PDA

View Full Version : ПОМОЩ



annygg
02-25-2013, 20:45
И аз като всеки новобранец в секса искам някой друг съвет.
1.С приятелката ми сме девствени и като цяло аз не знам как да почна цялата тая работа.Предложете ми нещо?
2.Как да я "отворя"?
3.Да използваме ли презерватив?
4.Къде да свърша накрая? Някакви съвети как да я накарам да свърши и как да разбера?
5.Докато мастурбирам съм забелязал,че изпускам няква течност,но не е сперма според мен :Д някой да знае нещо по въпроса защото съм чел на 2 3 места за такова нещо в момента му забравих името.
6.Ще съм ви благодарен ако ми помогнете наистина със смислени отговори.

marilyn
02-25-2013, 20:55
1.С приятелката ми сме девствени и като цяло аз не знам как да почна цялата тая работа.Предложете ми нещо? С целувки, с натискане... френска..
2.Как да я "отворя"? С пенис.
3.Да използваме ли презерватив? Да, задължително.
4.Къде да свърша накрая? Някакви съвети как да я накарам да свърши и как да разбера? Където искаш, в презерватива, върху нея...
5.Докато мастурбирам съм забелязал,че изпускам няква течност,но не е сперма според мен :Д някой да знае нещо по въпроса защото съм чел на 2 3 места за такова нещо в момента му забравих името. Предекулационна течност.
6.Ще съм ви благодарен ако ми помогнете наистина със смислени отговори. Не започвай все още да правиш секс, нямаш елементарна сексуална култура.

teenems
02-25-2013, 21:29
1.Щом сте девствени и 2та мисля,че е хубаво дълга любовна игра.
2.Нежно?! С пенис?!
3.ДА!!!
3.В презерватива
....абе ти щом питаш елементарни въпроси ....май трябва да си почакате ми се струва?

DragonLady
02-25-2013, 21:59
Прочети хубавичко мнението на marilyn! И още литературана тема секс, защото ако тръгнеш да ми правиш секс толкова сексуално неграмотен, после най-малкото ще има тема бременна ли е.

xXxPETYAxXx
02-26-2013, 06:01
1.С приятелката ми сме девствени и като цяло аз не знам как да почна цялата тая работа.Предложете ми нещо? С целувки, с натискане... френска..
2.Как да я "отворя"? С пенис.
3.Да използваме ли презерватив? Да, задължително.
4.Къде да свърша накрая? Някакви съвети как да я накарам да свърши и как да разбера? Където искаш, в презерватива, върху нея...
5.Докато мастурбирам съм забелязал,че изпускам няква течност,но не е сперма според мен :Д някой да знае нещо по въпроса защото съм чел на 2 3 места за такова нещо в момента му забравих името. Предекулационна течност.
6.Ще съм ви благодарен ако ми помогнете наистина със смислени отговори. Не започвай все още да правиш секс, нямаш елементарна сексуална култура.

Да, само да допълня:
"4.Къде да свърша накрая? Някакви съвети как да я накарам да свърши и как да разбера?" - Tя първия път надали ще свърши!

Amore-Mio*
02-26-2013, 11:15
1. Започнете с дълга любовна игра. Отпуснете се максимално и просто се отдайте на чувствата.
2. Можеш да "разшириш" пътя с пръсти, а след това вече да си действаш с пениса си.
3. Да, разбира се.
Особено каквито сте необразовани на тема секс, ако го направите без - най-много да има гаф.
4. В презерватива.
От първия път няма да я накараш да свърши.
5. Предеякулационна течност.
6. Образовайте се и двамата по тая тема.

annygg
02-26-2013, 13:01
Чел съм и много други подобни теми,но просто исках лично да попитам. :) Все пак при всеки е имало 1 път никой не се е родил готов за всичко. Все пак благодаря за отговорите Ви.Само се колебая дали да я "отворя" с пенис или 1 след това 2 пръста ;Д.

Tsukuda_Hiroshi
02-27-2013, 06:38
1.С приятелката ми сме девствени и като цяло аз не знам как да почна цялата тая работа.Предложете ми нещо? С целувки, с натискане... френска..
2.Как да я "отворя"? С пенис.
3.Да използваме ли презерватив? Да, задължително.
4.Къде да свърша накрая? Някакви съвети как да я накарам да свърши и как да разбера? Където искаш, в презерватива, върху нея...
5.Докато мастурбирам съм забелязал,че изпускам няква течност,но не е сперма според мен :Д някой да знае нещо по въпроса защото съм чел на 2 3 места за такова нещо в момента му забравих името. Предекулационна течност.
6.Ще съм ви благодарен ако ми помогнете наистина със смислени отговори. Не започвай все още да правиш секс, нямаш елементарна сексуална култура.
Евала!