PDA

View Full Version : Какво да му шепна?



SexyBitch
03-21-2013, 18:21
Таа така, искам да шепна няккави мръсотийки в ухото на приятеля си/нещо, което да го възбуди...но проблемът е, че ми звучи неестествено, а и не мога да се сетя за нещо друго освен "Желая те..." Иии така, какво шепнете на преятеля си преди/по време на секс, за да го възбудите? Моля ви дайте колкото може повече примери :D Крада ги! :D

MarkKnight
03-21-2013, 19:20
бива ли па на теб да не ти идва нищо друго освен "Желая те..." ....

granger
03-21-2013, 19:22
Дай да ти направим една диплянка с думички и си ги връткай.
Много сте ми странни такива,как не ви идва нищо отвътре...не разбирам...
Много неща му шепна,според зависи на каква фаза съм,понякога не си шепна ,ми направо си му говоря :lol: и до викове се стига....:D

MarkKnight
03-21-2013, 19:27
кат не знае..да си трае...кво и е толкова мерак

marin4itu
03-21-2013, 21:02
Дай да ти направим една диплянка с думички и си ги връткай.
Много сте ми странни такива,как не ви идва нищо отвътре...не разбирам...
Много неща му шепна,според зависи на каква фаза съм,понякога не си шепна ,ми направо си му говоря :lol: и до викове се стига....:D
Абсолютно съгласна!

girlwithblueeyes
03-21-2013, 21:21
:lol: ние ли да ти кажем какво да шепнеш на гаджето си ???!!!

TROLLDADLOLCAKE
03-21-2013, 22:15
Нещо мръсно , хм ?? Чорапите му , кухнята , хола , тоалетната ?! :D :D :D :D :D

marilyn
03-21-2013, 22:25
"Искам да ти счупя хуя от ебане." :lol:

Кажи му каквото ти идва отвътре, ако не ти идва нищо, трай си. Какво искаш да ти напишем сценарий ли? :D

psychopath
03-21-2013, 22:42
"искам фостата"

skok
03-21-2013, 23:36
"Все още съм твърде малка и глупава. Не само че не знам какво искам, но дори не знам какво да ти прошепна в ухото и питам по форуми. Зарежи ме, моля те, и не се занимавай с глупости докато все още си млад и е ненужно"

Tsukuda_Hiroshi
03-22-2013, 03:34
"Все още съм твърде малка и глупава. Не само че не знам какво искам, но дори не знам какво да ти прошепна в ухото и питам по форуми. Зарежи ме, моля те, и не се занимавай с глупости докато все още си млад и е ненужно"

U make my day!! :lol:

Ако му го изкрещиш, авторке, може и да свЪрши сЪс squirt приятеля ти :lol:

SexyBitch
03-22-2013, 05:16
U make my day!! :lol:

Ако му го изкрещиш, авторке, може и да свЪрши сЪс squirt приятеля ти :lol:

Squirt при мъж?!? Малоумен си... :)

А що се отнася за другите-типични български селяни-питаш и ти обясняват колко си прост...

Pedigree
03-22-2013, 05:32
Е, какви са тези глупости? Остава и ние да ти кажем кога да свършваш ли?
Това са си твои емоции. Твои мисли. Ако искаш да му кажеш нещо, кажи му това, което мислиш. На мен 'желая те' не ми е хрумвало по време на секс. Например. Ето всеки има различни мисли, на мен в главата ми в повечето случаи е 'по-бързо' или 'не спирай!', ахаха. Ако нямаш въображение и мръсотията не ти идва отвътре, забрави подобни съвети да ти свършат работа. :)

minchorna
03-22-2013, 05:47
Тръгнах да пиша с примери,ама се отказах,че ще вземат и мен да солят :( :D

granger
03-22-2013, 07:55
Squirt при мъж?!? Малоумен си... :)

А що се отнася за другите-типични български селяни-питаш и ти обясняват колко си прост...
По типично жалкарски прицнип наричаш някого селянин , без дори да влагаш смисъл в думата ... УМНА си.
Айде като си толкова ума измисли си какво да му "шепнеш" не да плямпаш някакви заучени фразички. Толкова ли ви липсва страст , че не ти идва нищо на акъла?!

