PDA

View Full Version : Спешно помощ



MCBM
06-12-2013, 12:51
Здравейте :) Имам приятел от почти 1 месец и всичко вървеше добре до днес ... Още преди да тръгна с него ме предупредиха,че може да е такъв,но кои да слуша.Днес ме покани на кафе в тях и аз се съгласих и преди това съм ходила обаче по едно време той реши да ме вдигне и да ме занесе в спалнята аз не възразих,но той явно беше решен,че ще му пусна,но аз не искам просто не съм готова едвам се измъкнах от него 3 пъти ... Няколко пъти му повторих,че трябва да си тръгвам и накрая отново едвам станах и си заминах.Така де мисълта ми е как да скъсам с него без да разбира,че е за това и без да му се обяснявам много,много?! Мислех си да изчакам още 3-4 дни и тогава да му кажа,че искам да сме просто приятели,а ако ме попита "Защо?" ше му кажа,че просто не върви,но дори не искам да чакам толкова време.Благодаря ви предварително :)

Bank$
06-12-2013, 12:53
Здравейте :) Имам приятел от почти 1 месец и всичко вървеше добре до днес ... Още преди да тръгна с него ме предупредиха,че може да е такъв,но кои да слуша.Днес ме покани на кафе в тях и аз се съгласих и преди това съм ходила обаче по едно време той реши да ме вдигне и да ме занесе в спалнята аз не възразих,но той явно беше решен,че ще му пусна,но аз не искам просто не съм готова едвам се измъкнах от него 3 пъти ... Няколко пъти му повторих,че трябва да си тръгвам и накрая отново едвам станах и си заминах.Така де мисълта ми е как да скъсам с него без да разбира,че е за това и без да му се обяснявам много,много?! Мислех си да изчакам още 3-4 дни и тогава да му кажа,че искам да сме просто приятели,а ако ме попита "Защо?" ше му кажа,че просто не върви,но дори не искам да чакам толкова време.Благодаря ви предварително :)

Кажи му че си се влюбила в човек от този форум примерно в мен, може даже да направим фейк чат да му пратиш хахха

Marilyn Monroe
06-12-2013, 13:01
Кажи му че си се влюбила в човек от този форум примерно в мен, може даже да направим фейк чат да му пратиш хахха

Не разбра ли , че приятелка в тоя сайт няма да си намериш ! :D

HarabeishoOrGoHome
06-12-2013, 13:02
Не се отказвай, Bank$

fenastz
06-12-2013, 13:02
А защо се държиш като тъпа овца - човека те е чакал 1 месец ?! :?

Bank$
06-12-2013, 13:04
Не разбра ли , че приятелка в тоя сайт няма да си намериш ! :D

Хахахах хахахахаххахахахха ще се опитвам до края на месеца после ще ви тегля майните хахахах

MCBM
06-12-2013, 13:05
А защо се държиш като тъпа овца - човека те е чакал 1 месец ?! :?


Отново повтарям НЕ искам ;)

Marilyn Monroe
06-12-2013, 13:05
Здравейте :) Имам приятел от почти 1 месец и всичко вървеше добре до днес ... Още преди да тръгна с него ме предупредиха,че може да е такъв,но кои да слуша.Днес ме покани на кафе в тях и аз се съгласих и преди това съм ходила обаче по едно време той реши да ме вдигне и да ме занесе в спалнята аз не възразих,но той явно беше решен,че ще му пусна,но аз не искам просто не съм готова едвам се измъкнах от него 3 пъти ... Няколко пъти му повторих,че трябва да си тръгвам и накрая отново едвам станах и си заминах.Така де мисълта ми е как да скъсам с него без да разбира,че е за това и без да му се обяснявам много,много?! Мислех си да изчакам още 3-4 дни и тогава да му кажа,че искам да сме просто приятели,а ако ме попита "Защо?" ше му кажа,че просто не върви,но дори не искам да чакам толкова време.Благодаря ви предварително :)

Ако наистина го харесваш и искаш да си с него му кажи ,че още не си готова да не насилва нещата . Но така като гледам явно не си падаш много по него щом гледаш да го разкараш вместо да му обясниш. Може и аз да не мисля правилно ,но не му знам характера не мога да ти кажа ,но в случая мисля,че е по добре да поговорите и дори и да се разделите да му кажеш истинската причина за раздялата .

