PDA

View Full Version : Нещо по-интимно?



atou
08-08-2013, 00:51
Здравейте!Пак съм аз :D ! За тези които са чели предната тема, с приятеля ми се събрахме. (party) След няколко дни е 16-тия ми рожден ден. Някои знаят, че за мен секса на тези години е мааалко прибързан и неморален, но искам нещо повече, какви са ми възможностите? Какво по-интимно може да направим, освен целувките?Благодаря предварително!

cw3tty
08-08-2013, 01:06
ръчни, свирки..
аз обаче смятам, че най-добрия вариант е разходка в парка

atou
08-08-2013, 01:09
ръчни, свирки..
аз обаче смятам, че най-добрия вариант е разходка в парка
Ами ние се познаваме от малки и имаме връзка от горе-долу 2 години, мисля, че сега е подходящ момент за развитие. Не съм някоя курвичка,с извинение. Първи сме си!И надявам се последни.Напоследък се случиха неща, които ми показаха, че той е моят човек!Малко по подробно може ли???
ръчна-тоест с ръка да му ... :D нали

cw3tty
08-08-2013, 01:27
ъъъъ "последни".. моля ти се, такъв филм няма !
да, да му биеш чикии

atou
08-08-2013, 01:41
ъъъъ "последни".. моля ти се, такъв филм няма !
да, да му биеш чикии

Има,повярвай ми!Майка ми и баща ми са се запознали в 5 клас, в 9 станали гаджета и сега имат 30 годишен брак и две деца и са си единствени.

atou
08-08-2013, 01:42
А нещо друго може ли да предложите?

cw3tty
08-08-2013, 01:55
дупето ? :D
аз мисля, че предложих по-приемливите

atou
08-08-2013, 01:58
дупето ? :D
аз мисля, че предложих по-приемливите

Да дупето не е в списъка ми ОПРЕДЕЛЕНО! :D :D :D :D Ами ще помисля ако няма други алтернативи може и да се въздържим!:D :D :D :D :D

cw3tty
08-08-2013, 03:20
чикията е най- ммм да кажем безобидна

бтв тая работа с мама и тате - не забравяй, че са живяли по друго време, през което не са се следили кой какво лайква във фейса и тем подобни - убилите нормалната комуникация между хората. на тая тема много локум мога да развличам, ама няма смисъл, мисля че разбираш основната идея (:

atou
08-08-2013, 03:28
чикията е най- ммм да кажем безобидна

бтв тая работа с мама и тате - не забравяй, че са живяли по друго време, през което не са се следили кой какво лайква във фейса и тем подобни - убилите нормалната комуникация между хората. на тая тема много локум мога да развличам, ама няма смисъл, мисля че разбираш основната идея (:
Да знам какво се опитваш да ми кажеш, но като се скарахме той цяла нощ седя пред блока и следващата вечер пак дойде и тогава се сдобрихме, а и при нас наистина е различно, когато искаме да си говорим си говорим лице в лице, и аз и той имаме по една снимка във фейсбук колкото да се знае, че сме ние.Не ползваме кой знае колко тези соцялни мрежи. А и ни възпитават по различно, как да кажа , винаги да сме възпитани и се очаква точно това от нас, да се оженим като пораснем. Сигурно, ако се разделим, което ме съмнява, ще ни принудят да се съберем, особенно както и вече сме се целували. А ако правим и други неща съвсем ще ни убият, ако се разделим! Както казах от малки се познаваме и дълго време обеждавахме нашите затова се съгласиха да излизаме заедно,и те дълго време ми избираха, не е харесваш еди си кого си излизате разделяте се и до 20 гогини поне 10тима да имаш , а и сме си обещали.Знам, че ти звучи или наивно или старомодно или нереално,но е така!

Smrazqvashta
08-08-2013, 06:47
69 8)

atou
08-08-2013, 08:23
69 8)

Дообре, явно не ме разбирате съвсем.Ние не искаме да изпитваме оргазъм преди първия път, той даже не мастурбира, което не е присъщо за момче, но е така .Има ли нещо посредата?Да не е само обикновена целувка, но и да не ... орален секс, както и анален и изобщо да не е секс, просто по- интимно?Нещо ?

Smrazqvashta
08-08-2013, 08:29
Дообре, явно не ме разбирате съвсем.Ние не искаме да изпитваме оргазъм преди първия път, той даже не мастурбира, което не е присъщо за момче, но е така .Има ли нещо посредата?Да не е само обикновена целувка, но и да не ... орален секс, както и анален и изобщо да не е секс, просто по- интимно?Нещо ?

Масаж на голо ?

TheDevilInMe
08-08-2013, 08:39
Масаж на голо ?
Това.

