PDA

View Full Version : Изсветляване на коса с гел на Loreal



bambi69
07-22-2014, 04:53
Някой ползвал ли е този гел за изсветляване ? Ако може някой да ми обясни през колко време се нанася в косата и отмива ли се като шампоан оцветител или трябва да израсне косата?

Зайче..
07-22-2014, 05:25
Не се отмива. Препоръчително е да се използва по 2 пъти в седмицата най-много. Ако се беше разровила малко в гугъл, щеше да разбереш и сама.

malka_sladkka
07-22-2014, 11:48
Какъв гугъл, само във форума да се беше разтърсила малко щеше да намери информация :)

selenaa56
07-22-2014, 19:15
Аз го ползвам,но не е кой знае какво.Има ефект,но не очаквай да ти изсветли косата кой знае колко.Нанася се не по-често от 2-3 дни.Нанасям го на суха коса,изчаквам малко да подейства и затоплям със сешоар.След три дни пак същата процедура.Правиш го докато не получиш желания от теб ефект. :)

selenaa56
07-22-2014, 19:18
И не се отмива като шампоан остава си все едно имаш кичури.Все пак е изсветлена косата, и за да се махне цвета трябва да се боядиса по-тъмна боя отгоре или да израсте. :)

Тамии ..^^
07-22-2014, 20:34
Аз го ползвам,но не е кой знае какво.Има ефект,но не очаквай да ти изсветли косата кой знае колко.Нанася се не по-често от 2-3 дни.Нанасям го на суха коса,изчаквам малко да подейства и затоплям със сешоар.След три дни пак същата процедура.Правиш го докато не получиш желания от теб ефект. :)

Аз пък първия ден си сложих няколко пъти и нищо ми няма.

Cucko0
07-22-2014, 22:07
не се занимавайте с глупостЕ. Преди години имаше крем на същия принцип от avon и ефекта беше НУЛЕВВВ при мен ,само при руси момичета се получаваше нещо като отенък

selenaa56
07-23-2014, 10:37
Аз пък първия ден си сложих няколко пъти и нищо ми няма.

Ти ако искаш си го сложи и 15 пъти в един ден.Хората са го написали в сайта,пък ти си решаваш.И никъде не е казано,че трябва да ти стане нещо ако си го сложиш повече от един път.Всеки си има глава на раменете.Аз следвам инструкциите. :)

Ето и информацията,която са написали във Великобританския сайт на марката : ''The application should not be carried out more often than every 2-3 days''. ( Бг превод: Приложението на продукта не трябва да е по-често от 2-3 дни )

Hiphoplove
07-28-2014, 07:39
Аз си го купих този гел.Всеки ден си слагах по един път,защото не ми се чакаше..след 4-ия път видях разлика и то се вижда повече на слънце.В действителност ми се изсветли косата,но има още какво да се иска,а гела ми свърши и ще си купувам нов :/ Слагай си го с ръкавици на суха коса,остави няколко минутки и после със сешоар.И ако можеш излез да постоиш на слънце така повече изсветлява. Хубав е обаче 13 лева даже и за 17лв го гледах - 100 мл си е направо измама.

Тамии ..^^
07-28-2014, 19:17
Ти ако искаш си го сложи и 15 пъти в един ден.Хората са го написали в сайта,пък ти си решаваш.И никъде не е казано,че трябва да ти стане нещо ако си го сложиш повече от един път.Всеки си има глава на раменете.Аз следвам инструкциите. :)

Ето и информацията,която са написали във Великобританския сайт на марката : ''The application should not be carried out more often than every 2-3 days''. ( Бг превод: Приложението на продукта не трябва да е по-често от 2-3 дни )

Добре? Успокой се. ;) Ако беше прочела и ти инструкциите на кутията, което казваш аз да направя щеше да видиш, че пише, че не може да се предозира. ;)

Cucko0, при мен вече има ефект и се забелязва. :)

selenaa56
07-28-2014, 20:25
Добре? Успокой се. ;) Ако беше прочела и ти инструкциите на кутията, което казваш аз да направя щеше да видиш, че пише, че не може да се предозира. ;)

Cucko0, при мен вече има ефект и се забелязва. :)


Ами ти колко пъти си го сложи на косата? ;) Не трябва да го слагаш по-често от един път в деня,защото един път е напълно достатъчно.А през три дни можеш да си го слагаш докато не постигнеш желания ефект.''Нанесете толкова пъти,колкото ИСКАТЕ,за да постигнете желания краен ефект.Изборът е ваш винаги'' Ето какво пише на кутията.

Cucko0
07-29-2014, 21:07
хайде пуснете снимка ,че ме гони любопитство :)

Тамии ..^^
07-29-2014, 22:33
Ами ти колко пъти си го сложи на косата? ;) Не трябва да го слагаш по-често от един път в деня,защото един път е напълно достатъчно.А през три дни можеш да си го слагаш докато не постигнеш желания ефект.''Нанесете толкова пъти,колкото ИСКАТЕ,за да постигнете желания краен ефект.Изборът е ваш винаги'' Ето какво пише на кутията.

Да, знам какво пише, чела съм го. :)
Cucko0, утре ще се снимам и ще кача. Майка ми днес ми вика ,,Леле, ама тя наистина ти е станала много светла.'' ;д

П.П. Само да кажа, че дори след като е изсъхнало (стояли сте на слънце или сте я изсушили) действието май си продължава, т.е. то си изсветлява косата още, така че веднага след като сте изсушили няма да има кой знае каква разлика все още. Ии аз забелязах, че като си сложа и после като минат няколко часа е по-светла, но не много, а после като се изкъпя някакси още по-светла става, не знам защо, но при мен е така, може би като го отмия нещо си там става, не знам. :D

girl91
07-30-2014, 06:47
Ето ревю на продукта в един блог, има и снимки преди-след - http://beautyandrelaxblog.blogspot.com/2014/07/loreal-paris-casting-sunkiss-jelly-new.html

Тамии ..^^
07-30-2014, 19:00
Ето ревю на продукта в един блог, има и снимки преди-след - http://beautyandrelaxblog.blogspot.com/2014/07/loreal-paris-casting-sunkiss-jelly-new.html

Изглежда ми направо невъзможно да я е изсветлила толкова само за 5 пъти, поне съдейки по моята коса.

gabby_r
08-17-2014, 11:44
Аз също използвах този гел, почти го свърших дори. Косата ми попринцип е светло кестенява и стана сравнително по светла, но някои определени кичури ми ги изсветли повече, а не цялата коса еднакъв цвят да е, въпреки че се старах да го нанасям равномерно и навсякъде.
А относно блога в който момичето си е изсветлило косата толкова много за такова кратко време - на мен също ми се струва невъзможно само с 5 нанасяния.