PDA

View Full Version : Свръшването в устата иии.....



ronaldinio337
02-28-2013, 10:47
Абе момчета така свършвате и в устата и ако тя иска да ви целуне.......... Я кажете бихте ли се целунали с нея или ?
Незнам аз да ви кажа например не бих но по тази логика и вие като я лижете тя не трябва да ви дава да я целувате и ............ я кажете нещо :)

Kirkataaa
02-28-2013, 10:51
че кат иде се измие къв е проблема?

ronaldinio337
02-28-2013, 10:57
че кат иде се измие къв е проблема?

мхм ами ако го глътне и се доближи до устата ти да те целуне...... :Х

xXxPETYAxXx
02-28-2013, 10:59
И какъв е проблема?

ronaldinio337
02-28-2013, 11:03
И какъв е проблема?

към момчетата.......

minchorna
02-28-2013, 11:06
И какъв е проблема?

.

xXxPETYAxXx
02-28-2013, 11:12
Ми има момчета, за които би било проблем, има и такива, за които НЕ е проблем?!
Теб какво те интересува дали minchorna и другите потребители от мъжки пол ще си целунат приятелката или не?

Ако ти не искаш, а явно не искаш - или поговори с момичето, как се чувстваш спрямо това предварително(за да не ти каже, че си кретен после), или не ѝ свършвай в устата!

ronaldinio337
02-28-2013, 11:18
Ми има момчета, за които би било проблем, има и такива, за които НЕ е проблем?!
Теб какво те интересува дали minchorna и другите потребители от мъжки пол ще си целунат приятелката или не?

Ако ти не искаш, а явно не искаш - или поговори с момичето, как се чувстваш спрямо това предварително(за да не ти каже, че си кретен после), или не ѝ свършвай в устата!

Ок исках да чуя и също мненията от силовия пол ;)

saskou
02-28-2013, 12:08
Ми то по тая логика да вземем да си слагаме и антибактериални ръкавици като се обарваме. :Д

marilyn
02-28-2013, 12:11
Не знам какъв ви е проблема да се целувате след френска...

granger
02-28-2013, 12:20
Не знам какъв ви е проблема да се целувате след френска...

Мда, имаше подобна тема преди месец някъде и се стигна до полемика пак.
За мен е тъпо да не я целунеш или квото и да е било,просто е мега тъпо.

ronaldinio337
02-28-2013, 12:23
Окей ще се радвам и други да споделят :)

DarkTemplar
02-28-2013, 12:26
тая тема е дъвкана толкова пъти...

granger
02-28-2013, 12:33
но той иска да чуе,бе,Илия :D

DarkTemplar
02-28-2013, 12:36
мда, иска да чуе мненията на силовия пол, демек Любо Чука, Митьо Крика, Любо Лежанката и компания. ;)

ronaldinio337
02-28-2013, 12:37
мда, иска да чуе мненията на силовия пол, демек Любо Чука, Митьо Крика, Любо Лежанката и компания. ;)

Дай и бат бойко насам :Д:Д

DarkTemplar
02-28-2013, 12:41
не може, в оставка е. 8-)

granger
02-28-2013, 12:42
И с хипертоничка криза, не вАжи.
Искаш да чуеш мнение на силния пол,което кво искаш да ти каже? Има и такива ,които целуват и такива ,които не го правят , а те според мен не заслужават да ги задоволяват по тоя начин...but that's just me.

DarkTemplar
02-28-2013, 12:46
Има и такива ,които целуват и такива ,които не го правят
Но всички обичат да им свирят на тромпета. ;) 8-) Ненапразно Гъмзата е толкова вървежен. :D

ronaldinio337
02-28-2013, 12:54
Има една песен гъмзата-сефте ех тези момичета разсипа ги еи само снимки и усмивки и т.н тцтцтцтцт

DragonLady
02-28-2013, 12:57
И какво ти е гнусното да я целунеш след като си свършил в устата и? От себе си ли се гнусиш? Или просто си егоистичен кретен?
За мен лично не е проблем след като ме е лизал да го целуна, даже се случва доста често, и не намирам нищо гнусно или гадно в това.

Wednesday666
02-28-2013, 12:59
Ох, мале, пак ли същата тема..
Ай ся, да видим Силовия пол к'во ще кажат..
Иначе, тъпо е. Ама като те гледам, женското мнение няма особена тежест, така че да видим мъжленцата какво мислят.

minchorna
02-28-2013, 13:01
Явно си някой нечистоплътен и си го знаеш,щом се гнусиш от самия себе си..аз нямам проблеми с това..гълта/плюе всичко и след това целувка.Би било обидно за нея да й кажа първо да си измие устата и тогава ще я целуна.

xXxPETYAxXx
02-28-2013, 13:07
Айде да речем, че е нормално да има момчета, които не искат, или поне не е единствения такъв.
Обаче проблема е, ако ѝ свърши в устата, тя понечи да го целуне и той ѝ изръси: "Иди си измий устата". За това авторе, гледай да не се стига до такава ситуация, предупреди я деликатно и навреме, че не би ти било приятно,а не да ѝ го сервираш в последния момент!

minchorna
02-28-2013, 13:07
Както и да й го сервира..Мисля,че ще се засегне:)

xXxPETYAxXx
02-28-2013, 13:10
О, би било много по-гадно, ако ѝ го каже след свършен факт. Поне на мен би ми станало много по-тъпо тогава.

minchorna
02-28-2013, 13:12
О, би било много по-гадно, ако ѝ го каже след свършен факт. Поне на мен би ми станало много по-тъпо тогава.
Мани го автора на темата..сигурно още е девствен 8-)

xXxPETYAxXx
02-28-2013, 13:17
Всъщност, той се обърна към момчетата във форума, така че най-вероятно не му пука, че ще падне в очите на момичето. Не му пука дали на нея няма да ѝ стане кофти, така че да прави каквото си иска...

ShtrudeL
02-28-2013, 13:20
Разбирам едно момче да не иска да целуне момичето след като й е свършил в устата И цялата й уста е в сперма, но не разбирам и ми е обидно, когато няма нищо и си е преглътнала всичко..

Yen_is_bacK
02-28-2013, 13:23
Разбирам едно момче да не иска да целуне момичето след като й е свършил в устата И цялата й уста е в сперма, но не разбирам и ми е обидно, когато няма нищо и си е преглътнала всичко..

Който не работи не трябва да краде и дано който го прави да яде мъде ...

Kirkataaa
02-28-2013, 14:03
че мен ме кефи си я целувам , след като се измие какъв в проблема, ако те е толкова гнус не и свършвай в устата

swag style mdfkz.
02-28-2013, 14:05
Мен ще ме е гнус, аз и затова не свършвам на устата й .. :D

nansi_2005
02-28-2013, 17:44
И какъв е проблема?