Cloud9
08-08-2013, 09:45
Натискайте си се пък каквото сабя покаже. Не мисля че има вариант за такава интимност, освен масажа, както споменаха вече по-горе.Иначе да знаеш три неща:
1.не вярвам много момче с толкоз бушуващи хормони да не мастурбира
2.ти оргазъм само от вагинален секс за първи път много трудно ще получиш.
3. не е честно само да го възбудиш и да го оставиш на сухо ако наистина той не се задоволява сам.
До кога мислите да изчакате иначе?

BRUNETTE,
08-08-2013, 09:49
На 16-17 години е времето да почнете да го правите... не съди по родителите си, аз ако съм на мястото на момчето и сме 2 години заедно и е нямало нищо интимно, много отдавна щях да съм си тръгнала...mdaaam

ge6aaaa3
08-08-2013, 09:51
Чак па единствени. :lol:
Е, пусни му на момчето, щом сте толкова сигурни във взаимоотношенията си. Не си на 14, а и щом имате по-сериозни намерения... ;)

cw3tty
08-08-2013, 11:07
очаква се от вас да се ожените като пораснете ? ако се разделите ще ви принудят да се съберете, защото вече сте се целували ? О.О аз съм в шок

tori
08-08-2013, 11:13
очаква се от вас да се ожените като пораснете ? ако се разделите ще ви принудят да се съберете, защото вече сте се целували ? О.О аз съм в шок
Да, аз също.
Просто му направи друга изненада щом не си сигурна.

atou
08-08-2013, 12:48
Натискайте си се пък каквото сабя покаже. Не мисля че има вариант за такава интимност, освен масажа, както споменаха вече по-горе.Иначе да знаеш три неща:
1.не вярвам много момче с толкоз бушуващи хормони да не мастурбира
2.ти оргазъм само от вагинален секс за първи път много трудно ще получиш.
3. не е честно само да го възбудиш и да го оставиш на сухо ако наистина той не се задоволява сам.
До кога мислите да изчакате иначе?

1.знам,но не го прави
2.еми каквото стане
3.дааам,сигурно,като се замисля
4.ами има два варианта:
1.след 1-2 години

2.след брака (да знам как звучи в наши дни)
не сме решили още 1 или 2

AnarchyBoy
08-08-2013, 12:52
Як Трол, чак ме кефиш.. :lol:

atou
08-08-2013, 12:52
Чак па единствени. :lol:
Е, пусни му на момчето, щом сте толкова сигурни във взаимоотношенията си. Не си на 14, а и щом имате по-сериозни намерения... ;)

еми да ,единствени! и какво имаш предвид под пусни му тези дейности, които предложи cw3tty или секс или...?

mimimimimimi
08-08-2013, 12:53
1.знам,но не го прави
2.еми каквото стане
3.дааам,сигурно,като се замисля
4.ами има два варианта:
1.след 1-2 години
2.след брака (да знам как звучи в наши дни)
не сме решили още 1 или 2

Ти тая п!тка какво си я стиснала, все едно че не стари години смяташ да вариш боб в нея?

atou
08-08-2013, 12:57
Ох, абе ти нормален ли си не виждаш ли, че от снощи като пуснах темата не съм спирала да я следя и не съм спала цяла нощ от вълнение.Просто живея в КРАЙНО РЕЛИГИОЗНО семейство, както и той.Нашите ни разрешиха да излизаме на тези години,само защото знаят какво правят всички останали и не искат да се чувстваме лишени от нещо.

Cykamadre
08-08-2013, 12:58
1.знам,но не го прави
2.еми каквото стане
3.дааам,сигурно,като се замисля
4.ами има два варианта:
1.след 1-2 години

2.след брака (да знам как звучи в наши дни)
не сме решили още 1 или 2

След брака ?? 'найс трай' ^_^

dssdsfaf
08-08-2013, 15:03
Авторката остава сега да каже, че е ортодоксална юдейка*.

*при ортодоксалните юдеи, консумацията на брака става единствено САМО, ако мъжа и жената са увити в чаршафи и има изрязани дупки за половите им органи. По този начин се избягва излишен телесен контакт, който се смята за нечист. :)))))))

пAteNцЕ
08-08-2013, 15:17
Пу, ама станах разногледа о.О
Ония ден ли кога беше(ама скоро беше) гледах по тв-то едни къде бяха девствени и си се пазеха, даже не се бяха целували. Накрая минаха под венчилото и така(да отбележа че и двамата бяха на 30 години). Сякви хора, сякви щуротии и тн.
Авторке, да не те нещо засягам или обиждам, но не възлагай ЧАК такива надежди на таз връзка -.-

flo0pY
08-08-2013, 17:13
Какви сте по религия?

