PDA

View Full Version : Как да си сменя подписа ?



mrankoniiii
10-24-2013, 09:23
От 10 минути се мъча да го сменя , някой ще бъде ли така добър да ми обесни как да го сменя ?

Ivaaaaa
10-24-2013, 09:35
не можеш да го смениш
нема кой да го напраи

Котка.
10-24-2013, 10:16
Не спряхте да питате за тоя подпис.Не разбрахте ли, че никой няма да го оправи тоя форум?

baby_baby
10-25-2013, 13:46
не можеш да го смениш

HollyGolightly
10-25-2013, 14:02
От 2 години си в този форум и виж какви въпроси задаваш :? Такава опция няма, принципно можеш да пишеш на администратора, да ти го смени, но вече и администратор нямаме.

tHe_COolEst_GIrl
10-25-2013, 17:27
Благодари се, че поне подпис имаш. Аз дори нямам такъв, а много искам... :(

OoVasKoO
10-26-2013, 19:58
"Когато бях 5-годишен майка ми ми каза, че щастието е ключът към живота. Когато отидох на училище ме попитаха какъв искам да стана, като порасна, написах "щастлив". Те ми казаха, че не съм разбрал задачата, а аз им казах, че те не разбират живота"... Джон Ленън
Това е як подпис. :)

heartlesandfreaky
10-29-2013, 17:40
нЕма как :D Много ме е яд, щото имам грешка ;-(

TrollFaace
10-30-2013, 06:57
Аз пък имам много як подпис

Ivaaaaa
10-30-2013, 07:09
"Когато бях 5-годишен майка ми ми каза, че щастието е ключът към живота. Когато отидох на училище ме попитаха какъв искам да стана, като порасна, написах "щастлив". Те ми казаха, че не съм разбрал задачата, а аз им казах, че те не разбират живота"... Джон Ленън
Това е як подпис. :)

не ме кефи
аз ако можех бих си сложила това:

Choose Life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol, and dental insurance. Choose fixed interest mortgage repayments. Choose a starter home. Choose your friends. Choose leisurewear and matching luggage. Choose a three-piece suit on hire purchase in a range of fucking fabrics. Choose DIY and wondering who the fuck you are on Sunday morning. Choose sitting on that couch watching mind-numbing, spirit-crushing game shows, stuffing fucking junk food into your mouth. Choose rotting away at the end of it all, pissing your last in a miserable home, nothing more than an embarrassment to the selfish, fucked up brats you spawned to replace yourselves. Choose your future. Choose life... But why would I want to do a thing like that? I chose not to choose life. I chose somethin' else. And the reasons? There are no reasons. Who needs reasons when you've got heroin?

малко дълго, но може да се посъкрати малко :D

Баща Ти
10-30-2013, 07:14
Кво ви пука за подписа?

Nakadah
10-30-2013, 07:18
Ни мои... Вии у КА-НА-ДА сте спешал.

NissaN
10-30-2013, 12:13
Боли те фара за подписа