PDA

View Full Version : Приятелка или нещо повече?



Loken
07-05-2013, 18:06
Здравейте!Попринцип когато имам проблеми с момичета се допитвам до близки и приятели,
но сега ми е толкова объркано, че не знам кой да попитам.
Случката е следната:
От около 2 години с едно момиче сме много добри приятели.Когато станахме приятели
аз си я харесвах, но прекалено много ми хареса колко е приятна и си казах, че по-добре да ми е приятелка от колкото позната с която само разменям ''здрасти'' на улицата.Та времето течеше говорихме си всеки ден излизахме, смяхме се заедно, за 2 години приятелство не си омръзнахме дори за миг.Та идва моментът от преди няколко дни, когато си писахме във Facebook и тя се изпусна, че като говоря за X(едно момиче което ми е симпатично) и става гадно, понеже и казах, че когато си говори с момчета които я харесват ми става неприятно.Та така един вид си казахме, че все пак и 2мата не искаме да сме само приятели.Та от тогава нямам апетит всеки ден и пиша и я карам да си говорим за това, но тя просто го избягва казва ми, че ме харесва, но след това няма да сме си добри приятели както преди.Трогнах я на няколко пъти, но винаги когато просто няма как да ми откаже ми казва, че има работа(плачейки явно ако се водя от емотиконите :D) Та не ми дава мира това, че съм се заблуждавал толкова време и ви моля да ми дадете съвет.


Това го написах вчера докато неможех да вляза в сайта.Днес гледахме филм вкъщи през цялото време бяхме гушнати целунах я по бузата дори стана вапрос между другото колко я харесвам, но не сме говорили сериозно обаче все още немога да спя спокойно заради нея :(

Smrazqvashta
07-05-2013, 18:08
По добре късно, отколкото никога.

Loken
07-05-2013, 18:16
Еми, да на същото мнение съм, за това моля за съвет и не се примирявам със ''само приятели' :P

Ivaaaaa
07-05-2013, 19:25
Еми, да на същото мнение съм, за това моля за съвет и не се примирявам със ''само приятели' :P

тогава не се примирявай

Take_That
07-05-2013, 19:50
След като не искаш да сте само приятели - действай. Говори с нея (този път сериозно), обсъдете нещата, абеее бъдете щастливи и влюбени, не мога да разбера защо трябва да си поставяте някакви граници след като и двамата се харесвате - просто бъдете заедно :)

Fantasyyy
07-06-2013, 20:10
Ами просто поговори с нея.И двамата знаете че се харесвате какво по хубаво от това.Може малко да е объркана,но докато не поговорите по сериозно няма как да станат нещата,просто действай!

BlueFace
07-06-2013, 20:30
Пропилял си вече 2 години, недей пропилява още 2 ; )

NikafNqkaf
07-06-2013, 20:43
Другият път, вместо да я целуваш по бузата, давай смело по устата.

Fizz
07-06-2013, 22:54
По принцип , шанса след връзката да сте приятели е малък , да не говорим , че дори и да се случи , ще е далеч по-различно ..
Реално бях в твоята ситуация преди месец-два , бях (даже все още съм) влюбен в "най-добрата ми приятелка" и не ми беше леко , но нямах проблем да си трая ... Година , две , обаче накрая стана доста болезнено и в крайна сметка седнахме да си поговорим , като стигнахме до извода , че няма да си разваляме приятелските взаимоотношения за връзка , която ще приключи рано или късно . Честно да ти кажа , не съжалявам за избора си и за решението до което стигнахме , даже ни сближи до някъде , а това че имам нещо повече , все вярвам , че ще изчезне ... Така или иначе , никога не бих съжалявал , защото в днешно време един добър приятел е много по-ценен от някаква си прищявка , малко са хората на които можеш да се довериш ...

Та , избора си е изцяло твой , ако слушаш някой от тук какво ти казва , винаги ще съжаляваш за избора си :)

Loken
07-09-2013, 17:20
Реших, че ако и подаря един голям букет ще се съгласи, но пак питам тука щото искам да знам какъв букет би и се харесал :D

Баща Ти
07-09-2013, 18:22
Здравейте!Попринцип когато имам проблеми с момичета се допитвам до близки и приятели,
но сега ми е толкова объркано, че не знам кой да попитам.


THIS. Не искай съвет от жена за жена. Ще зопчне да ти говори за подаръци, цветя, любов и как трябва да й признаеш чувствата си. А ти не си путьо нали?
Е за твоя радост във форума има достатъчно мъже с големи органи, като например - АЗ.

Стига с тоя фейсбук. През чата ли ще й го сложиш? Спри да й пишеш, тя като те потърси и кажи да се видите. Ако не ще - следващата.

Loken
07-09-2013, 18:34
Е аз излизам с нея просто когато сме "фейс ту фейс'' тя винаги веднага обръща темата, а когато си пишем и е по удобно явно и говорим за това.Та баща ми моля те кажи ми как да постъпя :D

Баща Ти
07-09-2013, 18:37
Каква тема бе мой? Искаш да ти каже "Хайде да бъдем гаджета" ли?

Хвани я, целуни я и ако е доволна и ти ще си доволен. Ако не се изкефи - поне ще знаеш да не си губиш времето.

Loken
07-09-2013, 18:43
Напълно си прав, но както каза Fizz по-горе ми е много добра приятелка ако беше поредната бройка и без да пиша във форуми щях да съм направил това което ми казваш, но просто е заложено приятелство и не мога да рискувам така :S

Баща Ти
07-09-2013, 18:46
Или действаш или си оставаш путьо, който си мисли какво е заложил.

Loken
07-09-2013, 18:47
Или действаш или си оставаш путьо, който си мисли какво е заложил.


Колкото си директен толкова си и прав :S

Rebirthing
07-10-2013, 12:56
Днес гледахме филм вкъщи през цялото време бяхме гушнати целунах я по бузата

УОУ, взимайте се бе !

Loken
07-11-2013, 20:39
УОУ, взимайте се бе !

Като го разказвах на компанията(по същия начин)реагираха като тебе след 5 минутен смях :Д

NikafNqkaf
07-11-2013, 21:19
Темата ти е на 5 дни ... 5 дни само се надъхваш ... що не вземеш да направиш нещо вече? Цял живот ли ще я ОБРАБОТВАШ И ДЕБНЕШ? Действай бе, лигльо.

heartshapedbox
07-12-2013, 17:32
Давай, стискам ти палци. :)