PDA

View Full Version : Приятелят ми не се къпе



ivsei
06-09-2013, 12:13
Здравейте и съжалявам, ако темата не е за тук, но проблемът е сериозен. С приятеля ми не сме от много време заедно, но се разбираме и се чувствам много добре с него. Нямам никакви забележки освен това, че забелязвам, че май не обръща много внимание на хигиената. Къпе се веднъж на три дни. Просто не го смятам за нормално. Ако успея да го убедя ще бъде повече от добре, но не знам как да му кажа. Не мога всеки път да му предлагам да влизаме заедно в банята, за да може той да е изкъпан.
Моля ви дайте ми някакъв съвет как да му кажа, че трябва да се къпе всеки ден без да го засягам и без да развалям отношенията ни?

Sh@d0w
06-09-2013, 12:38
Почни и ти да не се къпеш и след време може да му светне.

Bank$
06-09-2013, 12:41
Подари му шампоан на някаква по завъртяна марка

yakuza_
06-09-2013, 12:53
Кажи му:
-Навремето на село гледахме прасета, много ми напомняш на тях.
-Да нямате циганска жилка или просто не си се къпал ?
-Миризмата на тялото ти ми напомня за септичната яма, която копахме вчера.
-Майка ми пита дали искаш да си отъркаш главата в тигана, че ни е свършило олиото.
-Само едно нещо ме отвращава повече от миризмата ти и това е кирта по тялото ти.

Bank$
06-09-2013, 13:08
Кажи му:
-Навремето на село гледахме прасета, много ми напомняш на тях.
-Да нямате циганска жилка или просто не си се къпал ?
-Миризмата на тялото ти ми напомня за септичната яма, която копахме вчера.
-Майка ми пита дали искаш да си отъркаш главата в тигана, че ни е свършило олиото.
-Само едно нещо ме отвращава повече от миризмата ти и това е кирта по тялото ти.

Хахахахах Якуза уби рибата хахаха

lamer4e7o
06-09-2013, 13:10
А къде пише, че всеки човек трябва да се къпе всеки ден? Не че е вредно, напротив, но ти забелязала ли си примерно, че мирише на лошо или някакви признаци, поради които смяташ, че не се „къпел“?

Ivaaaaa
06-09-2013, 13:13
просто му кажи, ако се обиди няма да има основание
предполагам ще се засрами и ще се промени, надявам се де :Д

bilqnavod
06-09-2013, 13:25
Всъщност проблемът с хигиената е доста разпространен и то лошото е, че се среща много често сред млади хора...
Друг е въпроса, че това би могло да доведе до разрив в отношенията ви. Не смятам, че е маловажно, защото ти самата изтъкваш проблема като "сериозен". Дори и да му намекнеш за какво става въпрос, вероятността да ти се обиди е огромен, освен ако не е някакъв особен тип непукист. От там е възможно да се появят проблеми между вас...
Другото което е, че трудно би могла да го промениш. Щом той си е възпитан по този начин, просто няма шанс да се осъзнае, бъди сигурна в това. Хигиената за всеки отделен човек има различни измерения. За тебе един човек може да е чистоплътен ако се къпе по 3 пъти на ден, а за твоя приятел това да означава веднъж на три дни. Надявам се, че ме разбра.
Ако смяташ, че това ще ти пречи и че ще ти бъде трудно, по-добре скъсай с него докато е време.

ivsei
06-09-2013, 13:47
Не съм казала, че мирише :D Трябва ли да мирише, че да разбера, че не се е изкъпал?
Искам просто съвет как да му го кажа без да се обижда и нещата просто да се оправят..

Mitizaro
06-09-2013, 13:48
Аеее... поече Витамин Д идва с по-малко къпане.
Кажи му да пробва студен душ или Контрастен - може да му ХАРЕСА самият душ и ДИИИИИНГ - you both win!!

Ivaaaaa
06-09-2013, 13:50
Аеее... поече Витамин Д идва с по-малко къпане.
Кажи му да пробва студен душ или Контрастен - може да му ХАРЕСА самият душ и ДИИИИИНГ - you both win!!

ко каза, ко?

Mitizaro
06-09-2013, 13:51
ко каза, ко?

google.com - сериозно, кое не разбра? Витамин D? Слънце? ДИИИНГ? Дииинг = звънец; светване; "хоп"

nationalAdvisor
06-09-2013, 13:59
Кажи му в прав текст, без да се срамуваш, че трябва да си взима душ по-често, което е средно 10 минути работа, ако не всеки ден ( както аз лично правя ) то през ден.