Dannie96
08-08-2013, 18:47
В начолото като прочетох щях да кажа "Е, на 16 е нормално да започнеш полов живот, особено след като връзката ви е сериозна и стабилна". Ама честно казано вече се обърках. Щом търсиш по- интимни преживявания значи имаш желанието да стигнете и до по- далеч, но не искаш от други съобръжения. Поправи ме, ако греша.
Прецени "риска", който поемате, ако се решите на секс, защото явно ти се иска. Ако си твърдо решена да не го правите те съветвам да си кротувате.

Rabalka
08-08-2013, 18:51
Свирка без да го празниш щом не искъш да испитваш оргазъм и стриптийз за края.

flo0pY
08-08-2013, 19:04
Да го остави само на свирка и даже да не я довърши.. Тва само жена може го измисли.. СЪДИСТИ

AnarchyBoy
08-08-2013, 19:10
Вие верно сте ебати злобните.. :lol:

alex18
08-08-2013, 20:02
Свирка без да го празниш щом не искъш да испитваш оргазъм и стриптийз за края.

Кви са тези глупости, като ще е гарга да е рошава

autumn666
08-08-2013, 20:19
Няма да коментирам религиозните възгледи на родителите ти - щом са решили това да са им вярванията, това си е изцяло техен избор.
Но ти живееш на този свят, това е твоето тяло, твоя живот.
Разбира се, те са ти родители, те имат правото да ти кажат какво да правиш, но щом израснеш, ти пък имаш пълното право да НЕ се съгласиш, ако не ти харесва.
Колкото и клиширано и тъпо да звучи, ти живееш само веднъж и трябва да си направиш живота така както ти искаш да е, а не някой друг да ти дърпа въженцата като на кукла.
В днешни времена тези неща като секс след сватбата са напълно избирателни...
Ако ТИ наистина искаш да живееш според тези (глупави) правила, добре, ти решаваш.
Щом това е перфектният ти начин на живот, окей, всеки си има вкус.
НО ако ТИ искаш да правиш секс с приятеля ти, с който се познавате от толкова много време и сте заедно от цели 2 години, тогава ГО НАПРАВЕТЕ.
Живота е твой, ТИ трябва да избираш какво да правиш.
За секса - добре - още не си толкова голяма, нормално е да не се чувстваш готова, но ако всъщност го искаш - МНОГО МНОГО силно ти съчувствам.
ОБАЧЕ какво искаш да ми кажеш, че ако си харесаш някой, дори и просто ей така, моментно привличане, не можеш да си с него, защото си целунала друг преди това?
Дори като дете, сладките "гаджета" дето само се държите за ръчичка, и това никога не си го изпитвала, защото трябва да УБЕЖДАВАШ родителите си, за да си с някого?
Имам позната, която е мюсюлманка, която ми каза, че щом навърши 18 се изнася много много далече, че да не се налага някой друг да и избира мъжа. Сега е на 21 и учи в Америка.
Ясно е, че не се опитвам да те превъзпитам след като някой ти е втълпявал тези неща през цялото ти детство. Искам само да ти кажа, че ако това наистина е правилно за теб, придържай се към него, но ако ти самата не искаш да изповядваш тази религия, изборът е твой.

baby_baby
08-08-2013, 20:26
Е по-интимно от секса нз да има ;)

atou
08-08-2013, 20:49
Да и аз го гледах!патенце
Няма да се разделяме!
Да прави ми се секс,понякога едва се сдържам,като видя приятеля си и го желая с цялата си душа и сърце,но също така ме е страх дали ТОЙ го иска.Все пак и той е религиозен като мен.
До рабалка Ти какво разбираш под без орален секс :D
и да мисля че е доста жестоко да го възбудя да иска да свърши и аз ами край няма да свършваш,малко гадно,а и съм чувала че някои момчета свършват почти веднага като го докоснеш там,така че не е вариант.
До autumn666 да разбирам приятелката ти, но аз избрах сама своя мъж и се радвам, че критериите ми съвпаднаха с тези на родителите ми. Ако понякаква причина,не мисля че ще стане ,но се разделим както казах или ще ни накарат да се съберем или ще остана стара мома или ще се отрекат от мен.ТЕ не ме притискат дават ми да правя,почти всичко,което искам, но за това правило са строги ,САМО един мъж.Иначе ми дават да правим каквото искаме заедно.
и до Бейби–бейби не искам по интимно от секса, а от целувка.
Та и голям проблем ми е дали,ако му предложа секс той би ли отказал?Или всяко момче е навито? :D

white knight
08-08-2013, 21:05
Як Трол, чак ме кефиш.. :lol:
+1

autumn666
08-08-2013, 21:20
Питай го него, говорете свободно на тази тема. Силно се съмнявам, че няма да иска секс, ама ти си го познаваш.
И като не искаш да докосваш члена му и да се събличаш гола пред него, какво "интимно" искаш да ти предложат хората?!

