PDA

View Full Version : Не ИЗПИТВАМ УДОВОЛСТВИЕ ПО ВРЕМЕ НА СЕКС



lolipop_crazy
01-10-2013, 21:48
Здравейте,вече 3 месеца не съм девствена на 20 години съм.От година се опитвахме с моя приятел да го направим и най-накрая стана,та проблема е там,че първите пъти почти не му позволявах да прониква по навътре в влагалището защото много ме болеше,прочетох че било нормално след това започнах да се отпускам повече и на няколко пъти пениса му стигна до края и само един от тях изпитах удоволствие,но ме заболя и казах да спре :(.И се депресирах,помислих че никога няма да мога да извърша истинският полов акт заради болката.Но последните пъти когато пробване се възбуждам и си влиза без проблем и се излиза също,движенията са нормални,НО аз не изпитвам нищо опитвам се подсъзнателно да се възбудя още повече,но нищо не се получава,а на мен всичко ми изглежда нормално.И аз съм възбудена и той НОРМАЛНО ли е да не изпитвам никакво удоволствие,а ако не е какъв е проблема В МЕН ЛИ Е ?След като ме отвори сме имали интимни отношения около 20-тина пъти от които 5 да са били с пълно проникване без ужасна болка

s40t4
01-10-2013, 21:59
На 13,14 го правят като за последно, а ти...........

marilyn
01-10-2013, 21:59
Ами ти сама си се мъчила като не си му давала да влиза до край. Ако си била изтърпяла малко да те боли 1вия път после щеше да е по-лесно. Ще спре да боли, трябва да си влажна, ползвайте лубрикант, ако не си достатъчно влажна.

И как не усещаш нищо? Не ти ли става хубаво, приятно поне?

DragonLady
01-10-2013, 22:00
Мисля, че проблема е в малото опит, които имаш. Ще видиш, че с времето ще се "поочупиш" и ще започнеш да се наслаждаваш на секса.

3oPuTy
01-10-2013, 22:03
Най-вероятно липсата на опит и всички мисли и притеснения ти пречат да се насладиш на секса.

s40t4
01-10-2013, 22:07
Отпусни се.. не се стягай ;)

Dragon_Ladyy
01-10-2013, 22:10
Пробвай анален.Дупето е по чувствително към твърди предмети.Аз така пробявах първия път каза и дори писах,че нема да повторя...но пак и пак;)Успех в преживяванията ;)

lolipop_crazy
01-10-2013, 22:31
Болката изчезна,но удоволствие няма.Приятно ми става да но в началото после ми става гадно като виждам че,нищо не се получава и още повече се спичам!Отчайвам се вече,и дано сте прави,че с времето всичко ще си дойде на мястото

3oPuTy
01-10-2013, 22:49
Спри да мислиш за това,защото така едва ли скоро ще започнеш да изпитваш нещо приятно :? И споко,при доста момичета е така в началото,но с времето нещата се оправят.Кажи на приятеля ти да те стимулира повече по време на секс,а ти се отпусни и не мисли за това :)

SisiStrange
01-11-2013, 04:07
Стига си се концентрирала върху това дали ще изпиташ удоволствие или не. Това, което убива всички оргазми е размисълът дали ще станат и как се случват. Отпусни се напълно и спри да мислиш за болки, чувствителности, евентуален неуспех и прочие. Съсредоточи се върху приятеля си. Докосвай го, стискай го за задника, гледай физиономиите на удоволствие, които прави, как се зачервява, как се движи. Преди да си се усетила, че става нещо, вече ще ти харесва. Прекалено много мислиш. Накарай го предварително много да те възбуди, орална, ръчичка, нещо. Да ти се иска вече много да свършиш, но да не ти даде и вместо това да ти го вкара.

Според мен нямаш реален проблем, всичко ти е в главата.

xXxPETYAxXx
01-11-2013, 08:47
Стига си се концентрирала върху това дали ще изпиташ удоволствие или не. Това, което убива всички оргазми е размисълът дали ще станат и как се случват. Отпусни се напълно и спри да мислиш за болки, чувствителности, евентуален неуспех и прочие. Съсредоточи се върху приятеля си. Докосвай го, стискай го за задника, гледай физиономиите на удоволствие, които прави, как се зачервява, как се движи. Преди да си се усетила, че става нещо, вече ще ти харесва. Прекалено много мислиш. Накарай го предварително много да те възбуди, орална, ръчичка, нещо. Да ти се иска вече много да свършиш, но да не ти даде и вместо това да ти го вкара.

Според мен нямаш реален проблем, всичко ти е в главата.
Мда!

dimitar_ak
01-11-2013, 09:25
Извинявай за въпроса, но емоционално всичко наред ли е във връзката ви?

GiveMeLove
01-11-2013, 14:47
А любовната игра..? Тръпката..? :) Звучиш ми сякаш и партньора ти е хал-хабер?

bebeemalko
01-11-2013, 15:16
А защо не пробваш нещо различно? Поразчупи се, живни, подивейте си. Също може да удължите времето за предигра, така ще си по-възбудена и удоволствието ще е по-голямо после.

granger
01-11-2013, 15:25
По-скоро тя е тази,която сама си набива филми.

От година се опитвахме
Извинявай ,ама 1 година и нещо да се дърпаш ,щото те боляло- всички ни е боляло първия път.
Сега се отпусни и просто се наслаждавай. Удоволствието ще дойде с практиката.Не очаквай от раз да си се напаснете и да правите някакъв умопомрачителен секс.

