PDA

View Full Version : студенокръвно момиче



TechMachine
02-13-2013, 21:45
На кратко... Всичко вървеше перфектно, над 1 месец си пишехме всеки ден, нон-стоп, случваше се и да си говорим доста често. излизали сме само двамата 1 път за това време, в дискотеката не се счита там сме се виждали 4/5 пъти някъде ;d .... След 1 месец една вечер ИЗВЕДНЪЖ спря да ми пише(няколко дни преди нова година), не знам какво стана и какво се случи. Вече се минават близо два месеца от както си писахме за последен път. Писах и във фб, скайп, смс никъде няма отговор -.- засякохме се няколко пъти (за 1 вечер) в дискотеката в която ходим никаква реакция от нейна страна (това 2013г вече) (Имаше многооо намеци, от Пловдив сме и двамата сме 10 клас) От както спря да ми пише не съм я виждал на линия никъде има само едно смрадливо телефонче в фб майна... и когато не съм на линия тогава се случва да хареса някоя публикация или снимка на нейна приятелка(Много рядко се случва да хареса нещо) Когато всичко беше наред често се правеше инкогнито в скайп или така, че да ми излиза само на мен, че е на линия .. предполагам сега прави същото : | Една приятелка ми каза, че ме е friendzone-ала обаче не вярвам да е това не знам защо наистина си помислих, че ще получи нещо много готино :3 и още едно последно нещо бях и пратил смс в който пишеше, че имам да и казвам нещо много важно (тряя си много тъп да не се досетиш, че искам да и призная чувствата си ;д) тва беше някъде 7/8 дни след като спря да ми пише : ] Предположения защо е спряла да ми пише???

girlwithblueeyes
02-13-2013, 21:48
Ами може да се е уплашила от пораждащите се у теб чувства . Но може и просто да си й досадил и сега да се опитва да те разкара

TechMachine
02-13-2013, 21:50
Не мисля, че съм и досаждал това го отписваме. :)

alskdjfhg
02-13-2013, 21:51
Хм, много оригинално заглавие.. :D :D

Според мен няма смисъл да се занимаваш. Явно не си специален за нея.

alskdjfhg
02-13-2013, 21:52
Не мисля, че съм и досаждал това го отписваме. :)

Добре, не си досаждал, но може би е усетила, че започваш да изпитваш чувства към нея, а тя те е имала само за приятел..

girlwithblueeyes
02-13-2013, 21:53
Това , че ти не мислиш не означава въобще , че и тя мисли така .

TechMachine
02-13-2013, 21:55
Хах еми да тя си е такава и ми го е казвала даже :D И да няма да се занимавам ... все пак почти 2 месеца няма нищо :) Просто ми е интересно какво може да се случило... нзм

TechMachine
02-13-2013, 21:57
Това , че ти не мислиш не означава въобще , че и тя мисли така .

Е да така е, но не го е показвала примерно винаги като съм и писал ми е отговаряла веднага ако и досаждам не мисля, че щеше да прави така. (Освен тази последната вечер) Бтв тоя ден трябваше да излизаме двамата ама каза, че е изморена и не и се излиза. Сега като се замисля най - вероятно е разбрала, че имам някакви чувства към нея и това е причината... Не трябваше ли поне да ми напише нещо, а не изведнъж да спре да ми пише?

girlwithblueeyes
02-13-2013, 21:57
Просто не държи на теб и очевидно не я вълнуваш . Аз когато държа на някой не правя подобни неща . По добре си намери някое друго момиче :)

Tsukuda_Hiroshi
02-14-2013, 04:18
Като каза, че и двамата сте от Пловдив - това ми стига. Ако искаш нещо топлокрЪвно - 'фАни си селянка ;) Пловдивските курвЕта се праят на heartbraker-ки само... Ходят по "Планет"-мланет, чукат се по кенефите (а по-дЪртичките и по S-класите), сменят мЪжете като меришещи картинки и се мислят за големи жени...
Блокирай я от фейса и скайпа, прави се, че не я забелязваш. Като разбере, че е останала с 1 потенциална бройка по-малко и че "О, Боже на света има мЪж, когото не мога да имам!!!" ще видиш как ще почне да ти се усуква пак. За пловдивските чалгий, МАЙНА, е непоносимо някой да не ги харесва - те са "толкова яки!!!"
Ако и тогава не ти вЪрже, значи не си й направил никакво впечатление, а и без това си беден... за какво си й?