Ако е гаджето нп.... но ако е някоя срещната.... просто се измъкни ;)

nansi_2005
02-28-2013, 17:46
Разбирам едно момче да не иска да целуне момичето след като й е свършил в устата И цялата й уста е в сперма, но не разбирам и ми е обидно, когато няма нищо и си е преглътнала всичко..

Права си ;)

Amore-Mio*
02-28-2013, 17:59
То по тая логика те е гнус от самия теб?
Думи нямам.

DENKAZ
02-28-2013, 19:17
така че да видим мъжленцата какво мислят.
Пхах.

_ivi_
02-28-2013, 19:42
Разбирам едно момче да не иска да целуне момичето след като й е свършил в устата И цялата й уста е в сперма, но не разбирам и ми е обидно, когато няма нищо и си е преглътнала всичко..

Съгласна съм с това мнение, но пък не бива и да се правят някакви трагедии и драми!

Magician
02-28-2013, 19:49
Дори и да не е преглътнала всичко, не виждам никакъв проблем и много ме кефи да целувам с език момичето, в чиято сладка устичка съм свършил току-що.

Fisherman
02-28-2013, 20:02
Винаги съм мислил че свършването в устата е неуважително към момичето.Сами разбрахте защо от тая тема :)

Magician
02-28-2013, 20:07
Винаги съм мислил че свършването в устата е неуважително към момичето.Сами разбрахте защо от тая тема :)

Откровено да ти кажа, си прав. Последното нещо, за което си мисля, докато съм я хванал за косичката и я чукам в гърлото е... уважението. :D :D :D

That's the point! ;)

Fisherman
02-28-2013, 20:14
#yolo #cumshotswag #facial

fenkaaa
02-28-2013, 23:27
Приятелят ми винаги ме целува без проблем,аз лично бих се обидила ако се дръпне и ми каже "Току що ти свърших в устата,а ти тръгваш да ме целуваш" .. ще бъде "WOW".

nansi_2005
03-01-2013, 09:34
Еми да и според мен си е обида особенно ако е гадже.... -непростимо но ако е за една вечер... Не ме е гнус от себе си а от мисълта че го е правила с пще поне един днес..... А общо ????

UniCoWN
03-01-2013, 10:56
Разбирам мъжете, които ги е гнус да го правят. Макар че не го одобрявам и ми е неприятно. Наистина понякога си мисля, че трябва да се постави ултиматума, че щом него го е гнус да ме целува, и мен ме е гнус да му лапам. Примерно.
Както и да е, всеки си има странности и вкусове, някои наистина ги е гнус и не можем да ги съдим за това.
Мен ме е гнус примерно от стоножки, убийте ме.

Rabalka
03-01-2013, 15:57
Ми и мен не са ме целували след като са ми свършвали в устата, но не ми е правило впечатление защо не ме е целувал.То и по време на секс рядко се целуваме така че не мисля, че е нещо кой знае какво като не ме целуне след свършване в устата.

reperw
03-01-2013, 19:48
що па не ;д;д , мое си е

AnarchyBoy
03-01-2013, 19:56
Трябва да си много прост да не целунеш след свирка
т'ва дали си свършил или не , няма значение - бахти егоизма заеби ;х

strafi
03-02-2013, 00:28
http://tikvenik.files.wordpress.com/2013/02/toys.jpg

draid
03-02-2013, 09:18
Няма да коментирам, че темата е дъвкана 100 пъти, ама не виждате ли шибаното заглавие "За момчета" ??? Какво се обясняват тука 90% от женски пол не ми е ясно ?

Иначе авторе, няма от какво да те е гнус, още повече пък да я караш да ходи да се мие.

magita
03-02-2013, 10:14
Неуважение е от такива тъпаци.... но МЪЖ, който не го е гнус и уважава момичето до себе си, къв е проблема тогава? На приятеля ми не му целта да ме унижава, колкото пъти ми е свършил в устата, толкова пъти ме е целунал страстно, все едно нищо няма. Как да се чувствам неуважена, след като не ме карат ?!

magita
03-02-2013, 10:16
Ми и мен не са ме целували след като са ми свършвали в устата, но не ми е правило впечатление защо не ме е целувал.То и по време на секс рядко се целуваме така че не мисля, че е нещо кой знае какво като не ме целуне след свършване в устата.

т'ва, че го правиш с някви рандоми, които нито им пука за тебе нито ти им отдаваш значение е съвсем различен въпрос!

Fisherman
03-02-2013, 10:24
гълтайте сперми лайна пикоч не на сички им харесва обаче.на мен ми е пределно ясно че един 16 годишен палячо чикяр за първия си секс ще направи всичко възможно да си фърли семето в устата на приятелката си,само защото е чул че другите го правят та трябва и той.Стадното чуство е страшно нещо

Markuss
03-02-2013, 10:31
Горките "дами"! Обидно ще им е, ако не ги уважат с целувка, след като са им свършили в устите... само си представете картинката, хахахаха, някаква намазана в мутрата със сперма, прави гримаса на оскърбление (сякаш й е останало някакво достойнство, което да бъде засегнато, хаха), след като са й отказали целувка от човек, когото очевидно не дава 5 пари за нейното "достойнство" :D ... смееееееех
Много изкривена представа имате за значението на думата "уважение" или "достойно държане"... Жената принципно е олицетворение на нежността, любовта, топлотата, близостта. Чрез тези й качества тя подхранва авторитета си. След като сте позволили да ви обидят с един тек в устите ви, не разбирам как проявявате такова лицемерие, че да се обидите от една съвсем нормална следствена реакция на другия. Човек не е това, което си мисли, че е, а това което действително прави - след като го поемате като к*рви, ще ви третират като такива без грам уважение. После се чудете и възмущавайте тук, аджеба, защо момчетата са такива прасета.

Roberto Di Matteo
03-02-2013, 10:41
Еми те и от по - рано започват , не се възмущавай , то е само началото това! Няма родителски контрол! Забравих да ви кажа - нов съм!

draid
03-02-2013, 10:45
Горките "дами"! Обидно ще им е, ако не ги уважат с целувка, след като са им свършили в устите... само си представете картинката, хахахаха, някаква намазана в мутрата със сперма, прави гримаса на оскърбление (сякаш й е останало някакво достойнство, което да бъде засегнато, хаха), след като са й отказали целувка от човек, когото очевидно не дава 5 пари за нейното "достойнство" :D ... смееееееех
Много изкривена представа имате за значението на думата "уважение" или "достойно държане"... Жената принципно е олицетворение на нежността, любовта, топлотата, близостта. Чрез тези й качества тя подхранва авторитета си. След като сте позволили да ви обидят с един тек в устите ви, не разбирам как проявявате такова лицемерие, че да се обидите от една съвсем нормална следствена реакция на другия. Човек не е това, което си мисли, че е, а това което действително прави - след като го поемате като к*рви, ще ви третират като такива без грам уважение. После се чудете и възмущавайте тук, аджеба, защо момчетата са такива прасета.

