PDA

View Full Version : Какви са скучените?



wartburg353
12-23-2013, 11:36
Какви представители на другия пол намирате за "скучни"(не предизвикват у вас интерес, но не са ви противни) и подминавате мисълта за връзка/секс.

Auriss
12-23-2013, 12:07
Илюминати, брат.

AnarchyBoy
12-23-2013, 12:08
Илюминати, брат.

Масони*

Auriss
12-23-2013, 12:14
от латински: illuminati — просветлени, озарени

та друго имах предвид, мда

AnarchyBoy
12-23-2013, 12:14
та друго имах предвид, мда

Знам, просто се лигавя.. ;д

wartburg353
12-23-2013, 12:15
Толкова ми се искаше да са Тамплиери.

Auriss
12-23-2013, 12:16
и тамплиери има - каквото ти е на душа, брат

Tsukuda_Hiroshi
12-23-2013, 14:42
Тъпи курви, дето освен за ебане не стават дори и за разговор на по чаша кафе. Такава нЕщем да видим!

girlwithblueeyes
12-23-2013, 14:53
Разните лигъовци и вечно нахилените типове . Не ми пречат но не бих имала връзка с подобен индивид.

Auriss
12-23-2013, 15:03
^верно си е, от хейтърите и ония с алфа поведението (дето само то им е алфа, иначе са пълни неудачници) направо ми омеква сливата.

baby_baby
12-23-2013, 19:03
Някви винаги да се лигавят , да се държат грубо не харесвам и доста срамежливите

tori
12-23-2013, 19:23
Не харесвам много намахани типове, които си мислят, че всички трябва да им правят евалата, щото... щото така, без причина.
Не харесвам хора, които са овчици. За да харесам някого, да го уважавам и да проявя интерес към него и личността му, той трябва да спори с мен. Не трябва да се съгласява.
Не харесвам и момчета, които гледат само външния вид на една жена/момиче. Аз не съм само парче месо, не обичам да бъда третирана като такава.
Не харесвам хора без цели и идеи; хора, чийто живот е минал само по барове и чужди легла и единственото по-интересно, което могат да ми разкажат, е как са се събудили вчера в локва повърнато.
Не харесвам хора, които се държат като изтървани от зоологическата градина. Трябва да е малко или много умерен, да може да се държи нормално, а не да ме е срам от него и навиците му. В тоя ред на мисли включваме това да успява някак да си сдържа поривите за цокане и оригване.

Lilanda
12-23-2013, 19:35
Не харесвам много намахани типове, които си мислят, че всички трябва да им правят евалата, щото... щото така, без причина.
Не харесвам хора, които са овчици. За да харесам някого, да го уважавам и да проявя интерес към него и личността му, той трябва да спори с мен. Не трябва да се съгласява.
Не харесвам и момчета, които гледат само външния вид на една жена/момиче. Аз не съм само парче месо, не обичам да бъда третирана като такава.
Не харесвам хора без цели и идеи; хора, чийто живот е минал само по барове и чужди легла и единственото по-интересно, което могат да ми разкажат, е как са се събудили вчера в локва повърнато.
Не харесвам хора, които се държат като изтървани от зоологическата градина. Трябва да е малко или много умерен, да може да се държи нормално, а не да ме е срам от него и навиците му. В тоя ред на мисли включваме това да успява някак да си сдържа поривите за цокане и оригване.
Това.

Добавям и груби.

Violenza
12-23-2013, 19:40
^верно си е, от хейтърите и ония с алфа поведението (дето само то им е алфа, иначе са пълни неудачници) направо ми омеква сливата.
Ееее де. Нищо общо.

Лигавите мъже са си кофти, факт. На мен са ми скучни философите.

DisappointedDreamer
12-23-2013, 20:28
Философите, да, които седят с разрошена коса, пият уиски и драскат с тъп молив върху лист хартия над настолна лампа в 3 часа през нощес. :Д

Познавам доста хора, които с удоволствие биха си пофилосовствали, но въпреки това са наистина забавни, спонтанни и интересни личности.

Тори го каза - не обичам мъже, които се съгласят с всичко, което казвам. Те са ми скучни. Скучни са ми и хората без някаква страст към лице Х или предмет/хоби/тема.

