PDA

View Full Version : Ако се чудите как мирише любовта, направете си чай от черен бъз и орехи



XTREMEFREERIDE
05-31-2013, 07:07
...и му сложете меласа, вместо мед поне един път в живота си!!!

Знам, че темата бързо ще се затрие. Не знам дали ще пробуди някакъв интерес. Но като форумна птичка, ми се прииска някак изведнъж, да попиша, пък и да почете някой. Няма да бъде дълго. Надявам се.

Тази сутрин станах рано и се чувствам прекрасно. Събудих се до човека, когото обичам с цялото си съществуване. Будя со до него вече година и половина, че и отгоре. Всеки път, щом се събудя преди него, го гледам как спи и се усмихвам на живота. Всеки път, щом се събудя и той вече е буден, срещам погледа му, спрян върху мен. Да, звучи сладникаво. Но е повече от сладко, повярвайте ми! Няма друга такава сила на земята, няма друга такава любов. Аз вече промених света с него. Аз вече живея в един различен свят, където вярата, доверието и верността са движещите сили на успеха и носителите на щастието.

Хапвам си препечените до болка филийки от многозърнест хляб, намазани с домашно сладко от боровинки и съм щастлива. Вдигнала съм си всички щори. Искам да усещам слънцето. Същото това слънце, което ще псувам на ум докато прекопавам градината ни, докато той мъкне кашони с теракот за кухнята. И ще бъда точно толкова щастлива, колкото съм сега. Точно толкова щастлива, колко бях, когато се прегръщахме за първи път. Точно толкова щастлива, колкото бях, когато просто вярвах, че го има някъде и е истински.

Вярвам! И това е най-прекрасното, което можеше да ме сполети. Защото вярата те шибва с мокър парцал през лицето и те кара да осъзнаеш колко си значителен! И всичките онези филми за това колко е голяма планетата, колко са много галактиките, колко е огромна вселената и колко си дребен ти, могат да се скрият в миша дупка пред Вярата! И сега, някой да не си помисли, че говоря за религия. Говоря за това, че всичко е постижимо, когато го вярваш, дори само когато го помислиш, но тогава още не си го осъзнал.

Аз вярвам в нас. В мен. В него. Във всичко, което правим. И не толкова в мечтите ни, колкото в мечтаенето заедно.

Аз търсих човек със съвсем отделна вселена от моята. И го намерих. И той никога не ще пробие дупка в моята вселена. И аз никога не ще пожелая да е набъркам в неговата. Ние живеем по отделно. Всеки живее в главата си. И обичаме чуждата вселена без да се докосваме до нея, защото оценяваме и уважаваме съзнанията си. Чудите се къде е допирната ни точка? Че този свят малка допирна точка ли е?

Ще мине следващата седмица. Ще шкуркам и лакирам пчелни кошери с баща ми. Ще бера билки, а после ще запаля лагерен огън пред вилата с брат ми и ще пеем песни от детството ни. Пък накрая ще заспя на хамака, гледайки звездното небе и малките светлинки в града.
И ще бъда щастлива. И ще мине времето. И ще бъде ползотворно. За душата.

А после...
...после ще мога да му приготвям чай всяка сутрин.
И ще бъда точно
толкова
щастлива.

girlwithblueeyes
05-31-2013, 07:18
Авв много сладкa история . Да знаеш мноог ама много ви се радвам <3
Дано за напред сте все така щастливи и отдадени един на друг .

Аз съм за темата да не се трие или заключва всеки ден тука има теми да проблемите на този или онзи . Трябав да има едан тема изпълнена с положителни чувства и много любов

XTREMEFREERIDE
05-31-2013, 07:27
<3 благодаря ти, слънчево момиче!
Бъди щастлива!

girlwithblueeyes
05-31-2013, 07:28
Моля <3

Според мен тук трябав да се напарви тема в която всичик влюбени можем да си споделим за връзката . Достатъчно теми има за проблемите нека има и малко любов

anonymous708973
05-31-2013, 07:29
С риск да бъда нетипичен реалист, но това с отделните вселени никак не ми се вписва в "24/7 сме заедно". Само констатирам, няма никаква нотка на укор или насмешка, или нещо подобно.
А вие двамата сте уникални късметлии да живеете поотделно сами, затова и няма кой да ви се муси, че не се прибирате вкъщи ли? Ех, де тоз късмет.

Завиждам. Много. :д
Да кажем, че е благородно :)

Ениуей, обичайте се много, много, много! Дано всичките ви планове се осъществят :)

XTREMEFREERIDE
05-31-2013, 07:41
Инка, това с отделните вселени е на едно мноооого отнесено ментално ниво. :cool: Става въпрос за това, че на мен ми се насълзяват всеки път очите като видя слънчогледи, той пък сънува често някакъв кристален вълк...и, виж дори казвам "някакъв", защото знам, че не мога да разбера това значение за него и не се опитвам да му се ровя в прочувствеността. Просто обожавам факта, че той има нещо подобно в главата си, което да го зашеметява само и единствено него.

