PDA

View Full Version : Много много объркана :X



mirella_kitty
05-05-2013, 19:30
Обикновено не бих писала във форум, но някак ми се иска да чуя странично мнение... а нямам смелост да говоря с някой от обкръжението ми.
Нещата стоят така - аз съм последен клас в училище, приятелят ми завърши преди 1 година, а сме заедно от 2. Всичко между нас винаги е било прекрасно, има химия, има разбирателство, обичаме се и връзката ни е перфектна, общо-взето. Винаги ни е било приоритет да си прекарваме времето заедно, обаче напоследък 50% от това ни време заедно е изпълнено с някакви безсмислени заяждания, глупави спорове и все за незначителни неща. На моменти сме - днес се караме, утре не можем един без друг. Проблема е, че на мен тези смени на полюсите започнаха да ми омръзват, а очевидно и на него, защото започнахме все по-рядко да излизаме заедно, било то само двамата или в компания. И така докато преди няколко седмици, когато за пореден път имахме някаква разправия и изкарахме уикенда разделени. В събота уговорих една приятелка да излезем да разпуснем, ей така по заведенията, и точно когато щяхме да се прибираме, не знам как ни хрумна да отидем на дискотека. Танцувахме(и да си призная, пийнахме повече) и в момента, когато чувствата се бяха вече засилили под въздействието на алкохола, видях в заведението да влиза момчето, което адски харесвах преди да започна връзка със сегашния си приятел. Той тогава беше зает и не ми обърна внимание, но онази вечер влезе в заведението сам. Заговорихме се, можех да го питам някакви малки неща, неща, които за моя приятел отдавна знам. Цялата вечер беше като в сън и накрая вместо да се прибера у приятелката си, където се предполагаше, че ще спя, си тръгнах с момчето от дискотеката... Може да звучи гнусно, но на другия ден дори не се чувствах виновна, че съм изневерила. Вината дойде по-късно, когато в понеделник се видях с приятеля ми и той ми каза колко ме обича и как не иска да се караме вече, подари ми роза... През целия уикенд беше правил планове да ме изчака да завърша и да заминем заедно да следваме някъде по морето.
Искам да си доизживеем преказката заедно, наистина много го обичам, но всеки път като го погледна и се сещам за онази събота... Чудя се дали да му призная - не искам да го наранявам, но от това колко е мил става само още по-тежко.
Помагайте!Дайте някакъв съвет...

fakesmiles
05-05-2013, 19:43
Ако планираш това да не се повтаря,обичаш го и си сигурна,че информацията няма да стигне до него от друг,не му казвай.
Винаги съм била на мнение,че е гадно да си облекчиш съвестта,признавайки си и наранявайки човека до себе си.Ако тази изневяра наистина не значи нищо за теб,гледай напред и забрави.

mirella_kitty
05-05-2013, 20:19
Да, егоистично е да му кажа, за да ми олекне, но пък си мисля, че до някъде той заслужава да знае, да има право на избор дали иска някой като мен... не знам наистина :S

draid
05-05-2013, 20:40
На дръвника ! И му кажи какви лайна си надробила, за да прецени дали иска такова "нещо" до себе си...

prosto_chovek
05-05-2013, 20:47
От това, което си направила, вече си наясно, че от връзката ви вече нищо не става. Като му кажеш, ще бъдете вече двама човека, които са наясно с това.

mirella_kitty
05-05-2013, 20:50
Целта не е била да го наранявам, просто в един момент човека, който се предполага, че трябва да те кара да се чувстваш максимално спокойна, е този, който ти образува най-голям стрес... не знам какво се случи - момчето от дискотеката ми даде една вечер без напрежение, един вид оттърсване от грижите. Обичам приятеля си и знам, че съм го предала, но аз не го почуствах като предателство тогава.

prosto_chovek
05-05-2013, 20:52
Чувала ли си следното изречение - Когато човек те потърси, когато е пиян, то пази го. Ако не се сеща за теб тогава, то той скоро няма да се сеща за теб и трезвен. Помисли над тези думи.