Auriss
12-23-2013, 20:41
Философите, да, които седят с разрошена коса, пият уиски и драскат с тъп молив върху лист хартия над настолна лампа в 3 часа през нощес. :Д


Извън контекстът на темата - наистина ли не са ти интересни подобни личности ? *садфейс*

// Виоленца вероятно за хейтърското поведение ирл говори. И аз него имах предвид в общи линии.

Иначе идеалното момиче е интелигентна лигла. Толкова от мен =D

DisappointedDreamer
12-23-2013, 21:15
^Нах, погрешно си ме разбрал.

Разбира се, че са ми интересни такива личности. Но когато това е единственото, което правят в живота си - тцъ.

Djenka
12-23-2013, 21:37
Не харесвам много намахани типове, които си мислят, че всички трябва да им правят евалата, щото... щото така, без причина.
Не харесвам хора, които са овчици. За да харесам някого, да го уважавам и да проявя интерес към него и личността му, той трябва да спори с мен. Не трябва да се съгласява.
Не харесвам и момчета, които гледат само външния вид на една жена/момиче. Аз не съм само парче месо, не обичам да бъда третирана като такава.
Не харесвам хора без цели и идеи; хора, чийто живот е минал само по барове и чужди легла и единственото по-интересно, което могат да ми разкажат, е как са се събудили вчера в локва повърнато.
Не харесвам хора, които се държат като изтървани от зоологическата градина. Трябва да е малко или много умерен, да може да се държи нормално, а не да ме е срам от него и навиците му. В тоя ред на мисли включваме това да успява някак да си сдържа поривите за цокане и оригване.

+++++++++++++++++++++++++

Violenza
12-24-2013, 07:29
// Виоленца вероятно за хейтърското поведение ирл говори. И аз него имах предвид в общи линии.
Имах предвид, че обратното на лигльо далеч не е хейтър.

А алфите всъщност много си ги харесвам даже, но не влагам смисъла на мачо, дето се бие в гърдите. По друг начин го разбирам аз.

Ууу, точно такива пък с листа и молива през нощта дори не ми бяха идвали на акъла. Аз имах предвид по-леката форма на философстване, за по-тежката описана да не говорим, анатема!

psychopath
12-24-2013, 10:28
Почти всички са ми скучни, макар че умея да си го правя интересно. :D
Скучни са ми момичета, които нямат богата обща култура. Искам да има специално отношение към нещо, било то музика или нещо друго. Искам да има искрица живот в момичето и да е отворена към живота и света (това не знам дали ще го разберете, както аз го разбирам, ама все тая). Трябва да има самочувствие, но да има за какво. Самочувствие заради външен вид далеч не е достатъчно. Искам да ми бъде интересна и да не е придвидима. Ненавиждам хора без мнение и отношение. Не обичам еднообразието (не става дума за това, че една не ми стига). Дразня се на постоянно мрънкащи и оплакващи се хора.

Мога още доста да продължа...

paradosou
12-24-2013, 11:24
(не става дума за това, че една не ми стига).
Не ти ли стига наистина?
образ :D

mimsssssss
12-24-2013, 12:10
Тори го е казала много добре :) Иначе темата щеше да е по-яка ако е обраното - да гледам от положителната страна - кои хора ни харесват и не смятаме за скучни и дразнещи... Т.е. да изброим хубавите неща.

psychopath
12-24-2013, 12:26
Не ти ли стига наистина?
образ :D

Стига ми, що да не ми стига, стига да ми харесва. :D


mimssssssss, ако се понапънеш, ще стигнеш до извода, че дали ще напишеш какво харесваш или какво не харесваш е все тая, малко игра на противоположности.
Реално темата не е по-различна от "какво харесвате в противоположния пол"

Въпреки че ако пусна тема за нещата, които харесваме, но противоположностите им не ни дразнят, или обратното ще докажа, че не е задължително.

mimsssssss
12-24-2013, 14:58
^ Е, точно. Някак си повече ми идва да кажа какво харесвам в даден човек, а не какво не харесвам :)

п.п. За самоизключването също си прав. Защото нещо може да ме дразни и същевременно да ми харесва в него.

