PDA

View Full Version : размери ?



ivan_motoboto
05-07-2013, 14:14
Здравейте, имам доста интересен въпрос към вас :Д скоро с приятелката ми правихме секс и прочетохме нужните неща, за да ни е по-лесно и така нататък, и да нямаме теми ''проблем дали е станал гаф?''.Но проблемът идва в презeрвативите или не толкова в тях, колкото в моя приятел хаха. Бях взел презервативи Дюрекс екстра сеиф, като предполагам повечето за първи път, но там ми дадоха просто ей така, без някакъв размер и нещо такова,което в последствие се оказа ОГРОМЕН проблем, защото ми бяха ужасно тесни и си беше върховно мъчение и болка.Та въпроса е имат ли някакви размери точно тези презервативи или са универсални и ако имат размер къде ,защото цялата кутийка огледах и не видях нищо :D

prosto_chovek
05-07-2013, 14:17
Браво, похвали се с голям кур.

ivan_motoboto
05-07-2013, 14:31
Абе що хейтвш са, питам нещо конкретно, обясних и както траа и веднага съм се похвалил... Кажи как да си задам въпроса без да изглежда по тоя начин ;) Хубаво излъгах ви мноо ми е малък и за тва сички ми хлопат, се едно слагам ръка в ботуш...кажете как да разбера какви размерите за да търся най-малкия

AliceSw
05-07-2013, 14:33
не е от кура, от презерватива е....:D

дебел и стегнат е, затова така се казва

ПП на всяка кутия има размер...

ivan_motoboto
05-07-2013, 14:35
Тоест тоя модел на всички са си така ? И да добавя, че не само стягаше много а направо го вдигах с 300 зора. Иначе съм сиг, че трябва да има размери няма как...

AliceSw
05-07-2013, 14:51
мъж не съм, но усещането е стабилно по-гумено от повечето други

пробвай нормални...на дюрекс май бяха Класик, ако пак не е ок, гледай размерите

iShomby
05-07-2013, 15:03
... Аз коляното си мога да пъхна , той кфи глупости говори . Да не си ги купил от Китаи или нещо такова .

tori
05-07-2013, 15:04
... Аз коляното си мога да пъхна , той кфи глупости говори . Да не си ги купил от Китаи или нещо такова .
Грешка при слагането? Това и към Шомбито, и към Автора.

marilyn
05-07-2013, 15:05
Пробвай с нормални презервативи, тия Extra Safe са ужасно дебели. Сигурно за това не са ти били удобни. Купи си classic или Durex Love, Jeans.

Иначе на кутията си пише размера.

ledenakrasota
05-07-2013, 15:06
Ултра сейф са най-дебелите презервативи. Не е чудно...

iShomby
05-07-2013, 15:10
Е то друго няма кфо да е , просто малко да са базикна с него , защото глупоста е силна с този индивид .

ivan_motoboto
05-07-2013, 18:12
мисля че глупоста е силна с тебе ;) няма начин да е от слагането, при положение ,че е толкова по-тесен и ми спира всичко и спада.Ясно е че е по-плътен и има размери да, но това питах, къде ги пише и какво са ,защото имам спомен как сте казвали ,че са с цифри от рода на 34 36 и т.н. Не виждам къв ви е проблема та хейтвате наред... зададох въпрос и ви обясних ,че не е от слагането, но както и да е може просто да кажете какви са размерите като отбелязване и къде ги пише :)

tori
05-07-2013, 19:30
Или в листовката, или на кутията някъде ги пише. Така помня, скоро не съм виждала кутия и не съм се заглеждала.


Размерите се делят на 2 вида:

Нормални: 178 мм дължина (17.8 см) и 52 мм ширина (5.2 см)
Големи: 205 мм дължина (20.5 см) и 56 мм ширина (5.6 см)
Копнато е от стара тема от този форум, не знам колко е вярна информацията. Ама пише на кутийките някъде. Just google it.