И какво ако ми прави свирка, то значи че я третирам като курва и не я уважавам ли ??? Щом така смяташ.

anonymous708973
03-02-2013, 11:04
Жената принципно е олицетворение на нежността, любовта, топлотата, близостта. Чрез тези й качества тя подхранва авторитета си.

Извън леглото.

Tsukuda_Hiroshi
03-02-2013, 12:54
Изобщо няма да ме е гнус. Нали си е мое все пак :)

pifiella
03-03-2013, 19:26
И с хипертоничка криза, не вАжи.
Искаш да чуеш мнение на силния пол,което кво искаш да ти каже?
Иска да чуе,че един истински мъж по-скоро би й шибнал един шамар,ако му доближи ценното личице след свирката МУ. :)

Познах ли?

DragonLady
03-03-2013, 20:12
Изобщо няма да ме е гнус. Нали си е мое все пак :)

Евала! Това са думи на истински мъж, които за разлика от повечето днешни лекенца, знае как да се държи с една жена!

xXxPETYAxXx
03-03-2013, 20:29
Недей така, че всички момчета, които си мислят същото ще вземат да се самовпишат в графата "истински мъже" :D

Aeternal
03-03-2013, 20:32
Евала! истински мъж, !
Ако характеристиката на истински мъж за теб е някой който се празни в устата ти и после те млящи, не ми се мисли как вагината ти ще се самовзриви от възторг, като си помисли, че истинския мъж може да стане още по-истински мъж, като изключи посредника и се изцвъка направо в собствената си уста.

DragonLady
03-03-2013, 21:02
Ако характеристиката на истински мъж за теб е някой който се празни в устата ти и после те млящи, не ми се мисли как вагината ти ще се самовзриви от възторг, като си помисли, че истинския мъж може да стане още по-истински мъж, като изключи посредника и се изцвъка направо в собствената си уста.

Нещата, които описват истинският мъж, не се свеждат само до въпросната ситуация със свършването в устата. Но това е едно от тях, поне според мен. Тоест, има още много други качества, които трябва да притежава един човек от мъжки пол, за да бъде истински мъж ;)

magita
03-03-2013, 21:35
гълтайте сперми лайна пикоч не на сички им харесва обаче.на мен ми е пределно ясно че един 16 годишен палячо чикяр за първия си секс ще направи всичко възможно да си фърли семето в устата на приятелката си,само защото е чул че другите го правят та трябва и той.Стадното чуство е страшно нещо

Не знам дали е било за мен т'ва... обаче е далеч от 16г палячо, който прави всичко за да ме вкара в леглото, а аз далеч от т'ва да не знам кога ми говорят празни приказки, за да ме вкарат в леглото... Да не говорим, че секса е най-лесното нещо стига да знаеш как да си го поискаш... (:

И не, не е унижение да доставяш удоволствие на партньора си... За един унижението е да му свършат в устата за друг е т'ва да си даде задника, за трети е самата мисъл за секс... Така че не поставяй ограничените си мисли на всички

ShtrudeL
03-04-2013, 03:46
Горките "дами"! Обидно ще им е, ако не ги уважат с целувка, след като са им свършили в устите... само си представете картинката, хахахаха, някаква намазана в мутрата със сперма, прави гримаса на оскърбление (сякаш й е останало някакво достойнство, което да бъде засегнато, хаха), след като са й отказали целувка от човек, когото очевидно не дава 5 пари за нейното "достойнство" :D ... смееееееех
Много изкривена представа имате за значението на думата "уважение" или "достойно държане"... Жената принципно е олицетворение на нежността, любовта, топлотата, близостта. Чрез тези й качества тя подхранва авторитета си. След като сте позволили да ви обидят с един тек в устите ви, не разбирам как проявявате такова лицемерие, че да се обидите от една съвсем нормална следствена реакция на другия. Човек не е това, което си мисли, че е, а това което действително прави - след като го поемате като к*рви, ще ви третират като такива без грам уважение. После се чудете и възмущавайте тук, аджеба, защо момчетата са такива прасета.

Ами браво. Продължавай да мислиш така и никога няма да получиш свирка.

Sh@d0w
03-04-2013, 04:20
Май само аз не виждам нищо гнусно в това.

Ако момичето не гълта, или ако момчето е свършило на лицето и, след като я махнете с кърпичка примерно или пък я глътне нищо не пречи да я целунеш. Не става въпрос да си разменяте сперма от уста в уста...

Чудя се като сте толкова гнусливи, как въобще правите секс? Ако правите де, като чета коментарите добивам друга престава.

Markuss
03-04-2013, 11:59
Ами браво. Продължавай да мислиш така и никога няма да получиш свирка.
О, не :о ! Само не и това...
Вземи понаучи нещо за някого, преди да наричаш масата стол. Свирки получавам, когато си пожелая, но това не променя факта, че жената се самоунижава по този начин. Като вкарва нещо, което не е предназначено за устата й именно в нея. По вашата логика, що не вземеш да сереш в чинията си и да започнеш да ядеш от тоалетната? Има неща в природата, които не можеш да промениш, устата не е полов орган, гъзът ти също. И наркоманите се чувстват божествено, като си забият херца във вената и те правят това, което им доставя удоволствие, това прави ли го достоен за уважение? Но не ме разбирай погрешно, както казах по-горе, аз обичам да ми правят свирки и всякакви извращения. Но това не ги прави по-малко извращения. Поне не проявявам лицемерието, да ги крия зад красиви изрази и думи от сорта на "ми, то това е нормално, едни истински хора само могат да го правят това, не другите комплексарчета"...
А ако и в истинския живот реагираш така импулсивно и неадекватно с непознати хора, ти желая мнооого късмет, понеже ще ти трябва :D

magimay.aika
03-04-2013, 13:03
О, не :о ! Само не и това...
Вземи понаучи нещо за някого, преди да наричаш масата стол. Свирки получавам, когато си пожелая, но това не променя факта, че жената се самоунижава по този начин.

You may be on your knees...but you got him by the balls. Унижение, викаш...