ROFLWTF
12-24-2013, 15:05
Не харесвам много намахани типове, които си мислят, че всички трябва да им правят евалата, щото... щото така, без причина.
Не харесвам хора, които са овчици. За да харесам някого, да го уважавам и да проявя интерес към него и личността му, той трябва да спори с мен. Не трябва да се съгласява.
Не харесвам и момчета, които гледат само външния вид на една жена/момиче. Аз не съм само парче месо, не обичам да бъда третирана като такава.
Не харесвам хора без цели и идеи; хора, чийто живот е минал само по барове и чужди легла и единственото по-интересно, което могат да ми разкажат, е как са се събудили вчера в локва повърнато.
Не харесвам хора, които се държат като изтървани от зоологическата градина. Трябва да е малко или много умерен, да може да се държи нормално, а не да ме е срам от него и навиците му. В тоя ред на мисли включваме това да успява някак да си сдържа поривите за цокане и оригване.

100% същото :)

NeutralMilkHotel
12-24-2013, 15:11
Реших, че ще си говорим за кучета. :(

anonymous708973
12-24-2013, 15:51
Обикновено харесвам много малко момчета дори и за обкръжението си, лесно намирам кусури (:D) и съм претенциозна.

Това покрива някаква част:


Не харесвам много намахани типове, които си мислят, че всички трябва да им правят евалата, щото... щото така, без причина.
Не харесвам хора, които са овчици. За да харесам някого, да го уважавам и да проявя интерес към него и личността му, той трябва да спори с мен. Не трябва да се съгласява.
Не харесвам и момчета, които гледат само външния вид на една жена/момиче. Аз не съм само парче месо, не обичам да бъда третирана като такава.
Не харесвам хора без цели и идеи; хора, чийто живот е минал само по барове и чужди легла и единственото по-интересно, което могат да ми разкажат, е как са се събудили вчера в локва повърнато.
Не харесвам хора, които се държат като изтървани от зоологическата градина. Трябва да е малко или много умерен, да може да се държи нормално, а не да ме е срам от него и навиците му. В тоя ред на мисли включваме това да успява някак да си сдържа поривите за цокане и оригване.

Бих добавила прекалено циничните, прекалените сексисти, прекалените многознайковци, хората с ясно изразен диалект, консервативни относно музика (най-често това са заклетите металисти)...

NeutralMilkHotel
12-24-2013, 15:53
Какво значи цокане? Явно е някакъв термин... :/

xXxPETYAxXx
12-24-2013, 16:22
Напоследък всички са ми безинтересни и не срещам никои, които да ми спечели вниманието. Не знам дали просто все попадам на такива хора или просто аз съм в такъв период.

Но все пак - самовлюбените; комплексарите; несъобразителните; прекалено влияещите се от чуждо мнение за каквото и да било; запалени по нещо си(било то фитнес, игра или друго), които не могат да говорят на други теми; хора, които не проявяват креативност в нищо; хора, които постоянно се лигавят; хора, копиращи стила на американските лекенца; хора, които само обикалят дискотеките и са способни сутрин да слушат Азис... и т.н.

Tsukuda_Hiroshi
12-24-2013, 17:43
Някви винаги да се лигавят , да се държат грубо не харесвам и доста срамежливите

Без да се заяждам, ама то какво остана като вариант? O.o

Tsukuda_Hiroshi
12-24-2013, 17:46
Бих добавила прекалено циничните, прекалените сексисти, прекалените многознайковци, хората с ясно изразен диалект, консервативни относно музика (най-често това са заклетите металисти)...

Ти колко "металисти" познаваш дето да са се клели, че са такива? Аз пък познавам доста хора, които слушат твърда музика (т.нар. от теб "металисти") и мога да ти кажа, че повечето от тях не са нито сексисти, нито цинични, нито многознайковци. Прощавай, ако факта, че хората не харесват чалгата, която явно слушаш, означава музикален консерватизъм!

NeutralMilkHotel
12-24-2013, 19:31
Ти колко "металисти" познаваш дето да са се клели, че са такива? Аз пък познавам доста хора, които слушат твърда музика (т.нар. от теб "металисти") и мога да ти кажа, че повечето от тях не са нито сексисти, нито цинични, нито многознайковци. Прощавай, ако факта, че хората не харесват чалгата, която явно слушаш, означава музикален консерватизъм!

