PDA

View Full Version : Какво означава този сън?



titinkaa
12-03-2012, 18:29
Здравейте.
Снощи сънувах бившето си гадже,с което се разделихме миналата седмица.Сънувах,че той идва при мен и ме моли да му простя и да се върна при него,и че съжалявал за това,че така сме се разделили.В съня си аз се чудих дали да му простя,долкото помня се събрахме отново.
Обаче не мога да разтълкувам съня си какво означава да се събереш с бившето си гадже?Някой ако знае,нека каже,че ми е много важно.

Sarafina
12-03-2012, 18:46
Вероятно на подсъзнателно ниво искаш да се съберете. Няма какво друго.

rusoto_baby_f
12-03-2012, 20:25
По принцип казват, че сънищата предизвикват бъдещи събития.
Може би не при всеки сънят предсказва бъдещи събития, но това че си го сънувала показва, че силно желаеш да се случи.

mimsssssss
12-04-2012, 01:02
Вероятно на подсъзнателно ниво искаш да се съберете. Няма какво друго.

Това. Съзнанието ти ти подсказва скритите ти желания. Надявам се си далеч от мисълта, че имаш някакви екстрасенски способности и точно твоите сънища означават/предсказват нещо си.

marilyn
12-04-2012, 14:02
Принципно има сънища, с които подсъзнанието ни иска да ни каже нещо. Има и сънища, които просто са отражение на емоциите ни или дадено състояние- като да ти е паднало одеялото през нощта да, станало ти е студено и сънуваш зима. Мисля, че втория случай важи за теб, просто искаш да се съберете.

DisappointedDreamer
12-04-2012, 14:04
Пиши съновник в гугъл и ще видиш.

titinkaa
12-04-2012, 14:29
Принципно има сънища, с които подсъзнанието ни иска да ни каже нещо. Има и сънища, които просто са отражение на емоциите ни или дадено състояние- като да ти е паднало одеялото през нощта да, станало ти е студено и сънуваш зима. Мисля, че втория случай важи за теб, просто искаш да се съберете.

Еми аз наистина искам да се съберем и постоянно това ми е в главата,може би затова съм сънувала точно това.

fenkaaa
12-05-2012, 19:33
Вероятно на подсъзнателно ниво искаш да се съберете. Няма какво друго.

:)

HollyGolightly
12-06-2012, 18:51
Не е задължително всеки един сън да означава нещо.
Просто ти липсва и ти се иска да се случи.

strawberry88
12-07-2012, 12:46
Искаш да се съберете.

mrankoniiii
12-09-2012, 18:59
Може би все още е просто отражение на емоциите сепак сте се разделили миналата седмица