Хигиената говори много за личността на един човек.

ivsei
06-09-2013, 14:07
И аз съм си мислела да му го кажа, но в момента, в който започвам да говоря за това се спирам, защото не мога... На мен ми е неудобно, смятам че той ще се почувства 5 пъти по-неудобно..

nationalAdvisor
06-09-2013, 14:29
Ако не му кажеш, само ще се натоварваш вътрешно и ще избие на някъде евентуално. По-добре да му кажеш и да минете този период сега. Проблемите се решават с говорене, колкото и да е неудобна темата. А тази не е от неудобните. Давай смело.

HarabeishoOrGoHome
06-09-2013, 14:30
На колко е години?

ivsei
06-09-2013, 14:36
Да, ще опитам да поговоря с него.Иначе е на 24..

yakuza_
06-09-2013, 14:39
прати му СМС от мтел - изкъпи се ве, киртак

DisappointedDreamer
06-09-2013, 14:49
прати му СМС от мтел - изкъпи се ве, киртак

:lol:

Как разбра, че не се къпе?

negrita6798
06-09-2013, 16:30
лелел имах същия проблем с бившата ми иии ми писна да й намеквам та я оставих :Д както казваш не може постоянно да се къпете заедно :Д

Supermassive____
06-09-2013, 16:38
Я па се къпем кога се стопли напролет гьоло у реката барабар с говедата :D

lamer4e7o
06-09-2013, 16:51
:lol:

Как разбра, че не се къпе?

Гледала е на боб просто.

marin_9867
06-09-2013, 16:52
Чакай малко, не е нужно да се къпеш всеки ден за да спазваш хигиена ! Има хора който 3 пъти на ден се къпят и са по-зле от хора, които се къпят 1 път във седмицата просто не знам каква е вашата мания... И съм чувал, че къпането всеки ден е вредно, защото кожата имала някакви клетки, които са предпазвали кожата от разни си там паразити и когато се къпеш те изчезват и така можеш да хванеш лесно инфекция на кожата.. !

TheBeliever
06-09-2013, 17:24
Чакай малко, не е нужно да се къпеш всеки ден за да спазваш хигиена ! Има хора който 3 пъти на ден се къпят и са по-зле от хора, които се къпят 1 път във седмицата просто не знам каква е вашата мания... И съм чувал, че къпането всеки ден е вредно, защото кожата имала някакви клетки, които са предпазвали кожата от разни си там паразити и когато се къпеш те изчезват и така можеш да хванеш лесно инфекция на кожата.. !
С тая логика свирка няма да видиш. Честно.

marin_9867
06-09-2013, 17:58
С тая логика свирка няма да видиш. Честно.
Щом казваш, а ти от къде знаеш, че вече не съм виждал ? :) Аз се къпя през ден не знам какъв е проблема на момичето защото момчето се къпе на 3 дена може да пести вода :D Или има някакъв проблем.

Violenza
06-09-2013, 18:07
Има хора който 3 пъти на ден се къпят и са по-зле от хора, които се къпят 1 път във седмицата
Даааа бе. :lol: Как ли става тая работа.


Авторке, за страничен човек го намекни, би трябвало да се усети, макар че щом на тия години няма изградени хигиенни навици.....

fenastz
06-09-2013, 18:58
сигурно ти е кофти

hydrationxblondiex
06-09-2013, 19:24
Просто поговори с него относно това.Дано те разбере.Големи хора сте. :)

HarabeishoOrGoHome
06-09-2013, 20:22
На възраст сте. Колкото по-рано оправите този проблем, толкова по-добре. :)

seek&destroy
06-09-2013, 20:23
А къде пише, че всеки човек трябва да се къпе всеки ден? Не че е вредно, напротив, но ти забелязала ли си примерно, че мирише на лошо или някакви признаци, поради които смяташ, че не се „къпел“?

Бе ти в ред ли си ?!
Естествено, че не е нормално мъж на 24г. да се къпе два пъти в седмицата. Какъвто и тип организъм да си, в тия жеги, физическа работа, разходки, секс и т.н. за 3 дни ще се усмърдиш, ами не!