М тя май имаше предвид, че метълистите са консервативни относно музиката. И аз слушам метъл (от хеви, през симфоничен, до блек/дет) и мога да го потвърдя като нещо реално. "А омг аз съм най-трю изреди ми номерата на социалните осигуровки на членовете на групата от тениската ти....аааа-баааа ти не знаеш, че тоя албум е от '85-та не от '86-та....Уууу тия скапани музики, само метАл, баткаааа, моШно...На к'ва дискотека ще дойда с теб, там пускат само бози, дай в метъл кръчмата" 8-)

psychopath
12-24-2013, 19:36
Ти колко "металисти" познаваш дето да са се клели, че са такива? Аз пък познавам доста хора, които слушат твърда музика (т.нар. от теб "металисти") и мога да ти кажа, че повечето от тях не са нито сексисти, нито цинични, нито многознайковци. Прощавай, ако факта, че хората не харесват чалгата, която явно слушаш, означава музикален консерватизъм!

Хващаш се за думите и плямпаш колкото да не заспиш. По-сериозно малко...

А относно диалектите, какво по-точно имаш предвид, Пантерке? : )

tori
12-24-2013, 19:54
Какво значи цокане? Явно е някакъв термин... :/
Да издават странни звуци като пият. :д

tori
12-24-2013, 19:58
"А омг аз съм най-трю изреди ми номерата на социалните осигуровки на членовете на групата от тениската ти....аааа-баааа ти не знаеш, че тоя албум е от '85-та не от '86-та....Уууу тия скапани музики, само метАл, баткаааа, моШно...На к'ва дискотека ще дойда с теб, там пускат само бози, дай в метъл кръчмата" 8-)
Същото говедо съм. Извинявайте за дабъл поста просто не ми се редактира.

anonymous708973
12-24-2013, 20:09
Ти колко "металисти" познаваш дето да са се клели, че са такива? Аз пък познавам доста хора, които слушат твърда музика (т.нар. от теб "металисти") и мога да ти кажа, че повечето от тях не са нито сексисти, нито цинични, нито многознайковци. Прощавай, ако факта, че хората не харесват чалгата, която явно слушаш, означава музикален консерватизъм!

Не ме разбра правилно или аз не се изразих добре.
За металистите се отнасяше само последното - че са консервативни, не останалото :)

За диалектите бях съвсем буквална. Всякакви шопски, врачански, ясно изразени бургаско-варненски... хич не ми понасят. Наясно съм, че и аз говоря на диалект, но смея да твърдя, че е доста лек и приемам хората с леки диалекти. Обаче... просто имам чувствителни уши :д

DarkTemplar
12-24-2013, 20:10
-Извиньети, ама няма ли да спрьети?!
-Твърдо НЬЕ!

SisiStrange
12-24-2013, 20:21
Скучни са ми хора без сериозни и постоянни хобита, които изискват научаване на нещо ново редовно.

tireheb
12-24-2013, 20:26
скучени са ми на първо място люде - "кариеристи", тъй да го наречем, макар че не е точно определение за тва, което иам предвид
е те такива, дето разговора винаги се върти около работата им, все едно вършат нещо изключително важно и релевантно; колко им е натоварващо и с какви невероятни проблеми се сблъскват всеки ден
а реално работата им е в кол център, евентуално някой бар/макдоналдс

AliceSw
12-24-2013, 20:54
-Извиньети, ама няма ли да спрьети?!
-Твърдо НЬЕ!

-Добър ден, господа, удобно ли е да говоря на ти?
-Да, разбира се.
-ЗдравейТии....

psychopath
12-24-2013, 23:30
За диалектите бях съвсем буквална. Всякакви шопски, врачански, ясно изразени бургаско-варненски... хич не ми понасят. Наясно съм, че и аз говоря на диалект, но смея да твърдя, че е доста лек и приемам хората с леки диалекти. Обаче... просто имам чувствителни уши :д
Доста е нелепо това. : )

Сиси, ти например за мен можеш да бъдеш скучна поради същите причини...и са ко прайм?

darknesswillfall
12-24-2013, 23:48
Не ме разбра правилно или аз не се изразих добре.
За металистите се отнасяше само последното - че са консервативни, не останалото :)