Иначе, аз живея с баба си и дядо си в една къща, но те са на най-долния етаж, аз на най-горния. Той живее в момента с майка си. Майка му е единствената, която се цупи,когато дълго време не спим у тях, защото само тя знае, че спим заедно. :cool: Иначе нашите не са разбрали до сега (цяла година и половина!), че преспиваме заедно, било то у дома или у тях. Нито пък баба и дядо. Само брат ми (от семейството ми), който живее с мен, знае за тая работа. Пък той адски се радва като сме вкъщи, защото си има компания. И така...странна ни е историята, заплетена, на моменти детинска, на моменти много зряла.

girlwithblueeyes
05-31-2013, 07:43
Е как така година и полвина сте заедно и баба ти и дядо ти не знаят:D
Попринцип съм скептично настроена към подобни любовни истории където всичко е като розов балон и всичко е едва ли не идеално но специалон вие двамата ме радвате .

XTREMEFREERIDE
05-31-2013, 07:46
Те знаят, че сме заедно, но не знаят, че преживяваме вкъщи заедно по някоя и друга седмица време. :'D Така е, понеже аз съм си (с брат ми) в самостоятелен апартамент, където те не се качват, защото вече им е кофти изкачването на стълбите. (: Иначе имаше един случай, когато баба ми се качи и той се кри под леглото. Ама пак не ни хванаха!!! :cool:

Иначе не е идеално и такова, каквото го описвам през цялото време. Нормални хора сме си, поскарваме се профилактично, дразним се един друг понякога, ревнуваме се и пр., ама не мисля, че е правилно да занимавам други хора с проблемите ни, затова като говоря, говоря само хубавите работи.

:)

girlwithblueeyes
05-31-2013, 07:48
Пхааа горките :D тва с криенето е голяма тръпка но в един период омръзва

XTREMEFREERIDE
05-31-2013, 07:49
Още не ми е писнало, но намирисвам, че би ми омръзнало скоро, ако не се местехме другата седмица. Права си. :)

girlwithblueeyes
05-31-2013, 07:51
А те нали са го виждали:D
Мен баба ми е кръстила приятелят ми ""оня белината "" :lol:

XTREMEFREERIDE
05-31-2013, 07:53
Разбира се, че са го виждали. Те вече с баща ми умират да седнат на маса заедно. Аз адски се радвам, защото това е първата ми връзка, която нашите одобряват. (:

girlwithblueeyes
05-31-2013, 07:55
Радвам се :)
Желая ви щастие но също така бъди реалист
Обичайте се много

anonymous708973
05-31-2013, 08:10
Оставате заедно по цяла седмица и нито вашите, баба ти и дядо ти знаят? :–Д
хаха. Добре де, като ти се обади баща ти някоя вечер и те пита къде си... или баба ти ти каже да слезеш да вечеряш с тях, а ти си при твоя приятел? Как някоя любопитна съседка не те е видяла да се прибираш по никое време?
Късметлийка!

"Под прикритие" ряпа да яде :ДД

Не че искам да ти осирам темата, ама може ли да се оплача мъъничко? Имам чувството, че ако с моя заживеем заедно, ще го убия на третия ден. С триста зора го вдигам от леглото преди 12-1 наобяд (ако не е имало запой предната вечер. Тогава аз съм станала още в 9-10), с триста зора ще рече да измие чиниите, пепелници и боклучки навсякъде, направо... ГРР!
Далеч не съм от най-подредените, ама имам силно изразена вина за несвършена работа, а при него напълно отсъства.
Завиждам на хората без битови проблеми.

granger
05-31-2013, 08:14
Пири,като чета историийките ви и се влюбвам във вас :D Толкова сте сладки и прекрасни :) Обичайте си се все така и като идем в София ще си варим сладко пред блока :lol:

klimatronik
05-31-2013, 08:22
Само това за вярата не го разбрах ? И аз вярвах , но накрая получих само 1 к@р

cyclops
05-31-2013, 09:41
Много сте сладки и много ме радвате. Любовта е толкова силна и е едно от най-хубавит неща в живота ни.
Дано скоро си намерите квартира. Проблемът с обзаведените квартири в София е, че повечето са със супер стари мебели и мирише гадно в апартаментите. Е, има изключение,де. Дано намерите нещо подходящо.

anonymous708973
05-31-2013, 10:20
Нека съм претенция, ама аз в подобен апартамент (стари мебели и кофти миризма) не бих живяла. Умира ми се вътре.

Chacho
05-31-2013, 10:27
Ако пак ти се допише, не забравяй и тук да постнеш. Много ароматен текст.

shmatarok
05-31-2013, 10:27
Ей как ги обичам тези теми. Толкова рядко се появяват, а толкова зареждащо действат.

Пожелавам ви да се обичате все така и занапред. И дано и останалите да изпитаме някой ден щастието и заряда, които носи темата ти. :)

girlwithblueeyes
05-31-2013, 10:28
Същото . Може да съм сноб ама не бих живяла в няква мизерия

anonymous708973
05-31-2013, 10:31
Лошото е, че аз дори не говоря за мизерия :д

girlwithblueeyes
05-31-2013, 10:33
За мен мизирия е широко понятие:D обичам да ми е чистичко и хубаво .

anonymous708973
05-31-2013, 10:36
И ново. И цветно. :д
Спирам, спирам.

girlwithblueeyes
05-31-2013, 10:36
Най-вече ново :D

Chacho
05-31-2013, 10:37
Глезли, вие :D

marilyn
05-31-2013, 10:54
Много красиво си го написала. Много. Образно е, докато четох, си представях всеки детайл. Хубаво е да има такива теми, наистина, нещо положително... :)

Наскоро започнах да осъзнавам колко е ценно това да можеш да се събуждаш до човека, когото обичаш. Както тая нощ. И много предишни. Буди се и ме гледа докато спя. И е мило.
И за вярата съм съгласна с авторката.
А за битовизмите... сякаш ако живеем заедно бихме се разбирали много... обичаме да ядем едно и също, правим едва ли не всичко по един и същи начин... в детайли, педантични сме в едни и същи глупости...


