PDA

View Full Version : Ужасната ми коса



dreamerr13
12-18-2013, 16:25
Здравейте! Имам един проблем заради косата ми. Тя е къдрава и просто се чудя как да я държа. Повечето време съм с вързана коса понеже ходя на тренировки, а и плюс това, така ми е по-удобно. Но когато човек хареса някого, не мисля че ще го впечатли с вързаната коса ;д Всички приятелки ми казват, че косата ми е хубава, но аз не я харесвам. По принцип когато е права се спуска около педя над кръста ми, но когато ми е къдава изглежда супер късата, както и мнго бухнала. Вече не знам какво да я правя :/ Моля ви, дайте ми някакво лесно изпълнимо предложение :)

dimsito94
12-18-2013, 18:09
Според мен имаш страхотна коса... аз знаеш ли колко се старая с всякаква козметика да си направя косата да бухнала и да изглежда гъста,а още повече че е дълга.СТРАХОТНО

rositzza
12-18-2013, 18:16
Пробвала ли си да я оформиш с пяна

aintnosunshine_
12-18-2013, 18:20
Винаги съм намирала гъстата къдрава коса за чар, придава топло излъчване :) ако е съвсем бухнала - ползвай пяна или я мий с шампоан за изправяне (Нивеа) Далеч от изправяне е ефектът му, но заглажда косъма и не ти е толкова рошава косата :)

strawberry88
12-18-2013, 19:52
Къдравите коси са най-яки !!! :Д <3 Просто се грижи повече за нея и ще изглежда супер. Слагай балсам/маска и задължително някакво масло (може и преди баня, може и след, но само по краищата няколко капки, за да не се омазни). Погледни темата ''Всичко за косата''. :)

baby_baby
12-18-2013, 20:06
Просто се грижи повече за нея слагай и бълсам и маски и без преси и такива работи за да не си я изтощаваш