За диалектите бях съвсем буквална. Всякакви шопски, врачански, ясно изразени бургаско-варненски... хич не ми понасят. Наясно съм, че и аз говоря на диалект, но смея да твърдя, че е доста лек и приемам хората с леки диалекти. Обаче... просто имам чувствителни уши :д

бургас и варна говорят най правилно , това ако е диалект то явно ти си изпращяла тотално , може да се застреляш тва ти предлагам

в пловдив ударенията са много яки :smt023 като чуя как казват бюро мляко и т.н. ще умра от смях

psychopath
12-24-2013, 23:57
Няма такова нещо. :)
Има един книжовен български език, който е валиден за цяла България. Няма "по-правилен" и "най-правилен".
И истината е, че най-много до него се доближава този в София, доколкото е възможно да се абстрахираме от сбирщината на всякакви видове диалекти от всякакви краища на България.

Преди да подхванете темата за шопите (предполагам, че някой ще я подхване, ужилен от моите "шопски брътвежи", не говоря за теб), за да ме се изложите, поразгледайте в гуугъл за шопите, вижте кои територии и райони обхващат, след това пак говорете.

tori
12-24-2013, 23:58
Странно, но съм чувала как Велико Търново говорят най-добре и разбираемо. Имам наблюдения във Варна - не са чак толкова перфектни. За Бургас нямам наблюдения, нищо не мога да кажа.

psychopath
12-25-2013, 00:36
Истината е, че в днешно време най-правилно се говори там, където се полагат най-много старания за изкореняване на "плевелите на езика", а това се случва на индивидуално ниво.
Никъде не се говори правилно, защото хората не четат достатъчно и не се стараят, дори много от журналистите не говорят правилно.
Няма да се задълбочавам, но да прочета, че във Варна и Бургас се говорело най-правилно...
Както казах и в София не се говори правилно, а лошото е, че поради 'великото преселение на народите' тук има всякакви диалекти и в добавка към гореспоменатите причини, това ще доведе до още по-неправилен говор вбъдеще.

Книжовен език и стандартен изговор. Позамислете се над тези понятия за домашно :v

Часът по БЕЛ свърши :D

Auriss
12-25-2013, 01:38
Нямам и един познат, който да говори на диалект във 'формална' ситуация. Ако някой си приказва на 'е', пропуска по 2 съгласни в дума или умишлено употребява диалектни форми не ми прави никакво впечатление. И аз го правя и то най-безцеремонно...оставяш впечатление на прост човек, което в ежедневни ситуации е плюс.

Това много просташко ще прозвучи, но прилично (като нито малко, нито много да се чете) контакти с хора от провинцията съм имал, било то от екскурзии, познати на роднини или роднини на познати, и до един като си отворят устите и ... някакво между смешно и дразнещо звучи. Съгласен, не особено интелигентни хора са били в болшинство, но въпросът е, че ако си изхождам от опита, несофия == мьйемьйе и ъъъъъъъъъ.

Съгласен съм с психопата, де. И тук го има това, но наистина си мисля, че е следствие от незаинтересованост.


А, и честита коледа на който празнува.

darknesswillfall
12-25-2013, 02:06
много е правилен софийския език , ето даже няколко примера да видите колко бил книжовен :smt023

искам - сакам 8-)
хляб - леб 8-)
в града - у градо 8-) 8-)
мляко - млеко 8-) 8-)
трябва - требе
звяр - дзвер 8-)
дясно - десно 8-) 8-)
ляво - лево 8-) 8-)

http://4.bp.blogspot.com/-uyPS5wqNxpE/TuNRd-slbMI/AAAAAAAADAg/vyPBEF04yKQ/s1600/imagesCA7VPZXZ.jpg 8-)8-)

Tsukuda_Hiroshi
12-25-2013, 05:39
Хващаш се за думите и плямпаш колкото да не заспиш. По-сериозно малко...