Авторке, щастие ви пожелавам много!

А как сте се опазили да се криете година и половина не знам :D :D :D

XTREMEFREERIDE
05-31-2013, 11:03
Оставате заедно по цяла седмица и нито вашите, баба ти и дядо ти знаят? :–Д
хаха. Добре де, като ти се обади баща ти някоя вечер и те пита къде си... или баба ти ти каже да слезеш да вечеряш с тях, а ти си при твоя приятел? Как някоя любопитна съседка не те е видяла да се прибираш по никое време?
Късметлийка!

"Под прикритие" ряпа да яде :ДД

Не че искам да ти осирам темата, ама може ли да се оплача мъъничко? Имам чувството, че ако с моя заживеем заедно, ще го убия на третия ден. С триста зора го вдигам от леглото преди 12-1 наобяд (ако не е имало запой предната вечер. Тогава аз съм станала още в 9-10), с триста зора ще рече да измие чиниите, пепелници и боклучки навсякъде, направо... ГРР!
Далеч не съм от най-подредените, ама имам силно изразена вина за несвършена работа, а при него напълно отсъства.
Завиждам на хората без битови проблеми.

Аз имам една прекрасна логика за това как се разбираме с битовизмите. Тайна се крие в това, че ние още първата седмица от връзката ни заживяхме заедно. Тогава бяхме още в пеперудестия си период, когато всеки един от двама ни, без да се замисля, угаждаше на другия и се променяше така, че да вижда другия щастлив. И това си стана навик. Пък и си оказа влияние. Много сме пригодени и двамата един към друг.

Иначе, много сме добри. Ама има доста подробности за това криене. Първото и най-хубаво нещо е, че живеем на 3 минути път един от друг. Ама буквално 3 минути. Ако нашите настоят да сляза да вечерям (примерно), слизането би ми отнело точно толкова време, колкото да се изфорсирам от тях до вкъщи. :cool: Яко е. А и баба и дядо работят от 5 следобяд до към 9-10 вечерта, така че в повечето случаи, когато се приберат и видят, че лампата ми е загасена, "знаят", че спя. :cool: Много обстоятелства просто са в наша полза.


Пири,като чета историийките ви и се влюбвам във вас :D Толкова сте сладки и прекрасни :) Обичайте си се все така и като идем в София ще си варим сладко пред блока :lol:

ЗадължЕ, Пламе! :*


Най-вече ново :D

Ja, ja! :cool:

//благодаря на всички за хубавите пожелания! И съвсем свободно си пишете за връзките! Това е тема за ЛЮБОВТА, не за мен и него. (:

girlwithblueeyes
05-31-2013, 11:08
С моят от есента ще се избиваме сигурно а какво ще ядем никой не знае :lol:

UNITED2
05-31-2013, 11:22
Усмихвах се докато четях, красиво е.
Радвам се за вас, много щастие!!! :)

cyclops
05-31-2013, 11:48
Аз имам една прекрасна логика за това как се разбираме с битовизмите. Тайна се крие в това, че ние още първата седмица от връзката ни заживяхме заедно. Тогава бяхме още в пеперудестия си период, когато всеки един от двама ни, без да се замисля, угаждаше на другия и се променяше така, че да вижда другия щастлив. И това си стана навик. Пък и си оказа влияние. Много сме пригодени и двамата един към друг.

И все пак няма винаги да е толкова розово. Като започнете да работите и единия се прибира в 9, другия в 7 - и двамата сте изморени. На никой не му се готви, чисти. Няма как единия да угажда постоянно на другия или постоянно да се спазват правилата за "разделяне на труда". Така, че се настрой и за не толкова розови дни 8-) Но това са съвсем нормални неща пък

XTREMEFREERIDE
05-31-2013, 11:55
Ох, и през това минахме. Когато аз бях първа смяна на училище, ставах в 6 и се прибирах към 4 следобяд, пък той в 2 на обяд започваше работа и приключваше към 2 през нощта... Е, става малко по-трудно, но товара винаги е бил върху двамата, а не между нас. Някак просто нямаме тези проблеми. Дано и никога не ги отимаме. Имаме си някакви други дразги, разбира се, но поне от това не се оплакваме.

:)

ShtrudeL
05-31-2013, 12:24
Прекрасна тема! <3

XTREMEFREERIDE
05-31-2013, 12:38
Прекрасна тема! <3

само те дебна от сутринта кога ще пишеш :*

paradosou
05-31-2013, 12:50
Ужасни симпатяги сте 8-)! В темата за снимки имаше кадър с градински маркуч и хвърчащи навсякъде пръски, беше си притиснала момчето в някакъв ъгъл... 5 минути не си свалих усмивката като я видях :д.

И съвсем свободно си пишете за връзките! Това е тема за ЛЮБОВТА, не за мен и него. (:
Много зареждащо звучи. Дано се развие и повече темата.)

xoxi
05-31-2013, 12:55
Много хубава тема!
На вас двамата ви пожелавам много, много любов.
Дано вдъхновението за такива писаници ти идва по-често!