tireheb
08-08-2013, 21:25
представям си как момче на 16 не мастурбира

tori
08-08-2013, 21:26
Добре де, защо само един мъж?! Какви са тия религии?!

atou
08-08-2013, 21:39
представям си как момче на 16 не мастурбира

Щото дядо ти като е бил на 16 по цял ден е мастурбирал,нали?

tireheb
08-08-2013, 21:42
ми не съм го питал
ма не ми се верва да не е мастурбирал
не става дума за "цял ден"

ама никога да не мастурбира чак...
то си излиза по един или друг начин - ако не чрез мастурбация, следва ПОЛЮЦИЯ (най-често от т.нар. "мокри сънища")

сеш се?

atou
08-08-2013, 21:44
Добре де, защо само един мъж?! Какви са тия религии?!
Еми защото така трябва,като при някои животни :D намираш си един и си с него до край!Съвсем нормални,просто в днешно време хората даже 10-те Божи заповеди не знаят или ако ги знаят не са сред нещата на които обръщат внимание!

atou
08-08-2013, 21:45
ми не съм го питал
ма не ми се верва да не е мастурбирал
не става дума за "цял ден"

ама никога да не мастурбира чак...
то си излиза по един или друг начин - ако не чрез мастурбация, следва ПОЛЮЦИЯ (най-често от т.нар. "мокри сънища")

сеш се?

Еми той така ми е казвал, а ние Никога не се лъжем.А ако му се е случвало не е било нарочно,говоря за тези мокри сънища.Но да се стимулира сам съм сигурна, че не се е случвало!

tireheb
08-08-2013, 21:48
е питай го тогава дали е свършвал в съня си, да видим тогава кво ше каже, ахаха
да не излезе, че на 16 не е мастурбирал и няма мокри сънища
тогава ше ми е интересно некой по-умен от мене да обясни чисто физиологично къв е тоо човек

щото все пак вие Никога не се лъжете

atou
08-08-2013, 21:53
е питай го тогава дали е свършвал в съня си, да видим тогава кво ше каже, ахаха
да не излезе, че на 16 не е мастурбирал и няма мокри сънища
тогава ше ми е интересно некой по-умен от мене да обясни чисто физиологично къв е тоо човек

щото все пак вие Никога не се лъжете
Добре утре ще го питам,но не вярвам да ме излъже,все пак и аз знам ,че е нормално но знам че няма да ме излъже най-много да се опита да избегне темата.
А според теб той би ли отказал секс ако му предложа?

tireheb
08-08-2013, 21:55
ми досега не съм чувал момче да откаже секс на момиче, което го привлича
освен в извънредни ситуации (тя е пияна на казак, етц)

autumn666
08-08-2013, 21:57
Еми защото така трябва,като при някои животни :D намираш си един и си с него до край!Съвсем нормални,просто в днешно време хората даже 10-те Божи заповеди не знаят или ако ги знаят не са сред нещата на които обръщат внимание!
И какво като не ги знаят, не всеки е длъжен да е религиозен?

atou
08-08-2013, 22:01
И какво като не ги знаят, не всеки е длъжен да е религиозен?

Не казвам, че са длъжни да ги знаят или да спазват някакви обичаи или да са религиозни.Просто обяснявам,че си е религия като религия!

EmiliesAngel
08-09-2013, 00:23
Авторке, какво ще кажеш за лек петинг :Петинг (на английски: to pet - галя, милвам, глезя, прегръщам любовно, нежно и привързано) e израз на привързаност, нежност, както и акт на сексуално задоволяване, известен понякога (в социалистическата сексоложка литература) като "сексуална игра", при който двамата партньори се докосват нежно, милват, галят, както по тялото, така и по по-чувствителни и дори интимни части (взаимна мастурбация). При него, партньорите получават сексуално удоволствие от това да се целуват, прегръщат, масажират, боричкат, да се събличат взаимно и т.н. Той може да се практикува от мъж и жена или от хомосексуална двойка. Петингът е полезен за опознаване на партньора.

atou
08-09-2013, 01:21
Авторке, какво ще кажеш за лек петинг :Петинг (на английски: to pet - галя, милвам, глезя, прегръщам любовно, нежно и привързано) e израз на привързаност, нежност, както и акт на сексуално задоволяване, известен понякога (в социалистическата сексоложка литература) като "сексуална игра", при който двамата партньори се докосват нежно, милват, галят, както по тялото, така и по по-чувствителни и дори интимни части (взаимна мастурбация). При него, партньорите получават сексуално удоволствие от това да се целуват, прегръщат, масажират, боричкат, да се събличат взаимно и т.н. Той може да се практикува от мъж и жена или от хомосексуална двойка. Петингът е полезен за опознаване на партньора.