ledenakrasota
05-05-2013, 20:52
Били сте в криза и си сгафила при първия удобен момент. Алкохолът не е оправдание. И тази твоя приятелка не ти ли говори, че си пияна, имаш приятел? Нали знае какво ще правиш с онзи?! Може да не признаваш, а да се опиташ да оправите отношенията си. Признанието само ще влоши нещата. От друга страна може да се разделите. Зависи как ще подходиш. :)

draid
05-05-2013, 20:53
За това хората имат глави с които да мислят, а не да чувстват ;) Нямаш оправдание. Кажи му и нека той си реши, дали заслужаваш да си с него. Направо като се сетя и ми се догажда.

mirella_kitty
05-05-2013, 20:54
От това, което си направила, вече си наясно, че от връзката ви вече нищо не става. Като му кажеш, ще бъдете вече двама човека, които са наясно с това.
Не мисля, че нищо не става от връзката ни. Точно затова писах тук - искам да оправя нещата. Не може 2 години страхотни взаимоотношения, спомени, преживявания, планове за бъдещето... не ми се връзва да ги захвърлим заради една единствена вечер.

prosto_chovek
05-05-2013, 20:57
Противоречиш си. Хем две години прекрасни взаимоотношения, хем "Проблема е, че на мен тези смени на полюсите започнаха да ми омръзват, а очевидно и на него, защото започнахме все по-рядко да излизаме заедно, било то само двамата или в компания." - твои думи. Но ако мислиш, че си сериозна, наистина го обичаш и искаш всичко с него, бъди с него и имай предвид, че след две години връзка малко хора продължават връзката, ако им се каже за изневяра.

mirella_kitty
05-05-2013, 20:59
Все още си остава раздвоението - да споделя с него или да мълча... Работата е там, че той не е ревнив и винаги м е имал доверие, не би повярвал сигурно дори в първия момент, като му кажа. А сега се замислям, че да му е толкова недопустимо да го излъжа може би е една от причините да го направя... ужасно е

prosto_chovek
05-05-2013, 21:04
Мисля, че от всичко, написано и дадено ти като съвети от мен и останалите, е ясно - искаш да скъсате - казваш му (дори да не скъсате, нищо няма да е същото). Искаш всичко да се оправи - забравяш за случилото се и не го повтаряш.

mirella_kitty
05-05-2013, 21:06
Противоречиш си. Хем две години прекрасни взаимоотношения, хем "Проблема е, че на мен тези смени на полюсите започнаха да ми омръзват, а очевидно и на него, защото започнахме все по-рядко да излизаме заедно, било то само двамата или в компания." - твои думи. Но ако мислиш, че си сериозна, наистина го обичаш и искаш всичко с него, бъди с него и имай предвид, че след две години връзка малко хора продължават връзката, ако им се каже за изневяра.
Противореча си, знам. През тези две години не съм мислила за изневяра, не съм поглеждала друго момче и не съм вярвала, че ще се случи - беше изненада и за мен... Наясно съм, че искам да съм с него, но не знам какво да направя... не искам да го изгубя, но не искам и да го лъжа.

ledenakrasota
05-05-2013, 21:09
Противореча си, знам. През тези две години не съм мислила за изневяра, не съм поглеждала друго момче и не съм вярвала, че ще се случи - беше изненада и за мен... Наясно съм, че искам да съм с него, но не знам какво да направя... не искам да го изгубя, но не искам и да го лъжа.

