PDA

View Full Version : Окееей, аз ли нещо бъркам или той е кретен!?



Just Smile :)
08-08-2013, 10:19
Привет!
Преди месец ходих с едно момче, което беше с три години по-голямо от мен (т.е. на 17). Това не ме притесняваше като цяло. Но не беше мой тип и го помолих да се разделим. С много умуване той се съгласи. Обаче беше от този тип хора, които могат да те накарат да се чувстваш виновен във всеки един прекрасен момент. Започна да ми обяснява как аз съм била втората 'голяма любов' в живота му и как първата я бил блъснал камион точно пред очите му... Как бил от дом за изоставени деца... Как по принуда бил дилър и не можел да се откаже, защото щели да го убият... Като цяло абсолютни измислици.
С него имаме един общ приятел (който ми е много близък). Питах го дали тези неща са истина и той така се разсмя, че насмалко да падне от балкона.
"Гаджето" продължава да ми звъни и да ми обяснява, че съм 'единствена и неповторима' за него. Смешното е, че говори тези неща и на двете ми приятелки ;дд. Едната е перде и направо го отрязала, но другата не може да бъде груба. Притеснявам се за нея. Ако оня реши и нея да я върти на малкия си пръст, тя не мисля, че ще успее да му се измъкне. Говорих с нея и й казах какво мисля. Тя уж знаела какъв е, но... не знам.
Вчера той пак ми звъня. Продължаваше да се държи сякаш съм негова собственост. И определено започва да ме изнервя... :@
Но как да му 'обясня' да се разкара от нея?!

ledenakrasota
08-08-2013, 10:27
Нейна работа е какво ще прави с него. Ако поиска, може да си направят малки дилърчета. Важното е теб да остави, защото така искаш. Нали?

LadyDi
08-08-2013, 10:27
Не се бъркаш, кретен е.
И му говори в прав текст: "Не искам повече да ми звъниш. Не е добра идея да тормозиш и приятелките ми".

Chacho
08-08-2013, 10:29
Обясни й що за стока е и я остави сама да си направи избора.

Пък ти просто му кажи, че те лъже в очите и не искаш да контактуваш с такива хора - бий му C-то и тва е.

Cloud9
08-08-2013, 12:38
Кретен е.И халиционира най-вероятно.Спри всякакъв контакт с него и внимавай.Един така преследваше една приятелка доста време и тя се принуди да издаде ограничителна заповед, защото фантазиите му прекрачиха границата

xdreamerx
08-08-2013, 17:04
Кажи му да спре да притеснява теб и приятелките ти. :) И следващия път като ти звънне не му вдигай. ;)

Fantasyyy
08-08-2013, 19:09
Игнорирай го,изобщо не му обръщай внимание и не му вдигай.А на приятелката ти може да разкажеш що за стока е,а по нататък тя да си решава кво да прави.

koteto4
08-08-2013, 20:24
или тя ти е истинска приятелка и не искаш да се забърква с някой филмар , или още имаш някакви чувства към него и искаш да се занимава само с теб ?
все тая , ако наистина искаш да те остави на мира , му го кажи директно .Кажи му , че знаеш , че не си единствената , на която пробутва думите "единствена и неповторима " и не си някоя глупачка , която сляпо вярва на всичко , което казва. Кажи му директно,че не ти е приятен и искаш да престане да поддържа какъвто и да било контакт с теб .

heartlesandfreaky
08-08-2013, 20:36
Директно го отрежи.. В повечето случаи такива истории не завършват по много красив начин.. :/

Ogii
08-08-2013, 22:02
Въобще не бъркаш, на мен такива, където казват на няколко момичета едно и също, че са единствени са ми супер смешни.

abvd
08-09-2013, 06:23
Тоя е абсолютен боклук. Кажи му да те остави на мира, сменяй номера, skype , facebook въобще не се занимавай. Щом е бил "дилър от дом за сираци" представи си колко е тъп и ограничен за да го каже хахаха :D :D :D

Rocknroll
08-09-2013, 16:28
Нейна работа е какво ще прави с него. Ако поиска, може да си направят малки дилърчета. Важното е теб да остави, защото така искаш. Нали?
+1
Кажи му да ти се разкара от главата,иначе ще викнеш наемни убийци и да му мисли.

Just Smile :)
08-11-2013, 09:30
Хей, мерси много за помощта! Оказа се, че моята 'приятелка' е абсолютната използвачка... Мислела си, че още го харесвам, решила да ме накара да ревнувам... в същото време ми говорела зад гърба ВСЯКАКВИ обиди иии да... Като цяло излязох най-големият кретен, на когото му пука за всичко :)
Но въпреки това благодаря ви! :)

heartlesandfreaky
08-11-2013, 19:22
Кажи им и на бившия си и на "приятелката ти" да се шиб*т и само напред! :)

Баща Ти
08-11-2013, 20:24
Иска да ти бърка в гащичките.

Just Smile :)
08-12-2013, 09:45
:D

soul1199
08-12-2013, 16:19
Като не му дигаш,няма да те търси.А пък ти освен да посъветваш твоята приятелка,нищо друго не можеш да направиш.

Mary_Jane_69
08-12-2013, 18:43
Остави го тоя психар

Just Smile :)
08-13-2013, 21:18
:) Май се оставихме взаимно ;дд

Anastasiq5910
08-14-2013, 18:37
Игнорирай го,изобщо не му обръщай внимание и не му вдигай.А на приятелката ти може да разкажеш що за стока е,а по нататък тя да си решава кво да прави.

+

tHe_COolEst_GIrl
08-31-2013, 14:37
Опресни му малко ума и му кажи, че всичко е свършило, да не те търси и да не закача приятелката ти. Ако пак си продължава, блокваш навсякъде и сменяш номера ;)

zlatna lqstovica
08-31-2013, 18:21
Пази боже.Казваш на приятелката ти да не се занимава и толкова, а ти вземи го блокирай.Кажи му да не те търси и да не ти звъни. Блокваш го и готово.

Welinn
08-31-2013, 18:33
Той е идиот, не разбирам защо още мислиш за него. Забрави го. Няма какво да ти направи, а ако ти направи ни дилър няма да е нито приятели ще има.

Казва ти го момче.

Colouring
08-31-2013, 18:55
Без да искам прочетох, че ТОЙ я е блъснал с камион и останах с отворена уста. :Д

Иначе да, кретен е. Няма какво да направиш, освен да му вкараш пълен игнор.

TrollFaace1
09-01-2013, 00:26
блъснал я камион LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
тоз те троли яко

baby_baby
09-01-2013, 20:53
Като ти звъни следващия път не му дигай се някога ще се откаже и ще разбере че неискаш да имаш нищо общо с него вече иначе се видя каква приятелка си имала........