PDA

View Full Version : Какъв тип момичета харесва?



Kushi9
07-15-2014, 18:42
Бившият ми ме заряза преди месец заради друго момиче. Аз още го обичам и искам да разбера с какво тя е по-добра от мен. Опознах я и видях ,че двете с нея сме НАПЪЛНО различни! Чудя се как преди е харесвал мен ,а сега нея като не си приличаме нито по външен вид ,нито по характер? Според Вас той какъв тип момичета харесва точно?

HellMoon
07-15-2014, 19:06
Човек никога не знае какво може да му хареса, а с времето критериите се променят. Ако си падаш по високи момчета, след това може да се влюбиш в някой с твоя ръст. Просто пример ти давам, ние не го познаваме, нито теб или новата му приятелка, за да отговорим с какво те ''превъзхожда''. Вече не сте заедно, затова не рови в миналото.

hey.mistery
07-15-2014, 21:05
Ние не го познаваме, че да ти кажем какъв тип момичета харесва.

galaxy29
07-15-2014, 21:41
явно не харесва прости като теб

anonymous908491
07-15-2014, 21:53
Аз харесвам пълнолетни, външния вид идва чак след това

angelche3
07-16-2014, 02:02
На мен ми харесва русото.. нз за вас пичове.

marilyn
07-16-2014, 10:23
Щом те е зарязал, заради нея, сигурно е по-добра с нещо. Не го взимай толкова навътре, опитът учи.

RapExotic
07-16-2014, 15:19
Според Вас той какъв тип момичета харесва точно?

Ние не знаем нито какъв тип момиче си ти, нито каква е тя. Как очакваш да ти кажем какво харесва той?

Evterpa
07-16-2014, 15:51
явно не харесва прости като теб

контрастa между писането ти в темата за връзките /респ. уникалните моменти в тях/ и коментарите ти напоследък си го бива
много кофти впечатление прави, много 8)

fisherguy
07-16-2014, 17:18
Аз харесвам пълнолетни, външния вид идва чак след това

Я мислех че харесваш многолетни затва външния вид идва чак след туй

- Fall Out Girl -
07-16-2014, 19:07
Хора... как може да й говорите така?
Лично мое мнение е, че след като те е зарязал заради друга, това далеч не значи, че тя е по-добра! Никога не трябва да мислиш така. Единственото правилно заключение е, че ти просто не си била точният човек за него, както и той за теб. Не трябва да се вглъбяваш в подобни мисли, да чудиш кой кого превъзхожда в ситуацията. Плюс това, да те е зарязал заради друга ми звучи като доста прибързано решение, след като веднага е отишъл при нея, може преценката му въобще да не е правилна. Най-вероятно са поддържали контакти докато е бил все още с теб, но тя може да е била един човек докато той е бил обвързан с друга, а обвърже ли се с нея изведнъж коренно да се промени. Ако си го обичала, държала си се добре с него и си полагала усилия за връзката ви, нищо чудно след време да съжалява за решението си. А ако не съжали, казах и по-горе - твоят човек няма да те остави заради друга, няма да си тръгне, като цяло няма да допусне подобни глупости да се въртят в главата ти. :)