.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 25 от общо 25

Тема: Раци..

  1. #1

    Раци..

    Здравейте!

    Искам да попитам дали някой от вас се интересува повече от зодии и разбира повече за тях. Ако имате приятел рак или просто знаете за тях повече, защото наистина съм прочела всичко в интернет и не мога да ги разбера тия хора.. или по скоро него..

    ..та ако иска някой да ми помогне нека да ми пише на лично.

  2. #2
    Мега фен Аватара на 102
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    8 312
    Имах приятел рак, ама го изядох.

  3. #3
    ми аз съм рак какво искаш да знаеш?
    Shh...<3

  4. #4
    Супер фен Аватара на maldini
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    2 метра под земята
    Мнения
    1 678
    аз също съм рак.Това ,което мога да кажа за мен специално.
    Мн суетен съм, голям инат ,лесно се сърдя ,чувствителен съм и перфекционист.

  5. #5
    Супер фен Аватара на Anonys
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    1 477
    Инати, в повечето случаи наивни, знаят си своето, емоционални.

    Не забравяй, че всеки човек е индивидуалност и зодиите са най-голямата простотия съществуваща на земята. Има уникално различни хора, ако ги сведеш под общата им зодия "рак".

  6. #6
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    Цитирай Първоначално написано от Anonys Виж мнението
    Инати, в повечето случаи наивни, знаят си своето, емоционални.

    зодиите са най-голямата простотия съществуваща на земята
    не всички хора вярват в зодиите. някои просто ги намираме за супер интересни. та, въздържай се от такива заключения.

  7. #7
    Супер фен Аватара на Anonys
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    1 477
    Цитирай Първоначално написано от DisappointedDreamer Виж мнението
    не всички хора вярват в зодиите. някои просто ги намираме за супер интересни. та, въздържай се от такива заключения.
    Просто знам, че като питаш за зодия "рак" ти питаш за характера на 1 човек, който е зодия рак, сред 2 милиона такива. Относително е. Едно е да ги намирате за интересни, както и аз понякога, друго е да си правиш заключения, какъв е човекът според зодията му.

  8. #8
    Супер фен Аватара на CoockieMonster
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    1 783
    Моят е рак. Чуствителен е, въпреки че си прикрива чуствата. Голям инат, няма друг като него!

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от Anonys Виж мнението
    Едно е да ги намирате за интересни, както и аз понякога, друго е да си правиш заключения, какъв е човекът според зодията му.
    Аз никъде не съм споменавала, че ще правя заключения. Просто искам да знам за зодията колкото се може повече.

  10. #10
    Супер фен Аватара на shmatarok
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    2 493
    Индивидите, които аз познавам и са от тая зодия, са много инатливи и проклети на пръв поглед, но ако ги опознаеш по-добре се оказват доста чувствителни.

  11. #11
    Емоционални, ревниви, инати, ама гадно инати. Не виждат понякога по-далече от носа си и си правят после няколко крачки назад, ама по тяхна вина. Приемат партньора си за собственост и са страшно ревниви. Чревоугодници. Имах приятелка и приятел раци. Даже бяха гаджета по едно време. Не казвам, че всички раци по света са това, което описах аз. Нооо мнението ми не е базирано само на двамата упоменати, а и на други.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  12. #12
    Мега фен Аватара на Баща Ти
    Регистриран на
    Jul 2013
    Мнения
    3 251
    Зодиите са за баламурници.

  13. #13
    Аз съм момиче зодия рак и съм на 98% от това което е изписано за рака. Както хората по-горе казаха има някои индивидуални черти и не трябва да се слагат всички под общ знаменател. Преди години прочетох тази статия и ме омая, защото е много точна и човека знае за какво говори! :]
    http://yovko.net/blog/531

  14. #14
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 250
    С рак не се разбирам изобщо

  15. #15
    трябва да имаш мнооооого здрави нерви...раците сме доста досадни и много трудни за разбиране същества :Д

  16. #16
    Мега фен Аватара на BlackEyedPeas
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Somewhere On East =]]
    Мнения
    3 366
    Цитирай Първоначално написано от Баща Ти Виж мнението
    Зодиите са за баламурници.
    This.
    ♥ 2PAC ♥
    Just be yourself! You don't live to impress all this motherfuckers out there! ;PP
    ----------------------------------Реалността е фалшива. Мечтите са истински. - 2Pac

  17. #17
    Супер фен Аватара на prince
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 501
    Какъв рак бе .. кога не си Лъв o.O

  18. #18
    Супер фен Аватара на bilqnavod
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    2 262
    Аз съм рак, всичко което казаха другите е вярно. /НО, има едно но, имаме добро сърце, прощаваме и бързо ни минава. Способни сме да обичаме някой цял живот

    Конкретно, ако има нещо питай!

  19. #19
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    И аз съм Рак. Зависи какво те интересува.Но попринцип съм забелязал,че нещата, които пише за зодиите са изключително близко до реалността. Включително и за моята
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  20. #20
    Супер фен Аватара на Jessie
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    1 610
    Цитирай Първоначално написано от marilyn Виж мнението
    Емоционални, ревниви, инати, ама гадно инати. Не виждат понякога по-далече от носа си и си правят после няколко крачки назад, ама по тяхна вина. Приемат партньора си за собственост и са страшно ревниви. Чревоугодници. Имах приятелка и приятел раци. Даже бяха гаджета по едно време. Не казвам, че всички раци по света са това, което описах аз. Нооо мнението ми не е базирано само на двамата упоменати, а и на други.
    Съгласна съм.

    I'm inlove with a criminal...

  21. #21
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    514
    Имам си раче до мене от почти 2 години. Миии, много си ме ядосва, ама още повече ме радва. Много са емоционални, въпреки че го крият. Ревниви са, но не непоносимо и прекалено. Обаче много умее да ме радва, винаги е до мен и знам, че никога няма да ме остави да ми е кофти. Обаче понякога не вижда нещата, както трябва и веднага си прави заключения... Инати и каквото си знае, това е. Почти невъзможно да приеме друга гледна точка за нещата от живота. Общо взето трябва да си допадат характерите ви. На мен ми е добре с него, но някои може да не му хареса. Зависи.
    Да караш хората да се усмихват чрез твоята усмивка те прави мн щастлив!Да накараш хората да са щастливи заради твоето присаствие те прави специaлен за тях!А да оцениш всичко това и да го запазиш толкова красиво ти трябва чисто сърце!А твоето какво е?

  22. #22
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Тия дето аз познавам все са мнооого сръдливи хора.

  23. #23
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от draid Виж мнението
    Тия дето аз познавам все са мнооого сръдливи хора.
    А дали пък с нещо не ги принуждаваш? Раците сме доста емоционални,чувствителни и раними макар и както се каза по нагоре често да крием това в черупката си
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  24. #24
    Мега фен Аватара на Sh@d0w
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Някъде из София...
    Мнения
    8 282
    Пак ли зодии бе...

  25. #25
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 250
    Цитирай Първоначално написано от AKJSDHLX Виж мнението
    трябва да имаш мнооооого здрави нерви...раците сме доста досадни и много трудни за разбиране същества :Д
    баща ми е рак и само се караме

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си