minchorna
02-14-2013, 06:17
Като каза, че и двамата сте от Пловдив - това ми стига. Ако искаш нещо топлокрЪвно - 'фАни си селянка ;) Пловдивските курвЕта се праят на heartbraker-ки само... Ходят по "Планет"-мланет, чукат се по кенефите (а по-дЪртичките и по S-класите), сменят мЪжете като меришещи картинки и се мислят за големи жени...
Блокирай я от фейса и скайпа, прави се, че не я забелязваш. Като разбере, че е останала с 1 потенциална бройка по-малко и че "О, Боже на света има мЪж, когото не мога да имам!!!" ще видиш как ще почне да ти се усуква пак. За пловдивските чалгий, МАЙНА, е непоносимо някой да не ги харесва - те са "толкова яки!!!"
Ако и тогава не ти вЪрже, значи не си й направил никакво впечатление, а и без това си беден... за какво си й?
И аз съм на същото мнение ...Даже в момента прилагам тактиката НМЗ на едно момиче,за да видим дали ще си каже " О,Господи,защо не ми пише вече" :D Кофтито е ,че е обвързана и може и изобщо да не ме отрази хахаа :D

Tsukuda_Hiroshi
02-14-2013, 06:45
И аз съм на същото мнение ...Даже в момента прилагам тактиката НМЗ на едно момиче,за да видим дали ще си каже " О,Господи,защо не ми пише вече" :D Кофтито е ,че е обвързана и може и изобщо да не ме отрази хахаа :D

Е тя ако ти се е пускала преди известновреме докато е обвЪрзана - да й го дам вЪв врЪзката ;)

minchorna
02-14-2013, 06:49
Пуска се,пуска се :D Затова и сега и давам игнора,за да я пробвам..ако не върже...здраве да е :) Има други обвързани :D

girlwithblueeyes
02-14-2013, 07:18
На мен пък ми е интересно, защо след като едно момиче се държи малко по дръпнато значи е курва ? Това ,че просто няма желание да комуникира с него, не я прави автоматично курва . Не й е интересен вече и толкоз .

minchorna
02-14-2013, 07:21
Такъв е стереотипа

Tsukuda_Hiroshi
02-14-2013, 07:27
На мен пък ми е интересно, защо след като едно момиче се държи малко по дръпнато значи е курва ? Това ,че просто няма желание да комуникира с него, не я прави автоматично курва . Не й е интересен вече и толкоз .

Aми това, че се дЪржи дрЪпнато не я прави курва. Курва според мен я прави начина, по който се дЪржи. Като не иска да се виждат, чуват и прочие, да му каже - "така и така, симпатичен ми беше, но като те опознах, разбрах, че не си за мен." - това го приемам, ама да не му вдига, да не му отговаря, а като не е той на линия, тя да му харесва някакви снимки вЪв фейса - сОрка, ама за мен тя просто иска той да тича след нея и едва ли не да си прави колекция от малоумни разгонени момчурляци, дето й свалят звезди. Това според мен е курвенско.

girlwithblueeyes
02-14-2013, 07:27
Това са абсолютни глупости . Спирам да контактувам с някой = просто не ме кефи вече . Може и с тази мацка да е станало така . Това момчетата просто сте свикнали, да ви лазим в краката и ако някоя ви отреже почвате да я плювате ,че била курва ,че била магистралка . Интересно ми е когато вие момчетатасе правите на студените пичове това, не ви прави автоматично курвари нали ?