А относно диалектите, какво по-точно имаш предвид, Пантерке? : )

1.Ти защо реши, че си правя майтап?
2.От къде се взе, че да ми казваш дали да съм сериозен и какво ти дава това право? Аз като гледам във форума всички как са сериозни като надгробни камъни... Всяка втора тема е "да умреш от смях"-стил.
3:Това, че не разбираш какво имам предвид като пиша нещо, не означава, че пиша, колкото да не заспя. Може би на теб ти е време да лягаш - като ти гледам тия 9 500 мнения, май нямаш много време за сън.

darknesswillfall: "бургас и варна говорят най правилно " ---> бъзикаш ли сЪ Уа, лиЕк? Не може някой бургазлия да ми каже "изфърлИ тЪз кАмичка из канафкЪтъ" ("изхвърли този камък от канавката") и да ми твърдиш, че там говорят най-правилно... Освен, ако не е било ирония, ест.

SisiStrange
12-25-2013, 06:29
Сиси, ти например за мен можеш да бъдеш скучна поради същите причини...и са ко прайм?

Ами не се залюбваме, какво правим. :Д Така де, не може всеки да си пасва с всеки.

Май досега не ме е дразнил много нечий диалект. Може би в началото е малко странно, дори леко неприятно, но за отрицателно време човек свиква и не му прави впечатление. Поне на мен. В университета сме общо взето малко хора от София, повечето са от други градове и има различия в говора, но не са дразнещи.

DisappointedDreamer
12-25-2013, 09:02
много е правилен софийския език , ето даже няколко примера да видите колко бил книжовен :smt023

искам - сакам 8-)
хляб - леб 8-)
в града - у градо 8-) 8-)
мляко - млеко 8-) 8-)
трябва - требе
звяр - дзвер 8-)
дясно - десно 8-) 8-)
ляво - лево 8-) 8-)

http://4.bp.blogspot.com/-uyPS5wqNxpE/TuNRd-slbMI/AAAAAAAADAg/vyPBEF04yKQ/s1600/imagesCA7VPZXZ.jpg 8-)8-)

Да!

Всички - сите
Леля - тетка
Аз - я

И т.н. и т.н. :)

mimsssssss
12-25-2013, 10:37
Е дзвер си е синоним, не е диалект :D
Иначе имаше някакво "он", което се използва за той/него и ми е супер дразнещо...
А в Стара Загора как си мяукаме малИ малИ :д

FuckDaPolice
12-25-2013, 10:44
Дебели

darknesswillfall
12-25-2013, 12:08
1.Ти защо реши, че си правя майтап?
2.От къде се взе, че да ми казваш дали да съм сериозен и какво ти дава това право? Аз като гледам във форума всички как са сериозни като надгробни камъни... Всяка втора тема е "да умреш от смях"-стил.
3:Това, че не разбираш какво имам предвид като пиша нещо, не означава, че пиша, колкото да не заспя. Може би на теб ти е време да лягаш - като ти гледам тия 9 500 мнения, май нямаш много време за сън.

darknesswillfall: "бургас и варна говорят най правилно " ---> бъзикаш ли сЪ Уа, лиЕк? Не може някой бургазлия да ми каже "изфърлИ тЪз кАмичка из канафкЪтъ" ("изхвърли този камък от канавката") и да ми твърдиш, че там говорят най-правилно... Освен, ако не е било ирония, ест.

добре аз тва с лекия не съм го чувал , единственото тъпо е въй което дочух :smt023

а във варна няма подобни , единствено има ко :?: :smt077

tireheb
12-25-2013, 12:48
във варна ядем букви
чиек

babity
12-25-2013, 12:57
НЕГО ден :х

babity
12-25-2013, 12:58
НЕЯ вечер

FuckDaPolice
12-25-2013, 13:00
във варна ядем букви
чиек
криза е, да

Ivaaaaa
12-25-2013, 13:26
много е правилен софийския език , ето даже няколко примера да видите колко бил книжовен :smt023

искам - сакам 8-)
хляб - леб 8-)
в града - у градо 8-) 8-)
мляко - млеко 8-) 8-)
трябва - требе
звяр - дзвер 8-)
дясно - десно 8-) 8-)
ляво - лево 8-) 8-)

http://4.bp.blogspot.com/-uyPS5wqNxpE/TuNRd-slbMI/AAAAAAAADAg/vyPBEF04yKQ/s1600/imagesCA7VPZXZ.jpg 8-)8-)

хмм...това не е ли северозападен диалект? 8-)


Реших, че ще си говорим за кучета. :(

и аз :(

обичам хъскита!


