PDA

View Full Version : Към момчетата



Die Young
11-10-2013, 17:26
Не съм наясно с поведението на определено момче от моя клас. Постоянно ме дразни, взима ми от закуските, пие ми от напитките, крещи името ми без никаква причина, в час си играе с косата ми... Държи се ужасно детински, направо ме изумява! Той е по-малък от мен с няколко месеца, но е в следващата година и веднъж на майтап се подиграх с това и той се обиди много силно, вместо да си направи шега с това, както винаги прави... Веднъж, когато ми намигна, осъзнах колко е привлекателен и макар да си падам по по-големи от мен, той ме заинтригува, за това бих желала да разбера дали ме харесва или нещо такова. Та, мили момчета, според държанието му, какво мислите, има ли интерес към мен, няма ли...

leadyflame
11-10-2013, 17:31
Има интерес,да да си прави ташак с тебе и ти да си мислиш, че звезди ти сваля.

baby_baby
11-10-2013, 19:26
Просто се базика с теб

slimbo
11-10-2013, 19:44
^ 1) бъзика , 2) провери значението на тая дума и тогава я пиши във форумите ...... А по темата ... Закача си се .. пък и да не е така , ако реално нямаш чувства не се захващай с момче от твоя клас ..

toad
11-11-2013, 17:47
Покажи му котето си и ще разбереш със сигурност .

Tsukuda_Hiroshi
11-12-2013, 05:11
Хей ти! Спрайт има да ти казва нещо! Твоят най-голям дразнител иска да тЪ е*е! ;) Разбира се, че те харесва!! Въпроса е, че щом за момента работата е на ниво "дърпане на плитки", няма да се ожените, нали си наясно? Относно закуските - да, любовта на мъжа минава през стомаха :/