PDA

View Full Version : Моята объркана история за голямата любов



ChristineV
03-12-2014, 19:24
Здравейте! Ще се опитам накратко да ви разкажа моята любовна история,за някой сигурно банална,за други не.. Ходих с приятеля ми 2 години и 8 месеца,обичах го с цялата си душа. Той се познаваше с родителите ми,почти живееше в нас,а също с неговите. Абе с една дума бяхме постоянно заедно,били сме разделени само за 3 дни. Връзката ни вървеше перфектно,не знам какво се случи после честно казано. Един ден един негов приятел ми се обади (има симпатии към мен),да излезем за малко и аз понеже нямам симпатии и си помислих,че може би приятеля ми ще ме разбере като му кажа. Но не беше така,проблемите във връзката ни бяха започнали и това може би беше капакът на всичко. Удрял ме е,всеки ден се карахме,чувствах се ужасно. Родителите му му забраниха да излиза с мен,опитваха се да ни разделят много пъти. Проблемите ескалираха и се разделихме. Първоначално ме търсеше,заплашваше,обясняв аше се в любов,като не му се вържа пак заплашваше. Същевременно това момче ме подкрепяше безусловно във всичко и ми помагаше. Още и още иска да сме заедно,ужасно държа на него. Имам чувства към приятеля си обаче,според вас какво да правя. Не искам да лъжа другото момче,че всичко с приятеля ми е приключило,а и се чувствам виновна без вина с една дума. Ако се върна при приятеля ми обаче ще почнат едни проблеми,едни заплахи,проблеми всеки ден,няма да ми позволява да излизам. Моля за мнение. :)

DeHu
03-12-2014, 20:46
Мнението ми е,че трябва да ги оставиш и двамата поне за малко,докато утихнат всичките чувства и свикнеш с липсата на гадже.След това може би няма да ти е толкова трудно да решиш какво да правиш.

FAKE IT
03-12-2014, 21:01
Няма смисъл да си с момче, докато харесваш друго, така го лъжеш, а той не го заслужава след цялата подкрепа, която ти дава. Дистанцирай се от него, поне докато не си наясно какво наистина искаш. Моя съвет е и с бившия ти да не се занимаваш, ако имаш поне малко самоуважение, като момиче. Искаш да се върнеш при някой, който те бие, налага ти забрани и те заплашва ли? Ако наистина го искаш, ходи се прегледай, колкото и мило да ти звучи.

RapExotic
03-12-2014, 21:05
Бягай и от двамата. Щом приятелят ти, ти е посегнал и заплашвал не може да го търпиш повече. А другото момче, което уж му се пише приятел, но съблазнява гаджето му, не само че не му е истински приятел, но и е ясно какво иска от теб.

ChristineV
03-12-2014, 21:07
Благодаря Ви,за отговорите. Просто съм много объркана,не мога да го забравя. Навярно Ви звуча като побъркана тийнейджърка,но и аз преди се смях на тези истории..

IronGirl
03-14-2014, 13:28
Бягай и от двамата. Щом приятелят ти, ти е посегнал и заплашвал не може да го търпиш повече. А другото момче, което уж му се пише приятел, но съблазнява гаджето му, не само че не му е истински приятел, но и е ясно какво иска от теб.

И аз съм на същото мнение. Удрял те е, а ти се чудиш какво да правиш? Разкарай го и въобще не се занимавай. Изглежда, че ревността при него е болестно състояние. Бягай докато е време, да не си удряш главата после.

baby_baby
03-14-2014, 14:33
За кво изобщо си излезнала с другото момче като то е ясно че приятеля ти ще ти се расърди?

По-добре не се занимавай и с двамата

neveroqtnoribochetinqche
03-14-2014, 16:56
отвръщай на огъня с огън кат та бий бий го и ти вее кво ти се правии да го и в страхливеца бахти мишката никъв мъж не е тоя

Hilary_
03-15-2014, 06:21
Как може дори да обмисляш вариант да се върнеш при него?Боксова круша ли си решила да ставаш?
Я се осъзнай малко ..

sunshine :**
03-15-2014, 17:26
Удрял ме е

Не мога да разбера защо се чудиш дори.Това е много добра причина да се откажеш от него.Веднъж ударил ли те е ще се повтори пак като се скарате така.Всяка уважаваща себе си жена би трябвало след това да му 'бие шута' на момчето.Сигурно ти се струва, че прекалявам и го приемам много на вътре, но наистина трябва да се замислиш.

fenastz
03-16-2014, 16:08
Този втория се опитва да ти пробута пишката си.

Възползва се от ситуацията, никакъв приятел не е това.