ALetterFromTheSky
01-11-2013, 15:28
Грешката ти е била, че си правила само некви опити сто години-стискаш зъби и да се свършва за един път...

Иначе, любовната игра е много важна-хапане, целувки навсякъде ии после ще видиш как сама ще му се навхърлиш и няма да мислиш дали ще свършиш, или не. Описаха ти го по-нагоре по-подробно.

Amore-Mio*
01-11-2013, 17:47
Промени начина си на мислене.
Нормално е , ако си мислиш постоянно, че не се получава, че нещо не е наред, да не се получават нещата. Отпусни се максимално. Обръщайте повече време на любовната игра.

А тръпка и чувства имаш ли към тоя човек?
Влече ли те?

lolipop_crazy
01-11-2013, 19:09
Връзката ни е съвсем нормална,и двамата много се обичаме,обаче може би 100-ците пъти неуспешни опити са ми развалили психиката и вече се впрягам за всяко нещо.А един въпрос ако може да ви задам още ще съм много благодарна-Когато докосва,натиска,хапе и т.н клитора ми аз вместо да се възбуждам изпитвам една гадна и тъпа болка,преди ми се е случвало да ставам през нощта защото ме боли след като сме се натискали с приятеля ми....това нормално ли дали не съм прекалено чувствителна там?

AliceSw
01-11-2013, 22:34
а ти искаш ли да правиш секс с него...малко нереално ми изглежда след толкова пробване да е съвсем така...а той прекалява...глаголът "хапе" не е забавно да присъства при орален секс и всички ги боли, да...

bebeemalko
01-12-2013, 05:56
Ако не ти харесва "хапането му", тогава му кажи да спре, защото това един вид притъпява насладата ти и ти започваш пак да си мислиш, че не ти харесва. Така няма как да се насладиш разбира се.

lolipop_crazy
01-12-2013, 21:05
Искам да правя секс с него разбира се,но нали знаете че човек си има STOP граница на търпение моята скоро ще дойде,за хапането май малко преувеличих,не е хапане а смучене но и от това ме боли казах му вече не го прави но каквото и да прави (почти всичко в границите на нормалното е пробвал)много трудно се възбуждам,но дано не си помислите че не ме привлича напротив,но явно много се впрягам ТРябва ми По стабилна психика

GiveMeLove
01-12-2013, 21:08
Искам да правя секс с него разбира се,но нали знаете че човек си има STOP граница на търпение моята скоро ще дойде,за хапането май малко преувеличих,не е хапане а смучене но и от това ме боли казах му вече не го прави но каквото и да прави (почти всичко в границите на нормалното е пробвал)много трудно се възбуждам,но дано не си помислите че не ме привлича напротив,но явно много се впрягам ТРябва ми По стабилна психика

А що не хакнеш 2-3 питиета заедно с него, докато стигнете състояните "О, мили, пъхни ми го по-бързо, КОПЕЛЕ!" :)

jumpers
01-13-2013, 05:34
А що не хакнеш 2-3 питиета заедно с него, докато стигнете състояните "О, мили, пъхни ми го по-бързо, КОПЕЛЕ!" :)

(rofl) :D:D:D:D (rofl)

xXxPETYAxXx
01-13-2013, 08:01
Искам да правя секс с него разбира се,но нали знаете че човек си има STOP граница на търпение моята скоро ще дойде,за хапането май малко преувеличих,не е хапане а смучене но и от това ме боли казах му вече не го прави но каквото и да прави (почти всичко в границите на нормалното е пробвал)много трудно се възбуждам,но дано не си помислите че не ме привлича напротив,но явно много се впрягам ТРябва ми По стабилна психика

Струва ми се, че той е прекалено груб. Било то с натиска, смукането, пръстите или каквото и да е там долу.
Дори и да е по-нежен с действията си, ти се сещаш за първите опити и се стягаш в очакване на несъобразителност и болка.
Поговори с него да е по-нежен, а ти се отпусни психически и физически.

mitko.kostadinov.5
01-14-2013, 12:07
Може да те привличат жени!?

lolipop_crazy
01-16-2013, 18:56
ne we :D

autumn_eyes
01-16-2013, 19:24
Прекалено много му мислиш. Или приятелят ти не е достатъчно добър и не знае как да те възбуди. Отпусни се и не го прави, за да му е на него кеф. Като ти слушам обясненията, твоето е все едно "на мен не ми харесва, ама знам, че трябва, щото така е правилно". Харесваш ли го като мъж? Възбужда ли те?

mimsssssss
01-16-2013, 22:33
Мен ме интересува дали мастурбираш, свършваш ли, как свършваш и т.н.?
Нали знаеш, че първо трябва да опознаеш тялото си, за да го насочиш и да знаеш какво искаш.
Какви смукания и хапания на клитор о.О най-много да му ритна на моя един ако посмее. Това ти е най-чувствителното място там. Реално ако сте се натискали един час и си била с дънки примерно е логично да те боли. Когато се възбудиш клитора е уголемява, оголва и изпълва с кръв както пениса. Ако си го търкаш с гащите представи си какво става на това нежно място.

LDR
01-17-2013, 20:53
Мисля, че проблема е в малото опит, които имаш. Ще видиш, че с времето ще се "поочупиш" и ще започнеш да се наслаждаваш на секса.


Съгласна съм :)