minchorna
02-14-2013, 07:29
Това са абсолютни глупости . Спирам да контактувам с някой = просто не ме кефи вече . Може и с тази мацка да е станало така . Това момчетата просто сте свикнали, да ви лазим в краката и ако някоя ви отреже почвате да я плювате ,че била курва ,че била магистралка . Интересно ми е когато вие момчетатасе правите на студените пичове това, не ви прави автоматично курвари нали ?
Никога не съм се държал така,така че не мога да ти отговоря на въпроса,съжалявам :) А и доколкото се познавам,няма и да се държа занапред така,напротив...винаги аз съм този ,който прави опити да оправи нещата

girlwithblueeyes
02-14-2013, 07:30
Тсукуда виж затова си прав наистина е трябвало поне да му обясни защо вече не му пише . :) Всеки човек заслужава поне едно мижава обяснение . :)

minchorna
02-14-2013, 07:32
Тсукуда виж затова си прав наистина е трябвало поне да му обясни защо вече не му пише . :) Всеки човек заслужава поне едно мижава обяснение . :)
Дори и аз! 8-)

girlwithblueeyes
02-14-2013, 07:34
Какво ти ? :D

minchorna
02-14-2013, 07:36
Какво ти ? :D

Ако си видиш пощата може и да разберем!

girlwithblueeyes
02-14-2013, 07:38
Аха .Да ама си достигнал лимита и не мога да тип пиша lol

minchorna
02-14-2013, 07:38
ми изтрий си съобщенията и ще можеш...Това оправдание,защото спря да ми пишеш снощи ли е? :D

girlwithblueeyes
02-14-2013, 07:39
аз съм ги изтрила моите

minchorna
02-14-2013, 07:39
аз съм ги изтрила моите

И аз разчистих :D Мятай се...

Tuesday
02-14-2013, 11:55
Варианти много
Момичето може и да те е харесвало,чакало е да направиш някоя по-сериозна стъпка и в крайна сметка и е омръзнало да чака,и това че не ти отговоря не я прави студенокръвна по-добре се откажи намери си друго момиче

autumn_eyes
02-14-2013, 13:53
Може да се е усетила, че почваш да я харесваш и затова да се е дръпнала. Аз съм го правила. Друг вариант е с нещо да си я ядосал/обидил? сигурен ли си, че е нямало повод? Или да са й казали нещо за теб?

TechMachine
02-14-2013, 19:20
Може да се е усетила, че почваш да я харесваш и затова да се е дръпнала. Аз съм го правила. Друг вариант е с нещо да си я ядосал/обидил? сигурен ли си, че е нямало повод? Или да са й казали нещо за теб? Да, сигурен съм. (поне не се сещам...) Хм да са й казали нещо за мен.. Няма какво, май ;d Не си спомням да съм правил нещо, като например да съм флиртувал с някое момиче ;d всички ми бяха безразлични, интересувах се само от нея тогава :]
(Зимната ваканция бяхме на дискотека, не знаех още какво да правя ;d Нищо не стана вечерта искам да кажа, от срамежливите съм ;d карах я само да танцуваме обаче отказа защото не обичала да танцува на бавни песни -.- на другия ден си писахме смс-и, попитах я как и е минала вечерта, и тя ми отговори, че нещо е липсвало (във вечерта) if u know what i mean) Деа знам ако наистина ме е била friendzone-ала едва ли ще ми напише такова нещо, нали?

betterman
02-14-2013, 21:48
Вие такива ги обичате :D :D

TechMachine
02-15-2013, 10:50
Вие такива ги обичате :D :D

? -.-

TechMachine
02-15-2013, 12:51
Варианти много
Момичето може и да те е харесвало,чакало е да направиш някоя по-сериозна стъпка и в крайна сметка и е омръзнало да чака,и това че не ти отговоря не я прави студенокръвна по-добре се откажи намери си друго момиче

да речем, че съм се забавил с някоя по сериозна стъпка ок. Пратих и смс, че ми липсва 1 седмица някъде след като спря да ми пише и, че имам да и казвам нещо важно... какво сега ще си играем на инат ли? според мен ако е имало нещо да е отговорила на смс-а или греша? Дори писах на по голямата и сестра да и каже да си включи телефона защото исках да се уверя, че ще прочете смс-а веднага след като го пратя... май нещо не се получи :] относно заглавието... такава е щом съм го написал.

Josefinne
02-15-2013, 14:39
Според мен, не само, че не те е френд-зоуннала, ами директно те е кикнала от всякаква зона. Обикновено хората ( и момичета, и момчета) правят така, когато загубят интерес, най-често, когато си хванат гадже. So...Остави я намира, няма смисъл да настояваш повече, само се излагаш.