Като вкарва нещо, което не е предназначено за устата й именно в нея. По вашата логика, що не вземеш да сереш в чинията си и да започнеш да ядеш от тоалетната? Има неща в природата, които не можеш да промениш, устата не е полов орган, гъзът ти също.

Малиии, добре, че ми отвори очите! Въобще не знаех колко е унизително да си нося ластика за коса на китката. Пък като се сетя колко молови и химикалки съм издъвкала...не, с тоя срам не мога да живея, отивам да се метна от моста... Смешник.


И наркоманите се чувстват божествено, като си забият херца във вената и те правят това, което им доставя удоволствие, това прави ли го достоен за уважение? Но не ме разбирай погрешно, както казах по-горе, аз обичам да ми правят свирки и всякакви извращения. Но това не ги прави по-малко извращения. Поне не проявявам лицемерието, да ги крия зад красиви изрази и думи от сорта на "ми, то това е нормално, едни истински хора само могат да го правят това, не другите комплексарчета"...

Изпусна точката, а... Аз обожавам шоколад и се чувствам божествено като го ям...как ли някой някога ще ме уважава...

ShtrudeL
03-04-2013, 14:03
О, не :о ! Само не и това...
Вземи понаучи нещо за някого, преди да наричаш масата стол. Свирки получавам, когато си пожелая, но това не променя факта, че жената се самоунижава по този начин. Като вкарва нещо, което не е предназначено за устата й именно в нея. По вашата логика, що не вземеш да сереш в чинията си и да започнеш да ядеш от тоалетната? Има неща в природата, които не можеш да промениш, устата не е полов орган, гъзът ти също. И наркоманите се чувстват божествено, като си забият херца във вената и те правят това, което им доставя удоволствие, това прави ли го достоен за уважение? Но не ме разбирай погрешно, както казах по-горе, аз обичам да ми правят свирки и всякакви извращения. Но това не ги прави по-малко извращения. Поне не проявявам лицемерието, да ги крия зад красиви изрази и думи от сорта на "ми, то това е нормално, едни истински хора само могат да го правят това, не другите комплексарчета"...
А ако и в истинския живот реагираш така импулсивно и неадекватно с непознати хора, ти желая мнооого късмет, понеже ще ти трябва :D

Тогава не заслужаваш и грам момичетата, с които си.

Chacho
03-04-2013, 14:10
О, не :о ! Само не и това...
Вземи понаучи нещо за някого, преди да наричаш масата стол. Свирки получавам, когато си пожелая, но това не променя факта, че жената се самоунижава по този начин. Като вкарва нещо, което не е предназначено за устата й именно в нея. По вашата логика, що не вземеш да сереш в чинията си и да започнеш да ядеш от тоалетната? Има неща в природата, които не можеш да промениш, устата не е полов орган, гъзът ти също. И наркоманите се чувстват божествено, като си забият херца във вената и те правят това, което им доставя удоволствие, това прави ли го достоен за уважение? Но не ме разбирай погрешно, както казах по-горе, аз обичам да ми правят свирки и всякакви извращения. Но това не ги прави по-малко извращения. Поне не проявявам лицемерието, да ги крия зад красиви изрази и думи от сорта на "ми, то това е нормално, едни истински хора само могат да го правят това, не другите комплексарчета"...
А ако и в истинския живот реагираш така импулсивно и неадекватно с непознати хора, ти желая мнооого късмет, понеже ще ти трябва :D

1. Правят ти свирки.
2. Жените, които правят свирки, не са достоини за уважение.

Следствие: Излизаш с жени, които не уважаваш.

Въпрос: Достоен ли си за уважение?

ranieri
03-04-2013, 14:14
edit

wrong thread

Markuss
03-04-2013, 15:48
1. Правят ти свирки.
2. Жените, които правят свирки, не са достоини за уважение.

Следствие: Излизаш с жени, които не уважаваш.

Въпрос: Достоен ли си за уважение?

Не мисля, че има човек, който да е достоен за уважение. Всеки от нас прави и мисли неща, които са толкова тъмни, че в тъмното биха се различили. Бих уважил отделен жест или случка, но като цяло човешкото същество към днешна дата (а и не само) е доста мръсно и объркано същество, което се къпе в собственото си лицемерие, заблуждавайки себе си и околните, че начинът му на живот и системата, в която живее са действително нормални и добри.
А колкото до следствието - повече от е ясно и без да го пишеш... все пак аз съм писал по-горния пост, не мислиш ли? :д

Markuss
03-04-2013, 16:00
Тогава не заслужаваш и грам момичетата, с които си.
Тъй като все така упорито и нахално поставяш заключенията си спрямо мен, нека ти споделя нещо за себе си, поне да не изглеждаш толкова глупаво и стреляща на посоки.
С всичките ми приятелки, включително и сегашната, съм бил и съм все още в кристално ясни взаимоотношения. Преди да се обвържа с който и да е, съм си правил труда, да го опозная и да позволя той да направят същото (а не за 1-2 седмици да се забършем, както правят масата от вас, а после ревете в другите теми). След като и 2мата имахме представата кой седи пред нас, и 2мата направихме съзнателен избор, да се обвържем. Така, че смятам, че и 2мата се заслужаваме еднакво, благодаря ти все пак за кретенския коментар :D . Проблемът на повечето от вас е, че живеете в илюзията, че риби в морето има бол. Че когато не ви хареса нещо у някого, вие го изхвърляте или пишете малоумни коментари по форумите, вместо да се развиете заедно или поне да се опитате, да проумеете какво иска да ви се каже :д

Chacho
03-04-2013, 16:44
Всеки от нас прави и мисли неща, които са толкова тъмни, че в тъмното биха се различили.

А умението да избирам в кои да се вслушам е и причината да не съм психопат.

Както и да е, наблягам на това, че мнението ти е лично, а го изкарваш всемирен закон.

Животните и растенията не са предназначени да ни влизат в устата, но се храним. Дали е достойно за уважение и как въобще ще го тълкуваме - лична преценка.

nansi_2005
03-04-2013, 17:44
Май само аз не виждам нищо гнусно в това.

Не приятел просто 15-годишните правят просто секс и не се наслаждават затова са гнусливи .... пък и повечето пикли на 16-20 не си знаят бройката..... такава няма да я целуна да не говорим за след свирка ;) но .... иначе и аз не мисля че има гнусно ;)

granger
03-04-2013, 17:49
^ хипотетично ,ако имаш сериозно гадже , да кажем от 6 месеца, тя е имала 5 преди теб , би ли я целунал?

AnarchyBoy
03-04-2013, 18:01
^ хипотетично ,ако имаш сериозно гадже , да кажем от 6 месеца, тя е имала 5 преди теб , би ли я целунал?

