PDA

View Full Version : какво направих?



galimaca
02-03-2014, 16:07
Здравейте аз съм на 16 и съм влюбена в едно момче той е малко по-голям от мен и постоянно ми повтаря,че съм много малка за него,но снощи бяхме на едно парти и се натискахме,той ми разкопча сутиена и ми свали бикините,легна върху мен и го вкара много рязко и целия,не знаеше,че съм девствена аз се уплаших и му казах да спре не ме заболя много де,легнах до него,той ме гушна и започна да ме гали по венериния хълм,бръкна с пръст и веднага го извади,попита ме дали съм девствена и аз му казах "бях" той ми каза,че съм много глупава,обу се и излезе от стаята,след това започна да сваля най-добрата ми приятелка пред ме, цяла вечер не спря да ми повтаря колко съм глупава и накрая легнахме в спалнята,той ме гушна каза ми,че ще се караме по този въпрос друг път и заспахме.С какво го обидих?Защо ми се разсърди?

djipsito
02-03-2014, 18:05
Че не си му казала, че си била девствена.

RapExotic
02-03-2014, 18:25
Трол! В темата която написа 21мин. преди тази, нали уж каза, че той бил на 20г. и не искал да ходи с теб защото си малка? Как за 20мин. успя да отидеш на купон, да се изчукаш с него, и то в девствено състояние, че дажe и той да не разбере че те е отворил и накрая да флиртува с приятелкатат ти? :D

baby_baby
02-03-2014, 18:55
Трябваше да му кажеш първо че си девествена

gLoRiToO
02-03-2014, 19:39
1-во е трябвало наистина да му кажеш,че си девствена;2-ро на колко години е тоя въпросен господинчо,тъй като това определено не е нормално поведение на голямо момче,камо ли пък на мъж...

kyka1
02-03-2014, 19:51
Трол! В темата която написа 21мин. преди тази, нали уж каза, че той бил на 20г. и не искал да ходи с теб защото си малка? Как за 20мин. успя да отидеш на купон, да се изчукаш с него, и то в девствено състояние, че дажe и той да не разбере че те е отворил и накрая да флиртува с приятелкатат ти? :D
Че и са спали, бързи хора ти казвам :D

novaepoha
02-03-2014, 20:37
Ами трябвало е да се насереш-това ще му убие желанието

galimaca
02-04-2014, 08:03
Шш...Чети като хората "Снощи бяхме на едно парти"!!

dj_toni
02-04-2014, 08:16
tozi e bil stra6en tapak ujas :D