Искам само да попитам колко често ви се случва (не само на авторката и нейното момче) да се събудите заедно? Защото цялото това нещо със "събудих се и той ме гледаше" или "гледах го как се буди...", ми е много непонятно. Смисъл, ние винаги се бъдим с поне час-два-три разлика. :D Ужасно рядко се случва да се събудим едновременно, но най-често това става, когато първия събудил се е прекалено непохватен и вдига много шум.
Иначе обожавам да се събудя от мириса на закуска! Най-често палачинки. xD Веднъж се събудих от миризмата на изгоряла закуска, но като го видях колко виновен и ядосан изглежда, наведен над печката и пак ми стана сладникаво. Абе, хубаво си е да си живуркаш с човечето!

girlwithblueeyes
05-31-2013, 12:57
При нас той спи аз лежа или чета книга :D и така да се каже аз го гледам как спи а не той мене .

urlittlelady
05-31-2013, 13:19
толкова е хубавоо ^_^
още много много много любов ви пожелавам и все така да продължавате да се обичате!!!

XTREMEFREERIDE
05-31-2013, 13:48
Искам само да попитам колко често ви се случва (не само на авторката и нейното момче) да се събудите заедно? Защото цялото това нещо със "събудих се и той ме гледаше" или "гледах го как се буди...", ми е много непонятно. Смисъл, ние винаги се бъдим с поне час-два-три разлика. :D

Само след препиване вечерта той спи с часове повече от мен. Ама ние си имаме уговорка да се будим един друг по-често, защото искаме да си накараме биочасовниците да ни будят рано, та...така. :Д

102
05-31-2013, 14:05
@XTREMEFREERIDE, какво работите..? (Ти и Той, не ти говоря на Вие). Питам от любопитство.

XTREMEFREERIDE
05-31-2013, 15:48
Той-ът е върл програмист. Аз си започвам стажа като графичен дизайнер лятото, после си започвам висшето образоване като такъв и се надявам скоро да имам задачки от вкъщи, такива са изгледите.

LadyTerrible
05-31-2013, 16:14
...и му сложете меласа, вместо мед поне един път в живота си!!!

Тази сутрин станах рано и се чувствам прекрасно. Събудих се до човека, когото обичам с цялото си съществуване. Будя со до него вече година и половина, че и отгоре. Всеки път, щом се събудя преди него, го гледам как спи и се усмихвам на живота. Всеки път, щом се събудя и той вече е буден, срещам погледа му, спрян върху мен. Да, звучи сладникаво. Но е повече от сладко, повярвайте ми! Няма друга такава сила на земята, няма друга такава любов. Аз вече промених света с него. Аз вече живея в един различен свят, където вярата, доверието и верността са движещите сили на успеха и носителите на щастието.
Това ми напомня за мен преди време....
Звучиш тоолкова щастлива и влюбена,сигурно сияеш! :) Бъдете все така щастливи и влюбени,пожелавам ви го от все сърце. :)

XTREMEFREERIDE
05-31-2013, 16:23
Много благодаря на всички ви (отново)!

tori
05-31-2013, 16:42
Прекрасна тема! <3
Точно. Много любов на авторката и човечето и.

AnarchyBoy
05-31-2013, 22:45
Много сладка тема. Която зарежда с хубави емоции и от нея лъха позитивизъм :D
Искам и аз така.. Мамка му много искам..

Иначе да много сте сладки, и в темата за снимките видях, че си писала и там сте много сладки и изглеждате много щастливи, а това е най-важното! Пожелавам ти да си се обичате все така, защото няма нищо по красиво от любовта!

Темата ще я следя с интерес.. Писна ми от тревожни и изпълнени с тъга теми, ето нещо различно и интересно! ;)
Аре и другите влюбени не се крийте, пишете и вие за вашето, щастие тук. 8-)

fakesmiles
06-01-2013, 15:02
Пишеш просто прекрасно <3
В главата ми беше направо като филм това,да знаеш че ти завиждам мъничко (или не чак толкова мъничко) за това,което имате,особено в момента...
Пожелавам ти винаги да си така :)

babity
06-01-2013, 18:48
Защо не те е страх, че той може да те обсеби? Че няма да можеш да имаш своя собствена среда? Толкова ли е хубаво да си 24/7 с някого? Не го ли мразиш поне ден-два месечно (преди да ти дойде)? Защо не искаш първо да станеш самата себе си, преди да станеш половината от едно "нас"? Не искаш ли нещата да станат по твоя начин? Не те ли е страх, че той може да те нарани (някога с нещо, не визирам нищо конкретно)? Ами ако ти станеш част от "нас" преди да си станала "аз"... това няма ли да те опустоши някой ден? Как си сигурна, че някога няма да съжаляваш, че си се ограничила от нещо? Откъде знаеш как мирише любовта? Ароматът не свършва ли?

Знам, че цапам нещо хубаво в момента, не е с лоша умисъл. Просто аз не мога да си отговоря на тези въпроси и ми е интересно... От все сърце ви желая мнооооого щастие!

Едит: И т'ва за меласата.... Защо ядете (в случая пиете) храната на нашата храна? :D

XTREMEFREERIDE
06-01-2013, 19:48
Надали отговорът ми ще има значение за теб и най-вероятно няма да можеш да ми повярваш, докато не го изпиташ сама, защото в очите на онези, които не са го имали, звучи невъзможно/прекалено сладникаво/розов-балон и пр.
Но, все пак, ето ти моите отговори, така, както аз чувствам нещата:


Защо не те е страх, че той може да те обсеби? Не, защото вече ме е обсебил по начин, по който аз съм му позволила. И по-скоро това обсебване си засяга изцяло и само мен. По-скоро аз съм си се обсебила чрез любовта си към него. И така се чувствам прекрасно. Не мисля, че на всеки би му било добре, но съм си намерила Моето нещо.