Плюс тва, не искам да си помислям за немит и сиренясал, както се вика, мъжки полов орган. Сори, ама такава ми е асоциацията.

analgin
06-09-2013, 20:41
Преди да тръгнете , като ходехте на срещи не усети ли миризмата , нещо..външния вид , мръсната коса, не ти лютеше на очите , не ти ли направиха впечатление тези неща ? Разбирам ,че не е моя работа пък вече може би е и късно да те упреквам за избора ти на гадже (всеки прави грешки , може пък да сте се виждали точно в дните след като се е къпал) , но все пак или му кажи директно да се къпе или че ще си хванеш някой по-чистоплътен от него .

eclipse06
06-09-2013, 20:43
Плюс тва, не искам да си помислям за немит и сиренясал, както се вика, мъжки полов орган. Сори, ама такава ми е асоциацията.

Най-гадното е, че това беше и моята първа асоциация.. Много кофти проблем, определено. Имах едно гадже, което си поддържаше хигиена, но имаше случаи, в които когато е изморен си спестяваше ходенето за душ и това, което направих беше да му кажа в прав текст, че е мръсен и преди да си легнем да отиде да се изкъпе. Имаше положителен ефект. Не знам вие дали сте толкова откровени един към друг, но трябва да намериш начин не просто да му намекнеш, а да му го кажеш.

lamer4e7o
06-09-2013, 21:23
Бе ти в ред ли си ?!
Естествено, че не е нормално мъж на 24г. да се къпе два пъти в седмицата. Какъвто и тип организъм да си, в тия жеги, физическа работа, разходки, секс и т.н. за 3 дни ще се усмърдиш, ами не!

Плюс тва, не искам да си помислям за немит и сиренясал, както се вика, мъжки полов орган. Сори, ама такава ми е асоциацията.

Може момчето само х*я си да мие, откъде знаеш…

Иначе големи жеги са, в момента при мен е 50+ градуса и съм пуснал 10 климатика и 20 вентилатора.

FuCKkK13
06-09-2013, 21:49
Почни и ти да не се къпеш и след време може да му светне.

ааа стига бе 8-)


някак си деликатно точно на тая тема не мога да измисля 8-)

Arrondissment
06-09-2013, 22:03
всеки прави грешки , може пък да сте се виждали точно в дните след като се е къпал , но все пак или му кажи директно да се къпе или че ще си хванеш някой по-чистоплътен от него .

:lol:

tireheb
06-09-2013, 22:11
и кво толко
викингите са се къпали веднъж седмично
и пак се превзели цела англия и са яли, пили и ебали колкото си искат
сметни дали на твоя ше му пука за тебе, ако земеш да му правиш фасони

marilyn
06-10-2013, 08:40
Ужас, на 24 и да няма хигиенни навици. Просто като се видите у тях/у вас го хващаш и отивате да се къпете заедно. Ако не схване.. му казваш сериозно, че не може да се къпе през 3 дена, защото не е хигиенично.

Не ги разбирам тия хора, честно...

HarabeishoOrGoHome
06-10-2013, 12:19
Почни и ти да не се къпеш и след време може да му светне.

+

TheBeliever
06-10-2013, 15:11
Щом казваш, а ти от къде знаеш, че вече не съм виждал ? :) Аз се къпя през ден не знам какъв е проблема на момичето защото момчето се къпе на 3 дена може да пести вода :D Или има някакъв проблем.

Айде, започни да се къпеш веднъж на седмица, да видим дали заедно с водата няма да си спестиш и някои други неща. Или по-добре - намери някоя с навици като на въпросния тип, слез й между краката и ела пак да си изкажеш мнението.

klimatronik
06-10-2013, 15:22
Не е важна бройката, важно е качеството на измиването. :D

HarabeishoOrGoHome
06-10-2013, 15:37
Не е важна бройката, важно е качеството на измиването. :D

И това го има, ако броите за къпане едното намокряне, нема как да мирише на хризантеми.

klimatronik
06-10-2013, 15:40
И това го има, ако броите за къпане едното намокряне, нема как да мирише на хризантеми.

миризмата е едно... косата също е важна ... ако ползваш все един и същ шампоан , и то от евтините - щи опада перушината .. и винаги е мазна, независимо от къпането...

yakuza_
06-10-2013, 15:42
Какво го мислите, както се казва - от топло и кир, никой не е умрял.

Chacho
06-10-2013, 15:43
-Майка ми пита дали искаш да си отъркаш главата в тигана, че ни е свършило олиото.

:lol: Хахахахахаха

_ivi_
06-10-2013, 18:08
Почни и ти да не се къпеш и след време може да му светне.

