PDA

View Full Version : Kак да му кажа ??



monityy55
06-05-2013, 13:37
има едно момче което харесвам и мисля че и той ме харесва но не сам сигурна ... вече от 1 седмица си пишем по цял ден и цяла нощ ... той е от друго даскало и не се виждаме изобщо дори не се познавахме но се запознахме по фб и сме се засичали 2 пъти по улиците ... маи и той ме харесва и искам да му кажа ама и аз и той сме срамежливи и знам че той няма да ми каже така че аз трябва да действам ... но ще му кажа по фб . Моля помагайте ... как точно да му го изтърся докато си пишем и изведнъж ще е като гръм от ясно небе за нега така че ... помагайте ... спешно е !!!!!

kr373n
06-05-2013, 13:46
Предложи му да излезете някъде, туй онуй, едно друго 8-) Виж как ще се държи с теб, и си направи извода..
След няколко такива излизания, ти ще прецениш кога да му кажеш че го харесваш и това е, може пък той първи да ти признае.

nationalAdvisor
06-05-2013, 13:48
Щом ти отделя толкова време, дори и за чат, голяма е вероятността да си права. Явно те е срам да му го кажеш на живо, кажи му онлайн тогава и си уредете среща. Действай смело. Кажи му просто "харесвам те и искам да излезем".

ИЛИ

Питай го дали иска да излезете заедно, той вероятно ще ти отговори да. Виж, как ще мине срещата и/или изчакай още 1 среща преди да му кажеш, че го харесваш или действай на място, все пак от 2 седмици си пишете по толкова време.

monityy55
06-05-2013, 13:52
stava ... obache me e sram mnogo ako ne iska da izlezem ili pak kato mu kaja che go haresvam toi da ne me i kakvo shte pravq togava ??? :P

nationalAdvisor
06-05-2013, 13:57
Няма от какво да те е срам, въпреки че е нормално. Още повече, ако е онлайн. Ако ти откаже значи не те харесва. А, ако не те харесва има достатачно момчета. Няма да е последното момче, което харесваш. Бъди спокойнa. :) Ако не действаш, рискуваш да го изпуснеш, евентуално, защото може и той да изпитва същото в момента и да си задава същите въпрси :)

monityy55
06-05-2013, 14:01
moje moje ... ami shte riskuvam i do nqkolko dni shte mu kaja blagodarq vi mnogo :) stiskaite mi palci dano i toi da me haresva zashtoto shte se poluchi mn glupavo ... :(

monityy55
06-06-2013, 06:34
kazah mu obache toi reagira mn stranno .. pisa mi nqmam dumi prosto i me pita kak taka moga da go haresvam kato dori ne go poznavam .... :/ obache posle mu stana neshto pita me dali sam devstvena i takiva gluposti posle pak mi vika iskam da izlezem da se opuznaem ama da sme samo dvamata nqkade kadeto ne minavat hora ..... mn stranno se dyrja :xx

mimijessi
06-06-2013, 08:33
kazah mu obache toi reagira mn stranno .. pisa mi nqmam dumi prosto i me pita kak taka moga da go haresvam kato dori ne go poznavam .... :/ obache posle mu stana neshto pita me dali sam devstvena i takiva gluposti posle pak mi vika iskam da izlezem da se opuznaem ama da sme samo dvamata nqkade kadeto ne minavat hora ..... mn stranno se dyrja :xx

Не знам защо така си мисля, но щом те е питал това има вероятност да иска друго, а не връзка :/

nationalAdvisor
06-06-2013, 09:37
Ти каза, че е срамежлив. Понякога срамежливите хора казват неща, които може да прозвучат странно, но да е имал нещо друго предвид. Например и той да е девствен и да иска да е с неопитно момиче или да го е срам да е пред хора с момиче. Но от друга страна си е странничко и щом ти се е сторило така на теб, е по-добре да не се занимаваш. Това е най-доброто, което можеш да направиш :)

smilelady
06-06-2013, 13:11
Този не е стока..по-голям ли е от теб? Съжалявам да ти го кажа, но има голяма вероятнос да е от типа момчета, които мислят само с (за) оная си работа :/

strawberry88
06-06-2013, 14:07
Съжалявам, но мисля, че единственото, което иска от теб е секс.Може и да греша, но...

Glamour92
06-06-2013, 15:37
Съвсем нормална си му е била реакцията на момчето. xDD
До вчера сте били на здравей-здрасти,след няколко дни в чата - един тон любовни излияния.
Ем,пуберско и незряло звучи.
Това което той се опитва да направи сега е да намаже от ситуацията.
If u know what I mean ...

Mitizaro
06-06-2013, 19:18
Винаги ми е било странно защо жените си мислят, че след секса няма любов/интерес повече..
..сякаш е края на света, баце!!