Че няма да можеш да имаш своя собствена среда? Даваме си предостатъчно свобода. И под свобода не визирам "той може да излиза с приятелки", "аз не го ревнувам от бивши" и т.н. По-скоро разбираме, че понякога всеки има нужда от осамотяване. Наистина РАЗБИРАМЕ това и се стараем да го получаваме.

Толкова ли е хубаво да си 24/7 с някого? Адски ми е хубаво. Но, разбира се, не е било и никога няма да бъде 24/7. И ние сме хора, и ние работим/учим/ходим да се виждаме с родители и пр.

Не го ли мразиш поне ден-два месечно (преди да ти дойде)? Разбира се, че го мразя понякога. :cool: Ама най-вече се е случвало, когато не е около мен и не сме говорили за това, кеото ме притеснява.

Защо не искаш първо да станеш самата себе си, преди да станеш половината от едно "нас"? Усещам себе си като намерила достатъчна част от самата-себе-си, така че останалата част да може да се изгради в съвместимост с някого. И това по никакъв начин не ми се струва ограничаващо.

Не искаш ли нещата да станат по твоя начин? Искам. И стават. Ако имаш предвид съобразяването - и него го искам.

Не те ли е страх, че той може да те нарани (някога с нещо, не визирам нищо конкретно)? Не, защото не усещам съмнение. Но го допускам като вариант. От което пък не се страхувам изобщо.

Ами ако ти станеш част от "нас" преди да си станала "аз"... това няма ли да те опустоши някой ден? Мисля, че отговорих вече на този въпрос.

Как си сигурна, че някога няма да съжаляваш, че си се ограничила от нещо? Не съм. Просто поемам риск. Сигурна съм, че мога да понеса всякакви последствия, до които този риск може да доведе. И затова спя спокойно всяка вечер.

Откъде знаеш как мирише любовта? Ароматът не свършва ли? Просто си отпих от чая онази сутрин и в главата ми се появи това, което съм написала. Ароматът си го правиш. Като ми свършат билките, знам от къде да намеря точно същите.

:) :) :)

Violenza
06-01-2013, 20:50
Ти не беше ли писала, че живеете заедно от година и кусур? Ама на това ли викаш живеем заедно? :D

Хубаво е, че сте се намерили.

pifiella
06-01-2013, 21:27
Обичайте си се все така и като идем в София ще си варим сладко пред блока :lol:

И аз се самопоканвам за голямото сладкоправене пред общежитието!
А иначе много ви се радвам,обичайте се,радвайте се един на друг и тва му трябва на човек!

XTREMEFREERIDE
06-02-2013, 18:42
Ти не беше ли писала, че живеете заедно от година и кусур? Ама на това ли викаш живеем заедно? :D

Дам. Събуждам се до него всяка сутрин, заспивам до него всяка вечер, прибирам се от училище при него, уча при него, дизайня си при него, прибирам се с него при родителите ми - да. Живеем заедно, просто спим ту на едното място, ту на другото.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Да кажа!!! НАМЕРИХМЕ СИ ДОМ! Местим се официално следващата събота! Купихме си един тиган, вилици, лъжици, кърпи за банята, кана за топлене на вода; Харесахме си спално бельо и утре ще ходим да го взимаме. Както и още един тиган, тенджери, тавички, чинии, чаши... И всичко друго вече впоследствие, каквото когато се сетим.

Пускам снимки на местенцето ни. Капарирахме го, тъй че остана само договора да се подпише като се нанесем. <3

http://www.alo.bg/user_files/f/fortunaestate/1056636_15357311_big.jpg

http://www.alo.bg/user_files/f/fortunaestate/1056636_15357313_big.jpg

http://www.alo.bg/user_files/f/fortunaestate/1056636_15357314_big.jpg

http://www.alo.bg/user_files/f/fortunaestate/1056636_15357315_big.jpg

http://www.alo.bg/user_files/f/fortunaestate/1056636_15357317_big.jpg

http://www.alo.bg/user_files/f/fortunaestate/1056636_15357318_big.jpg

http://www.alo.bg/user_files/f/fortunaestate/1056636_15357319_big.jpg

http://www.alo.bg/user_files/f/fortunaestate/1056636_15357321_big.jpg

ТОЛКОВАТОЛКОВАТОЛКОВА се радвам!!!

pifiella
06-02-2013, 18:45
БРАВО!
Очакваме снимки на децата в следващата тема,действайте по въпроса!

kalpazanka
06-02-2013, 18:47
^ :D :D :D

Много готско местенце сте си намерили :)

XTREMEFREERIDE
06-02-2013, 18:51
Нали! И аз много се кефя. И е на сума ти комукативно място! А Овча Купел се пълни все повече с млади хора. Имаме Лидл, Била, Карфур и Кауфланд на по 5 минути пеша от кооперацията. НЕма такъв кеф. :cool: И директен транспорт до Сердика, до центъра, до студентски, до НБУ (то НБУ е на 15мин. пеша макс, де)... Много е яко. Аз много се успокоих. Беше второто местенце, което разгледахме и моментално го взехме. Адската офертичка.

pifiella
06-02-2013, 18:55
Koлко на месец?

granger
06-02-2013, 18:55
Страхотно място сте си намерили,сладури. Кач пара?

