PDA

View Full Version : Има ли вероятност да забременея ..



sicrett95
09-01-2013, 12:45
С приятеля ми , имаме вече задълбочена връзка и една вечер ни се откри да сме сами и вече беше станало късно и никой от нас двамата нямаше в себе си презерватив,направихме го всичко окей,не свърши в мен,но беше върху мен след което се е стекло надолу кум срамните устни..Преди време бях чела една двойка се бяха притеснили относно това,но той и беше свършил върху срамните устни,а при мен различно и цялата работа е , че съм в овулация и се чудя дали да си взема ескапел..

SNikolov_Rugby
09-01-2013, 12:51
Нищо ти няма не се притеснявай. :)

sicrett95
09-01-2013, 12:55
Наистина се надявам да е така,но мисля за всеки случай да си взема,защото риска е твърде голям ..

granger
09-01-2013, 13:02
Ма я се осъзнай!
Къв ескапел те гони? Той дори не е свършил в теб?
Седи си на гъза и не се трови.

SNikolov_Rugby
09-01-2013, 13:26
Не се занимавай с тоя ескапел 1во не ти трябва 2ро не е хубаво да си тровиш организъма. Няма ти нищо не се газирай.

baby_baby
09-01-2013, 13:37
Нищо ти няма щом не е свършил в теб но като те е страх следващия път приятеля ти да си има в него презерватив за да не се притеснявате после :)

Rocknroll
09-01-2013, 14:17
Ма я се осъзнай!
Къв ескапел те гони? Той дори не е свършил в теб?
Седи си на гъза и не се трови.
+1
Напълно излишно.Нищо ти няма.

sicrett95
09-01-2013, 14:35
Единствената причина поради , която се притеснявам , че съм в овулация и то е точно днес и до колкото съм чела опасността е най-голяма сега ... Наистина много се двоумя какво да направя и преди съм пила ескапел и знам , че е ефикасен

DarkTemplar
09-01-2013, 14:41
Ти хубаво си в овулация (точното време), а как смяташ да забременееш без спермата да е попаднала на точното място?

sicrett95
09-01-2013, 14:48
Ем до колкото знам и върху срамните устни е голяма опасността.

DarkTemplar
09-01-2013, 14:50
Това не знам кой ти е го е казал, ама те е излъгал. Срамните устни нямат никаква роля в процеса на оплождане.

baby_baby
09-01-2013, 15:45
Ем до колкото знам и върху срамните устни е голяма опасността.

Това са пълни глупости по тая логика и ако ти се испразни на корема пак си бременна

autumn666
09-01-2013, 15:59
Няма как да забременееш, ако не е свършил в теб...
НО
Освен спермата има и предеякулационна течност, която се отделя преди той да свърши, без да усети. В нея има малко, но съществено количество сперматозоиди. Надявам се, че знаеш тези неща... шанса да забременееш от нея също е малък, но е реален, особено както си и в овулация...
Аз лично не ти препоръчвам да пиеш Ескапел, защото все пак е хормонална бомба.

MaLkaTa_LaDy
09-01-2013, 19:58
Съгласна съм с горното мнение. Проблема не ти е, че ти се е стекла сперма към срамните устни, а от предеякулационната течност. Шанса е 10 пъти по-малък, ако не и повече, но съществува. Твое е решението дали да взимаш. Аз лично не бих рискувала, щом знам, че съм била в овулация.

FuCKkK13
09-01-2013, 21:39
Наистина се надявам да е така,но мисля за всеки случай да си взема,защото риска е твърде голям ..

какъв риск бе моме ?

FuCKkK13
09-01-2013, 21:41
Няма как да забременееш, ако не е свършил в теб...
НО
Освен спермата има и предеякулационна течност, която се отделя преди той да свърши, без да усети. В нея има малко, но съществено количество сперматозоиди. Надявам се, че знаеш тези неща... шанса да забременееш от нея също е малък, но е реален, особено както си и в овулация...
Аз лично не ти препоръчвам да пиеш Ескапел, защото все пак е хормонална бомба.
съгласна,а и ако на това му викаш ''голям риск''

meagain
09-01-2013, 21:48
Нищо ти няма. Притеснение, при подобни случки, ВИНАГИ ще има.
НО не се забременява толкова лесно.. особено в твоя случай.

xoxi
09-01-2013, 22:07
Нищо не прави. Ако забременееш, записвай спермата на приятеля ти за участие в Survivor.

Pr0cK
09-02-2013, 08:27
Толкова ли няма аптеки около теб, да си купите кондоми? Хайде стига, на моята улица има 4-5 аптеки в обхват от 3-4 мин макс.

marilyn
09-02-2013, 11:17
Ей, ужасни сте значи... не сте ли чували за новото откритие, че сперматозоидите проникват през кожата и така жената също може да забременее. :D:D:D:D

Авторке, сериозно сега. Не пий нищо, няма как да забременееш през кожата едва ли не. Просто друг път не прави секс без гума, когато си в овулация за да си сигурна, че всичко ще е наред и е безопасно.

Smrazqvashta
09-02-2013, 12:07
Съгласна съм с горното мнение. Проблема не ти е, че ти се е стекла сперма към срамните устни, а от предеякулационната течност. Шанса е 10 пъти по-малък, ако не и повече, но съществува. Твое е решението дали да взимаш. Аз лично не бих рискувала, щом знам, че съм била в овулация.

Най-точно.