Аз бих :oops: Но аз още съм в такива години, че приятелките ми са или девствени или с по 1 макс 2ма преди мен :D или просто могат да ме лъжат и да са лапали на целия град :lol:

DarkTemplar
03-04-2013, 18:14
^ хипотетично ,ако имаш сериозно гадже , да кажем от 6 месеца, тя е имала 5 преди теб , би ли я целунал?
Един познат обичаше да казва, че п*тката била като чиния - като се измие не си личи кой и колко пъти е я използвал. За устата май важи същото.

Това дали едно действие е унизително или не, се определя както от този, който го извършва, така и от заобикалящите го. Което естествено не значи, че трябва да съобразяваш всичките си действия/желания с гледната точка на другите. Тоя данък обществено мнение е абсурден, особено когато става въпрос за толкова лични неща.

Markuss има някои точни попадения, но му куцат изводите и аргументацията.

А това всячески да се опитваш да доминираш в отношенията си с другите и да се кефиш на това, е доста комплексарско.

и още нещо - имайте предвид, че оралните удоволствия не са измислени по наше време, нито по това на родителите/бабите и дядовците ни. тея неща ги има от дълбока древност и ще продължи да ги има още дълго време. това, че съществуват хиляди години говори, че в тях има някакъв смисъл и нито са толкова срамни и унизителни, нито толкова забранени и грешни.

Markuss
03-04-2013, 18:34
А умението да избирам в кои да се вслушам е и причината да не съм психопат.

Както и да е, наблягам на това, че мнението ти е лично, а го изкарваш всемирен закон.

Животните и растенията не са предназначени да ни влизат в устата, но се храним. Дали е достойно за уважение и как въобще ще го тълкуваме - лична преценка.
Животните и растенията са енергия, която поглъщаме и преработваме, за да си доставим нужната такава на себе си. Тоест, това е един от начините. Да ти се изцепат в устата или да те изчукат в задника няма никакъв смисъл, освен да ти доставя физическо удоволствие (поне на единия, докато другият свикне рано или късно). Нужно ли да е ти обяснявам колко е смислено, да чешеш крастата като те сърби - ще направиш по-голяма рана и изход от сърбежа няма да откриеш. Примерът ти е крайно необмислен.
А колкото до личното ми мнение и това, че го смятам за обективно и всемирно е, че ако точно в този момент, някой ти ДОКАЖе, подчертано, че няма Бог, няма нещо духовно и нещо, което винаги е отричало именно това, да си дръгнеш крастата, сиреч удоволствие (чисто физическо), ти на момента ще станеш психопат.. Замислял ли си се, защо всяка държава в основата си се крепи на църкви, джамии и основно религия? Понеже това е единственото нещо, което РЕАЛно дава смисъл на човешкото съществуване. Ти си психопат и всеки от нас малко или много е, но стяга оковите от чист страх, дали от Бог или от обществените норми, които се крепят на идеята за Бог.
Всички сте преструвки, дори и аз в определени моменти. Затова ми се струва смешно и лицемерно някоя малка пикла, да се обиди, че приятелят й не я целунал, понеже се посуетил или погнусил, като самата тя не осъзнава каква робиня е на собствената си суета. А за да се обидиш, ти трябва да притежаваш достойнство, а на какво се крепи то е мистерията "драйфус".. никой не го е виждал, но им харесва идеята да имат такова, понеже са израсли в общество, което ги учи, че притежават всичко и просто защото са хора, те трябва да се уважават. А това, че всъщност за да придобиеш и заслужиш нещо, трябва да дадеш нещо, е концепция табу.

anonymous908491
03-04-2013, 18:43
По-изискано е да и свършиш на лицето, в устата въобще не е възбуждащо.

Tsukuda_Hiroshi
03-04-2013, 18:46
^"Изискано"...? Както гледах на скоро 1 публикация на Сприндерман: "ГЪлтай, к*во! Килима е нов!"

anonymous908491
03-04-2013, 18:49
Спинедрман са малоумници. Още преди много години една женка ме отвори по въпроса с килима, който беше малко по-друг.
Свършвай на килима/мокета, защото по-лесно се чисти от чаршаф.

nansi_2005
03-04-2013, 18:56
^ хипотетично ,ако имаш сериозно гадже , да кажем от 6 месеца, тя е имала 5 преди теб , би ли я целунал?

с сегашната ми приятелка сме от 6 год ....сгодени от 1 ..... а го правя от началото ;)

DarkTemplar
03-04-2013, 18:59
Спинедрман са малоумници. Още преди много години една женка ме отвори по въпроса с килима, който беше малко по-друг.
Свършвай на килима/мокета, защото по-лесно се чисти от чаршаф.
Това ми напомни един лаф, който бях чул отнякъде.

Какъв е най-универсалният начин да вбесиш една жена, независимо от нейната възраст, образование, социален статус и да я провокираш да те изгони от къщата си след секс?
- Да свършиш на килима/мокета и после да се избършеш в пердето.

Markuss
03-04-2013, 19:01
^ хипотетично ,ако имаш сериозно гадже , да кажем от 6 месеца, тя е имала 5 преди теб , би ли я целунал?
Я ми отговори ти на един въпрос. Смяташ ли, че днескашната младеж се стреми, да изпъкне с нещо по-различно от секс пред обекта на желанията си? Ама честно?
Мислиш ли си, защо до 16-20 годишна възраст са имали повече от 5 ИНТИМНИ приятели? Чудиш ли се, дали има нещо гнило в общественото образование, чрез което се провалят малките именно в тази област?
Навсякъде около нас сексът скандира. Трябва ли да е така?
Дали бих я целунал? Отговорът ми е не. Понеже преди да се стигне до там, както бях споменал в някой от другите си постове, първо я опознавам. Момиче, което си струва усилията ти, никога няма да позволи 5 кретена, да се възползват от нея. Но за да стане това, още от малки, както ни учат по инерция, трябва да развиваме добродетелите си, а не да ни казват как е правилно да се постъпва, а самите те да правят друго (родителите). Децата до 13-15 годишна възраст са като пластелин, каквото ги докосне - променя ги. Какво имам предвид? Имам предвид това, че дори в тази малоумна тема се корени същинското доказателство за това, че всички сте кретени и полухора. Просто не е нормално темите на тийновете да са толкова лишени от смисъл, че чак и да се мисли по тях, да има различни мнения по тях... Това, което се пита, трябваше да ви е ясно още отдавна, преподадено и разбрано, а не по форумите слепият слепия да води. Сексуалната култура ви е под всяка критика, нахълтвате с главата напред към нови връзки базирани основно на физически привличане и минимум информация за другия, като си въобразявате, че трупате някакъв опит, по-различен от този на една проститутка.
Аз ще ти кажа, че не се трупа опит по този начин, ще ти кажа и че и дума няма да зацепиш от написаното от мен, понеже човек застава за всичко свое си, щото изхожда от презумпцията, че е перфектен и че е главният актьор, и съответно квито и глупости да приказва си вярва и ако някой му покаже, че е идиот, той отказва да го приеме. Всички го имаме това, за това е казано, че човек започва да изгражда личността си, когато се освободи от егото и погледне отгоре ситуацията. Помъчи се да го направиш и ще останеш изумена какъв лицемер и лош човек си всъщност. Малкият ти въпрос всъщност може да е семе за тема необятна. Както сама можеш да видиш.