Marilyn Monroe
06-12-2013, 13:06
Хахахах хахахахаххахахахха ще се опитвам до края на месеца после ще ви тегля майните хахахах

Много ме заболя от думите ти . :D

MCBM
06-12-2013, 13:07
Харесвам го но той мен явно не ... Просто на момчето му е писнало да включва на ръчна и това е

Bank$
06-12-2013, 13:07
Много ме заболя от думите ти . :D

Искаш ли да ми пишеш на лични ?

Bank$
06-12-2013, 13:08
Харесвам го но той мен явно не ... Просто на момчето му е писнало да включва на ръчна и това е

Зарязвай го ето ко ще му кажеш има друг който не беше разгонен като теб и сега съм лудо влюбена в него и готово

Marilyn Monroe
06-12-2013, 13:11
Искаш ли да ми пишеш на лични ?

Не благодаря :) . Не искам да ви развалям фейк чата :D

Bank$
06-12-2013, 13:13
Не благодаря :) . Не искам да ви развалям фейк чата :D

За теб бих зарязал всичко. They call me Bank$. :D

Marilyn Monroe
06-12-2013, 13:18
За теб бих зарязал всичко. They call me Bank$. :D

xaxaxxxa търси си друга мишена приятел :D

shmatarok
06-12-2013, 13:20
Вижте се и му обясни, че не си готова за връзка.

MCBM
06-12-2013, 13:21
Вижте се и му обясни, че не си готова за връзка.

Как да му обясня,че не съм готова за връзка след като ние имаме такава

HarabeishoOrGoHome
06-12-2013, 13:23
Личи си, колко те е грижа :)

Bank$
06-12-2013, 13:24
xaxaxxxa търси си друга мишена приятел :D

Ама ти ме заинтригува малко ми остава преди да пусна "Hitch" и да ти взема ума !

shmatarok
06-12-2013, 13:26
Как да му обясня,че не съм готова за връзка след като ние имаме такава

Е, нали ще късаш с него? Като ти гледам мнението си точно в графа "не съм готова за такава връзка".
На колко сте?

Bank$
06-12-2013, 13:29
Е, нали ще късаш с него? Като ти гледам мнението си точно в графа "не съм готова за такава връзка".
На колко сте?

14 въйййй

HarabeishoOrGoHome
06-12-2013, 13:39
13-14

heartshapedbox
06-12-2013, 14:35
Как да му обясня,че не съм готова за връзка след като ние имаме такава

Обясни му, че не си готова за секс тогава.

fenastz
06-12-2013, 15:11
Отново повтарям НЕ искам ;)

До никъде няма да стигнеш ако не си отваряш краката ;)

LadyTerrible
06-12-2013, 17:56
А защо се държиш като тъпа овца - човека те е чакал 1 месец ?! :?
1 месец да не е една година случайно? Момичето не е готово,знае си го и това е,а и щом му няма още доверие и той я притиска,още повече я губи.

До никъде няма да стигнеш ако не си отваряш краката ;)
Глупости.Ще ги отвори,пред когото се почувства готова.
Според мен,щом вече си решила какво искаш да направиш,давай и не бави нещата излишно.Казваш му го и това е,той да си го разбира както иска.Най-вероятно няма да останете приятели,но такъв е животът. :D

sexa_na_kompleksa
06-12-2013, 18:11
Хора, какво ви става? Едната половина спамят, а другата половина я упрекват, че не си "отваря краката"?!

Мацка, ако не се чувстваш готова, не го прави. Не си длъжна да му обясняваш причините, поради които искаш да прекратиш връзката, още повече, че той очевидно не е коректен с теб, щом на три пъти едвам си се измъкнала от него! Колкото по-бързо се отървеш от него, толкова по-добре.

MCBM
06-12-2013, 18:34
Благодаря на тези,които найстина ми помогнаха :) Както и да е в крайна сметка реших,че ще изчакам още 2-3 дни за да видя какво е държанието му към мен и дали е разбрал,че няма "да си отворя краката",а ако все още не е просто ще му кажа,че не върви,а ако той иска ще си останем приятели.