PDA

View Full Version : Чуствам се нещастна



salsa34
01-26-2013, 20:16
Ето я и моята история по-накратко чуствам се нещастна като си спомням...за първи път усетих тръпка към момче на 12, тогава много харесах един съученик,той беше душата на компанията и класа развеселяваше всички ,учителите и учителките все му се караха за това.Може би точно това ме накара да го забележа и така признавам си ,че тогава не бях влюбена в него просто го харесвах,с времето това харесване се превърна все по-силно и по-силно и вече на 15-16 някъде усетих как се влюбих в него.Проблема бе обаче ,че той не изпитваше нищичко към мен и не му пукаше за мен.Преди да се влюбя така в него той разбра ,че го харесвам от едно момче което ме усети и му каза после той момчето което харесвах толкова започна да ме прави за смях пред всички навсякъде където ме видеше и колкото и деца да имаше наоколо и пред приятелите си ,изглежда си бе вдигнал самочуствието на макс.Както и да е след време нещата се успокоиха и вече не ми се смееше ,така изведнъж в 9ти клас започна да ме гледа повече и така аз хлътнах повече,чуствата ми си бяха непокътнати...Обаче притърпях инцидент в учелище и липсвах дълго и така като се върнах научих че бил харесал някакво по-голямо момиче и след време тръгнаха а аз бях съсипана както и през цялото време ,това ми разби сърцето те бяха заедно пред мен а аз едва понасях всичко....реших да го забравя и така когато вече пътищата ни се разделиха и сменихме учелището всеки пое по свой път ....след това аз се промених външно и вътрешно нещо се пречупи в мен ......в новия ми клас забелязах едно друго момче пълна противоположност на другия тих и кротък заговорихме се веднъж и ми направи впечатление още от първия път...толкова различен...с него се чуствах толкова добре все едно времето спираше и бяхме само аз и той...ее имали сме разногласия ,но като ме погледне с онези красиви кафеви очи забравях всичко,а гласът му направо ме разтреперваше...отначало не изпитвах това към него просто ми харесваше а и още ме болеше от предишната ми несподелена любов...незнам обаче как да подходя с това момче той е по-срамежлив и не би направил 1вата крачко за това реших аз да го направя ,не искам да го изгубя и друга да се появи и да го вземе....разбрах че другата седмица ще играе мач с приятели и се питах дали да не отида и аз и след това ако стане да се приберем заедно да си поговорим и да му кажа че го харесвам и да го питам дали и той ме харесва..много ми се иска да го гушна или да го целуна едвам се сдържам...Какво да сторя като се влюбих за 2ри път?Дали този път ще е споделена любовта ми?

DENKAZ
01-26-2013, 20:27
Дали този път ще е споделена любовта ми?
Ако бяхме врачки, веднага щяхме да ти кажем.
Давай малко по-смело, че да не вземат да ти отмъкнат и него.
Като се прибирате заедно, вместо да му казваш в прав текст, започни да му намекваш и следи реакциите му, по-лесно ще ти е да говориш.
Айде успех и да пишеш после, че ми стана любопитно :D

lubopitna_123
01-26-2013, 21:03
Една целувка или прегръдка според мен сами ще говорят вместо теб ,според мен по-скоро прегръдка :)

CoNviCt
01-26-2013, 21:14
Не е нужно да сме врачки. Отговорът е положителен.

Tsukuda_Hiroshi
01-27-2013, 08:40
Ами хвЪрлих тука 1 боб... Излезе, че трябва да му се обясниш в любов. Той и да не изпитва нищо, като му кажеш, ще почне да те харесва... Така показа боба, ако се обЪрка работата не е моя вината!

Amore-Mio*
01-27-2013, 09:06
Недей изведнъж да казваш, че го харесваш.
Водили сте някакъв разговор, но по-добре би било да излезете някъде, да си поговорите и тогава вече, евентуално като си разбрала нещичко за него, да решиш дали да пробваш или не.

antoniq_96
01-27-2013, 20:09
Недей изведнъж да казваш, че го харесваш.
Водили сте някакъв разговор, но по-добре би било да излезете някъде, да си поговорите и тогава вече, евентуално като си разбрала нещичко за него, да решиш дали да пробваш или не.

Така е обаче нека не става прекалено бавно защото може да си намери и друга

balu4ka
01-28-2013, 07:46
Ти от краката за главата,всяко нещо изисква време.Не може без да опознаеш човек да кажеш,"влюбена съм в теб",най-малкото ще го изплашиш,няма как да си и сигурна ,че той ще отвърне на чувствата ти.Според мен,опитай се да прекарваш повече време с него,да го опознаеш ,както и той теб и тогава ,ако нещата са писани ще се случат.

heartshapedbox
01-28-2013, 11:42
Предприеми нещо.
Говори си с момчето, излезте някъде само двамата..такива неща.
Как така се влюбваш без да си го опознала като човек?