PDA

View Full Version : Притеснена



katrinnaa
10-20-2013, 09:47
Здравейте. Притеснена съм, защото ми закъснява с един-два дена, затова вчера направих тест за бременност и беше отрицателен. Въпреки това има ли шанс да ми има нещо?

Rabalka
10-20-2013, 10:13
Зависи кога си праила секс и кога теста .Ма ако не е сваршвал в теб ништо ти няма

dream1707
10-20-2013, 13:20
Кога прави секс последно? Принципно, щом теста ти е отрицателен, не би трябвало да ти има нещо. Вероятно ти закъснява поради друга причина, пък и 1-2 дена не са кой знае колко.

baby_baby
10-20-2013, 14:14
Може да ти закъснява от времето или ако си настинала от хапчета

Lilanda
10-20-2013, 14:25
...не би трябвало да ти има нещо...
Това прозвуча все едно бременността е някаква смъртна болест, която няма лечение...

По темата: Вероятността теста да не е верен е дооооооооста малка. Едва ли си бременна. Причината да ти закъснява е друга.

AnarchyBoy
10-20-2013, 14:26
^ :lol:

По темата: Оммммммм.. Ноуп, не не.. кристалната топка не каза нищо.. сорЕ.. другия път обещавам. ;)

katrinnaaa
10-20-2013, 20:36
Първо съжалявам че пиша от друг профил. Второ, имам си приятел и по принцип имаме сексуален контакт от много време. Направих теста вчера. Притеснена съм, защото ми е редовен цикъла а въпроса ми беше дали има шанс след като съм направила теста за бременност въпреки че е бил отрицателен, да ми има нещо и т.н просто да не го е показало в момента?

dream1707
10-20-2013, 22:19
Това прозвуча все едно бременността е някаква смъртна болест, която няма лечение...

По темата: Вероятността теста да не е верен е дооооооооста малка. Едва ли си бременна. Причината да ти закъснява е друга.

Вярно, че малко така звучи. Не беше умишлено :D

Не случайно питах кога за последно си правила секс (към авторката), защото те се правят определено време след половия акт, там мисля че 14 дни, не помня... иначе вероятно има по-голям шанс да отчете грешно.

prince
10-21-2013, 10:54
Едва ли.

Котка.
10-21-2013, 12:50
То си зависи от това дали по време на секс използвате предпазни мерки, дали си била в овулация, кога е направен тестът и т.н.Въпросът, който задаваш, е абсурден.

C0oKieS
10-21-2013, 13:14
ами има ако не сте използвали предпазни средства

Pedigree
10-21-2013, 13:48
Момичета, идва есен, доста мои познати се оплакват, че им закъснява, нормално, сезонът се променя, от топло става хладно, климатът също може да е фактор. :) Закъснява ти ден-два, тестът ти е отрицателен, аз не виждам с какво можем да ти помогнем повече.

Emilen
10-21-2013, 19:41
Първо съжалявам че пиша от друг профил. Второ, имам си приятел и по принцип имаме сексуален контакт от много време. Направих теста вчера. Притеснена съм, защото ми е редовен цикъла а въпроса ми беше дали има шанс след като съм направила теста за бременност въпреки че е бил отрицателен, да ми има нещо и т.н просто да не го е показало в момента?
По принцип, може да се случи да не покаже. Виждал съм го с очите си - два пъти в рамките на 3-4 дни казваше "не" и след седмица стана "да". Става дума за тест във времето, когато трябва да покаже със сигурност - т.е почти месец.

Cloud9
10-22-2013, 07:48
Закъснява й с два дни и си прави тест.Айде малко по-спокойно с тия паники,че ще побелеете още рано-рано.Нищо ти няма.Закъсняването не е симптом само на бременност. За точен резултат трябва поне 2 седмици след закъснението да го направиш теста.

AliceSw
10-22-2013, 08:04
^това са глупости, на първия ден от закъснението може да се направи тест и би трябвало да е верен

prince
10-22-2013, 09:41
Стига с тия теми за бременни момичета бе. Като не искате чавета, правете го с презервативи и няма да ви се налага да се притеснявате и да пишете теми.

Glamour92
10-22-2013, 13:29
Като не искате чавета, правете го с презервативи и няма да ви се налага да се притеснявате и да пишете теми.

'dis

Научете предназначението на тия гуми най-сетне.
Все още ми е трудно да повярвам,че през 21ви век толкова много хора се "пазят" по най-идиотския възможен начин ...