Или подхождаш деликатно, като първо излагаш доводите си и колко те гризе съвестта, защото той ще ти прости, ако иска да бъдете заедно, обича те и оценява признанието ти; или си замълчаваш за цял живот. :)

prosto_chovek
05-05-2013, 21:11
Искаш да спреш да миришеш, ама не искаш да излезеш от лайната. Излъгала си го вече. Като му кажеш истината, какво ще постигнеш? Ще го нараниш, нищо няма да е същото във връзката ви, която най - вероятно ще приключи, а ти няма да се почувстваш по - добре заради последното. Въпросът е да се изясниш със себе си какво чувстваш към него, обаче да си честна, защото е глупаво да се лъжеш сама, и ако решиш, че той е твоят човек - никога не повтаряй това, което си направила, знай си го ти и го имай като урок. Ако стигнеш дори малко до по - различен извод - в любовта няма място за съмнения.

cunt
05-05-2013, 21:12
курви ,курви навсякъде брат..

mirella_kitty
05-05-2013, 21:14
Благодаря на всички за мненията! Реших се - ще му кажа и ще се надявам да ме обича толкова, колкото твърди, за да може да ми прости. :(

cunt
05-05-2013, 21:16
ако бях на мястото на момчето бих ти се изплюл в лицето. Ако ти прости е най-големия балък на света ;d

prosto_chovek
05-05-2013, 21:16
Каквото и да стане - станало е, не съжалявай, защото ако те разкара, така е било писано, ако си останете заедно - имаш човек, който наистина те обича.

prosto_chovek
05-05-2013, 21:16
ако бях на мястото на момчето бих ти се изплюл в лицето. Ако ти прости е най-големия балък на света ;d

Хора всякакви.

mirella_kitty
05-05-2013, 21:20
Каквото и да стане - станало е, не съжалявай, защото ако те разкара, така е било писано, ако си останете заедно - имаш човек, който наистина те обича.
Мерси за подкрепата. :)

tireheb
05-05-2013, 23:21
Благодаря на всички за мненията! Реших се - ще му кажа и ще се надявам да ме обича толкова, колкото твърди, за да може да ми прости. :(

аха
а ако не ти прости, че при първата по-сериозна кавга и 2 (ДВА!!!) дни, в които не сте се виждали, си изчукала първия срещнат - то значи не те е обичал истински и ще можеш да се утешаваш с тая мисъл
твърде умно

nosferatu23
05-06-2013, 02:58
Не мисля, че нищо не става от връзката ни. Точно затова писах тук - искам да оправя нещата. Не може 2 години страхотни взаимоотношения, спомени, преживявания, планове за бъдещето... не ми се връзва да ги захвърлим заради една единствена вечер.

И как ше опраиш нещата , с няколко дудука или :?: Мухаха, Така като е тръгнало , що не се обадиш и на мен , да ти затвърдя връзката :smt077

Не , сега сериозно , дори не бих си праил труда да чукам шматка като теб :smt077 Бих ти дал да ми праиш дудук обаче , и после да те изритам в мръсната мутра :smt077 Харесва ли ти така :?: Кажи му на човека каква си шматка :smt023 Кажи "аз съм тъпа шматка и искам да бъда изритана в мутрата" :smt077 Не очаквай подкрепа за такава подла персона като теб :smt023

cunt
05-06-2013, 06:04
аха
а ако не ти прости, че при първата по-сериозна кавга и 2 (ДВА!!!) дни, в които не сте се виждали, си изчукала първия срещнат - то значи не те е обичал истински и ще можеш да се утешаваш с тая мисъл
твърде умно
тва е женската логика брат ,нали знаеш..момчетата винаги сме виновни

Violenza
05-06-2013, 06:20
надявам да ме обича толкова, колкото твърди, за да може да ми прости. :(
Това дали ще ти прости няма нищо общо с това колко те обича. Но ако ти имаш нещо към него, трябва да му кажеш истината.

CharovnikaOtOz
05-06-2013, 06:36
ако го обичаш и смяташ че и той те обича по-добре си мълчи, щот това дет искаш да направиш е да прехвърлиш тежестта от твойта грешка от твойте плещи на неговите, което си е егоистично, вече нещото се е случило за кво той трябва да страда заради твоя грешка, но и в двата случая трябва да ти е ясно че връзката ви вече никога няма да е същата

AngelAntichrist
05-06-2013, 06:48
Авторке, слушай сега.
Има два варианта. Само толкова.

