишен, трябва да очакваш да иска. Не му е само секс в главата, но и той има нужди. Ако не ти се ебе, си хвани некой колкото тебе ;)

DisappointedDreamer
10-01-2012, 21:16
Щом не е способен да те изчака, то тогава не те заслужава. Ако трябва и година, и две ще те изчака - с такива заплахи, ми е ясно що за стока е.

Пълни тинтири минтири.



Недей да слушаш тези, които казват, че ако те обичаше, нямаше да те притиска. Не е вярно, но си прекалено малка, за да мога да ти обясня причината и да я разбереш. Разделете се.

Пантерке, моля те обясни на мойта мила наборка какво искаш да кажеш, че аз просто сили нямам да и обяснявам.

Богиня
10-01-2012, 22:39
Не ме кефи...
Ще прощаваш, ама що не си 'фана едно гадженце от ?5-6-7? клас, някое на твоята възраст.
Както някой над мен е писал, 10 месеца са много за 17-годишен ''плейбой'', чиито хормони бушуват непрестанно. ;-)

И ти всъщност на колко беше, когато тръгнахте? Не съм математичка, ама по мои сметки... на 12? :razz: Божеееееей, да не се излагам, ама мен на 12 какви неща ме вълнуваха... 8-)

anonymous708973
10-02-2012, 05:34
Пълни тинтири минтири.



Пантерке, моля те обясни на мойта мила наборка какво искаш да кажеш, че аз просто сили нямам да и обяснявам.

Каква наборка, бе о.О Авторката е на 13 :D

DisappointedDreamer
10-02-2012, 05:49
^АмореМио бе 8-)

Irti
10-02-2012, 06:11
Щом не е способен да те изчака, то тогава не те заслужава. Ако трябва и година, и две ще те изчака - с такива заплахи, ми е ясно що за стока е. Зарежи го и продължи напред. Тъпо е да се дадеш, като дори след тая случка не знаеш дали ще остане с теб.

Не знам колко трябва да си тъп, за да убиеш две години в чакане на някаква путка..

Аз, ако съм ще съм изневерил сто пъти през това време..

Ти знаеш ли какво е 2г..

DisappointedDreamer
10-02-2012, 06:12
батко ти ирти го каза 8-)

Irti
10-02-2012, 06:24
Така е, човече.

Ти през тези две години ще натруш къде, къде по-голям опит с много момичета/момчета.. а вместо това трябва да чакаш залудо. Ще се напраскате няколко пъти и ще се разделите примерно.. после ще си умреш от яд. Безумна работа. Никоя не си заслужава чакането (освен Памела Андерсън, ама нея я чакам цял живот 8-) )

Две години да караш на мастурбация.. знаеш ли кога ще стане това.. тц

anonymous708973
10-02-2012, 07:34
Не знам колко трябва да си тъп, за да убиеш две години в чакане на някаква путка..

Аз, ако съм ще съм изневерил сто пъти през това време..

Ти знаеш ли какво е 2г..

Защо се хабиш? Нищо няма да й влезе в главата.
2 години, омг.
Ама като й каже/намекне нещо, ще има "ама тооой постоянно за секс мисли, само това ли иска от мен". Изгубена кауза е. (За наборката на Дриймър говоря.)

DisappointedDreamer
10-02-2012, 07:36
Защо се хабиш? Нищо няма да й влезе в главата.
2 години, омг.
Ама като й каже/намекне нещо, ще има "ама тооой постоянно за секс мисли, само това ли иска от мен". Изгубена кауза е. (За наборката на Дриймър говоря.)

Мхм.
А такива колко има.... Нали такива (е, с набор 95, 94, че дори и 93) са ми в класа...

Irti
10-02-2012, 08:08
Ама като й каже/намекне нещо, ще има "ама тооой постоянно за секс мисли, само това ли иска от мен". Изгубена кауза е. (За наборката на Дриймър говоря.)

Да, човече. Колко си права..

Djenka
10-02-2012, 17:37
Значи... Едно момче на 17 е напълно нормално да иска секс. И е нормално момичета на 16-17 да ходят с него и да му пускат. Но на 13 - не. Ти какво си мислеше? Че той е с 4 години по-голям от теб. На твоите години не смеех и да заговоря момче, а ти вече и 17 годишен си хванала.
Какво си мислеше? Че ще те чака докато станеш поне на 15, за да го направите? Ами много ясно, че ще иска секс. Просто е нормално.
Казах ти каквото имах да ти казвам, няма да те карам да правиш каквото и да било.
Просто мисли следващия път дали наистина искаш да ходиш с батко, с 4 години по-голям, и наистина ли мислиш, че ще си разменяте целувчици и прегръдки.

summerxtime
10-02-2012, 18:24
О,Боже. Знам,че съм най-вероятно само с няколко месеца по-голяма от теб,но МЕ ПОСЛУШАЙ.
Значи,той е на 17 години,как очакваш да живее без секс? Ненормално е да го караш да чака.
И второ .. Как въобще ти минава през главата да спиш с мъж на 13?
Накъде отива света .......