Това сякаш,засега ми звучи най-добре.А и вече се чудя дали да не минем направо на секс.Просто не издържам!

Някой каза да си поговорим,но аз искам да е изненада!Без значение дали ще е секс или нещо друго!

И въпрос към всички :Неговият рожден ден също е скоро, според вас кое повече ще му хареса на моя или на неговия рожден ден да го направим?

negativ
08-09-2013, 06:52
Боже, изпитвам болка да чета тази тема...

maro
08-09-2013, 08:49
Ще му хареса повече ако го изненадаш на неговия рожден ден, но може на твоя да опитате петинг, а за неговия да оставите секса, виждаме че много ти се иска и със сигурност и на него му се иска. За мен религиите са ПЪЛНА ГЛУПОСТ, само пълнят главите на всички с ПРОСТОТИИ, които ги разединяват. ВСИЧКИ СМЕ ХОРА!!! И никой не може да ти каже точно ТИ какъв (в случая каква) да бъдеш. Ти живееш твой живот, само ти можеш да решиш как да го живееш! Животните религия имат ли, а политика? Те си живеят така както са създадени. Ами ние? Роботи следващи правила определени от някой, който дори не познаваме. Надявам се да си разбрала защо казах всичко това. Все пак ти си решаваш ние дадохме предложения ти избираш дали да си овца следваща правилата на някой си там, или да живееш щастливо по начина по който ТИ искаш! :) (Надявам се да не се обиди, не съм го казал с такава цел)

atou
08-09-2013, 08:49
Боже, изпитвам болка да чета тази тема...

Защо???

atou
08-09-2013, 08:55
Ще му хареса повече ако го изненадаш на неговия рожден ден, но може на твоя да опитате петинг, а за неговия да оставите секса, виждаме че много ти се иска и със сигурност и на него му се иска. За мен религиите са ПЪЛНА ГЛУПОСТ, само пълнят главите на всички с ПРОСТОТИИ, които ги разединяват. ВСИЧКИ СМЕ ХОРА!!! И никой не може да ти каже точно ТИ какъв (в случая каква) да бъдеш. Ти живееш твой живот, само ти можеш да решиш как да го живееш! Животните религия имат ли, а политика? Те си живеят така както са създадени. Ами ние? Роботи следващи правила определени от някой, който дори не познаваме. Надявам се да си разбрала защо казах всичко това. Все пак ти си решаваш ние дадохме предложения ти избираш дали да си овца следваща правилата на някой си там, или да живееш щастливо по начина по който ТИ искаш! :) (Надявам се да не се обиди, не съм го казал с такава цел)

Няма нищо обидно в това, което каза. Родителите ми са религиозни,искат да спазвам, само едно правило,едно момче и на мен това правило не ми пречи, защото съм сигурна в своите и в чувствата на приятеля си.Не биха ме спрели, ако искам секс или да пия или да пуша или каквото и да е, просто момчето трябва да е едно.Не се подчинявам на правила искам нещо и смятам да го направя, не съм казала обезателно, че ще е след брака. Дори да го направим сега, няма проблем, защото и след 10 години пак ще сме заедно.

dimitar_ak
08-09-2013, 08:57
Колко пъти като тийнейджър съм си казвал. Тя е единствена и след нея друга няма да има. Не се заричай.

atou
08-09-2013, 08:58
Колко пъти като тийнейджър съм си казвал. Тя е единствена и след нея друга няма да има. Не се заричай.

Вече 50 000 пъти обясних, защо съм сигурна!

atou
08-09-2013, 09:05
е питай го тогава дали е свършвал в съня си, да видим тогава кво ше каже, ахаха
да не излезе, че на 16 не е мастурбирал и няма мокри сънища
тогава ше ми е интересно некой по-умен от мене да обясни чисто физиологично къв е тоо човек

щото все пак вие Никога не се лъжете

Бяхме заедно на закуска и го питах.Беше някак много мило,защото явно не знаеше, че е нормално и започна да ми обяснява че той не го бил искал, не знаел какво се случвало, просто като се събуждал от време на време му се случвало.Каза, че или не си спомня нещо да е сънувал, или сънувал как сме се били натискали и тогава се случвало.
Прав беше,донякъде! Но не мастурбира! :D :D :D :D :D :D :D

heartshapedbox
08-09-2013, 09:12
Какви сте по религия?