ShtrudeL
03-22-2013, 08:43
Като цяло не ме кефи да говоря/ми говорят 'мръсотии', предпочитам действията, но щом искаш, най-яко е да му кажеш 'искм да ме изчукаш', 'ма не с възбуден или оргазмен лигав тон (като по филмите), а сериозно и 'злобно'. ^^

иначе, щом не ти идва от вътре (както на мен), изобщо не го прави, защото наистина звучи неестествено..

ShtrudeL
03-22-2013, 08:46
Много сте ми странни такива,как не ви идва нищо отвътре...не разбирам...


въХ, колко сме грешни и нечовеци.
На мен много работи може да ми идват на ум, 'ма да не ми е готино да ги говоря?

minchorna
03-22-2013, 08:47
въХ, колко сме грешни и нечовеци.
На мен много работи може да ми идват на ум, 'ма да не ми е готино да ги говоря?

Напиши ги на листче и му ги дай

ShtrudeL
03-22-2013, 08:53
Напиши ги на листче и му ги дай

Ами не. Предпочитам действията както казах.

Tsukuda_Hiroshi
03-22-2013, 09:11
Squirt при мъж?!? Малоумен си... :)

А що се отнася за другите-типични български селяни-питаш и ти обясняват колко си прост...

Аз може и да сЪм селянин (което не е гарантирано, понеже на профила, както виждаш, пише Пловдив), но мога да се преместя в Париш, примерно. Ти по-умна няма да станеш :lol: Аз много добре знам, че при мЪжете скуЪрт няма, ама мога ли да ти предам иронията на казаното по писмен начин? ;)
+ това не се засягам, защото има разлика между селянин и простак.

minchorna
03-22-2013, 10:02
Париш викаШ :D Аз мисля да ходя във Фенеция :D

Tsukuda_Hiroshi
03-22-2013, 12:08
Хахахахахах! Сега видях к'ва глупост сЪм написал :lol: :lol: Е може да си фАна някоя париШанка, знам ли?

minchorna
03-22-2013, 12:11
Анатема!

Amore-Mio*
03-22-2013, 12:21
Не ти ли идва нещо отвътре?
Ако отговорът ти е не - то тогава изобщо не си прави труда за това, поне не сега.

ccdesigns
03-22-2013, 19:09
Мене ако тръгнат да ми шепнат ше ми стане смешно :D

HollyGolightly
03-22-2013, 20:41
Squirt при мъж?!? Малоумен си... :)

А що се отнася за другите-типични български селяни-питаш и ти обясняват колко си прост...

А ти с твоите въпроси много умна ли си мислиш, че изглеждаш?
Сигурна съм, че приятелят ти много ще се кефи да му шепнеш заучени фразички. Ако не ти идва от вътре, ще се срамуваш, а дори и да улучиш и цяла нощ да му шепнеш неща, които принципно биха му харесали, този срам ще провали всичко.

DisappointedDreamer
03-22-2013, 20:52
рецитирай му поезия.

AnarchyBoy
03-22-2013, 21:14
рецитирай му поезия.

Нещо простичко, Вапцаров например :D убеден съм, че ще я разбере и оцени ;)

DisappointedDreamer
03-22-2013, 21:30
E.E. Cummings

NomNomNom
03-22-2013, 22:16
"искам фостата"
Пхахаха, и аз съм го казвала на майтап, и на съквартирантката съм го подвиквала, докато е с нейния.

Tsukuda_Hiroshi
03-24-2013, 10:11
Не знам как точно се пише на немски, за това:
ШпрИц ми швАйн! Я! Я! ВУндабаааа! Я! Гут секс авайте! Я!!!!
(ударенията са с голяма буква, ако са гласни ;) )