PDA

View Full Version : пинчер



malkiabonbon
12-22-2012, 14:45
здравейте...искам да кажа ,че приятелят ми май ще ми подарява пинчер за Коледа и много искам да го гледам у нас ,но наще не са съгласни щял да дере стените и такива работи ...някакви напътствия ,съвети да ми дадете ? а дори и при вас ако имате как беше в началото ..??? хелпппп

mimi_we
12-22-2012, 16:56
По- добре помисли самата ти искаш ли куче и дали си готова да се грижиш за него, да го разхождаш всеки ден. Ако ти се занимаваш с него не вярвам розителите ти да имат нещо против. Пинчера е доста подходящ за апартамент, дребна порода, не пуска косми, не вярвам да издере стените :D, ако редовно го разхождаш ест.

malkiabonbon
12-22-2012, 17:44
blagodarq za otgowora

~sweeettt~
12-24-2012, 10:02
попринцип не е добре да се подаряват подаръци , които може да не се харесат на някой смисъл , че може да нямаш възможност да го гледаш все пак се плащат такси , ваксини , храна,малко място за отглеждане и др неща но явно приятелят ти те познава добре и щом ти самата го искаш е избрал правилният подарък...а относно проблема ти ами ..трябва да покажеш , че ще го възпитаваш да го пазиш и да го научиш да не прави бели..

malkiabonbon
12-28-2012, 12:33
Здравейте ,тъй като Коледа вече мина аз получих своя подарък и искам да ви кажа ,че се възпитаваме лека полека ,а доколкото до родителите ми искам да ви кажа ,че адски много го харесаха и не го успорват ... та дори искат да им го оставям при тях хихи Щастлива съм! и благодаря за мненията ви ! :)

anonymous708973
12-28-2012, 12:34
Стените ще дере... тва да не е котка о.О
Малко ще оаква и опикава, но като го научиш да го прави само на разходка, всичко ще е идеално.

malkiabonbon
12-28-2012, 12:39
и аз мисля така! а вече и те .. днес му бихме първата ваксина .. кога ще мога да го разкарвам ;с защото още мисля че не може заради ваксините

druzilla
12-28-2012, 14:13
и аз мисля така! а вече и те .. днес му бихме първата ваксина .. кога ще мога да го разкарвам ;с защото още мисля че не може заради ваксините

Изчакай да се стопли времето.Не е хубаво малко кученце да се изкарва в студа ;)

marilyn
12-28-2012, 15:13
Честито ти, да ти е живо и здраво. Да го научиш на хигиенни навици, че ще ти писне да ти цапа из къщи. ;)

bijou
12-28-2012, 15:38
Пинчерите са злобни, за това ги мразя.
Но пък от друга страна ще си имаш другарче, което ще те обича, също така и не създава много грижи.
Честито.

anonymous708973
12-28-2012, 20:03
и аз мисля така! а вече и те .. днес му бихме първата ваксина .. кога ще мога да го разкарвам ;с защото още мисля че не може заради ваксините

Вземи прочети малко, за да не си поредната мръхла, която нищо не знае за домашния си любимец.
Кучето се извежда след третата ваксина, попитай ветеринаря си.

sweetycherry33
12-30-2012, 12:07
Няма да ти дере тапетите, спокойно.Истинският проблем е, че може да ви хапе (личен опит) . Затова по - добре го възпитавайте още от малък