хах да това е отговора!

seek&destroy
06-11-2013, 11:25
Гламарче, всички разбрахме, че не обичаш да се къпеш много,много, ама времето, когато бяхме в детската градина и се къпехме само в неделя отмина отдавна.

sneering
06-11-2013, 11:54
прати му СМС от мтел - изкъпи се ве, киртак

С тази хигиена сто процента само нея като социален контакт е завъртял в живота си,ще се усети.

lamer4e7o
06-11-2013, 12:36
Гламарче, всички разбрахме, че не обичаш да се къпеш много,много, ама времето, когато бяхме в детската градина и се къпехме само в неделя отмина отдавна.

Забавен си. Просто си изказах мнението, „гламарче“.

CharovnikaOtOz
06-11-2013, 21:39
Здравейте и съжалявам, ако темата не е за тук, но проблемът е сериозен. С приятеля ми не сме от много време заедно, но се разбираме и се чувствам много добре с него. Нямам никакви забележки освен това, че забелязвам, че май не обръща много внимание на хигиената. Къпе се веднъж на три дни. Просто не го смятам за нормално. Ако успея да го убедя ще бъде повече от добре, но не знам как да му кажа. Не мога всеки път да му предлагам да влизаме заедно в банята, за да може той да е изкъпан.
Моля ви дайте ми някакъв съвет как да му кажа, че трябва да се къпе всеки ден без да го засягам и без да развалям отношенията ни?

аз викам докато се праскате и почне да се изпотява и тогава да му казваш да ходи в банята да се къпе
сега сериозно това какво ТИ смяташ за нормално не означава задължително, че твойто нормално действително е нормалното, може пък да е напълно обратното, вече ако е активно физически човек и се поти и ти мирише неприятно това е друг въпрос, но да искаш да се къпе непрекъснато щот ти не го смяташ за нормално пфффф

Brook
06-13-2013, 05:53
Разбирам теДа ти кажа не е точно така .Смисъл ако човек не се е къпал от бая реме трябва не само да си полее ами да търка и то сериозно защото целият ще е кир мръсен а не просто да се блакне .Човек който всеки ден или през няколко дни е в банята не е нужно да се търка като обезумял защото ще си е чист и си му е достатъчно да се изполее да ползва душ гел или шампоан за аромат.А и някои хора не може всеки ден да се къпят просто ме изумявате хора.Сигурно въртите огромни сметки за вода аз се взимах душ всеки ден по два пъкти и баща ми побесняваше след това душ всеки ден един път.И правете разлика между душ и цялостно къпане като влизате в банята всеки ден да си миете и главата хич не е полезно това и права е потребителката че хич не е полезно всеки ден да се ъпе като излизаш като се прибереш ие друго нещо но да си стоиш вкъщи и да ти гони манията че си мръсен и по три пъти на ден да влизаш е странно.Аз като си взимам душ като съм си чист ате леко съм се изпотила ами ползвнах душ гел но вече не ползвам тъй като чувствам че кожата ми се омазнява от него на някои места и само се търкам когато е нужно и вода това е интимните части с някои специални козметики може да използваге и тва е.Човек понякога изпада в някви дупки и сериозно се занамарява хваща го мързела и затова така да се получава.Може пирятелят ти да е в такова състояние ии да си е по пестелив човек наистина поговори с него разговарйте на тази тема относно къпането какво му е мнението и така.И аз съм изпадала в такива моменти и се ядосвам двете крайности са един път изпадам в някви периоди и край след като се съвзема айде вманеячявам се не е истина пък брат ми е катострофално. klimatronik за шампоаните не съм монго съгласна индивудуално си е.аз ползвам тео шампоаните не са скъпи но съм доволна косата ми не се омазньва а като по-малка като порзвах известна марка майко мила главите на цялата рода се напълни с пърхот така че не винаги скъпотата е гаранция са качество.Вярно имам два дурги шампоани които са по скъпички и съм доволна мисля че и начина по който си миеш косата също е важен .И да вметна не трябва косата да се мие всеки ден през два три дни защото ще се изтощи и ще прелича на нищо.Относно това което каза че косата ти пада човече говоря по спеиално за момичета с дълги коси на тях ще им падне косата ако не си решат косата всеки ден а си оставят примерно седмица че и повече косата нерешана.
П.п Извинявам се граматическите и правописни грешки бързам.

Chacho
06-13-2013, 08:43
...

Блакнах ис рацете макло ас.

http://dartsnews.bg/UserFiles/headImages/634964403834346250spindermaaaaaan.jpg

То освен грешките, нямаше кой знае кво да се види в тва мнение.

