PDA

View Full Version : Първият път - със или без?



rusoto_baby_f
11-01-2012, 22:45
Говорехме си с една приятелка на тази тема, та искам да знам и вие какво мислите..
Първият път тя го е направила без презерватив, а аз със..Мен ме боля много, въпреки, че беше преди 4 години, аз си спомням много ясно този момент.А тя ми сподели, че при нея е имало болка, но не толкова голяма.
Искам да попитам, при всеки е различно, но влияе ли на болката ако е без презерватив?Вярно ли е, че ако е без, боли по-малко?

Scarface_
11-01-2012, 22:56
вярно е

Psyko Nuts
11-01-2012, 23:18
Вярно ли е, че ако е без, боли по-малко?

Ти, ако си завреш краставица или банан между краката, кое ще те задоволи повече?

rusoto_baby_f
11-02-2012, 00:17
^ страшно сравнение няма що

TheBeliever
11-02-2012, 03:53
Не е вярно. Наличието на болка е строго индивидуално и прагът на болка е различен при всеки човек.

Amore-Mio*
11-02-2012, 05:00
Принципно си е добре всеки път да сте с презерватив, докато не дойде момент и не заживеете заедно, според мен. Иначе болката си е индивидуална и не зависи чак толкова от презерватива, а от прага на болката при даден човек.
При мен също беше без и имаше болка.

FuCKkK13
11-02-2012, 06:14
Говорехме си с една приятелка на тази тема, та искам да знам и вие какво мислите..
Първият път тя го е направила без презерватив, а аз със..Мен ме боля много, въпреки, че беше преди 4 години, аз си спомням много ясно този момент.А тя ми сподели, че при нея е имало болка, но не толкова голяма.
Искам да попитам, при всеки е различно, но влияе ли на болката ако е без презерватив?Вярно ли е, че ако е без, боли по-малко?
болката при всеки е индивидуална... и по пътя на логиката по вероятно е обратното - т.е. с гумичка да боли по малко

asemsa
11-02-2012, 06:37
Айде продължавай да си го правиш с гумичка, втория път няма да боли толкова. Така поне няма да ти се налага да купуваш адаптирано прясно мляко на ранна възраст :D

xoxi
11-02-2012, 06:54
Ако приятелката ти е била по-възбудена/мокра и спокойна, а ти си била по-стегната и притеснена, това може да е причината за твоята болка. Или пък ти си по-тясна от нея. Както казаха и преди мен, прага на болка също е различен при всеки човек.
Презервативите нямат способността да намаляват болката или да я увеличават.

TrollWare
11-02-2012, 07:45
Боли , не боли си продължавай с презерватив , ако не искаш да ставаш мамаааа. :D

Rabalka
11-02-2012, 15:47
Едва ли някоя е била девствена два пъти та да каже с или без боли повече.Мен ме таковаха със и не ме боля и кръв нямаше,защото явно съм се отворила с някое фитнес упражнение.

DragonLady
11-02-2012, 15:49
Ако приятелката ти е била по-възбудена/мокра и спокойна, а ти си била по-стегната и притеснена, това може да е причината за твоята болка. Или пък ти си по-тясна от нея. Както казаха и преди мен, прага на болка също е различен при всеки човек.
Презервативите нямат способността да намаляват болката или да я увеличават.

+1
Презерватива няма никакво касателство в случея ( освен, че те предпазва от бременност и болести ).

mrankoniiii
11-02-2012, 17:12
Ти, ако си завреш краставица или банан между краката, кое ще те задоволи повече?

:razz:

draid
11-02-2012, 18:19
Да бе щото пениса отделя лидокаин и когато е без няма никаква болка. Не знам кой идиот може да помисли че без презерватив боли по-малко от колкото с такъв и да рискува при първият акт да пипне някоя досадна инфекция.

Евала...

ValLoveYa
11-02-2012, 18:34
Със или без, болката си е индивидуална, но ако не искаш да ставаш майка или да лепнеш някоя болест, както казаха преди мен, го прави с презерватив.

marilyn
11-02-2012, 19:05
Презервативът не влияе на болката. Просто някои ги боли повече от други. Аз го правих с презерватив 1вия път и не мога да кажа, че е било няква адска болка...

Justinda.01
11-02-2012, 19:49
Ами,то живота си е болка,бе хора сега ли го осъзнавате?
Има по-големи болки от това,живота като цяло си е повече страдание и мъка,отколкото радост и щастие

NambyPamby
11-02-2012, 22:57
Да бе щото пениса отделя лидокаин и когато е без няма никаква болка.
8-)
Недей дава идеи на момчетата, които само се чудят какво да кажат, за да склонят девойките.

HellYeah92
11-03-2012, 11:12
Първият ми път и двамата бяхме девствени , направихме го без и нямаше никаква болка ;)

heartshapedbox
11-03-2012, 11:23
Моят първи път беше с презерватив, нямаше нито кръв, нито болка.
Зависи от това дали момичето е достатъчно отпуснато, не от това дали момчето е с или без презерватив, няма логика.