И аз така и не разбрах.

maro
08-09-2013, 09:18
Ами моя съвет е щом се обичате и си толкова сигурна във вашата връзка да го направите. В това няма нищо лошо на тази възраст е напълно нормално. Само се пазете ;)

atou
08-09-2013, 10:14
И аз така и не разбрах.
Какво значение има???

atou
08-09-2013, 10:17
Ами моя съвет е щом се обичате и си толкова сигурна във вашата връзка да го направите. В това няма нищо лошо на тази възраст е напълно нормално. Само се пазете ;)

Разбира се, ще се пазим не искам следващата тема, която пускам да е "бременна ли съм???" :D :D :D Въпреки, че съм достатъчно образована, за да знам кога може да съм и кога няма начин да съм, а и да съм няма да пиша из форумите,защото знам какво се прави! :) :) :)

white knight
08-09-2013, 11:07
http://zerobs.net/media/Mark-Twain-on-religion.jpg

atou
08-09-2013, 13:54
Мюсюлмански чада сте, то е ясно.

Дано да си фейк, иначе си направо за съжаление.

Мисля,че религията не е нещо, което се обсъжда в интернет!!! Трябва ли на всеки свой пост да ви обяснявам, че не съм фейк!!!? Не ми се вярва някой фейк да седи по цял ден и да следи какво му пишат, ще си направи бъзика и после ще се кефи на тези,които са ми отговорили по някакъв начин,а аз отговарям на всеки въпрос и коментар и следя почти денонощно!!!Защото ми е важно!!!

ge6aaaa3
08-09-2013, 14:09
Какво интимно като нещеш да му пипаш пикалото?

Rabalka
08-09-2013, 14:23
Най големия фейк се обади и почва да плюие пак по другите.Што не се скрийш вече бе

draid
08-09-2013, 14:30
Рибалке, това което ти наричаш фейк, аз мога да ти потвърдя, че е доста реален човек. Чудя се обаче дали ти заслужаваш да ти се обяснява каквото и да е.

Авторката, ква е тая бошлаф религия, дето разрешава да се праскате отзад, ама отпред явно има някакъв голям проблем. Ако Бог ще ме съди за това, че съм спал с някоя жена, то аз ще го съдя за това, че ме е направил такъв какъвто съм. Измишльотини пълни, ама хайде всеки има право да е заблуден.

Rabalka
08-09-2013, 14:40
Ми то няма начин да не е риален щом пиши тук.Штото иначе трябва да е някакав дух

draid
08-09-2013, 14:51
Ми то няма начин да не е риален щом пиши тук.Штото иначе трябва да е някакав дух

Колко интелигентно. Сама ли го измисли ?

atou
08-09-2013, 15:34
Колко интелигентно. Сама ли го измисли ?
:D

atou
08-09-2013, 15:37
Тогава толкова ли си малоумна, че преди 2 дена да ревеш тука как си зарязала гаджето си, 'щото ти се присмивал, че имаш малки цици, а днес да ни обясняваш как си щяла да бъдеш с него цял живот? :cool:

А за фейковете - форумът доказва, че има и такива случаи.

Да!НО виж Господ си знае работата и ни събра,ако пак се скараме Бог пак ще ни събере,защото БОГ ни мисли най- доброто,а моя приятел е най-доброто нещо, което можеше да ми се случи!
Хубаво като има фейкове,аз съм човек не съм фейк!!!

atou
08-09-2013, 15:37
Какво интимно като нещеш да му пипаш пикалото?

:D

bootyboy
08-09-2013, 15:38
пръстчета в путенцето ти

atou
08-09-2013, 15:39
Рибалке, това което ти наричаш фейк, аз мога да ти потвърдя, че е доста реален човек. Чудя се обаче дали ти заслужаваш да ти се обяснява каквото и да е.

Авторката, ква е тая бошлаф религия, дето разрешава да се праскате отзад, ама отпред явно има някакъв голям проблем. Ако Бог ще ме съди за това, че съм спал с някоя жена, то аз ще го съдя за това, че ме е направил такъв какъвто съм. Измишльотини пълни, ама хайде всеки има право да е заблуден.

Бог ни мисли добро, понякога ни подлага на изпитания, но не може да го съдиш!Може тайно от света да му се ядосваш! :D :D :D

atou
08-09-2013, 15:45
пръстчета в путенцето ти

Боже Господи Исусе Христе Мария Магдалена Йоан Павел и Апостолите какво четат очите ми! :D :D :D
Пък ако ще е така то направо като хората ще правим секс няма да се извръщаваме,я!

draid
08-09-2013, 16:20
Бог ни мисли добро, понякога ни подлага на изпитания, но не може да го съдиш!Може тайно от света да му се ядосваш! :D :D :D

Мога да си правя каквото поискам общо взето.


Да!НО виж Господ си знае работата и ни събра,ако пак се скараме Бог пак ще ни събере,защото БОГ ни мисли най- доброто,а моя приятел е най-доброто нещо, което можеше да ми се случи!
Хубаво като има фейкове,аз съм човек не съм фейк!!!

