PDA

View Full Version : Първа среща



martincho96
03-10-2013, 17:44
Изпитвам чувства към едно момиче от доста време с времето от приятелките и разбрах ,че и тя към мене обаче е много срамежлива :D Започнах чисто приятелски да си пиша с нея така и така още от първия ден да не и изтопоря "харесвам те' :D и се стига до среща сега въпроса ми е знам как да постъпя , как да се държа обаче смятате ли ,че ще е добре да и подаря нещо мъничко и какво да бъде то това се питам ?

П.П Аз съм на 16 тя също ...

Amore-Mio*
03-10-2013, 18:45
По принцип жеста би я зарадвал - примерно някакво цветенце. Иначе дали да й вземеш или не, си е твой избор.
Бъди себе си. И това е. Пък няма за какво да се притесняваш, щом знаеш, че тя те харесва. Просто покажи истинската си същност и я накарай да се отпусне, и всичко ще бъде наред.

HollyGolightly
03-10-2013, 20:01
Просто и плати сметката, не я оставяй тя да прави това. Винаги прави добро впечатление. А ако искаш да и купиш нещо, колкото и клиширано да е, някое цвете не е лоша идея, като за първа среща

martincho96
03-10-2013, 22:49
Точно и аз това смятам някое цвете :)
И разбира се ,че сметката аз ще я платя бе човек смятам ,че това е най-голямата простотия да оставиш момичето да ти плаща сметката :D въпреки ,че съм го правил на майтап

s40t4
03-10-2013, 22:55
96?!?! Пусни се по течението и действай бре човек...
Ние тука 1000 неща можем да ти кажем кво да правиш, а ако ти кажем да се метнеш от 5 тия етаж ще го направиш ли?
Немаш ли акъл,нема да ти върже... бъди себе си и тва е. не е трудно

Eskapel4o
03-11-2013, 11:51
Купи и една роза,плати и сметката,след това я изпрати,до дома и задължително,после действай .

Josefinne
03-11-2013, 13:36
Според мен е малко пресилено на първа среща да й подаряваш цвете, мисля си, че е добре да си запазиш този "коз" в случай, че има и втора среща ;)

CrazyLittleThing
03-11-2013, 19:16
Ако те бива в рисуването, и не искаш да й подаряваш цвете, може нещо набързо, но старателно ...ъмм надраскано :D Тоест, не да й рисуваш огромни картини с бои и какви ли не чудесии, ами нещо сладко и готино, нарисувано с маркер на листче (примерно)

little-monster-girl
03-12-2013, 17:34
Знаеш ли какво ще ти кажа.Щом момичето те харесва и ти нея не е толкова трудно.
1.Както и другите казаха ако искаш да си кавалер и купи цвете- най-добре роза.
2.Заведи я на хубаво място като на ресторант
3.Най-добре срещата да е вечер след 8-9 часа-тогава е най-романтично и така ще я впечатлиш
4.И задължително я изпрати до тях и я целуни на входа.Но ако не искаш още на първата среща има и още срещи за да я целуваш.Въпреки,че ако я целунеш на първата ще и покажеш,че я харесваш и така ще е най-добре.
Успех :) :)

d.anny..
03-13-2013, 19:16
Според мен е малко пресилено на първа среща да й подаряваш цвете, мисля си, че е добре да си запазиш този "коз" в случай, че има и втора среща ;)

+1 .. просто я заведи на любимите ти места, бъди кавалер, дръж се мило и внимателно.. а относно цветето съм по-съгласна, ако просто ей така си вървите и видиш цветенце някъде просто го откъсни и й го подари, когато е така неочаквано е по-готино..

Illusion772
03-13-2013, 19:23
Всички мислят за класически неща като сметката, цвета и тн. защото не пробваш с оригама под формата на цвете, пеперуда или там както ти хареса.
П.С. оригамата по формата на пеперуда се прави най-лесно

DesireToFire
03-13-2013, 20:45
Всички мислят за класически неща като сметката, цвета и тн. защото не пробваш с оригама под формата на цвете, пеперуда или там както ти хареса.
П.С. оригамата по формата на пеперуда се прави най-лесно
Подарявали са ми букет от цветя оригами и му се зарадвах в пъти повече от истинско цвете. Много оригинална и интересна идея, показва творчество, отделено време, различно е.

Magnolia13
03-14-2013, 15:49
Щом те харесва, нямаш никакъв проблем. Ако обича сладко и купи шоколадово сърце на Милка... или кутия с бонбони и ги изяжте заедно. Ако харесва плюшени играчки, може да и купиш нещо съвсем мъничко и сладичко, което да и напомня за теб. Разбери какво харесва :)

heartlesandfreaky
03-14-2013, 17:48
И аз съм на мнение, че ще е много по-сладичко, ако докато се разхождате някъде, видиш цвете и спонтанно го откъснеш и й го подариш. Лично на мен такива обикновени неща ми правят голямо впечатление.
Веднъж момче ми подари "пръстен" от онези халките на кока-колата, беше адски сладко, поне според мен хд :3