Единият е да си много свястно момиче, да си се напоркала и да си сгафила - млади сме, луди сме, нормално. От грешките си се учим. Та, ако е това и си си взела поука това няма да се повтори. Ти ще си му вярна завинаги от този момент нататък...Обаче, помисли си, ако му кажеш какви съмнения ще посееш и как ще се закопаеш.Той сигурно ще ти прости и ще продължите напред, но...С какво око ще гледа той на теб и как ли ще се чувства. Не го ли обичаш достатъчно, че да искаш да се чувства добре и да запазите връзката си? Или е вариант две...?

Вариант две е че ти, в онзи момент, там си отворила кутията (си) на Пандора. И много ти е харесало...Мислиш за това, докато се чукаш с приятелят си...И това, че е "лошо" и "нередно" кара охлювчета да пълзят по крачола ти. А това гузно чувство те кара да усещаш пеперудки....между краченцата си.
И ти всъщност искаш да му кажеш, за да го въвлечеш в извратените си сексуални фантазии - това може и да не го осъзнаваш.
Знаеш ли какво е cuckold? Сигурно искаш да си имаш такова...
Та, има голяма вероятност да го направиш пак в този случай....А щом ще го направиш пак защо да му казваш?

Извод: Няма защо да му казваш.

cunt
05-06-2013, 06:54
Авторке, слушай сега.
Има два варианта. Само толкова.

Единият е да си много свястно момиче, да си се напоркала и да си сгафила - млади сме, луди сме, нормално. От грешките си се учим. Та, ако е това и си си взела поука това няма да се повтори. Ти ще си му вярна завинаги от този момент нататък...Обаче, помисли си, ако му кажеш какви съмнения ще посееш и как ще се закопаеш.Той сигурно ще ти прости и ще продължите напред, но...С какво око ще гледа той на теб и как ли ще се чувства. Не го ли обичаш достатъчно, че да искаш да се чувства добре и да запазите връзката си? Или е вариант две...?

Вариант две е че ти, в онзи момент, там си отворила кутията (си) на Пандора. И много ти е харесало...Мислиш за това, докато се чукаш с приятелят си...И това, че е "лошо" и "нередно" кара охлювчета да пълзят по крачола ти. А това гузно чувство те кара да усещаш пеперудки....между краченцата си.
И ти всъщност искаш да му кажеш, за да го въвлечеш в извратените си сексуални фантазии - това може и да не го осъзнаваш.
Знаеш ли какво е cuckold? Сигурно искаш да си имаш такова...
Та, има голяма вероятност да го направиш пак в този случай....А щом ще го направиш пак защо да му казваш?

Извод: Няма защо да му казваш.
Ти cuckold ли си ? ;dd Кви извратеняци има вече в тоя сайт не е истина.

Violenza
05-06-2013, 07:09
млади сме, луди сме, нормално. От грешките си се учим.
Утре и човек ще заровите и пак с това ще се оправдавате.

Едно от най-важните неща, на които трябва да се научи човек, е да поема отговорност за действията си.

Червиво младо поколение расте.

FuCKkK13
05-06-2013, 07:41
Били сте в криза и си сгафила при първия удобен момент. Алкохолът не е оправдание. И тази твоя приятелка не ти ли говори, че си пияна, имаш приятел? Нали знае какво ще правиш с онзи?! Може да не признаваш, а да се опиташ да оправите отношенията си. Признанието само ще влоши нещата. От друга страна може да се разделите. Зависи как ще подходиш. :)

съгласна съм... не може при всеки труден период ти да се напиваш и да се сексаш с някой ... и това най-много го мразя : гледаш сега,че не ви е много добре,а не се сещаш преди тоя момент колко хубаво ви е било... аз в такава ситуация бих казала по простата причина че мразя изневерите ( и да тука 150 човека ще ми тръгнат да обясняват нещо ама каквото и да си говорим винаги има друг начин освен изневяра да се реши проблем/труден момент/връщане за нещо и етц. и изневериш ли по-добре си признай и остави другия да реши)