Ke$ha
03-04-2013, 19:34
Ми то по тая логика да вземем да си слагаме и антибактериални ръкавици като се обарваме. :Д
или да не ядем преди да се целуваме ; :)

mimsssssss
03-04-2013, 19:53
Аз само един въпрос имам - вие от къде точно знаете приятелката ви на колко е лапала, с колко е спала и къде са и свършвали? Или пък тя ако е спала с петима, дали няма да ви излъже и да ви каже двама ако така и отърва... Айде слезте малко на земята и не си мислете, че имате вградени чипове и сензори, дето хващат хората в лъжа, ако ще да е най-примитивната. Пък има и такива "курви" дето са спали с над 20 и се правят на трудни, има и девственици дето ще речеш че са ги скъсвали... Никога човек не може да е сигурен в крайна сметка.

magimay.aika
03-04-2013, 20:06
Дали бих я целунал? Отговорът ми е не. Понеже преди да се стигне до там, както бях споменал в някой от другите си постове, първо я опознавам. Момиче, което си струва усилията ти, никога няма да позволи 5 кретена, да се възползват от нея.

А ти заслужаваш ли си или и ти си позволил на кретени да се възползват от теб?

xXxPETYAxXx
03-04-2013, 20:51
Ако за един човек в секса може да се съществува и израз на уважение, но оралния секс е неуважителен, то не ми е ясно какъв секс прави. Всъщност, според мен е непълноценен, защото е доста лишен от специални удоволствия. Сигурно и позата е само мисионерска, защото кучешката е израз на неуважение...

magita
03-04-2013, 20:59
Маркус... сериозно ли???

Интересно ми е лижеш ли приятелката си и свършва ли от езика ти ??

mimsssssss
03-04-2013, 21:03
^ Не, разбира се, така ще и' покаже, че не я уважава :D

Wednesday666
03-05-2013, 07:20
Markuss ти си някъв дървен философ ми се струва.
Знаеш си твоето и айде.
В това ли се определя дали една жена си заслужава или не?
В това с колко е спала, на колко е лапала и т.н.?
Значи имаш ужасно ограничено мислене, ама ужасно.

DiamondEye
03-05-2013, 19:35
Е, все пак нали са си твоите остатъци...

Tsukuda_Hiroshi
03-06-2013, 04:54
^ хипотетично ,ако имаш сериозно гадже , да кажем от 6 месеца, тя е имала 5 преди теб , би ли я целунал?

ЪфкорЗ!! Да погледнем нещата така: Стигнало се е до там, че тя ми лапа. ОК. Знае, че не сЪм й пЪрвия. Дали е сигурна в това, че не сЪм правил анален с някой преди нея? Не е. И пак ми лапа. След като нея не я е гнус от този факт, може ли мен да ме тормози мисЪлта на колко и дали е лапала на някого преди мен? Ами лапала е, естествено. И? Щом не се е отровила, значи и на мен нищо няма да ми стане като я целуна после :)

bloodyF
03-06-2013, 14:39
или да не ядем преди да се целуваме ; :)

което ми напомни,че така ми е много вкусно :lol:
да ядем нещо и да се целунем..има някакъв готин вкус, примерно


а след като изчетох темата се сетих за едно стихотворение (няма да посочвам автора, че ще ме анатемосате,че го споменавам в такава тема) -"а вий... вий сте идиоти!" 8-)

true that
1.Гнусите се от собствените си течности.
2.Искате свирки, обаче го намирате за унизително, т.е. вие унижавате жената, която ви духа, т.е. вие сте тирани, т.к. я принизявате и я карате да се чувства зле (според вас).
3.Реално, в близките няколко години, докато не си промените мирогледа няма да помиришете жена, камо ли да дойде някоя да ви духа. А пък ако случайно се прецака веднъж, няма да повтори с отношение тип "Измий се и тогава ш'са целувамИ"


(мнението ми е насочено към тези, заклеймяващите свирките като низко нещо, но които въпреки всичко ги искат.)

MaLyKoLiU
03-06-2013, 15:15
а след като изчетох темата се сетих за едно стихотворение (няма да посочвам автора, че ще ме анатемосате,че го споменавам в такава тема) -"а вий... вий сте идиоти!" 8-)
Любимото ми стихотворение... 8-)

anonymous708973
03-07-2013, 12:48
Я ми отговори ти на един въпрос. Смяташ ли, че днескашната младеж се стреми, да изпъкне с нещо по-различно от секс пред обекта на желанията си? Ама честно?
Мислиш ли си, защо до 16-20 годишна възраст са имали повече от 5 ИНТИМНИ приятели? Чудиш ли се, дали има нещо гнило в общественото образование, чрез което се провалят малките именно в тази област?
Навсякъде около нас сексът скандира. Трябва ли да е така?
Дали бих я целунал? Отговорът ми е не. Понеже преди да се стигне до там, както бях споменал в някой от другите си постове, първо я опознавам. Момиче, което си струва усилията ти, никога няма да позволи 5 кретена, да се възползват от нея. Но за да стане това, още от малки, както ни учат по инерция, трябва да развиваме добродетелите си, а не да ни казват как е правилно да се постъпва, а самите те да правят друго (родителите). Децата до 13-15 годишна възраст са като пластелин, каквото ги докосне - променя ги. Какво имам предвид? Имам предвид това, че дори в тази малоумна тема се корени същинското доказателство за това, че всички сте кретени и полухора. Просто не е нормално темите на тийновете да са толкова лишени от смисъл, че чак и да се мисли по тях, да има различни мнения по тях... Това, което се пита, трябваше да ви е ясно още отдавна, преподадено и разбрано, а не по форумите слепият слепия да води. Сексуалната култура ви е под всяка критика, нахълтвате с главата напред към нови връзки базирани основно на физически привличане и минимум информация за другия, като си въобразявате, че трупате някакъв опит, по-различен от този на една проститутка.
Аз ще ти кажа, че не се трупа опит по този начин, ще ти кажа и че и дума няма да зацепиш от написаното от мен, понеже човек застава за всичко свое си, щото изхожда от презумпцията, че е перфектен и че е главният актьор, и съответно квито и глупости да приказва си вярва и ако някой му покаже, че е идиот, той отказва да го приеме. Всички го имаме това, за това е казано, че човек започва да изгражда личността си, когато се освободи от егото и погледне отгоре ситуацията. Помъчи се да го направиш и ще останеш изумена какъв лицемер и лош човек си всъщност. Малкият ти въпрос всъщност може да е семе за тема необятна. Както сама можеш да видиш.