PyCoKoCkA93
10-02-2012, 18:47
Ти имаш една представа за връзка и едни потребности,а той-други.Не става да сте заедно.Драмата с дали те обича или не ще я пропусна,защото щом имаш акъл да не се праскаш на 13,навярно е имаш и такъв,че да вникнеш и в предните коментари.Най-добре всичко да завърши с "приятно ми беше,текста четоха..."

notlike
10-03-2012, 07:49
4 години не са голяма разлика, но когато са в доста по-късен етап на развитие. Към момента, както виждаш, са си съществени. Ще ме извиняваш авторке, ама и двамата с приятеля ти сте идиотски настроени. Първо, той тръгва с момиче, което е току-що навлизащо в пубертет (аз например не бих се хванал с такава, тъй като разликата в мисленето ще е оттук до небето), а ти очакваш да намериш принца? И отделно, как очакваш някой на тези години да мисли за "искрената любов, държането за ръчичка, бла-бла..."? Няма да навлизам в подробности, тъй като тези неща ти така или иначе няма да ги разбереш сега, но след години ще разбереш какво сме имали предвид. На тоя етап най-добре за теб е да си налегнеш парцалите и да си четеш уроците, а не да се правиш на знаменитост.

LoweShot
10-04-2012, 08:15
Щом чувстваш, че не си готова не го прави!
Ако те обичаше нямаше да те кара насила... мхм
Ужас
+1 .. МОМИЧЕ осъзнай се това момче не те обича иска само секс от теб в началото може и да не е било така но .. !! .. Пък и да не говорим колко опасно е на тези години да се води полов живот помисли малко за себе си .. ;] ..

magita
10-04-2012, 09:03
^^ Няма разлика в годините ако хората са 17-21 примерно. Ама като си на 13 и още не знаеш къде си да тръгнеш с някой 4 години по-голям от теб.

Чуди се сега като си на 13 и не си седиш на гъзо, пък и с батковци се хванала. Какво си мислиш, че някой на 17 няма да поиска секс ли? Сядай и си учи уроците, за всичко си има време. Не само секс не можеш да му дадеш (всъщност ако решиш можеш де), но и куп други неща. ;]

balu4ka
10-04-2012, 19:34
Принципно 4 години не са огромна разлика,но вслучая е такава.Защото разликата в желанията,мислите,очаквани ята е очеизвадна.Не мисля,че тази връзка би могла да бъде пълноценна,впредвид развоя.Ти си на 13,а той на 17-бъдеще няма.
Съжалявам ,но ще бъде по-мирно на главата ти ,ако си намериш някой на твоята възраст или поне около нея.Нормално е момчето да си има нужди,хормоните му бушуват.Тръгнал е с теб с нагласата ,че си малка и наивна ,каквато си и всъщност.Не му се е получило в рамките на 10-месеца ,а сега му е връснало от това да те забаламосва,решил е да действа.Помисли си ,дали те обича след поставените ултиматуми :)

bilqnavod
10-04-2012, 20:38
Добре бе джанъм, как очакваш, че ще се движиш с доста по-голям от тебе и той ням ада те натиска за секс? Не разбираш ли, че то ходи с теб само заради това. Прекалено си малка... даже си още дете да се занимаваш с такива глупости. Аз на твоята възраст още играех с кукли...

SHPAIdURmeN
10-05-2012, 07:42
Сама си си виновна.
Остави го.

^

Wednesday666
10-05-2012, 09:00
Щом не е способен да те изчака, то тогава не те заслужава. Ако трябва и година, и две ще те изчака - с такива заплахи, ми е ясно що за стока е. Зарежи го и продължи напред. Тъпо е да се дадеш, като дори след тая случка не знаеш дали ще остане с теб.

Я пак? Да чака година, две? Ти на кой свят живееш бе мацка? В миналия век явно.
К'во има да чака, то нали за това се нарича ИНТИМНА ВРЪЗКА. Говоря за по-зрелите хора, не за пикли като авторката. Щял да чака и година, че и две, ми да земе да ме изчака и висше да завърша, че да знам къде ще го ръга. Егати незрялото мислене.

До авторката - като си се хванала на хорото, сега ще го играеш. Къде ти беше акъла да се хващаш със 17 годишен ЗАГОРЯЛ пубер? Като не искаш ( а това е абсолютно нормално ) - не го прави. Казваш НЕ и въпроса приключва. Той ако е мъж ще ти приеме решението. Ама в случая, понеже е пълно детенце още, ще те зареже. Живота продължава, след 3-4 години ще се смееш сама на себе си за пуснатата тема.

Destinnie_Lawrencium
10-05-2012, 14:10
Откъде си сигурна, че дори и да го направите той няма да те зареже ? Щом ти е дал подобен ултиматум скъсай с него първа. Покажи му, че не си лесна и че ще го направиш само тогава когато си готова. Щом те изнудва по подобен начин, значи че не е правилният.. Знам, че не и никак лесно като някакви непознати ти казват - зарежи го, забрави го и т.н. но просто няма друг начин освен ако не искаш да провалиш живота до една степен си завинаги.. Все пак решението е изцяло твое :)