PDA

View Full Version : Раци..



Burlesque..
10-16-2013, 14:12
Здравейте! :)

Искам да попитам дали някой от вас се интересува повече от зодии и разбира повече за тях. Ако имате приятел рак или просто знаете за тях повече, защото наистина съм прочела всичко в интернет и не мога да ги разбера тия хора.. или по скоро него..

..та ако иска някой да ми помогне нека да ми пише на лично. :)

102
10-16-2013, 14:14
Имах приятел рак, ама го изядох.

TheBlackPanther
10-16-2013, 16:46
ми аз съм рак :D какво искаш да знаеш?

maldini
10-16-2013, 16:55
аз също съм рак.Това ,което мога да кажа за мен специално.
Мн суетен съм, голям инат ,лесно се сърдя ,чувствителен съм и перфекционист.

Anonys
10-16-2013, 17:00
Инати, в повечето случаи наивни, знаят си своето, емоционални.

Не забравяй, че всеки човек е индивидуалност и зодиите са най-голямата простотия съществуваща на земята. Има уникално различни хора, ако ги сведеш под общата им зодия "рак".

DisappointedDreamer
10-16-2013, 17:15
Инати, в повечето случаи наивни, знаят си своето, емоционални.

зодиите са най-голямата простотия съществуваща на земята

не всички хора вярват в зодиите. някои просто ги намираме за супер интересни. та, въздържай се от такива заключения.

Anonys
10-16-2013, 17:22
не всички хора вярват в зодиите. някои просто ги намираме за супер интересни. та, въздържай се от такива заключения.

Просто знам, че като питаш за зодия "рак" ти питаш за характера на 1 човек, който е зодия рак, сред 2 милиона такива. Относително е. Едно е да ги намирате за интересни, както и аз понякога, друго е да си правиш заключения, какъв е човекът според зодията му.

CoockieMonster
10-16-2013, 17:24
Моят е рак. Чуствителен е, въпреки че си прикрива чуствата. Голям инат, няма друг като него!

Burlesque..
10-16-2013, 17:25
Едно е да ги намирате за интересни, както и аз понякога, друго е да си правиш заключения, какъв е човекът според зодията му.

Аз никъде не съм споменавала, че ще правя заключения. Просто искам да знам за зодията колкото се може повече.

shmatarok
10-16-2013, 20:47
Индивидите, които аз познавам и са от тая зодия, са много инатливи и проклети на пръв поглед, но ако ги опознаеш по-добре се оказват доста чувствителни.

marilyn
10-16-2013, 21:00
Емоционални, ревниви, инати, ама гадно инати. Не виждат понякога по-далече от носа си и си правят после няколко крачки назад, ама по тяхна вина. Приемат партньора си за собственост и са страшно ревниви. Чревоугодници. Имах приятелка и приятел раци. Даже бяха гаджета по едно време. Не казвам, че всички раци по света са това, което описах аз. Нооо мнението ми не е базирано само на двамата упоменати, а и на други.

Баща Ти
10-16-2013, 21:16
Зодиите са за баламурници.

BG whirl
10-16-2013, 21:28
Аз съм момиче зодия рак и съм на 98% от това което е изписано за рака. Както хората по-горе казаха има някои индивидуални черти и не трябва да се слагат всички под общ знаменател. Преди години прочетох тази статия и ме омая, защото е много точна и човека знае за какво говори! :]
http://yovko.net/blog/531

baby_baby
10-16-2013, 22:17
С рак не се разбирам изобщо

AKJSDHLX
10-17-2013, 07:24
трябва да имаш мнооооого здрави нерви...раците сме доста досадни и много трудни за разбиране същества :Д

BlackEyedPeas
10-17-2013, 09:09
Зодиите са за баламурници.

This.

prince
10-17-2013, 11:13
Какъв рак бе .. кога не си Лъв o.O

bilqnavod
10-17-2013, 13:19
Аз съм рак, всичко което казаха другите е вярно. /НО, има едно но, имаме добро сърце, прощаваме и бързо ни минава. Способни сме да обичаме някой цял живот :)

Конкретно, ако има нещо питай! :)

Niakoitam
10-17-2013, 13:20
И аз съм Рак. Зависи какво те интересува.Но попринцип съм забелязал,че нещата, които пише за зодиите са изключително близко до реалността. Включително и за моята :)

Jessie
10-17-2013, 14:01
Емоционални, ревниви, инати, ама гадно инати. Не виждат понякога по-далече от носа си и си правят после няколко крачки назад, ама по тяхна вина. Приемат партньора си за собственост и са страшно ревниви. Чревоугодници. Имах приятелка и приятел раци. Даже бяха гаджета по едно време. Не казвам, че всички раци по света са това, което описах аз. Нооо мнението ми не е базирано само на двамата упоменати, а и на други.
Съгласна съм.

sun4e
10-17-2013, 16:36
Имам си раче до мене от почти 2 години. Миии, много си ме ядосва, ама още повече ме радва. Много са емоционални, въпреки че го крият. Ревниви са, но не непоносимо и прекалено. Обаче много умее да ме радва, винаги е до мен и знам, че никога няма да ме остави да ми е кофти. Обаче понякога не вижда нещата, както трябва и веднага си прави заключения... Инати и каквото си знае, това е. Почти невъзможно да приеме друга гледна точка за нещата от живота. Общо взето трябва да си допадат характерите ви. На мен ми е добре с него, но някои може да не му хареса. Зависи.

draid
10-17-2013, 16:40
Тия дето аз познавам все са мнооого сръдливи хора.

Niakoitam
10-17-2013, 17:05
Тия дето аз познавам все са мнооого сръдливи хора.

А дали пък с нещо не ги принуждаваш? Раците сме доста емоционални,чувствителни и раними макар и както се каза по нагоре често да крием това в черупката си :)

Sh@d0w
10-17-2013, 19:13
Пак ли зодии бе...

baby_baby
10-17-2013, 19:17
трябва да имаш мнооооого здрави нерви...раците сме доста досадни и много трудни за разбиране същества :Д

баща ми е рак и само се караме :D