TechMachine
02-15-2013, 17:10
аз не настоявам бе... и нищо няма да правя просто ми беше интересно какви причини може да има за да спре да ми пише така изведнъж. ;)

TechMachine
02-16-2013, 13:36
btw вчера се засякохме и тя ме заговори ;d попита ме къде отивам и колко часа съм имал отговорих... и си дадох малко крачка :\ блокирах...

minchorna
02-16-2013, 13:38
Давай и от време на време игнор..но не постоянно,за да не спре да те търси :)

TechMachine
02-16-2013, 15:28
Една приятелка ми каза, че съм "изпуснал възможността" нещо такова... написа ми, че е трябвало да я питам нещо прим. "на къде е, както тя ме попита мен." Един приятел пък ми вика да и показвам, че не съм доволен от държанието й, и да я игнорирам ... Какво да направя като я видя следващия път ? |(

girlwithblueeyes
02-16-2013, 17:49
Не си прави илюзии , че щом те е заговорила значи има нещо към теб .

TechMachine
02-16-2013, 18:49
без коментар ... не си правя никакви илюзии то е ясно, че нищо няма да стане за 100тен път казвам, че само исках да разбера какви причини може да е имало за да спре да пише .

TechMachine
02-16-2013, 18:54
еее луд ли си как ще и звъна или пиша няма да ставам лепка ... аз и писах няколко дни след като спря да ми пише, щом не ми отговаря значи, всичко е ясно ;) та.. не разбрах ако я видя какво да правя :\

girlwithblueeyes
02-16-2013, 21:57
Просто се дръж естественно .

TechMachine
02-16-2013, 22:29
трябва ли да я заговарям нещо или само здрасти/вдигане на ръка/усмивка ?

Tuesday
02-17-2013, 10:04
Дори писах на по голямата и сестра да и каже да си включи телефона защото исках да се уверя, че ще прочете смс-а веднага след като го пратя
Ето тук вече малко си пресили нещата,да пишеш на сестрата на момичето да си включи телефона за да ти прочете смс-а.
Като не ти отговаря кажи си ок и повече не я занимавай,защото става по-зле.
Преди време имах един подобен случай със едно момиче,което познавах и тя ми разказва за нейния бивш приятел как бил прекалено и буквално обсебен от нея постоянно и звънял,ревнувал я от въздуха и в крайна сметка това беше причината да скъсат и така,а другия път като пак се засечете ако те заговори просто и кажи здрасти,ако те пита нещо отговори и дръж се със нея нормално нито прекалено гадно нито прекалено мило

Tuesday
02-17-2013, 10:43
Не си прави илюзии , че щом те е заговорила значи има нещо към теб .
Да,точно
"Всичко вървеше перфектно, над 1 месец си пишехме всеки ден, нон-стоп, случваше се и да си говорим доста често. излизали сме само двамата 1 път за това време"
При момичетата нещата стоят различно,това че сте си писали и говорили нищо не означава.

abvd
02-17-2013, 11:02
Може би причината е в друго момче , одеве си е хванала някой и по цял ден с него... друг варянт е че си страшен тя се е уплашила и е избягала... друг варянт има те за бройка (friendzone) ..

TechMachine
02-17-2013, 12:24
Ето тук вече малко си пресили нещата,да пишеш на сестрата на момичето да си включи телефона за да ти прочете смс-а.
Като не ти отговаря кажи си ок и повече не я занимавай,защото става по-зле.
Преди време имах един подобен случай със едно момиче,което познавах и тя ми разказва за нейния бивш приятел как бил прекалено и буквално обсебен от нея постоянно и звънял,ревнувал я от въздуха и в крайна сметка това беше причината да скъсат и така,а другия път като пак се засечете ако те заговори просто и кажи здрасти,ако те пита нещо отговори и дръж се със нея нормално нито прекалено гадно нито прекалено мило

Писах на сестра й преди да пратя смс-а, исках да види веднага смс-а веднага след като съм го пратил.

filmimilmi
02-17-2013, 13:05
Тя просто не иска нищо от теб. Писали сте си, защото си бил запален по това да й чешеш егото с лайкове във фейсбук и сипваш комплименти. Не си се усетил, че тази е такава просто. Следващият път да си знаеш.