Влез

View Full Version : Има ли вероятност да става въпрос за цветна бременност?



la_loba_mariana
01-06-2013, 07:21
Здравейте.От края на септември се съмнявам.Правих си тест шуъ чек 5 дни след като ми закъсня и беше отрицателен.Всичко си е наред,идва си ми нормално,даже по-обилно от преди,точно на датата с всички ПМС.Просто не знам защо така се притеснявам,нямам никакви симптоми, мисля, че гърдите ми са леко по-големи,но нито ме болят нито нищо, дори не съм сигурна дали и за това не си втълпявам.Кажете мнение.

xXxPETYAxXx
01-06-2013, 07:48
Ти сериозно ли..?

vassy
01-06-2013, 08:54
Ти сериозно ли..?

+1
...епик фейспалм

Violenza
01-06-2013, 09:03
Ох, плачевно е положението.
И все пак - няма никакъв шанс да си бременна. Но най-добре спри да правиш секс докато не се научиш как стават бебетата.

granger
01-06-2013, 09:17
Кво се филмираш,ма,мацо? Всичко е точно,ама дай да си набием филмите. Релакс и дотам.
Да задам само въпрос, знаеш ли какво е цветна бременност и какво, аджеба, те накара да си помислиш ,че има нещо такова при наличие на отрицателен тест и абсолютно нормална менструация?!

SuNsEt
01-06-2013, 09:26
На колко си години? Нормално е да чувстваш гърдите си по-големи,все пак си в години на растеж . И да,наистина се образовай повечко по темата за цветна бременност ...
Как ви мързи само да потърсите за 5-6 минути информация в гугъл или подобна тема...Ама не,вие си мислите,че като напишете отделна тема,значи е съвсем различен 'проблем' и ,че колкото повече коментари има,толкова по сигурно и вярно казаното в коментарите. Това,че има същите теми от преди 2 години не означава,че решението на проблема се е променило. Не вярвам да ви е приятно да ви се подиграват за това,колко сте зле със сексуалната култура . Авторке , следващия път,когато пак си втълпиш подобни неща ,поне потърси информация ,както си трябва.

la_loba_mariana
01-06-2013, 09:48
Търсих даже доста по форумите, и знам какви са симптомите на цветна бременност,знам, че е по-слабо,по бледо течение,но много жени споделят мнение,че при тях всичко си е било наред и са усетили чак към 5 месец и то случайно,без да имат каквито и да било симптоми.Това ме накара да се замисля.

granger
01-06-2013, 10:19
да,бе,таратанци.
Цветната бременност се ОТЧИТА от тестовете за бременост. При теб е бил отрицателен. При нея течението е по-бледо и по- слабо. прилича на зацапване. При бременност има и наличие на болки в гърдите, НЕ при всички и сутрешно гадене.
При теб менструацията е абсолютно нормална + отрицателен тест...so please tell me moAr!

kaliope111
01-06-2013, 10:34
И аз ги имам същите филми в главата си , спокойно нищо ти няма !

la_loba_mariana
01-06-2013, 16:49
благодаря на всички ви,знам, че тези случаи, които четох по форумите сигурно са 1 на милион,без каквито и да било симптоми и с нормален цикъл,ама май наистина се филмирам, като си мисля, че точно аз може да съм този 1 на милион.успокоихте ме малко все пак.още се чудя дали утре да си взема още един тест,но май се разколебавам.благодаря ви отново и чакам още мнения,каквито и да са те.

la_loba_mariana
01-06-2013, 16:51
Все пак си мисля винаги дали нещо не се е объркало при теста, не знам защо, явно защото съм най-големия филмар,ама какво да правя..даже и това ми минава през главата.

granger
01-06-2013, 17:03
Ми като толкова ти пари под опашката - купи си нов и го направи.

la_loba_mariana
01-07-2013, 12:43
Хора,днес си направих още един тест-отрицателен е,вече наистина ще взема да повярвам,защото няма смисъл да си мисля само глупости.Благодаря на всички ви !

dream1707
01-07-2013, 12:47
Добре де, знак от Господ ли чакаш, за да разбереш, че не си бременна... При положение, че ти е дошло съвсем нормално и теста е бил отрицателен, за каква бременност говорим?

la_loba_mariana
01-07-2013, 12:58
Права си, а и мисля, че този знак вече го получих :)) Много се радвам наистина :)