DisappointedDreamer
06-13-2013, 08:46
8-)

Цял чаршаф за това как някой се къпал и по колко пъти и с какво. Малиииии.
Да беше вмъкнал описания на някои интимни действия и щеше да мине за еротична историйка със заглавие "Под душа".

DarkTemplar
06-13-2013, 10:24
Сиренето от врат е на мода всяко лято. :D

AnzaRe
06-13-2013, 13:59
Поливай го с веро и вода докато спи.

eclipse06
06-13-2013, 19:40
Поливай го с веро и вода докато спи.

:lol:

scrooper
06-13-2013, 20:15
Блакнах ис рацете макло ас.

Ни моааа! Тая тема е яка като оная за намерения заровен кашкавал. Че и двете понамирисват.

analgin
06-14-2013, 14:07
http://prodavalnik.com/namalenie-7-tsveten-dush-s-disko-efekt-i19463359 накарай го да приема къпането като забавление

therichbitch
06-14-2013, 22:20
Започни да му говориш за някой друг/а твой познат/а дето не се къпе и ще се усети (надявам се).
А ти как разбра, че не се е къпал (просто ми е интересно)- мирише ли, кир ли има?

ParadOx
06-15-2013, 20:04
Тая тема е яка като оная за намерения заровен кашкавал. Че и двете понамирисват.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

О, НЕЕЕЕ.... 8-) *реве от смях*

ЕДИТ:
Вземи и кондуми, за следващия път

пахахахахахаахаха ще почина от смях в тоя форум :D :D :D

Amore-Mio*
06-17-2013, 15:51
Или сядаш с него и отваряш деликатно темата.
Или продължавате заедно да влизате.

LDR
06-18-2013, 13:46
Щом не мирише момчето може би е решило, че ще пести вода. Ти се равдай, че не мирише. Казваш сериозен проблем...Аз си мислих, че това ти е проблема.

YourMomSmokesCrack
06-19-2013, 07:01
"... ако има пари и през ден че се къпеме" :D извинявай,ама не се сдържах.мисля ,че щом си се хванала с такъв човек сама си си виновна .не знам какво те е привлякло в него .

yakuza_
06-19-2013, 08:10
Как какво ? Миризмата.

YourMomSmokesCrack
06-19-2013, 08:53
ААААААААААААХАААААААААХАХ АХАХ тва беше добре казано :D

areWeee
06-19-2013, 18:11
Кажи му:
-Навремето на село гледахме прасета, много ми напомняш на тях.
-Да нямате циганска жилка или просто не си се къпал ?
-Миризмата на тялото ти ми напомня за септичната яма, която копахме вчера.
-Майка ми пита дали искаш да си отъркаш главата в тигана, че ни е свършило олиото.
-Само едно нещо ме отвращава повече от миризмата ти и това е кирта по тялото ти.

почваш да ме кефиш

Наталия
06-21-2013, 10:35
стига бе, едва ли миризмата му е толкова лоша. аз си падам по изпотени от работа или тренировка мъже.

baby_baby
06-24-2013, 10:41
Просто му кажи моя се къпе секи ден

4everStrong
06-24-2013, 11:50
Добре ми започна деня забавна тема :D

lyuba991
06-24-2013, 11:58
Като не мерише, какъв ти е проблема, че не схващам?

Dollie
06-24-2013, 15:06
Не те ли е гнус от него?

stellata
07-19-2013, 21:44
чекай малко веднъж на 2-3 дена е ти кво искаш всеки ден ей водата ще свърши някой ден аз едва веднъж седимично се къпя а ти през ден ехее

kam3n1tza
07-19-2013, 22:21
Ей при всеки е различно има си хора, които се потят, но не им мирише потта(даже и такива с адски много влакна под мишниците), не им миришат краката(нищо че се хванати за гъза), не им се омазняват косите ала бала и могат да си се къпят веднъж седмично. Има такива с по специфичен аромат, които и по 10 пъти на ден да се къпят нема да могат да измият смрада. И според мен не е нормално да се къпе човек толкова рядко особено през летния сезон няма как тоя трябва да не извършва никакво движение и да буа цел ден климатик у него ако е некъв мизерник и не работи или пък е да речем от вкъщи в колата с климатика от колата в някой офис с климатик и няма как да се поти толкова. Абе караш директно няма какво да увърташ да не кажа, че тоя и сам трябва да се досеща, но пък никъде на виждам да се споменава смрад така че не разбирам и къв е проблема като цяло?

misskaprizzz
08-10-2013, 01:12
:D :D :D