PDA

View Full Version : Да го направя ли?



bufalooo
07-25-2014, 13:37
Здравейте няма да обяснявам цялата ситуация, на кратко целунах момичето във което съм влюбен, когато си тръгваше, защото не сме от един град. Не се дръпна, нито ме шамароса , просто ме прегърна. Какво трябва да означава това? Сега е мой ред да я посетя във нейния град, но трябва ли да го направя при положение, че приятелят и е там, пък и може да не изпитва същото което изпитвам аз? А само да отида и да заприличам на глупак.. Моля посъветвайте ме!

xoxi
07-25-2014, 13:45
Чакай. Тя ако е обвързана, ти къде си тръгнал?

bufalooo
07-25-2014, 13:50
Държанието и друго показва. Тогава тези милувки, целувки по челото,бузата и т.н , прегръдки и всичко друго какво е?

marilyn
07-25-2014, 14:06
Щом е обвързана не очаквай нищо от нея. Може да се получи, може и да реши, че иска да си е с гаджето. Изяснете си отношенията.

bufalooo
07-25-2014, 16:53
Щом е обвързана не очаквай нищо от нея. Може да се получи, може и да реши, че иска да си е с гаджето. Изяснете си отношенията.

Ами ако и трябва още време да ме опознае все пак се познаваме от няколко месеца , може да не е готова за нова връзка, а аз не искам да я пришпорвам...

Маргаритка
07-25-2014, 17:02
То как да я пришпорваш като тя е с друг човек.. По-добро не се меси повече, тя след тази целувка е разбрала чувствата и намеренията ти към нея и ако реши, че иска да е с теб, ще зареже приятеля си.

bufalooo
07-25-2014, 17:21
То как да я пришпорваш като тя е с друг човек.. По-добро не се меси повече, тя след тази целувка е разбрала чувствата и намеренията ти към нея и ако реши, че иска да е с теб, ще зареже приятеля си.

Знам че ще прозвучи доста егоистично от моя страна, но какво да правя, просто така да зарежа чувствата си към нея ли ?

THEJOK3R
07-25-2014, 17:22
Действай.

RapExotic
07-25-2014, 20:31
Сигурен съм, че се прегръща с още 5 момчета по същия начин. Излез от филма.