CharovnikaOtOz
05-06-2013, 08:05
Авторке, слушай сега.
Вариант две е че ти, в онзи момент, там си отворила кутията (си) на Пандора. И много ти е харесало...Мислиш за това, докато се чукаш с приятелят си...И това, че е "лошо" и "нередно" кара охлювчета да пълзят по крачола ти. А това гузно чувство те кара да усещаш пеперудки....между краченцата си.
И ти всъщност искаш да му кажеш, за да го въвлечеш в извратените си сексуални фантазии - това може и да не го осъзнаваш.
Знаеш ли какво е cuckold? Сигурно искаш да си имаш такова...
Та, има голяма вероятност да го направиш пак в този случай....А щом ще го направиш пак защо да му казваш?
интересна гледна точка и научих нов термин, който не знаех

draid
05-06-2013, 10:21
Абе наистина ли хора от мъжки пол заставате зад идеята да си мълчи ? Утре и с вас някоя така ще си мълчи, че са я наебали 5-ма докато сте били заедно...

AngelAntichrist
05-06-2013, 15:06
Утре и човек ще заровите и пак с това ще се оправдавате.

Едно от най-важните неща, на които трябва да се научи човек, е да поема отговорност за действията си.

Червиво младо поколение расте.

Все едно реално е направила нещо лошо като се е изчукала с онзи. Просто не е обществено приемливо...
Колко ли голямо его трябва да имаш, за да сравняваш такава постъпка с убийство...
Аз съм сигурна, че и приятелят на авторката е на твоето мнение....Защо ли хората на които им изневеряват винаги са на това мнение? хаха


Ти cuckold ли си ? ;dd Кви извратеняци има вече в тоя сайт не е истина.

Аз съм момиче, не мога да съм cuckold . 8-) Виж си ника преди да ми говориш за извратеняци. :)

Amore-Mio*
05-06-2013, 19:30
Кажи му.
Колкото и гадно да ти е, той заслужава да знае истината - още повече, би трябвало да имаш поне едно минимално уважение към него заради тия 2 години, в които сте били заедно. И е предателство, и оправдания за това - няма.
Казваш му как стоят нещата и той решава какво да правите. Макар, че ако продължите - няма да е перфектно и винаги той ще помни това и надали плановете ви за бъдещето ще се осъществят.

Violenza
05-06-2013, 20:15
Все едно реално е направила нещо лошо като се е изчукала с онзи. Просто не е обществено приемливо...
Колко ли голямо его трябва да имаш, за да сравняваш такава постъпка с убийство...
Аз съм сигурна, че и приятелят на авторката е на твоето мнение....Защо ли хората на които им изневеряват винаги са на това мнение? хаха

Въобще не е 'лошо' да предадеш човек, който ти е вярвал и с когото си делил всичко в продължение на години. Как можах да си го помисля.

Его ли? Аз мислех, че става въпрос за морал и принципи. Все думички, които са ти непознати явно.
А за моята стока не се тревожи, подбирам я изключително внимателно.

cunt
05-07-2013, 14:48
Все едно реално е направила нещо лошо като се е изчукала с онзи. Просто не е обществено приемливо...
Колко ли голямо его трябва да имаш, за да сравняваш такава постъпка с убийство...
Аз съм сигурна, че и приятелят на авторката е на твоето мнение....Защо ли хората на които им изневеряват винаги са на това мнение? хаха



Аз съм момиче, не мога да съм cuckold . 8-) Виж си ника преди да ми говориш за извратеняци. :)
ника си ми е мн як;d а такива мъже ,които ти описа изобщо не заслужават да живеят

AngelAntichrist
05-09-2013, 11:13
Въобще не е 'лошо' да предадеш човек, който ти е вярвал и с когото си делил всичко в продължение на години. Как можах да си го помисля.