Ако Бог ни мислеше най-доброто, то нямаше да има страдание по света.

muhtesemfan
08-09-2013, 16:22
Боже Господи Исусе Христе Мария Магдалена Йоан Павел и Апостолите какво четат очите ми! :D :D :D
Пък ако ще е така то направо като хората ще правим секс няма да се извръщаваме,я!

:lol: :lol: :lol:
Сексът не е за гнусливите.Пръстчетата не са за отвръщаване :?
Както и да е.Като гледам на теб ти се прави секс,поговори с приятеля ти дали и той го иска.
Ако не ти се прави секс,направи му чекия или интимен масаж ,както споменаха по-горе :)
Ако се въздържаш от секс,заради религията просто...
А и родителите ти не са тъпи,ти си на 16 години и си достатъчно зряла ,за да правиш секс,досещат се,че рано или късно някой ще ти откъсне цветенцето ;)
Успех,и после да пишеш какво се е случило :D

Rocknroll
08-09-2013, 17:00
Както казаха,масаж на голо.
Питай го какво го възбужда.
Да,наистина ще е кофти да го възбуждаш и да го оставиш на сухо,но такава е работата и това е.
И аз не мисля,че е задължително да правите секс.
На 16?А бе не знам.
Ти си знаеш. :)

DENKAZ
08-09-2013, 21:52
Или всяко момче е навито? :D

Аз никога няма да ти се навия ;)

Bastard
08-09-2013, 22:59
Абе ти май не знаеш какво искаш !!/!?!? Хем искаш нещо интимно и възбуждащо хем да не е секс, да не е орална любов, анална и т.н. ... ми яжте сладолед и се гледайте в очите ... знаеш ли как болят мадурки само от възбуждане и НЕИЗТОЧВАНЕ, така че тея филми с мастурбирането не ги вярвай ;)

Nesss333
08-09-2013, 23:45
Не разбирам, защо в началото казваш, че не искаш да правите секс, не било морално... А сега изведнъж питаш на неговия или на твоя РД ще правите...

OoVasKoO
08-09-2013, 23:50
Бог ни мисли добро, понякога ни подлага на изпитания, но не може да го съдиш!Може тайно от света да му се ядосваш! :D :D :D

лол, за тебе имам нещо специално:
http://www.youtube.com/watch?v=4lXTRW4z668

analgin
08-10-2013, 00:12
той даже не мастурбира, което не е присъщо за момче, но е така
хахах със сигурност
сигурна си ,че ще бъдете цял живот заедно , защото е направил някакви неща , с които е доказал любовта си ? това да стои пред блока цяла нощ или там каквото беше не е особено силно , а това че се познавате от малки още по-малко.. Това ,че си от религиозно семейство не означава ,че трябва да спазваш определени правила , ако е против волята ти . Ако искаш да правиш секс , прави . Не е задължително да имаш един единствен приятел/съпруг в този живот.Има известно очарование в това да бъдеш с един единствен човек цял живот , но се случва на изключително малко хора и както ти казаха по-горе родителите ти са живели в други времена , когато не е било такава рядкост като сега .

white knight
08-10-2013, 01:56
лол, за тебе имам нещо специално:
http://www.youtube.com/watch?v=4lXTRW4z668
http://imageshack.us/a/img140/7158/truestorygifo164736.gif

102
08-10-2013, 07:06
Направете нещо нетипично.. четете книги.

xoxi
08-10-2013, 09:23
Не е смешно.
Жалко е.
Не защото авторката/авторът (който и да седи зад този ник) е глупав/а, а защото наистина има такива болни хора навън.

heartshapedbox
08-10-2013, 09:48
Боже Господи Исусе Христе Мария Магдалена Йоан Павел и Апостолите какво четат очите ми! :D :D :D

:lol:

atou
08-12-2013, 09:51
Благодаря на всички за съветите,надявам се да не се обидите,че ви изгубих времето,но решихме да се въздържим!Може би ще са ми полезни за вбъдеще!

DarkTemplar
08-12-2013, 10:08
пръстчета в путенцето ти
може да включат и сметана. ;)

Според мен авторката е евангелистка/мормонка, поне такa ми звучи. :D

Guborelkaaaa
08-17-2013, 13:27
Ми то няма начин да не е риален щом пиши тук.Штото иначе трябва да е някакав дух


ШТото,рИален,някакАв абе ти на училище ходиш ли?

ndesign
08-17-2013, 20:21
Благодаря на всички за съветите,надявам се да не се обидите,че ви изгубих времето,но решихме да се въздържим!Може би ще са ми полезни за вбъдеще!