Имала съм достатъчно връзки, всичките дълги. Натрупала съм опит в отношенията си с хората, не само в секса. Знам страшно много информация не само за човека до мен, но и за приятелите си. В този смисъл явно съм изключение от твоето правило, но истината е, че не съм. Има много други момичета, които са като мен - които влагат емоция, търпение, доверие, компромиси... и всичко това ръка за ръка със секса. Ти смяташ, че човек ТРЯБВА да нацели партньора си за живота от първия опит ли?

И защо смяташ, че сексът е възползване? Ами ако момичето е искало да прави секс с тия петима? С пълното си съзнание? А ако е на 20 години с тази ОГРОМНА бройка? Какво пречи да си е направила сефтето на 16 с приятеля си от една година, на 17 да са се разделили, да е тръгнала с друг; след няколко месеца да скъсат, защото колкото и да са се опознали, явно не си пасват супердобре и имат различни виждания за общото си бъдеще? Трябвало е да го държи на сухо, докато не поиска да се оженят ли?

Не ме разбирай погрешно, аз дори подкрепям двойния стандарт при бройките. Просто ми е интересно дали зад ограниченото ти мнение се крие система от логични аргументи или е въздух под налягане.

marilyn
03-07-2013, 13:11
Аз само един въпрос имам - вие от къде точно знаете приятелката ви на колко е лапала, с колко е спала и къде са и свършвали? Или пък тя ако е спала с петима, дали няма да ви излъже и да ви каже двама ако така и отърва... Айде слезте малко на земята и не си мислете, че имате вградени чипове и сензори, дето хващат хората в лъжа, ако ще да е най-примитивната. Пък има и такива "курви" дето са спали с над 20 и се правят на трудни, има и девственици дето ще речеш че са ги скъсвали... Никога човек не може да е сигурен в крайна сметка.

И аз това се чудя.

Маркус, ти преди да целунеш някоя мацка я питаш колко мъже са ѝ пълнили устата ли??? И наистина ли мислиш, че не можеш да бъдеш излъган относно бройката на въпросната девойка?? И какво значи "момиче, което си струва усилията, не би позволило 5 кретена да се възползват от нея?? Ако си е легнала с 5, значи те са се възползвали? :lol:

SpiritInBlack
03-07-2013, 13:20
Иска да каже , че не би имал сериозна връзка с курва.Ми и аз да ви кажа , не бих имал.Някакси , когато ми пусне на първата вечер губи шансове да бъде с мен.Говорете квото си искате , обаче момиче на около 20 години , ако е спало с повече от 3-4 , си е курва

marilyn
03-07-2013, 14:44
, обаче момиче на около 20 години , ако е спало с повече от 3-4 , си е курва

:razz: С глас се смея. Много лесно ги лепите тия етикети...

SpiritInBlack
03-07-2013, 14:45
Прави си реклама.Ако беше по-хубавка , можеха да ти пишат кандидати.Ти обаче трябва да си курва на неизвеста степен по моята логика хахаха

marilyn
03-07-2013, 14:47
Прави си реклама.Ако беше по-хубавка , можеха да ти пишат кандидати.Ти обаче трябва да си курва на неизвеста степен по моята логика хахаха

Хахах реклама съм си правела... думи нямам.

Не знаеш хубава ли съм, ква съм, че да даваш оценка. Още по- малко курва ли съм или не. Ти си ограничен, да смяташ, че момиче било с повече от 3-4 момчета е курва. А и пак казвам като излезеш с някоя на среща няма много как да разбереш колко са я минали. :)

KASAPA
03-07-2013, 17:59
Иска да каже , че не би имал сериозна връзка с курва.Ми и аз да ви кажа , не бих имал.Някакси , когато ми пусне на първата вечер губи шансове да бъде с мен.Говорете квото си искате , обаче момиче на около 20 години , ако е спало с повече от 3-4 , си е курва

Аре не са праи ве ма наеба оная твоята градската Александра ааа, тя не беше ли курва!?!Ся тука морал ми ръсиш.Аре ...

minchorna
03-08-2013, 07:14
Аре не са праи ве ма наеба оная твоята градската Александра ааа, тя не беше ли курва!?!Ся тука морал ми ръсиш.Аре ...

хахахааххаха

SpiritInBlack
03-08-2013, 19:40
Не съм я ебал Сашка , имам стандарти.Защо ми е да еба болестотворна циганка рофл ?

Знам , знам , че си била дебеличка и още си.Червената рокля , хм ? Тъпичките не може да определяте , на мен един поглед ми е достатъчен да кажа със задоволителна точност.

marilyn
03-08-2013, 19:45
Не съм я ебал Сашка , имам стандарти.Защо ми е да еба болестотворна циганка рофл ?

Знам , знам , че си била дебеличка и още си.Червената рокля , хм ? Тъпичките не може да определяте , на мен един поглед ми е достатъчен да кажа със задоволителна точност.

Смешен си, миличък, смешен си.. много. Комплексарче само може да лепва етикети и да обижда на тъпи и дебели... особено казано без основание...

Какво ли се хабя да пиша още в тая тема..

SpiritInBlack
03-08-2013, 20:14
Смени смешен със забавен и може да си близко.Това , което ти казах , е истината.Курва си и го знаеш , независимо дали си хубава или не.Ама трябва да има и дебели курви като теб , нека има пичове , излъгани да си губят времето с теб , че на мен да ми е по-лесно с моделките : )

granger
03-08-2013, 20:20
Аре дайте ми точн ообяснение кво значи тва за вас? Кво е тва курва??

StorMSmasH
03-08-2013, 21:34
Здравейте!
Първи коментар по любимата ми тема :p
Та на въпроса..........

"Безотговорна жена, непостоянна и с променливо поведение, жена която не се съобразява с никакви задължения. Проявява се като личност свободна, разкрепостена и лесно достъпна сексуално при преследване от нея на каквато и да била цел."