AnarchyBoy
06-02-2013, 18:59
Ауу, местенцето е супер якото..
Много ви се радвам.. :)
Айде, да ви е честито новото жилище и само незабравими емоции в него 8-)

Аз пък няма да остана по назад ИМАМ ПЕПЕРУДКИ Yee много си се радвам! :D :p

anonymous708973
06-02-2013, 18:59
Леле, страхотно е! Малко краен квартал, ама щом пък имате транспорт, голям праз. И изглежда наистина добре за живеене, няма някакви тръби, олюпени мазилки и т.н. Само цветът на дивана не ми харесва, ама това е пъъъълен каприз, с доста неща бих се примирила, за да си имам собствено местенце, което изглежда така. Колко е наемът на месец?

Честито да ви е !

Wwwooow
06-02-2013, 19:03
Дам. Събуждам се до него всяка сутрин, заспивам до него всяка вечер, прибирам се от училище при него, уча при него, дизайня си при него, прибирам се с него при родителите ми - да. Живеем заедно, просто спим ту на едното място, ту на другото.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Да кажа!!! НАМЕРИХМЕ СИ ДОМ! Местим се официално следващата събота! Купихме си един тиган, вилици, лъжици, кърпи за банята, кана за топлене на вода; Харесахме си спално бельо и утре ще ходим да го взимаме. Както и още един тиган, тенджери, тавички, чинии, чаши... И всичко друго вече впоследствие, каквото когато се сетим.

Пускам снимки на местенцето ни. Капарирахме го, тъй че остана само договора да се подпише като се нанесем. <3

http://www.alo.bg/user_files/f/fortunaestate/1056636_15357311_big.jpg

http://www.alo.bg/user_files/f/fortunaestate/1056636_15357313_big.jpg

http://www.alo.bg/user_files/f/fortunaestate/1056636_15357314_big.jpg

http://www.alo.bg/user_files/f/fortunaestate/1056636_15357315_big.jpg

http://www.alo.bg/user_files/f/fortunaestate/1056636_15357317_big.jpg

http://www.alo.bg/user_files/f/fortunaestate/1056636_15357318_big.jpg

http://www.alo.bg/user_files/f/fortunaestate/1056636_15357319_big.jpg

http://www.alo.bg/user_files/f/fortunaestate/1056636_15357321_big.jpg

ТОЛКОВАТОЛКОВАТОЛКОВА се радвам!!!
Честитооооооо !!! САМО ХУБАви моменти в този дом да имате :р Всичко най-най-хубаво и още повече да се обичате ;)

girlwithblueeyes
06-02-2013, 19:43
Честито Пири много хубаво местенце изглежда . Да си имате прекрасни моменти там<3

XTREMEFREERIDE
06-02-2013, 20:08
Благодаря на всички! Ние сме като малки деца цял ден! Хилим се, викаме, щуреем... <3 Много се радваме, много сме щастливи, все така заЕДНО сме си!

Цената му беше 470лв/месец, но го смъкнаха на 450, защото ще бъдем за по-дълъг период. Първоначално ще подпишем договор за една година, с идеята да разглеждаме за по-евтини местенца, или пък по-хубави за тази цена. По-високо надали ще скочим, имаме по-важни неща за момента. Но пък беше най-хубавото за тези пари. Така че - много се гордеем с избора си и сме доволни като наядени прасета!!! :cool:

pifiella
06-02-2013, 20:10
За София е добре 450 за такова жилище.

XTREMEFREERIDE
06-02-2013, 20:23
Абсолютно.

xoxi
06-03-2013, 07:00
Аз ви се влюбих в терасата!!! Наистина страхотно местенце, много незабравими моменти ви пожелавам там! Да има какво да разказваш. :)

Chacho
06-03-2013, 07:09
Нали! И аз много се кефя. И е на сума ти комукативно място! А Овча Купел се пълни все повече с млади хора. Имаме Лидл, Била, Карфур и Кауфланд на по 5 минути пеша от кооперацията. НЕма такъв кеф. :cool: И директен транспорт до Сердика, до центъра, до студентски, до НБУ (то НБУ е на 15мин. пеша макс, де)... Много е яко. Аз много се успокоих. Беше второто местенце, което разгледахме и моментално го взехме. Адската офертичка.

Айде честито ви! Да не сте някъде около Монтевидео или Промишлена? Бях го гледал този преди време.

LadyDi
06-03-2013, 08:45
Чудесен апартамент, браво :)
Браво и за ентусиазма, с който се мятате в това приключение :cool:

cyclops
06-03-2013, 08:55
Еххааа страхотен апартамент, наистина !! Честито! Знам какво вълнение е! И тепърва ще си го пълните и правите по ваш вкус. Наистина много запазен апартамент, браво!

bloodyF
06-03-2013, 18:52
Пири, ще ви дойда на гости някой път! Страхотен апартамент, честито :*

tori
06-03-2013, 19:14
Апартамента е супер, честито ви. А ние скоро правим 2 години. Скоро, скоро - след 22 дни и *пресмята* 2 часа някъде. о.о
I'M SO FUCKING HAPPY!