Его ли? Аз мислех, че става въпрос за морал и принципи. Все думички, които са ти непознати явно.
А за моята стока не се тревожи, подбирам я изключително внимателно.

Уау, извинявай, бабо. Ти си преживяла две войни, имаш три брака зад гърба си и пет деца - ест., че може да ми говориш за принципи и морал - слушам те. :)
Не его. Огромно его. И ако твоето не беше такова нямаше да ми говориш за стока, а за приятелят си, примерно.
Но пък тези морал и принципи в които гледаш на близките си като на стока не ги бях чувала - звучи изключително християнско.

Един имагинерен статус с някого не означава да се откажеш от тялото и съзнанието си, нито пък трябва да те обрича на вечно страдание, и пренебрегване на усещания...
И когато някой не ти дава това, което искаш е нормално да си го търсиш другаде.
Винаги има признаци преди нещо такова да стане...
Как можах да си го помисля?

Violenza
05-09-2013, 17:16
Уау, извинявай, бабо. Ти си преживяла две войни, имаш три брака зад гърба си и пет деца - ест., че може да ми говориш за принципи и морал - слушам те. :)

Морал и принципи имат само възрастните ли? :D Ако е така, баба съм, съгласявам се веднага.



Не его. Огромно его. И ако твоето не беше такова нямаше да ми говориш за стока, а за приятелят си, примерно.
Но пък тези морал и принципи в които гледаш на близките си като на стока не ги бях чувала - звучи изключително християнско.

Това каква дума съм използвала няма никакво значение и не показва отношение, студено. С християнското пак не налучка.



Един имагинерен статус с някого не означава да се откажеш от тялото и съзнанието си, нито пък трябва да те обрича на вечно страдание, и пренебрегване на усещания...
И когато някой не ти дава това, което искаш е нормално да си го търсиш другаде.
Винаги има признаци преди нещо такова да стане...
Как можах да си го помисля?
Кой говори да се отказваш от 'тялото и съзнанието си'? Въобще, абсурдни неща говориш. Никой на нищо не може да те обрече, единствено човек сам може да се обрече на каквото и да било.
А номерът с търсенето другаде на нещо си не минава. Като нямате деца, нямате брак, какво изобщо ви задържа при този човек, след като не ви дава нужното? Ми излезте и си намерете човека, който ще ви го дава. Хем ви боли, хем ви сърби.

askadas
05-09-2013, 17:28
Хора бе, вярвай те във Господа. Всичко било малко, от малко се събира и поле ви се изсипва на главите.
Хайде момичето е направило грешка да не я критикуваме, кажи му, кажи му, кажи му.. това искам да ти кажа, че цял живот ще се сещаш за това ако не му споделиш и се изясните.

Само да ти кажа, че човек който обича рядко изневерява. Но под въздеиствието на алкохола, хайде той ще ти прости защото те обича.

Ами добрата ти приятелка? Толкова е добра, че не знае, че си имаш приятел и те е пуснала да ходиш при тоя охлиов ли. Ах айде стига. Ще чакаме да кажеш какво е станало, поздрави ;) :!

AngelAntichrist
05-09-2013, 23:37
Морал и принципи имат само възрастните ли? :D Ако е така, баба съм, съгласявам се веднага.


Не, само хората, които са могли да (си) докажат нееднократно тези морал и принципи могат да претендират за тях, и да говорят за тях като нещо реално.
Всеки може да има "морал и принципи", докато седи на дивана, гледа телевизия и яде корнфлейкс. (И чат-пат преживява някакви нормални житейски драми - загубва родител/роднина, преживява някаква домашна финансова криза, губи приятели, несподелена любов, местене и т.н.)
Отиди на война и виж дали няма да убиеш. Преживей три брака и виж дали няма да изневериш. Народи си пет деца и виж дали няма да откраднеш, ако се налага и какво значи да делиш всичко с някой в продължение на години.
Пожелавам ти щастие и да не стигнеш до там...Но тези хора, тези хора наистина знаят какво значат морал и принципи. А аз пък ги виждам като нещо далеч по-висше от това кой с кого ще се ебе. Ти може да си седиш верен на един човек цял живот и да си готов да убиеш само като ти размахат хилядарка пред носа....

