PDA

View Full Version : Няколко въпроса относно секса.



choveksvapros
10-17-2013, 18:09
Здравейте, хора! Реших да ви питам няколко въпроса, които ме интересуват. :)
От скоро водя полов живот, правила съм секс само с един човек. При първия ми път много ме боля, но нямаше кръв. Вече съм го правила поне двадесетина пъти, но имам проблем - 1. не изпитам голямо удоволствие и 2. винаги ме боли при вкарването. Относно 1. - приятелят ми ме възбужда много, харесва ми да е в мен, харесва ми да го правим, но не мога да изпитам голямо удоволствие от цялата работа. Знам, че е нормално, предвид, че съм нова в това, но все пак се притеснявам. Хубаво ми е, но само толкова. Не е нищо особено. За свършване и дума не може да става. А човекът отсреща със сигурност ме възбужда и съм привлечена много от него. Той е опитен, знае какво прави и все пак... Даже не мога да свърша, когато ми прави френска, което също много ме притеснява. Когато мастурбирам свършвам без проблем, но когато той го прави просто не става, колкото и хубаво да ми е.. Някакви идеи, предложения? Относно 2. - винаги ме боли, когато ми го вкарва за първи път, даже първите няколко пъти. След това не, но проникването е болезнено. Нормално ли е това? На какво може да се дължи?
Благодаря предварително.

NeutralMilkHotel
10-17-2013, 22:17
1. Мастурбирай пред него. Покажи му какво ти харесва, къде ти е най-приятно да те докасват и т.н. Хващай ръката му и я насочвай по местата, които искаш, избирай пози в които ти да контролираш ритъма...Комуникирайте, свиквайте с телата си, с чувствителните си зони...Научете се как да се дразните един друг...Срутете всички бариери между вас психологически. Не отделяйте толкова време на самият акт, колкото на любовната игра. Експериментриайте също така. Той може вече да има израдена представа какво му харесва да прави с партньора си, но ти нямаш. Може да ти харесва грубо или нежно; да сменяте много пози или в една конкретна;да ти правят масаж или да те пляскат по дупето и т.н. - вариянти бол. Помисли си и бъди искрена със себе си - какво те възбужда? Какво би искала да пробваш?
А самата ти започни да правиш упражненията на Кегел от сега, за да увеличиш шанса си за вагинален оргазъм вбъдеще.
Просто в даден момент ще сте се напаснали и отпуснали, и ще се случи, не се притеснявай. Разбира се и той трябва да има желание, и да ти отдели време за да бъде всичко хубаво. Сексът се прави от двама, все пак. :)

2. Най-вероятно не си достатъчно овлажнена. Любовна игра, слюнка, лубрикант...Все добри решения. И бавно и внимателно, все пак съвсем наскоро си започнала. :)

Cloud9
10-18-2013, 05:50
Много жени не могат да свършат всеки път.Не го очаквай и то толкова скоро след като си започнала да водиш полов живот.Лично мен ме болеше при секс 2 месеца след като започнах.Най-сигурният начин да свършиш е чрез клитора така че нека твоят човек се съсредоточи там.Вие отскоро го правите та не очаквай чудеса.Понякога трябва време да се напаснат партньорите и това става с много опит и експерименти.Всичко е нормално,не му мисли,не очаквай всеки път да свършваш и нещата ще се случат сами.

marilyn
10-18-2013, 12:11
Да не би да те боли защото не си достатъчно влажна?
Иначе за свършването и удоволствието... според мен не си се отпуснала на 100%. Щом можеш сама, значи трябва да можеш и с гаджето. Насочвай го да прави неща, които ти харесват, пробвайте нови пози, пробвайте ти върху него, така ти ще определяш темпото и дълбочината на проникване, пък и на него ще му е хубаво да си му отгоре. :d

LipSy
10-18-2013, 15:31
Нормално е все още да те боли. 20 пъти в този случей не са много...Увери се все пак, че си добре овлаженена, защото това също може да е 1 от факторите за болка. След като си начинаеща (така да е каже), говори с приятеля си и му кажи с да се опита с движенията си да докосва клитора ти. Вероятността да получиш вагинален оргазъм в началото е доста малка. Пробвай да си отгоре. По този начин ще можеш да контролираш нещата! :)

klimatronik
10-18-2013, 15:45
а ако не е овлажнена с кво се мокри?

C0oKieS
10-18-2013, 16:29
Да не би да те боли защото не си достатъчно влажна?
Иначе за свършването и удоволствието... според мен не си се отпуснала на 100%. Щом можеш сама, значи трябва да можеш и с гаджето. Насочвай го да прави неща, които ти харесват, пробвайте нови пози, пробвайте ти върху него, така ти ще определяш темпото и дълбочината на проникване, пък и на него ще му е хубаво да си му отгоре. :d+

C0oKieS
10-18-2013, 16:30
ако не е овлажнено явно не си възбудена удължете любовната игра за да е по-важно

PimKie
10-18-2013, 16:46
Ооо въобще не се притеснявай. Аз имах абсолютно същите проблеми. Болката с времето намалява и става все по-лесно. Не е заради овлажняването. Просто си боли ;) А относно оргазмите - ще се появят. Не се притеснявай.