Точно така, много добре сте го решили. Не слушай заблудените по форумите, а следвай Бога. Той ще ти открива най-добре кое е правилно и кое не. Най-сплотените семейсва които познавам са точно Християнските, точно тези които спазват благоприличие и се обичат. И това да легнеш със съпруга си след брака не е изключение, а е нещо прекрасно. За съжаление който не го е изпитвал, няма да повярва. Успех!

аспиринче
08-17-2013, 20:39
Според мен те са протестанти. Имам една приятелка и тя е протестантка и примерно не боядисва яйца, не носи мартеници ама пак си е много яка. И имам въпрос към авторката: Ако си направите сватба и т.н. и вече не си щастлива с него, няма любов и т.н. какво ще направите? (Имам в предвид след като сте пълнолетни, на по-зряла възраст)

atou
08-17-2013, 21:33
Не съм протестантка! Ами аспиринче аз съм на принципа, когато нещо се счупи го поправям, а не купувам ново! С усилие и вяра всичко се постига!

white knight
08-17-2013, 21:36
Според мен те са протестанти. Имам една приятелка и тя е протестантка и примерно не боядисва яйца, не носи мартеници ама пак си е много яка. И имам въпрос към авторката: Ако си направите сватба и т.н. и вече не си щастлива с него, няма любов и т.н. какво ще направите? (Имам в предвид след като сте пълнолетни, на по-зряла възраст)
Ще се срещнат с всевищния по свое желание при това млади, или не чакай, те нямат правото да си отнемат живота защото трябва да са праведни а това е забранено в библията затова ще живеят дълго и скучно дори след смъртта.

muhatacece
08-17-2013, 23:11
Брак... Момиче, ти правиш теми в форума с такива въпросчета, че и брак споменаваш .. Къв е тоя трол, а по темата му направи свирка, или го накарай да легне, намажи си ръцете с течност, такава, дето ние използваме за чикиите и от масажа по корема малко по-малко надолу и така ... Мисля, че доста ще се възбуди, но така ще му се прииска и нещо друго според мен :D

btw, то и аз пускам такис теми, ама не съм тръгнал се женя на 15 :D

bravia
08-18-2013, 22:21
Як Трол, чак ме кефиш.. :lol:

нали :Д:Д:Д:Д:Д: но е сериозна между другото :Д

Fisherman
08-18-2013, 23:56
Брак... Момиче, ти правиш теми в форума с такива въпросчета, че и брак споменаваш .. Къв е тоя трол, а по темата му направи свирка, или го накарай да легне, намажи си ръцете с течност, такава, дето ние използваме за чикиите и от масажа по корема малко по-малко надолу и така ... Мисля, че доста ще се възбуди, но така ще му се прииска и нещо друго според мен :D

btw, то и аз пускам такис теми, ама не съм тръгнал се женя на 15 :D

ти си прекалено низш,за да става въпрос за сватба или любов

els_kill
08-19-2013, 11:10
може ли да попитам той въобще пипал ли ти е тялото смисъл вкарвал ли си е ръцете под дрехите ти ? :D

Dannie96
08-19-2013, 11:15
Не мога да повярвам, че все още се пише в тази тема.

atou
08-20-2013, 15:09
Брак... Момиче, ти правиш теми в форума с такива въпросчета, че и брак споменаваш .. Къв е тоя трол, а по темата му направи свирка, или го накарай да легне, намажи си ръцете с течност, такава, дето ние използваме за чикиите и от масажа по корема малко по-малко надолу и така ... Мисля, че доста ще се възбуди, но така ще му се прииска и нещо друго според мен :D

btw, то и аз пускам такис теми, ама не съм тръгнал се женя на 15 :D
Някой да е казал,че ще се женя на 15, НЕ!Просто като пораснем ще се оженим!

atou
08-20-2013, 15:10
ти си прекалено низш,за да става въпрос за сватба или любов

Много ме кефиш! :D

atou
08-20-2013, 15:11
може ли да попитам той въобще пипал ли ти е тялото смисъл вкарвал ли си е ръцете под дрехите ти ? :D

Не!Веднъж ми съблече блузата, но не ме е пипал! И през дрехите също не е!

muhatacece
08-20-2013, 15:11
ок, ок

atou
08-20-2013, 15:14
ок, ок

да не се изплаши нещо :D

muhtesemfan
08-20-2013, 15:30
Не съм протестантка! Ами аспиринче аз съм на принципа, когато нещо се счупи го поправям, а не купувам ново! С усилие и вяра всичко се постига!

Значи си католичка?
И иди на психиатър

ArtemisD
08-20-2013, 17:37
Не е смешно.
Жалко е.
Не защото авторката/авторът (който и да седи зад този ник) е глупав/а, а защото наистина има такива болни хора навън.

Да, абсолютно. И мене ме боли да чета тая тема.