PDA

View Full Version : Ледена кралица



limonade
03-02-2013, 18:00
Здравейте. Имам въпрос предимно към мъжката част. Страхувате ли се от т.нар. "ледени кралици"? Защото аз съм отраснала в среда, в която проявата на чувства е признак на слабост. Да не споменавам, че след единствения път, когато показах малко емоции и чувства, бях брутално разбита .Вероятно е било лошо попадение, но не мога наистина да бъда от онези момиченца, рисуващи сърчица и разкриващи се напълно. И не знам какво да правя, това пречи на всяко момче, интересуващо се от мен.Проблемът толкова сериозен ли е и какво да направя?

Amore-Mio*
03-02-2013, 19:06
Вероятно някое момче, което влага чувства би било наранено от така наречените "ледени кралици". В противен случай - не знам, но не мисля особено.

Иначе аз също мога да се считам за тия, поне в началото, докато не видя, че мога да имам доверие на този човек и заслужава моето внимание, доверие и обич.

psychopath
03-02-2013, 21:51
Мен не ме е страх, пък и нещо ледените кралици се влюбват в мен, което е супер странно. :D

FuckedUp
03-02-2013, 23:24
Драматизираш нещо.

JDeel
03-03-2013, 00:08
това пречи на всяко момче, интересуващо се от мен

Мисля, че въпроса ти е риторичен. И аз поне бих се учудил някое момче да признае тук, че се страхува от... каквото и да било :)

vetard
03-03-2013, 01:21
и аз съм така едно към едно история един път се доверих и ме разбиха
голям проблем ми е това недоверие и желязната маска, особено напоследък
опитай се да се промениш аз това правя не мога да съм камък но ми е много трудно да се отпусна а доверието е нещо което много трудно давам не само са ме учили да не показвам чувствата си но и хората около мен непрестанно ме разочароват
но трябва явно Е!
въпреки че е против инстинктите ми

DENKAZ
03-03-2013, 01:35
Драматизираш нещо.

Мда.

TechMachine
03-03-2013, 02:36
[QUOTE=Amore-Mio*;10620728]Вероятно някое момче, което влага чувства би било наранено от така наречените "ледени кралици".

+1

Tsukuda_Hiroshi
03-03-2013, 07:20
Поздрав за целия форум с конкретната песен на Азис! :lol: Какво значи "отраснала сЪм в такава среда"? Да не би да е снимачната площадка на "300"?
+ това: допуснала си някого до себе си - наранил те е. Какво толкова? Сега е времето да страдаш, да се чудиш "харесва ли ме", "кЪде ли е", "дали ще ми се обади пак"... За кога си пазиш чувствата - като станеш на 70 и без това никой няма да те погледне! Можеш да си леденееш колкото искаш. Внуците и децата ти така или иначе ще искат час по-скоро да се отЪрват от миризливата,изкуфяла,досад на женица!
Дали ме е страх от подобен тип (ледени кралици, не бабички)? Честно казано изобщо не се занимавам с подобен тип приказни герои. Като видя, че някоя ми се прави на heartbraker изобщо не се занимавам с нея. Нямам време за губене в преследване на идиотки!

P.S.: "СЪрцето си не сЪм намерила на пЪтя! СтЪкло не сЪм и няма лесно да се счууупя" (Tsukuda Hiroshi's dancing!)

marilyn
03-03-2013, 09:23
Драматизираш нещо.

мхм

Violenza
03-03-2013, 12:00
Те тия, дето се имат за много "ледени", обикновено са някакви супер отчаяни женски и се хвърлят лесно след някоя мила дума.

marin4itu
03-04-2013, 13:01
мхм
Мдааа, нещо си се филмирала...
Аз мисля, че всеки човек с определен подход се отпуска. В показването на чувствата няма нищо лошо, стига да не са сърцераздирателни статуси у Фейбука, ами пред определени хора..