пт: не харесвам доминиращи и ревниви типове, не харесвам селянията (не, не тези които са от село), байганьовщината, такива, които не обичат и не умеят да показват чувствата си, твърде подредените, курварите 8-), всезнайковците, тъпаците също, не харесвам мъже, които мразят спорта и дори го подценяват, темерутите, но и прекалено общителните, които са и искат да са постоянно център на внимание ии затова се сещам в момента 8-)

darknesswillfall
12-25-2013, 14:06
е софия не е ли от северозапад :?: иве научи картата стига гледа скиори

Ivaaaaa
12-25-2013, 14:16
ми не е

DisappointedDreamer
12-25-2013, 14:49
е софия не е ли от северозапад :?: иве научи картата стига гледа скиори

В централната част на Западна България е София.

babity
12-25-2013, 16:19
Зависи спрямо кого 8-)

psychopath
12-25-2013, 17:24
много е правилен софийския език , ето даже няколко примера да видите колко бил книжовен :smt023

искам - сакам 8-)
хляб - леб 8-)
в града - у градо 8-) 8-)
мляко - млеко 8-) 8-)
трябва - требе
звяр - дзвер 8-)
дясно - десно 8-) 8-)
ляво - лево 8-) 8-)

http://4.bp.blogspot.com/-uyPS5wqNxpE/TuNRd-slbMI/AAAAAAAADAg/vyPBEF04yKQ/s1600/imagesCA7VPZXZ.jpg 8-)8-)

Кой те излъга, че така се говори в София? Айде лЕво дЕсно, по-може да се чуе. Защо поставяш нещата така? Трябва ли сега аз да дам примери как се говори еди къде си?

psychopath
12-25-2013, 17:26
1.Ти защо реши, че си правя майтап?
2.От къде се взе, че да ми казваш дали да съм сериозен и какво ти дава това право? Аз като гледам във форума всички как са сериозни като надгробни камъни... Всяка втора тема е "да умреш от смях"-стил.
3:Това, че не разбираш какво имам предвид като пиша нещо, не означава, че пиша, колкото да не заспя. Може би на теб ти е време да лягаш - като ти гледам тия 9 500 мнения, май нямаш много време за сън.

darknesswillfall: "бургас и варна говорят най правилно " ---> бъзикаш ли сЪ Уа, лиЕк? Не може някой бургазлия да ми каже "изфърлИ тЪз кАмичка из канафкЪтъ" ("изхвърли този камък от канавката") и да ми твърдиш, че там говорят най-правилно... Освен, ако не е било ирония, ест.

Пичага, защо ми се обясняваш ? Много си ми далече от акъла, за да се опитваш да ми пробутваш някакви абсолютно несвързани неща...

Ivaaaaa
12-25-2013, 17:28
Кой те излъга, че така се говори в София?

мхм..и аз това се чудя
това си е типично в северозападен стил 8-)

DeHu
12-25-2013, 21:21
Аз съм от София и тия изрази през живота си не съм ги употребявала,да не кажа,че не съм ги и чувала.
А иначе най-неприятните типове са ми женкарите.Нямам нищо против тия дето си го бройкат дискретно,макар че пак не са моя тип хора,но тия дето се хвалят кога,с коя и как са спали са ми супер противни.Като цяло не харесвам момчета с прекалено голямо самочувствие,макар и да се смята за мъжествена черта.Типа ''отворковци'',дето непрекъснато пускат разни лафчета,често се случва да ме накарат да се чувствам неудобно по някакъв начин,така че и те не са ми любимци.

seek&destroy
12-26-2013, 16:57
А бе да ви еба у разбирачите граждани. Нито съм от София, нито от морето, ама по-гнусно нещо от миекото говорене нЕма. Гняс. Отврат. Закривайте.

Tsukuda_Hiroshi
12-27-2013, 08:34
добре аз тва с лекия не съм го чувал , единственото тъпо е въй което дочух :smt023

а във варна няма подобни , единствено има ко :?: :smt077

"МаратуОнкие" = маратонки
запознавам се с бургазлийка: "диЕ шмЪ вуОдиш уА, лиек?"... (да преведа ли?)
култовото "бъзикЪш ли сЪ уА" (да го повторя, че мЪ киЕфи)...

Без да се заяждам, батенце, ама на изток говорите, все 1 са ви йебали в устътъ :) СупИер мИекУто.