Знаеш ли какво? Най-добрият човек на този свят, най-светлата личност, която познавам е изневерила.
Бил е женен, с едно дете, запознал се е с Нея...Онзи брак е бил прибързан, а тя е била сродната му душа...
Те всъщност не са правили нищо интимно, но в ония времена там до където са стигнали е било равностойно на изневяра...
Любовта...Обичали са се.
Той се развежда с жена си...Жени се за любимата си....И са вече около 30 години са заедно. (Кой каза, че младите и глупавите не взимат добри решения? Тогава усещането е най-истинско; правилният избор понякога е първичният.)
Прекрасна възрастна двойка.
А той...Ако си изпаднал ще ти подаде ръка, ако си безпаричен ще ти помогне финансово, ако си неориентиран ще те упъти....

Говори ми ти за "лошо" и категоризирай. Давай. Реално е само в твоята глава.

Хората са прекрасни, защото са истински. И те грешат. И те не винаги намират пътя. Те са хаотични. Те са емоционални. Винаги искрени. Следващи гласовете в главата си и осъзнавайки реакциите си прекалено късно. Истински. Човешки. Прекрасни!

....А Божието си е Божие.

Violenza
05-10-2013, 09:01
Много патетично и отклонено.


Не, само хората, които са могли да (си) докажат нееднократно тези морал и принципи могат да претендират за тях, и да говорят за тях като нещо реално.

Това, за което говориш, не идва с годините, а с опита, двете не са еквивалент.



Преживей три брака и виж дали няма да изневериш. Народи си пет деца и виж дали няма да откраднеш, ако се налага и какво значи да делиш всичко с някой в продължение на години.

Не мисля, че бих изневерила, независимо кой по ред брак ще да ми е, това е личен избор, не е нещо, което се случва току-така. За децата е същата работа. Като нямаш с какво да ги храниш, няма да ги народиш пет, отново става дума за напълно съзнателен избор.

Говорим за различни неща. Няма какво да ми разтегляш локуми за бракове и деца, ситуацията в темата е съвсем елементарна и много далечна от това, което ти представяш. На мен ми е ясно, че изключения винаги има, както и безброй различни казуси. Комплексни са нещата. В случая говорех основно за отговорности, които се налага в един момент да бъдат поети.



Знаеш ли какво? Най-добрият човек на този свят, най-светлата личност, която познавам е изневерила.

А ако тази така светла личност ти обясняваше, че заклеймява изневярата?


Ти може да си седиш верен на един човек цял живот и да си готов да убиеш само като ти размахат хилядарка пред носа....

Тук съм абсолютно съгласна.

Както и да е, наистина говорим за различни неща.

girlwithblueeyes
05-10-2013, 09:22
Нали го обичаш уж ? Тогава защо му изневеряваш за мен ако обичаш някой дори да сте в най-тежката криза не тръгваш да се напиваш и изневеряваш с всеки . Доста е подло и лицемерно да твърдиш , че обичаш някой ,а после да му изневеряваш .
Ако имаш чувства към другото момче бих те разбрала ама в тоя случай съжалявам немога .

MagicSmiles23
05-10-2013, 09:41
....и връзката им умря.Край. :3

Niakoitam
05-10-2013, 14:21
След дъжд качулка.Да си мислила навреме.Сега имаш два варианта. Да му споделиш което си е по правилното без да си се самооправдаваш как не искаш да го нараниш или да си замълчиш и да се молиш всячески един ден да не узнае,защото ще стане още по-лошо отколкото ако сама му признаеш.

AngelAntichrist викаш и на теб не е като да не ти се е случавало нали? ;)