PDA

View Full Version : някакъв тест за намеренията й?



Walle
05-29-2013, 17:11
Не получих това за което писах. Моля да се изтрие темата :)

prosto_chovek
05-29-2013, 17:18
Тя си има гадже. Когато си няма, тогава се занимавай с нея.

Walle
05-29-2013, 17:19
Ходят от много време и съм абсолютно сигурен че не е влюбена в него. Виждал сам го и просто знам :)

DisappointedDreamer
05-29-2013, 17:21
Тя си има гадже. Когато си няма, тогава се занимавай с нея.

Козирога рече и отсече. :Д

Какво искаш да кажеш авторе? Че двойките, които ходят от дълго време не са влюбени? Или пък, че умееш да четеш по външния вид кой кога в кого е влюбен? Ее, какъв талант си.

Подкрепям първото мнение. Не се бъркай.

Walle
05-29-2013, 17:25
По мой наблюдения момичетата се разделят с приятелите си когато вече са намерили нов човек... Както се казва не скачат от 1 клон ако не са грабнали другия.. Не искам някой да ме изпревари :(

prosto_chovek
05-29-2013, 17:26
Ходят от много време и съм абсолютно сигурен че не е влюбена в него. Виждал сам го и просто знам :)

Кажи по точки какво точно те кара да мислиш, че тя не е влюбена в него? А дори и да има такива неща, защо се бъркаш в чужда връзка?

DisappointedDreamer
05-29-2013, 17:27
Без коментар съм по коментара ти.

А, 'що просто не отидеш при нея и не я награбиш? Туко виж те изпреварил друг.

Walle
05-29-2013, 17:28
не се бъркам никъде. До сега не съм говорил с нея абсолютно нищо за връзката и просто казвам че съм виждал приятеля и...

DisappointedDreamer
05-29-2013, 17:29
Добре, де. Виждал си го. И какво? По брадата му ли позна, че не се обичат? По синята риза? По какво?

Walle
05-29-2013, 17:37
Преди съм виждал същата картина с едно друго момиче. Имаше приятел които не обичаше.. то просто си личи. Накрая тя се хвана с друг и след това скъса с първия. Стига сте ме наливали. Пуснал съм темата с друга цел. И ок да кажем че чакам да и приключи връзката, тя после да не би да дойде сама и да ми каже че вече е свободна. Как да разбера ако не я тествам по някакъв начин. Може да иска да го остави но първо да намери следащия си бъдещ партньор

prosto_chovek
05-29-2013, 17:37
По какво точно според теб си личи? Състави точки, схема, алгоритъм, все тая - кажи точно защо мислиш, че не се обичат, за нас, дето ще ти отговаряме, би било отправна точка.

sneering
05-29-2013, 17:43
Добре, де. Виждал си го. И какво? По брадата му ли позна, че не се обичат? По синята риза? По какво?

По поведението и.

sneering
05-29-2013, 17:46
Според мен въпросното момиче е с шумен характер,обича да се смее и комуникира,влиза и излиза в личното пространство на всеки и създава илюзията,че харесва някого.Автора на темата,може и да се е подлъгал,именно по тази пътека.

Walle
05-29-2013, 17:56
В началото ми се стори тиха и не чак толкова отворена. Но с моя авер просто ги караме да се смеят на някви простащини. С никой друг не съм ги виждал така да се смеят

sneering
05-29-2013, 18:07
Вече си в университет и предполагам простащините може да предизвикват смях,но дотам. Опитай се да вмъкнеш и някакъв вид сериозно отношение и мироглед към света,да има и от двете по-малко.Щото има вероятност,да те вземе за някакъв несериозен такъв.

prosto_chovek
05-29-2013, 20:04
В началото ми се стори тиха и не чак толкова отворена. Но с моя авер просто ги караме да се смеят на някви простащини. С никой друг не съм ги виждал така да се смеят

Това наистина не е повод да си мислиш това, което си мислиш. За да мислиш, че едно момиче не обича едно момче, трябва да се карат много, да не се разбират, да се дърпат един от друг и прочее. Това просто не е нищо.