PDA

View Full Version : Обичам го !



tseti
11-15-2012, 22:10
Здравейте !
Тази тема може да ви се стори малко тъпа или скучна но в това не ме упреквайте.
Имам връзка с едно момче почти 3 години ... Много го обичам държа на него,той за мен е всичко целият свят. Много се разбираме когато сме добре,нормално е да се караме от време на време,но е човешко. Но държим един на друг. Прави ме щастлива. Но проблема е там,че отдавна той не ме правил така щастлива по онзи начин да ми подари просто роза и усмивката ми да е на седмото небе..преди много често го правеше а го искам много пак да го направи.. кажете ми с какво бих му подсказала за да го направи...да трябва сам да се досети,но като не се досеща той сам.. трябва аз нещо минимално ли да му взема за да се осети... Тази стъпка много ми липсва... А ако трябва да му купя аз нещо,пак трябва да питам да ми кажете какво.. защото всичко което ми е минавало през акъла съм му купувала... блузи,боксерки,рамки с снимки,парфюми, мече,табакера, ...Просто искам да ми помогнете ,моля за помощ. Благодаря предварително!

fenkaaa
11-16-2012, 08:30
Момиче,връзката ви е вече на 3 години,това са 3 години,а не първите идеални 3 месеца..

Azoria
11-16-2012, 09:24
Искаш да ти дадем съвет как да подходиш с просенето на подаръци/внимание? :?
Аз не бих се зарадвала особено,ако аз го подсещам.. :?

marilyn
11-16-2012, 11:47
Да му купиш подарък за да се сети той да ти подари роза? WTF?
След 3 години е нормално да не е като първия 'прекрасен месец', но все пак смятам, че когато 2ма души са в такава дълга връзка трябва да си поддържат огъня постоянно. Тва че той не се сеща...

TheBeliever
11-16-2012, 11:58
Кажи му.

dulcinea17
11-16-2012, 14:15
Говори с него

tori
11-16-2012, 17:43
Кажи му да ти купи букварче като за начало. Идеята ти не е добра. Ако той не се сеща, ти се сети. Заведи го някъде или му направи някаква романтична изненада.