До тук добре, но..., но..., ако приемем, че секса е инстинкт(а няма и как да бъде друго), то това означава, че не можем да го контролираме, което служи като оправдание в някои случаи.
Една "болна" жена, "секс алкохоличка" курва ли е?

Като се вземе предвид и стремежа на всяка/почти всяка жена за сигурност, какво излиза....
Естествено, че между избора "сопол"-"сопол"-"сопол"-"Чичко Паричко" и аз бих заложил на сигурното :)
При направен такъв избор тя пак се "продава"(постига някаква своя цел с цената на секс). Но ако остане с него за цял живот това прави ли я курва?

Това що е то "курва", зависи от гледната точка на човек. Понятието, поне за мен е доста размито.
Я сега да видя какво е твоето тълкувание :)

granger
03-08-2013, 21:52
Не смятам,че аз съм човека,който да дава квалификации. Разтегливо понятие е и явно за различните хора е доста различно, Жалкото е само ,че някои индивиди го ползват за щяло и нещяло. ОК, разбирам,че всеки си има мнение, ама такива силни думи са малко прекалени,щото именно някои от тия лепящи етикети са първи курвопоклонници ...

StorMSmasH
03-08-2013, 22:05
Да лепнеш такъв етикет на някой, който е паднал до това ниво не е ли принизяване?
Още повече, че това е някой си, някъде, които едва ли не се ядосва, че ти/тя (това е просто пример) не си неговата курва?

granger
03-08-2013, 22:11
Говоря като цяло. Не смятам,че е принизяване, а изобразяване на двете крайности.
За мъжа Х ,жената У е курва,докато за мъжът У жената У е най-прекрасното създание. Въпрос на гледна точка. Въпросът е там,че тръгнеш ли да съдиш някоя , за това ,че според теб тя е курва, означава че тая същата те е засегнала по някакъв начин.

StorMSmasH
03-08-2013, 22:17
Или ти не ме разбираш, или аз не мога да пиша, или има повреда в нечии комп

granger
03-08-2013, 22:24
Май не ме разбра,както и да е. Лека ви нощ , ни моа повече да пиша за днес, трябва да си хубавея за утре.
чал.

nqkoisi55
03-10-2013, 09:40
Аз не виждам проблем.

SweetZombie
03-10-2013, 16:06
Като правя свирки на приятеля ми и ми свърши в устата, а после ми каже няя те целуна вър се измий, свирки ш види на кукуво лято..... баси и гнусливците дет тряя да сте, за да кажете нещо подобно

NomNomNom
03-10-2013, 20:04
Никой не ми се е дърпал, някой дърпа ли се - чисто и просто няма да правим секс повече и толкоз.

chushkopek
03-10-2013, 20:40
Е не се сдържах да не се разпиша в тая тема....много ама много мразя абсолютно безразборното, малоумно и изключително грешно използване на понятието курва......Имате ли представа какво значи това изобщо? Или ако някоя не е девствена или просто не ви харесва вече е курва? КУРВА Е ЖЕНА ПРАВЕЩА СЕКС ЗА П А Р И. Научете го това понятие. Кой, кой ебал не смятам, че има значение в 99% от ежедневните ситуации, но вие си знаете. Спирит, нищо лично ама самочувствието ти е в повече. Мерилин, с всеки следващ пост насочен към него не правиш нищо полезно за имиджа си. Не знам какъв ви е проблема един с друг и грам не ме засяга, просто чисто приятелски ти казвам, че смисъл от този "диалог" няма.

По темата:

Май само аз не виждам нищо гнусно в това.

Ако момичето не гълта, или ако момчето е свършило на лицето и, след като я махнете с кърпичка примерно или пък я глътне нищо не пречи да я целунеш. Не става въпрос да си разменяте сперма от уста в уста...

Чудя се като сте толкова гнусливи, как въобще правите секс? Ако правите де, като чета коментарите добивам друга престава.
Перфектно съвпада с моето мнение.

s40t4
03-10-2013, 23:09
Хъмм.... гнусливи хора...

Tsukuda_Hiroshi
03-11-2013, 04:38
Аре дайте ми точн ообяснение кво значи тва за вас? Кво е тва курва??

Курва - жена, която спи сЪс всички.
Кучка - жена, която спи сЪс всички, но не и с теб ;)

sapphire5
03-11-2013, 14:35
Това трябва да си ебати бАклука, ако не си целунеш приятелката след това... :lol:

yordan
03-12-2013, 09:03
i az sam na tova mnenie

bah
03-12-2013, 11:23
Това трябва да си ебати бАклука, ако не си целунеш приятелката след това... :lol:

hahahaahhahaah

honEstness
03-12-2013, 12:27
Първо ще напиша, после ще чета какво са писали другите. Когато аз й свършвах в устата не съм й позволявал да ме целува, намирах го за неприятно. А когато аз съм я лизал това не й е било проблем, щом ми е казвала, че й се харесва. Всичко е до това кое Ви харесва и кое не. Най-правилно е да бъдете искрени един към друг. Така няма да се налага да правите нещо, което не искате. Също така не се чувствайте длъжни, аз я лизах, тя не ми лапа...

baby_baby
03-12-2013, 12:36
Ами аз вчера правих свирка на приятеля ми той ми се изпразни в устата аз го глътнах и после си ме целуна ти трябва да си некъв нз и аз къв за да не целунеш момичето което харесваш след като ти е направила свирка

ronaldinio337
11-03-2016, 19:54
Искам темата да бъде изтрита от админите БЛАГОДАРЯ.!

VinDiesel
11-03-2016, 21:16
Ами аз вчера правих свирка на приятеля ми той ми се изпразни в устата аз го глътнах и после си ме целуна ти трябва да си некъв нз и аз къв за да не целунеш момичето което харесваш след като ти е направила свирка

Така може. ;)

ivan99909
11-04-2016, 13:01
чи ко лошо има нали си е твоето бе пич

Ivaaaaa
11-05-2016, 13:32
Олии, тая тема е епик.

VinDiesel
11-05-2016, 15:51
Олии, тая тема е епик.

Допада ти идеята нали?

LoadRunner
11-05-2016, 16:01
епик тема ;d
а пък за мен това както и всички възможни перверзии зависят много от момиченцето
ако я боготворя ще съм по-толерантен към желанията и

VinDiesel
11-05-2016, 16:28
епик тема ;d
а пък за мен това както и всички възможни перверзии зависят много от момиченцето
ако я боготворя ще съм по-толерантен към желанията и

Майни аз на какви съм попадал, шашвали са ме, а аз не се шашкам лесно.