Едит: ОМГ, 69тия коментар е МОЙ! МОЙ, МОЙ, МОЙ... Йейейейейей.
Ох, не ми обръщайте внимание - попрекалих с екстазито май.

fenkaaa
06-03-2013, 20:53
И за какво по дяволите да ти се трие темата? Много е хубава,зарежда с много положителни емоции,както тези,които си нямат половинка до себе си,така и някои от нас,които също сме като теб дали по-малко,дали повече време с нашите човечета.Аз също не мисля,че темата трябва да се трие. :)

XTREMEFREERIDE
06-04-2013, 07:23
Айде честито ви! Да не сте някъде около Монтевидео или Промишлена? Бях го гледал този преди време.

Около Монтевидео е, да. Сравнително близо. На 15 минути път пеша съм от НБУ. От Билата нагоре една права улица.


И за какво по дяволите да ти се трие темата? Много е хубава,зарежда с много положителни емоции,както тези,които си нямат половинка до себе си,така и някои от нас,които също сме като теб дали по-малко,дали повече време с нашите човечета.Аз също не мисля,че темата трябва да се трие. :)

Ами, тогава, нека постепенно се превърне в тема за споделянето на хубавото, което се случва във връзките. :) Ако успеем, ще ми бъде кеф, защото 1.обичам да знам за чуждото щастие и 2.би било забавно.

Аз примерно в момента супер много се кефя как мама ми дава някакви каренца, покривчици, чашки...които ще са си най-сетне мои! И толкова ми е кеф, че ще мога да готвяяяя <333


Пири, ще ви дойда на гости някой път! Страхотен апартамент, честито :*

Ще дойдеш, и хоро ще играеш. :*

Auriss
06-04-2013, 08:33
Ехаа, много шукаритетно изглежда, да ви е честито ! :cool:

Chacho
06-04-2013, 08:40
Около Монтевидео е, да. Сравнително близо. На 15 минути път пеша съм от НБУ. От Билата нагоре една права улица.

Промишлена. Вие сте до нас почти, бре. :D Аз съм между Монтевидео и Промишлена.

XTREMEFREERIDE
06-04-2013, 09:20
Ша са пий бира, а? :cool:

anonymous708973
06-04-2013, 10:18
Абсолютно те разбирам за покривчиците :д Някво "твое" си става, изпитваш нужда да си го персонализираш.
Ние вчера с мъжо се хванахме да подредим у тях, че ще празнувам там и ми беше толкова яко, обмислям някви супермикроскопични промени и се радвам като малко дете. Дразни ме как си простира халатите по вратите на гардероба, та ще му взема закачалки, отделни панерчета за гащи и чорапи, едно мое панерче с неща от първа необходимост, ако се случи инцидентно да спя у тях, кошче за терасата... някви мегамалки нещица, сигурно отстрани е малоумно :д

Chacho
06-04-2013, 10:21
Дразни ме как си простира халатите по вратите на гардероба, та ще му взема закачалки

Майка ми ми взе. Спрях да си ги закачвам на вратите на гардероба. Сега халатите висят направо на вратата на банята. Закачалките не съм ги изваждал. Хахахахха :D

@Freeride: и още как

anonymous708973
06-04-2013, 10:26
Ама майка ти няма моите жокери в ръкава :cool:

XTREMEFREERIDE
06-04-2013, 14:01
Абсолютно те разбирам за покривчиците :д Някво "твое" си става, изпитваш нужда да си го персонализираш.
Ние вчера с мъжо се хванахме да подредим у тях, че ще празнувам там и ми беше толкова яко, обмислям някви супермикроскопични промени и се радвам като малко дете. Дразни ме как си простира халатите по вратите на гардероба, та ще му взема закачалки, отделни панерчета за гащи и чорапи, едно мое панерче с неща от първа необходимост, ако се случи инцидентно да спя у тях, кошче за терасата... някви мегамалки нещица, сигурно отстрани е малоумно :д

Ахахаха, да бе! Много е яко, изобщо не е малоумно. Е, може би за нас, де. :cool:

girlwithblueeyes
06-04-2013, 14:54
Апфф аз вече нямам търпение с моят да заживеем заедно <3 но още повече нямам търпение да го видя вече защото ми липсва много .

XTREMEFREERIDE
06-04-2013, 17:41
Мони, колко време ви дели?

girlwithblueeyes
06-04-2013, 19:43
Пири 2 месеца .

klimatronik
06-04-2013, 19:49
тази песничка кефи ли ви ? http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=AFMAJt3vkkY

pifiella
06-04-2013, 19:53
E, сега ще се търкулнат два месеца.

girlwithblueeyes
06-04-2013, 19:57
Ами вече губя търпение но в моменат съм най-благодарна че е жив и здрав .

XTREMEFREERIDE
06-05-2013, 07:48
Като те завърти въртележката покрай кантората и ученето, няма да ги усетиш! А след това ще имате ли пак такива дългосрочни раздели?

kitty02
06-05-2013, 14:19
Много е хубаво жилището.
Много щастие и прекрасни моменти ви желая! :)

girlwithblueeyes
06-05-2013, 20:19
Пири не мога да кажа зависи от мисиите му но най-вероятно да . Но поне ще делим един покрив вече

anonymous708973
06-05-2013, 21:37
Мисии? Да не е военен?

Ужас.
Не искам мъж, който е военен, моряк, дипломат и пр.

Takaki Tono
06-06-2013, 10:23
Уфф толкова е сладникаво. че чак ми се присра и май ше хвана диабет

masochistic'love
06-06-2013, 11:37
awwwwww, тази история определено ми оправи настроението и ме накара да не спирам да се усмихвам. ^^ Това е толкова сладко ии тоолкова много ви се радвам. ^^ Пожелавам ви много, много любов и щастие <3

sneering
06-06-2013, 11:50
От колко малко каква голяма радост се изпитва,чак да се замислиш.

XTREMEFREERIDE
06-06-2013, 12:13
Тъй си е, малко му трябва на човек. :)

Ина, аз също съм го мислила това. Прекалено съм емоционална за да издържа на подобна връзка. Е, разбира се, поздравления за онези, които могат. (:

girlwithblueeyes
06-06-2013, 14:35
Инка ,Пири наистина е тежко не само разстоянието . Тежко е защото всеки ден трямбва да трепериш да не ти се обадят ,че е ранен или недай си Боже мъртав .

XTREMEFREERIDE
06-06-2013, 18:12
Аз точно това визирах, като имах предвид, че няма да издържа на подобно напрежение. Бих се опитала да го накарам да спре да се занимава с това и бих се мразила после цял живот ако успея.

gabi_94
06-06-2013, 18:26
Тая тема ми пълни душата! Радвам се наистина, че има истински влюбени и щастливи хора :D Всичко хубаво ви желая :)

girlwithblueeyes
06-06-2013, 20:04
Никога не ми е хрумвало да го разубеждавам . В край на сметка ние сме отделни личности с различни индивидуални цели . Щом му харесав и се чувстав спокоен нека се занимава с това аз уважавам това и ми остава само да го подкрепям .

XTREMEFREERIDE
06-07-2013, 05:31
^ Така и трябва да бъде. :)

Чачо, оказа се, че сме на Промишлена. Вчера ми каза брокерката точния адрес. Аз съм много куца с помненето на улици и каквито и да било локации. :cool: Да предложиш някоя фитнес зала на близо? Аз намерих някаква зад НБУ (http://www.fitness.bg/navigator/132), ама само това ли е?

girlwithblueeyes
06-07-2013, 14:06
Мдамм
Броя си дните и гледам да се разсейвам с нещо 2 месеца не са много с това се успокоявам .

XTREMEFREERIDE
06-08-2013, 20:14
Нанесохме се вече! <3

Адски съм щастлива!
Чувствам се освободена от всичко, влюбена, обичаща, обичана...

И дори си сготвихме прекрасна вечеря.
Чакам го да се изкъпе, после в леглото! Муахахаха XD

HarabeishoOrGoHome
06-09-2013, 09:57
Много хубаво за вас. Пожелавам си и аз една такава любов поне наполовина, на вашата. :) Много щастие Ви желая!

fenastz
06-09-2013, 18:40
Аз си направих чекия и според мен така мирише любовта

XTREMEFREERIDE
06-10-2013, 06:23
Аз си направих чекия и според мен така мирише любовта

Е, ако по този аромат ще се водим, значи за всеки ще си мирише различно. Романтичното тук е, че за една двойка пак би мирисала еднакво. Стига да не са гейове.

:cool:

Chacho
06-10-2013, 10:19
Аз си направих чекия и според мен така мирише любовта

Значи имам един приятел, който като малък искаше ръцете му да миришат на любов, за да не миришат на цигари и да го разберат техните. :lol:

AnarchyBoy
06-10-2013, 11:40
Значи имам един приятел, който като малък искаше ръцете му да миришат на любов, за да не миришат на цигари и да го разберат техните. :lol:

:lol: Гнусно. :razz:

kalpazanka
06-10-2013, 11:41
Значи имам един приятел, който като малък искаше ръцете му да миришат на любов, за да не миришат на цигари и да го разберат техните. :lol:

:lol: :lol: :lol:

anonymous708973
06-10-2013, 13:14
Отне ми известно време да загрея дали първото ми предположение беше правилно...

granger
06-10-2013, 14:17
Отне ми известно време да загрея дали първото ми предположение беше правилно...

...беше и адски много съжалявам,че и аз предположих същото...

XTREMEFREERIDE
06-10-2013, 16:42
...беше и адски много съжалявам,че и аз предположих същото...

Не се сдържам:

http://24.media.tumblr.com/aa0cd5051c2959c734949d006f07c24a/tumblr_mn3e12zGLn1snpuroo1_250.gif

Chacho
06-11-2013, 08:05
^ Така и трябва да бъде. :)

Чачо, оказа се, че сме на Промишлена. Вчера ми каза брокерката точния адрес. Аз съм много куца с помненето на улици и каквито и да било локации. :cool: Да предложиш някоя фитнес зала на близо? Аз намерих някаква зад НБУ (http://www.fitness.bg/navigator/132), ама само това ли е?

Като тръгнеш по Промишлена нагоре (не към Билла, а в другата посока), завиваш надясно към оня блок с жълтия покрив (срещу него е училището). Продължаваш по тая улица и излизаш на магазин СВА. Там на втория етаж е фитнес зала. Не съм ходил лично, но съм чул добри отзиви. Срещу нея е заличката на Митьо Крика, до входа на даскалото, ама надали ще ти грабне окото.

На 5 минути път ти е.

XTREMEFREERIDE
06-11-2013, 09:06
^ Мерсаж. Казаха ни за тази опция, тези дни в графика ни влиза едно ходене на проверка до там.